Apartmán

Apartment Klondajk - HRA120

7,9 / 10 (15 hodnotenie)

Harrachov, 46849, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Apartment Klondajk - HRA120 sa nachádza v meste Harrachov (Česká republika - Liberecký kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, nefajčiarske izby a lyžovanie. Apartmán Apartment Klondajk - HRA120 svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Apartment Klondajk - HRA120 - Fotografie

Apartment Klondajk - HRA120 - Adresa

Booking.com

Apartment Klondajk - HRA120 - Popis

Apartmán Klondajk - HRA120 s terasou sa nachádza v Harrachove v Libereckom kraji.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmán s 1 spálňou je vybavený obývacou izbou so satelitnou TV, plne vybavenou kuchyňou s chladničkou a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Vodopád Szklarki je vzdialený 11 km a vodopád Kamienczyka 11 km od apartmánu.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 115 km od apartmánu Klondajk - HRA120.

.

Apartment Klondajk - HRA120 - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Kávovar
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra

Aktivity

 • Jazda na koni
 • Pešia turistika
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika
 • Lyžovanie

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Toaleta

Média/Technika

 • Satelitné kanály
 • TV
 • Rádio

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky

Exteriér

 • Terasa
 • Balkón

Rôzne

 • Nefajčiarske izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Charakteristika budovy

 • Súkromný byt v budove

Ďalšie ubytovanie v meste Harrachov

Apartmán A Harrachov
Apartmán A Harrachov

9,1 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán A Harrachov s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 12 km od vodopádu Szklarki.Vodopád Kamienczyka a autobusová stanica Szklarska Poreba sú vzdialené 12 km a 13 km od apartmánu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Harrachov ADOS 005 Mumlava
Apartmán Harrachov ADOS 005 Mumlava

9,5 / 10 (72 hodnotenie)

Apartmán Harrachov ADOS 005 Mumlava sa nachádza v Harrachove, 13 minút chôdze od skokanských mostíkov Harrachov a 1.3 km od lyžiarskeho vleku Čertova Hora.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 600 metrov od Mumlavského vodopádu a 2.2 km od múzea skla.

Apartmány Pelíšek
Apartmány Pelíšek

9,3 / 10 (38 hodnotenie)

Apartmány Pelíšek sa nachádzajú v Harrachove v Libereckom kraji, 13 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským ihriskom, sezónnym vonkajším bazénom a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán Chlupáč
Apartmán Chlupáč

8,5 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmán Chlupáč sa nachádza 250 metrov od lyžiarskeho strediska Čertova hora a ponúka apartmány s kuchyňou, obývacou izbou so satelitnou TV a výhľadom na centrum mesta Harrachov.Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko a skibus je vzdialený 150 metrov.

Apartment Rieger 2
Apartment Rieger 2

Apartmán Rieger 2 sa nachádza 13 km od vodopádu Szklarki a 13 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

David Wellness Hotel
David Wellness Hotel

8,5 / 10 (147 hodnotenie)

Dávid Wellness Hotel sa nachádza v centre Harrachova, len 100 metrov od zjazdoviek.Každá izba má balkón s výhľadom na skokanské mostíky a zjazdovky.

Penzion Rejžák
Penzion Rejžák

8,4 / 10 (37 hodnotenie)

Bistro Rejžák sa nachádza v Harrachove vedľa lyžiarskeho vleku a ponúka bar, karaoke a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.Bowlingové centrum Harrachov je 1.3 km a železničná stanica Harrachov 5 km.

Harrachovský apartmán
Harrachovský apartmán

10 / 10 (9 hodnotenie)

Harrachovský apartmán s výhľadom do záhrady sa nachádza v Harrachove, 13 km od vodopádu Szklarki a 13 km od vodopádu Kamienczyka.K dispozícii je reštaurácia, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dolcevita apartments 2
Dolcevita apartments 2

8,9 / 10 (36 hodnotenie)

Dolcevita apartments 2 sa nachádza 12 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Draco
Apartment Draco

9,1 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmán Draco sa nachádza v Harrachove, len 12 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion Sunski
Penzion Sunski

8,4 / 10 (238 hodnotenie)

Penzión Sunski sa nachádza v Harrachove, 200 metrov od centra a 250 metrov od lyžiarskeho vleku lyžiarskeho areálu Čertova Hora. Ponúka ubytovanie so satelitnou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartmán Harrachov 231
Apartmán Harrachov 231

7,6 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Harrachov 231 s terasou ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Friuli
Hotel Friuli

9,2 / 10 (157 hodnotenie)

Hotel Friuli sa nachádza v Harrachove, 600 metrov od skokanských mostíkov Harrachov.Hostia môžu navštíviť bar na mieste.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Union Harrachov
Penzion Union Harrachov

6 / 10 (97 hodnotenie)

Penzión Union Harrachov v Harrachove s výhľadom na hory ponúka ubytovanie a terasu.

