Vidiecky dom

Garsoniera v roddiném domě

8,8 / 10 (30 hodnotenie)

Dubicec 22 Ústí nad Labem, Dubice, 400 02, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (vidiecky dom) Garsoniera v roddiném domě sa nachádza v meste Dubice (Česká republika - Ústecký kraj). Vidiecky dom Garsoniera v roddiném domě svojou lokalitou patrí do regiónu Ústecký kraj.

Garsoniera v roddiném domě - Fotografie

Garsoniera v roddiném domě - Adresa

Booking.com

Garsoniera v roddiném domě - Popis

Garsoniera v rodnom dome ponúka ubytovanie v Dubici, 48 km od wellness centra Berggießhübel.Ubytovanie je vzdialené 46 km od hradu Kuckuckstein a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

K dispozícii je priestor na posedenie a kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou doskou.

Ak by ste chceli objavovať okolie, v okolí sa môžete venovať cyklistike a vidiecky dom môže zabezpečiť požičovňu bicyklov.

Najbližšie letisko Václava Havla Praha sa nachádza 82 km od ubytovania Garsoniera v rodnom dome.

.

Garsoniera v roddiném domě - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Kuchynka

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta

Aktivity

 • Požičovňa bicyklov
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Herňa

Všeobecné

 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Koberec
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Zábavné a rodinné služby

 • Herňa pre deti
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Stojan na oblečenie

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Výhľad

 • Výhľad na nádvorie

Exteriér

 • Vonkajší nábytok

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Média/Technika

 • Rádio

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Prístup

 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Ústecký kraj

Levné ubytování UL
Levné ubytování UL

7,1 / 10 (70 hodnotenie)

Levné ubytování UL sa nachádza v Ústí nad Labem, 40 km od hradu Kuckuckstein a 42 km od wellness centra Berggießhübel, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 47 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel North
Hotel North

6 / 10 (45 hodnotenie)

Hotel North sa nachádza v Litvínove, 47 km od hradu Kuckuckstein a 50 km od wellness centra Berggießhübel.

Horský apartmán Temari 2 Klínovec
Horský apartmán Temari 2 Klínovec

9,1 / 10 (14 hodnotenie)

Nachádza sa v Loučnej pod Klínovcem, 8.Horský apartmán Temari 2 Klínovec sa nachádza 1 km od Fichtelbergu a 34 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chalupa Poustevník
Chalupa Poustevník

8,3 / 10 (22 hodnotenie)

Chalupa Poustevník s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, terasou a grilom, približne 19 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Family apartmán Kovářská
Family apartmán Kovářská

9,1 / 10 (9 hodnotenie)

Rodinný apartmán Kovářská so spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v obci Kovářská s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chata Kalahari Klínovec
Chata Kalahari Klínovec

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Chata Kalahari Klínovec sa nachádza v obci Loučná pod Klínovcem a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Súprava 7.6 km od Fichtelbergu a ponúka bar a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Švýcarský dům
Hotel Švýcarský dům

9,1 / 10 (313 hodnotenie)

Hotel Švýcarský dům sa nachádza v obci Jílové a ponúka reštauráciu a terasu. V tomto 3-hviezdičkovom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi. V ponuke hotela sú aj rodinné izby.

Pension KORD
Pension KORD

6,7 / 10 (122 hodnotenie)

Penzión KORD sa nachádza v Moste a ponúka záhradu, spoločný salónik, bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj gril.

Penzion Staré Louny
Penzion Staré Louny

9,1 / 10 (112 hodnotenie)

Penzion Staré Louny sa nachádza v Lounoch, 36 km od štadióna Na Stínadlech a 46 km od Hrobskej Kotvy.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Niektoré ubytovacie jednotky majú balkón s výhľadom na mesto.

Jiřetínská chaloupka
Jiřetínská chaloupka

8,5 / 10 (238 hodnotenie)

Jiřetínská chaloupka sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chalupa Kamenná Horka
Chalupa Kamenná Horka

9,3 / 10 (31 hodnotenie)

Chalupa Kamenná Horka sa nachádza v Krásnej Lípe.

apartman.lara
apartman.lara

9,3 / 10 (174 hodnotenie)

Nachádza sa v Děčíne, 27 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, apartmán.Lara ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi, 24-hodinovou recepciou a službou organizácie výletov.Privát s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybolov a cyklistika.

