Apartmánový hotel

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

9,1 / 10 (36 hodnotenie)

140, Frymburk, 382 79, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmánový hotel) LIPNO WELLNESS FRYMBURK sa nachádza v meste Frymburk (Česká republika - Juhočeský kraj) a ponúka svojim hosťom parkovanie na mieste, rodinné izby, bezplatné wi-fi, nefajčiarske izby a bar. Apartmánový hotel LIPNO WELLNESS FRYMBURK sa nachádza v regióne Juhočeský kraj.

LIPNO WELLNESS FRYMBURK - Fotografie

LIPNO WELLNESS FRYMBURK - Adresa

Booking.com

LIPNO WELLNESS FRYMBURK - Popis

LIPNO WELLNESS FRYMBURK sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bar.

Ak by ste chceli objavovať okolie, v okolí sa môžete venovať pešej turistike, rybárčeniu a cyklistike a apartmánový hotel vám môže zabezpečiť požičovňu bicyklov.

Priehrada Lipno je vzdialená 10 km a Hlavné námestie v Českom Krumlove 23 km.Najbližšie letisko Linz je vzdialené 65 km.

.

LIPNO WELLNESS FRYMBURK - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Aquapark
 • Vybavenie na vodné športy na mieste
 • Jazda na koni
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Windsurfing
 • Rybolov

Rôzne

 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Výťah
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky
 • španielsky
 • slovensky

Wellness

 • Wellness/kúpeľné balíčky
 • Vírivka/jacuzzi
 • Masáže
 • Sauna

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Vonkajší kamerový systém
 • Vstup s prístupovou kartou

Parkovanie

 • Verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je € 6 za deň.
 • Parkovanie na ulici

Jedlo a nápoje

 • Kaviareň na mieste
 • Bar

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry
 • Individuálny check-in/check-out

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Doprava

 • Požičovňa bicyklov

Ďalšie ubytovanie v meste Frymburk

Apartmán G4 Maty
Apartmán G4 Maty

9,6 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán G4 Maty sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa nachádza v budove z roku 2019, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenskej priehrady.

Apartman Erika Lipno
Apartman Erika Lipno

9,3 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán Erika Lipno sa nachádza vo Frymburku, len 28 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, windsurfing a kanoistika.

Klostermann Wellness&Spa
Klostermann Wellness&Spa

7,7 / 10 (24 hodnotenie)

Klostermann Wellness\u0026Spa sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s terasou, reštauráciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Táto ubytovacia jednotka s výhľadom na jazero má balkón.

Lipno Wellness - Frymburk C104 privat family room
Lipno Wellness - Frymburk C104 privat family room

7,4 / 10 (5 hodnotenie)

Privátna rodinná izba Lipno Wellness - Frymburk C104 s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s barom a balkónom, približne 48 km od námestia Přemysla Otakara II.Ubytovanie je vzdialené 25 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Mimpi
Apartmány Mimpi

7,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány Mimpi so záhradou ponúkajú ubytovanie vo Frymburku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

LIPNO WELLNESS - FRYMBURK C112 private family room
LIPNO WELLNESS - FRYMBURK C112 private family room

5,6 / 10 (38 hodnotenie)

Súkromná rodinná izba LIPNO WELLNESS - FRYMBURK C112 sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, reštauráciou a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán má bar a priamy prístup na lyžiach.

Lipno-Lake
Lipno-Lake

8,9 / 10 (47 hodnotenie)

Lipno-Lake so záhradou, reštauráciou a barom ponúka ubytovanie vo Frymburku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné súkromné bbparkovisko.

apartmán Sedmička Frymburk
apartmán Sedmička Frymburk

9,7 / 10 (6 hodnotenie)

Apartmán Sedmička Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s terasou sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

KVÍTKO
KVÍTKO

KVÍTKO, nehnuteľnosť so záhradou a terasou, sa nachádza vo Frymburku, 46 km od Námestia Přemysla Otakara II., 11 km od Lipenskej priehrady a 21 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove.Ubytovanie je vzdialené 23 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Lipno-Apartmán Frymburk D110
Lipno-Apartmán Frymburk D110