Chalet Harrachov
Chalet Harrachov

9,6 / 10 (34 hodnotenie)

Chalet Harrachov s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a grilom, približne 12 km od vodopádu Szklarki.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Dueto
Dueto

8,6 / 10 (33 hodnotenie)

Dueto sa nachádza v Harrachove, 300 metrov od lyžiarskeho vleku a zjazdovky a od centra mesta.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Každá izba je vybavená TV a má priestor na posedenie.Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.K ďalšiemu vybaveniu patrí posteľná bielizeň.

Pension Renata
Pension Renata

9,2 / 10 (111 hodnotenie)

Penzión Renata sa nachádza na pokojnom mieste v zimnom lyžiarskom stredisku Harrachov v Krkonošiach.Je vzdialený 15 minút chôdze od centra a 20 minút chôdze od Mumlavského vodopádu.

Apartment Harrachov 3
Apartment Harrachov 3

6,7 / 10 (4 hodnotenie)

Apartment Harrachov 3 sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán B Harrachov
Apartmán B Harrachov

8,9 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán B Harrachov sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Tento apartmán s výhľadom na rieku a záhradu je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

GARAGE Harrachov
GARAGE Harrachov

9,5 / 10 (10 hodnotenie)

GARAGE Harrachov so záhradou ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment Alaska
Apartment Alaska

10 / 10 (10 hodnotenie)

Apartment Alaska sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Ubytovanie je vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pension Daberg
Pension Daberg

8,1 / 10 (89 hodnotenie)

Pension Daberg sa nachádza v pokojnej oblasti v Harrachove, 800 metrov od lanovky Čertova hora. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s bezplatným grilom a terasu.Na mieste sú k dispozícii bezplatné parkovacie miesta.

Spa Hotel Bily Horec
Spa Hotel Bily Horec

6,3 / 10 (161 hodnotenie)

Hotel Spa Bílý Horec sa nachádza v Harrachove v Libereckom kraji, 500 metrov od lyžiarskych zjazdoviek Harrachov. Ponúka vám wellness centrum a lyžiarsku školu. Na mieste sa nachádza reštaurácia, bar a bowlingová dráha. K dispozícii je súkromné parkovisko.

Privát - Harrachov 392
Privát - Harrachov 392

8,7 / 10 (29 hodnotenie)

Privát - Harrachov 392 ponúka záhradu s grilom a úschovňu lyží.Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Kyvadlová doprava je k dispozícii zdarma.

Apartment Harrachov 387
Apartment Harrachov 387

Apartmán Harrachov 387 sa nachádza 12 km od vodopádu Szklarki a 12 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Pension Lenka 1
Pension Lenka 1

8,5 / 10 (66 hodnotenie)

Penzión Lenka 1 sa nachádza v Harrachove, asi 10 minút chôdze od známeho skokanského mostíka a lyžiarskeho vleku Čertova Hora. Ponúka vám priestranné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko a bezplatné parkovisko priamo na mieste.

Stodola Harrachov
Stodola Harrachov

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Stodola Harrachov v Harrachove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 13 km od vodopádu Szklarki, 13 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a kanoistika.

Apartmány Mamut Harrachov
Apartmány Mamut Harrachov

9,2 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmány Mamut Harrachov sa nachádza v Harrachove, 13 km od vodopádu Szklarki a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment Rieger 1
Apartment Rieger 1

Apartmán Rieger 1 sa nachádza 13 km od vodopádu Szklarki a 13 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Parkhotel Harrachov
Parkhotel Harrachov

7,5 / 10 (555 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie The Parkhotel Harrachov sa nachádza v obci Rýžoviště v Harrachove, len pár krokov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Čertova Hora. Ponúka wellness centrum, detský kútik a detskú herňu.

