Hotel

Hotel Poutní Dům

8,8 / 10 (71 hodnotenie)

Kopeček 2 Králíky 561 69, Králíky, 561 69, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Hotel Poutní Dům sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj) a pre svojich hostí ponúka bezplatné parkovisko, nefajčiarske izby, reštaurácia, izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím, bezplatné wi-fi, rodinné izby a bar. Hotel Hotel Poutní Dům sa nachádza v regióne Pardubický kraj.

Hotel Poutní Dům - Fotografie

Hotel Poutní Dům - Adresa

Booking.com

Hotel Poutní Dům - Popis

Hotel Poutní Dům ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bar v Králikoch.Tento 3-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka detský klub a službu organizácie výletov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 33 km od Múzea papiera Velké Losiny.

V hoteli sú každé ráno k dispozícii raňajky formou bufetu.

Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 93 km od hotela Poutní Dům.

.

Hotel Poutní Dům - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Výťah
 • Izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kaplnka
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Služby

 • Úschovňa batožín
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín
 • Fax/fotokopírovanie
 • Práčovňa

Prístup

 • Vyvýšená toaleta
 • Znížené umývadlo
 • Toaleta s držadlami
 • Bezbariérový prístup

Exteriér

 • Terasa
 • Záhrada

Jedlo a nápoje

 • Reštaurácia
 • Bar

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Aktivity

 • Detský klub

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Zábavné a rodinné služby

 • Herňa pre deti

Ďalšie ubytovanie v meste Králíky

Penzion Na Červeném Potoce
Penzion Na Červeném Potoce

9 / 10 (281 hodnotenie)

Penzión Na Červeném Potoce je obklopený vidiekom, nachádza sa v malej obci Červený Potok, 5 km od lyžiarskeho strediska Dolní Morava. Ponúka saunu a reštauráciu s krbom a terasou. Nájdete tu gril a detské ihrisko.

Byczy Rog noclehy na hranici
Byczy Rog noclehy na hranici

8,6 / 10 (265 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Byczy Rog noclehy na hranici sa nachádza v meste Králíky, 12 km od obce Dolní Morava, a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Wellness Chalupa Horní Orlice
Wellness Chalupa Horní Orlice

9 / 10 (1 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Wellness Chalupa Horní Orlice sa nachádza v meste Králíky a ponúka ubytovanie s patiom. Dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Chalupa U Zezulků
Chalupa U Zezulků

9,6 / 10 (9 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chalupa U Zezulků sa nachádza v meste Králíky a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou, tenisovým kurtom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Okrem toho táto horská chata disponuje bezplatným súkromným parkoviskom. V jej okolí sa hostia môžu venovať aktivitám ako pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Apartmán na náměstí
Apartmán na náměstí

9,3 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán na náměstí sa nachádza v Králíkoch, 47 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, bankomatom a službou organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Stará Škola Hedeč
Stará Škola Hedeč

9,7 / 10 (30 hodnotenie)

Stará Škola Hedeč sa nachádza v obci Králíky v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány pod klášterem
Apartmány pod klášterem

8,6 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány pod klášterem vám ponúkajú a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou v obci Králíky.

Wellness chalupa Šindelka
Wellness chalupa Šindelka

9,7 / 10 (7 hodnotenie)

Wellness chalupa Šindelka ponúka ubytovanie v Králikoch s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a šípky.

Hotel Zlatá Labuť
Hotel Zlatá Labuť

7,9 / 10 (373 hodnotenie)

Hotel Zlatá Labuť sa nachádza v obci Králíky a ponúka reštauráciu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka službu organizácie výletov. V ponuke tohto hotela sú aj rodinné izby.

Chalupa u pramene
Chalupa u pramene

8,9 / 10 (60 hodnotenie)

Chalupa u pramene sa nachádza v obci Králíky a ponúka gril.Každé ubytovanie v 3-hviezdičkovom penzióne má výhľad na hory a hostia môžu využívať prístup do záhrady a na terasu.Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Penzion Heřmanice
Penzion Heřmanice

7,7 / 10 (107 hodnotenie)

Útulný penzión Heřmanice sa nachádza v malebnom horskom regióne mesta Ústí nad Orlicí, 5 km od mesta Králíky. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie má veľkú záhradu s bazénom, gril a tenisový kurt.

Chalupa Anežka
Chalupa Anežka

9 / 10 (8 hodnotenie)

Chalupa Anežka sa nachádza v obci Králíky, 44 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 38 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Králíky apartmán
Králíky apartmán

9,1 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmán Králíky sa nachádza v obci Králíky, 48 km od šachového parku a 49 km od čerpacej stanice minerálnej vody Polanica Zdrój.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 47 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a 34 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Kavárna a penzion REICHL
Kavárna a penzion REICHL

9,2 / 10 (249 hodnotenie)

Kavárna a penzión REICHL sa nachádza v obci Králíky, 47 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a barom.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 48 km od šachového parku a 49 km od čerpacej stanice minerálnej vody Polanica Zdrój.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 34 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Vila Nikola Králiky
Vila Nikola Králiky

9,3 / 10 (121 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Vila Nikola Králiky sa nachádza v meste Králíky 7 km od obce Dolní Morava. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Terezka
Penzion Terezka

9,7 / 10 (31 hodnotenie)

Penzion Terezka s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Králíky, 33 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Ubytování Chalupa
Ubytování Chalupa

9,3 / 10 (60 hodnotenie)

Ubytování Chalupa sa nachádza v obci Králíky v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s neplateným súkromným parkoviskom.

Chalupa U Pilota
Chalupa U Pilota

8,9 / 10 (23 hodnotenie)

Chalupa U Pilota so saunou sa nachádza v Králikoch.Nachádza sa 48 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Kačenka
Hotel Kačenka

9,2 / 10 (105 hodnotenie)

Hotel Kačenka sa nachádza v Králikách, 10 km od Dolní Moravy a ponúka à la carte reštauráciu, kde sa podávajú raňajky.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Chalupa pod Klepáčem
Chalupa pod Klepáčem

9,5 / 10 (44 hodnotenie)

Chalupa pod Klepáčem sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti lesa v chránenej krajinnej oblasti, len 5 km od strediska Dolní Morava Relax & Sport. Ponúka vám priestrannú záhradu s ohniskom a priestorom na posedenie a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Najbližšia zjazdovka je vzdialená 3 km od ubytovacieho zariadenia.

Chalupa Barborka
Chalupa Barborka

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

Chalupa Barborka s výhľadom na hory sa nachádza v obci Králíky, 34 km od Múzea papiera Velké Losiny.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa U Halířů
Chalupa U Halířů

9,8 / 10 (9 hodnotenie)

Chalupa U Halířů sa nachádza v obci Králíky, 47 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským klubom a spoločnou kuchyňou.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je cyklistika a tenis.