Penzion Lokotka Děčín
Penzion Lokotka Děčín

7,9 / 10 (237 hodnotenie)

Pension Lokotka Děčín s terasou a barom sa nachádza v Děčíne, 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein.

domek Tisá
domek Tisá

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Ubytovanie domek Tisá s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Tisá, 31 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 44 km od mesta Panometer Dresden.Nachádza sa 24 km od pevnosti Königstein a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování v soukromí Salmov - Českosaské Švýcarsko
Ubytování v soukromí Salmov - Českosaské Švýcarsko

8,2 / 10 (24 hodnotenie)

Ubytovanie v soukromí Salmov - Českosaské Švýcarsko sa nachádza v Mikulášoviciach, 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 34 km od pevnosti Königstein. Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Klínovec SUN
Apartment Klínovec SUN

9,3 / 10 (59 hodnotenie)

Apartmán Klínovec SUN s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 8.1 km od Fichtelbergu.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Penzion Bamako
Penzion Bamako

9 / 10 (29 hodnotenie)

Penzion Bamako ponúka záhradu, spoločný salónik, terasu a bar v Chřibskej.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza približne 32 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 40 km od pevnosti Königstein.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 28 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz.

Hotel U Dvou medvídků
Hotel U Dvou medvídků

8,6 / 10 (293 hodnotenie)

U Dvou Medvídků sa nachádza v srdci kráľovského mesta Chomutov a sídli v renesančnej dominante zo 16. storočia.Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a vlastnú reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá českej kuchyne.K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Pohádka
Hotel Pohádka

8 / 10 (179 hodnotenie)

Hotel Pohádka sa nachádza v meste Most a ponúka reštauráciu ladenú do rozprávkovej tematiky. Je situovaný vedľa miestnych tenisových kurtov, blízko lesa. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovať na súkromnom parkovisku zdarma.

Apartmán Na Palouku Povrly
Apartmán Na Palouku Povrly

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Na Palouku Povrly s patiom sa nachádza v obci Povrly v Ústeckom kraji.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Aranka
Apartmány Aranka

8,5 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmány Aranka sa nachádzajú v Žatci a ponúkajú ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou.

Penzion Betty
Penzion Betty

7,8 / 10 (175 hodnotenie)

Penzión Betty sa nachádza na brehu rieky Ohře, na úpätí Krušných hôr. Ponúka vám reštauráciu s terasou. Podávajú sa v ňom raňajky a jedlá českej a medzinárodnej kuchyne. V reštaurácii a v niektorých izbách je dispozícii bezplatné Wi-Fi.

Hotel PAYER
Hotel PAYER

7,9 / 10 (132 hodnotenie)

Hotel PAYER sa nachádza v čarovnej štvrti kúpeľného mesta Teplice. Bol postavený v neskorom klasicistickom štýle a je miestom, kde sa v roku 1841 narodil slávny arktický prieskumník Julius Payer.

garni Hotel ASAS***
garni Hotel ASAS***

7,9 / 10 (252 hodnotenie)

garni Hotel ASAS*** sa nachádza v Moste v Ústeckém kraji, 48 km od Kurort Oberwiesenthal a môže sa pochváliť terasou a zariadeniami na vodné športy.Hostia môžu využívať bar na mieste, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chaloupka Růženka II
Chaloupka Růženka II

9 / 10 (7 hodnotenie)

Chaloupka Růženka II s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 16 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Toto ubytovacie zariadenie ponúka súkromný bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Laura
Pension Laura

9,4 / 10 (286 hodnotenie)

Čarovný vidiecky penzión Laura sa nachádza v dedinke Chřibská na úpätí Lužických hôr. Všetky apartmány majú kompletne vybavenú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Penzión sídli v budove z roku 1650 so záhradou a grilom.

Apartmány Jožák
Apartmány Jožák

9,2 / 10 (232 hodnotenie)

Zariadenie Apartmány Jožák sa nachádza v meste Arnoltice a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady. Priamo na mieste môžete zadarmo využívať súkromné parkovacie miesta.

Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem
Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Ubytovanie Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilom sa nachádza v Děčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Urtica apartmány
Urtica apartmány

9,5 / 10 (55 hodnotenie)

Urtica apartmány s výhľadom na mesto, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v Novej Vsi v Horách, 40 km od hradu Wolkenstein.

U Bývalé pošty
U Bývalé pošty

8,5 / 10 (57 hodnotenie)

U Bývalé pošty ponúka ubytovanie v Děčíne, 30 km od pevnosti Königstein.Ubytovanie je vzdialené 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Hotel Loucky
Hotel Loucky

7,7 / 10 (570 hodnotenie)

Hotel Loučky sa nachádza na okraji Litvínova v Krušných horách a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV a minibarom.Autobusová a električková zastávka je vzdialená 700 metrov.Hotel pozostáva z 3-hviezdičkovej hlavnej budovy a 3-hviezdičkovej prístavby.