Apartmány Nový Svět 548
Apartmány Nový Svět 548

8,4 / 10 (35 hodnotenie)

Apartmány Nový Svět 548 sa nachádzajú v Harrachove v Libereckom kraji, 12 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Harrachov Lux
Harrachov Lux

6,1 / 10 (10 hodnotenie)

Harrachov Lux s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 11 km od vodopádu Szklarki.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment Victoria
Apartment Victoria

8,9 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmán Victoria sa nachádza 12 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, reštauráciu a bankomat pre vaše pohodlie.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Studio Nový Svět 417-2
Studio Nový Svět 417-2

Studio Nový Svět 417-2, nehnuteľnosť so záhradou, sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 12 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Rodinný Apartmán Harrachov 606
Rodinný Apartmán Harrachov 606

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Rodinný apartmán Harrachov 606 sa môže pochváliť reštauráciou a priamym prístupom na lyžiach. Ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Apartmán126
Apartmán126

8,2 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmán 126 sa nachádza v Harrachove a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Nachádza sa 11 km od vodopádu Szklarki a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Studio Harrachov - HRA141
Studio Harrachov - HRA141

8,6 / 10 (6 hodnotenie)

Štúdio Harrachov - HRA141 s balkónom sa nachádza v Harrachove v Libereckom kraji.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

MM Apartment 2
MM Apartment 2

MM Apartment 2 sa nachádza v Harrachove, 11 km od vodopádu Kamienczyka, 12 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 13 km od Železnice.Nachádza sa 11 km od vodopádu Szklarki a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment Nový Svět 417-3
Apartment Nový Svět 417-3

Apartmán Nový Svět 417-3 so záhradou ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Nový Trio Harrachov apartmán
Nový Trio Harrachov apartmán

Nový Trio Harrachov apartmán sa nachádza v Harrachove, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba, 13 km od Izerskej železnice a 15 km od Dinoparku.S bezplatným súkromným parkoviskom je ubytovacie zariadenie vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a 12 km od vodopádu Kamienczyka.

Holiday home in Harrachov 2311
Holiday home in Harrachov 2311

5,3 / 10 (3 hodnotenie)

Dovolenkový dom v Harrachove 2311 ponúka ubytovanie v Harrachove, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba, 14 km od Izerskej železnice a 16 km od Dinoparku.S bezplatným súkromným parkoviskom je ubytovacie zariadenie vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a 12 km od vodopádu Kamienczyka.

Apartments in Harrachov/Riesengebirge 2300
Apartments in Harrachov/Riesengebirge 2300

8,4 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmány v Harrachove/Riesengebirge 2300 sa nachádzajú v Harrachove, 13 km od vodopádu Szklarki, 13 km od vodopádu Kamienczyka a 14 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbbbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Resident Harrachov B - HRA170
Apartment Resident Harrachov B - HRA170

8 / 10 (13 hodnotenie)

Apartment Resident Harrachov B - HRA170 v Harrachove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Areál Ados
Apartmány Areál Ados

8,6 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmány Areál Ados sa nachádzajú 13 km od vodopádov Szklarki a 13 km od vodopádu Kamienczyka a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a šípky.

Pension Roubenka
Pension Roubenka

9,1 / 10 (263 hodnotenie)

Pension Roubenka sa nachádza v Harrachove, 13 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia je aj bankomat a reštaurácia.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 13 km od vodopádu Kamienczyka.

Naturepark Resort
Naturepark Resort

8,8 / 10 (40 hodnotenie)

Rezort Naturepark sa nachádza v Harrachove, len 1,7 km od skokanských mostíkov Harrachov. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Je vzdialený 1,7 km od Múzea skla a ponúka gril.

Apartmán Schovánek
Apartmán Schovánek

8,1 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán Schovánek sa nachádza v Harrachove, 90 metrov od zjazdovky Rýžoviště. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nehnuteľnosť je 1.3 km od skokanských mostíkov Harrachov a 2.5 km od Mumlavského vodopádu.

APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C102 - Slunné prostorné studio 1KK s kuchyní a terasou
APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C102 - Slunné prostorné studio 1KK s kuchyní a terasou

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C102 - Slunné prostorné štúdio 1KK s kuchyňou a terasou s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 12 km od vodopádu Szklarki.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.