8,5 / 10 (47 hodnotenie)

Lipno-Apartmán Frymburk D110 sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie pri pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Lipno-Frymburk C 409
Lipno-Frymburk C 409

6,5 / 10 (11 hodnotenie)

Lipno-Frymburk C 409, nehnuteľnosť s reštauráciou a barom, sa nachádza vo Frymburku, 23 km od zámku Český Krumlov, 46 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 11 km od Lipenskej priehrady.Tento apartmán sa nachádza 47 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 47 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice.

Apartmány Kovadlina
Apartmány Kovadlina

9,3 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmány Kovadlina sa nachádzajú vo Frymburku, len 28 km od zámku Český Krumlov a ponúkajú ubytovanie pri pláži so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Ubytování Hanka v hotelovém pokoji C408
Ubytování Hanka v hotelovém pokoji C408

8,5 / 10 (15 hodnotenie)

Ubytovanie Hanka v hotelovej izbe C408 s výhľadom na pláž ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie vo Frymburku a má terasu, reštauráciu a bar.Tento 4-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka izbovú službu a 24-hodinovú recepciu.Hotel má priamy prístup na lyžiach.

Wellness Frymburk ubytování
Wellness Frymburk ubytování

6,7 / 10 (47 hodnotenie)

Wellness Frymburk ubytování sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so spoločným salónikom, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Lipno Club
Lipno Club

9,3 / 10 (26 hodnotenie)

Lipno Club s výhľadom na hory sa nachádza vo Frymburku a ponúka reštauráciu, detský klub, bar, záhradu, terasu a detské ihrisko.Vo vile môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Village Lipno Lakeside - Lipno 055
Village Lipno Lakeside - Lipno 055

7,5 / 10 (8 hodnotenie)

Ubytovacia jednotka Village Lipno Lakeside - Lipno 055 sa nachádza vo Frymburku, len 31 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na jazero a je vzdialené 15 km od priehrady Lipno a 29 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.

Chata Emma Frymburk
Chata Emma Frymburk

9 / 10 (1 hodnotenie)

Chata Emma Frymburk s výhľadom do záhrady a na jazero sa nachádza vo Frymburku, 26 km od zámku Český Krumlov a 49 km od námestia Přemysla Otakara II.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Wellness hotel Frymburk
Apartmán Wellness hotel Frymburk

8,6 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Wellness hotel Frymburk s výhľadom na jazero ponúka ubytovanie s reštauráciou a balkónom približne 25 km od zámku Český Krumlov.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Chalupa Na střelnici
Chalupa Na střelnici

9,6 / 10 (10 hodnotenie)

Chalupa Na střelnici s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a kávovarom, približne 25 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room
LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room

6,7 / 10 (75 hodnotenie)

Ubytovanie LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room sa nachádza vo Frymburku, 22 km od mesta Bad Leonfelden. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Rodinný penzion Axiom
Rodinný penzion Axiom

Rodinný penzión Axiom sa nachádza vo Frymburku, 28 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 15 km od priehrady Lipno.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Wellness & Spa Relax Frymburk
Wellness & Spa Relax Frymburk

8,2 / 10 (102 hodnotenie)

Wellness \u0026 Spa Relax Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, súkromnou plážou a bezplatným Wi-Fi.Tento 4-hviezdičkový apartmán je vzdialený 48 km od Námestia Přemysla Otakara II.

Apartment AndruL
Apartment AndruL

9,2 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmán AndruL sa nachádza vo Frymburku a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

apartmany Zak
apartmany Zak

8,6 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány Zak vo Frymburku s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik a terasu.