Hotel Skif - Labe Aréna Račice
Hotel Skif - Labe Aréna Račice

Hotel Skif - Labe Aréna Račice sa nachádza v meste Štětí v Ústeckom kraji, 57 km od Prahy a ponúka gril a slnečnú terasu. Na mieste môžete zdarma parkovať na súkromnom parkovisku.

Horský Apartmán Klínovec 4
Horský Apartmán Klínovec 4

8,7 / 10 (9 hodnotenie)

Horský apartmán Klínovec 4 s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a balkónom približne 8.2 km od Fichtelbergu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chata Hvězdička
Chata Hvězdička

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chata Hvězdička s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v Litoměřiciach v Ústeckom kraji.Tento dovolenkový dom má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány IVA - Klínovec
Apartmány IVA - Klínovec

7,8 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmány IVA - Klínovec s výhľadom na hory, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v Loučnej pod Klínovcem, 9.3 km od Fichtelbergu.

Apartmán Tisá 68
Apartmán Tisá 68

8,5 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmán Tisá 68 v Tisej sa nachádza 30 km od lyžiarskeho areálu Telnice, 48 km od národného parku České Švajčiarsko a 15 km od Děčína a Ústí nad Labem. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Autobusová zastávka je vzdialená 50 metrov a železničná zastávka 4 km.

Hájenka Sněžník
Hájenka Sněžník

10 / 10 (4 hodnotenie)

Hájenka Sněžník sa nachádza 31 km od pevnosti Königstein a ponúka ubytovanie v Sněžniku s prístupom do sauny.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Statek Keblice
Statek Keblice

9,5 / 10 (18 hodnotenie)

Statek Keblice ponúka ubytovanie v Keblice s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén. Ponúka vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Farma sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, cyklistika a stolný tenis.

Krušnohorské Stráně
Krušnohorské Stráně

Krušnohorské Stráně sa nachádza v Loučné pod Klínovcem v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hostel U Sv. Štěpána
Hostel U Sv. Štěpána

7,5 / 10 (264 hodnotenie)

Hostel U Sv Štěpána sa nachádza v Litoměřiciach, 500 metrov od historického námestia a vyhliadkovej veže a 200 metrov od autobusovej zastávky Vojtěšské náměstí. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu a bezplatné parkovanie priamo na mieste.

Horský Apartmán Klínovec I
Horský Apartmán Klínovec I

7,7 / 10 (25 hodnotenie)

Horský Apartmán Klínovec I sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 34 km od Mlynskej kolonády a 35 km od Trhovej kolonády, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Ubytovanie je 8.1 km od Fichtelbergu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

modrý byt v Chomutově
modrý byt v Chomutově

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

Modrý byt v Chomutově sa nachádza v Chomutove, 47 km od Fichtelbergu a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán pod rozhlednou
Apartmán pod rozhlednou

9,8 / 10 (83 hodnotenie)

Apartmán pod rozhlednou sa nachádza len 44 km od pražskej ZOO a ponúka ubytovanie v Roudnici nad Labem s bezplatným bicyklom, terasou a recepciou s nepretržitou prevádzkou.Tento 4-hviezdičkový apartmán má výhľad na bazén a je vzdialený 46 km od O2 Arény Praha.

Penzion Relax
Penzion Relax

7,7 / 10 (201 hodnotenie)

Penzión Relax ponúka ubytovanie v obci Rybniště na okraji Lužických hôr a Česko-Saského Švajčiarska. K vybaveniu penziónu patrí gril a sauna. Na nápoj môžete zájsť do baru a na pivo do pivničnej pivárne. K dispozícii je reštaurácia, wellness centrum a tenisové kurty.

U cejhonů
U cejhonů

U cejhonů s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a kávovarom približne 22 km od Fichtelbergu.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Monika
Apartmány Monika

6,9 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmány Monika sa nachádzajú 43 km od hradu Wolkenstein a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Habrovická Bašta
Penzion Habrovická Bašta

8 / 10 (299 hodnotenie)

Penzion Habrovická Bašta sa nachádza v Ústí nad Labem a môže sa pochváliť záhradou. Tento 3-hviezdičkový penzión poskytuje službu organizácie výletov a úschovňu batožiny. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii terasu a môžete využívať bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko.

bergRESORT apartments
bergRESORT apartments

9,1 / 10 (82 hodnotenie)

Apartmány bergRESORT sa nachádzajú v Děčíne, 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúkajú záhradu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Niektoré izby v hoteli majú terasu s výhľadom na mesto.