Lipno - Villa Bernard - Větrník
Lipno - Villa Bernard - Větrník

9,5 / 10 (6 hodnotenie)

Lipno - Villa Bernard - Větrník so záhradou a výhľadom do záhrady sa nachádza vo Frymburku, 31 km od zámku Český Krumlov a 15 km od Lipenskej priehrady.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Chata Monika
Chata Monika

7,9 / 10 (21 hodnotenie)

Chata Monika sa nachádza v mestečku Frymburk, 800 metrov od lyžiarskeho areálu Frymburk. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu, bezplatné WiFi pripojenie a bezplatné súkromné parkovanie.

Apartmány Wellness Holiday Frymburk
Apartmány Wellness Holiday Frymburk

8,2 / 10 (33 hodnotenie)

Apartmány Wellness Holiday Frymburk sa nachádzajú vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúkajú ubytovanie pri pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Lipno Apartmany Frymburk III.
Lipno Apartmany Frymburk III.

9 / 10 (6 hodnotenie)

Nachádza sa vo Frymburku, Lipno Apartmány Frymburk III.Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na jazero a vstupom do sauny.

Apartmán Frymburk 30
Apartmán Frymburk 30

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Frymburk 30 sa nachádza vo Frymburku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na jazero.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Holiday Home Lipno Frymburk
Holiday Home Lipno Frymburk

8 / 10 (21 hodnotenie)

Dovolenkový dom Lipno Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie pri pláži so záhradou, súkromnou plážou a bezplatným Wi-Fi.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán U nás
Apartmán U nás

9,4 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán U nás sa nachádza vo Frymburku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Nachádza sa 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán na Lipně
Apartmán na Lipně

9,6 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán na Lipně je ubytovacie zariadenie pri pláži vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od námestia Přemysla Otakara II.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartments Otre Frymburk
Apartments Otre Frymburk

8,9 / 10 (284 hodnotenie)

Apartmány Otre Frymburk sa nachádzajú v meste Frymburk, 41 km od Linzu. Český Krumlov je vzdialený 20 km. V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány wellness Frymburk
Apartmány wellness Frymburk

8,4 / 10 (34 hodnotenie)

Zámok Český Krumlov je vzdialený 25 km. Apartmány wellness Frymburk ponúkajú ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmán Katka
Apartmán Katka

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Katka sa pýši detským ihriskom a spoločnou kuchyňou a nachádza sa na atraktívnom mieste vo Frymburku, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenskej priehrady.Ubytovanie je vzdialené 25 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

U jezera
U jezera

7,5 / 10 (138 hodnotenie)

Ubytovanie U jezera sa nachádza vo Frymburku, 22 km od kúpeľného mesta Bad Leonfelden. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno
Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno

9,6 / 10 (29 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Luxusní srub až 19 lůžek - Sruby-lipno sa nachádza v meste Frymburk na juhu Čiech a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Českých Budějovíc. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Chata Klára
Chata Klára

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Chata Klára s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a balkónom, približne 47 km od Námestia Přemysla Otakara II.Nachádza sa 24 km od zámku Český Krumlov a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán u vody Frymburk
Apartmán u vody Frymburk

8,6 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán u vody Frymburk s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou približne 25 km od zámku Český Krumlov.Ponúka záhradu, reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Apartmán Kuba
Apartmán Kuba

10 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Kuba sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmány holiday Frymburk
Apartmány holiday Frymburk

8,4 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmány Holiday Lipno vo Frymburku sa nachádzajú 5 minút chôdze od brehu Lipenského jazera a ponúkajú vám plne vybavené 2-poschodové vily s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a záhradu s ihriskom, vonkajším bazénom a grilom.

Zim-Let Lipno
Zim-Let Lipno

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Zim-Let Lipno sa nachádza vo Frymburku a ponúka vírivku.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán Jasmin
Apartmán Jasmin

9,4 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmán Jasmin sa nachádza vo Frymburku v Juhočeskom kraji, 28 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Mařenka Frymburk
Apartment Mařenka Frymburk

9,4 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán Mařenka Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Valentin
Valentin

9,4 / 10 (22 hodnotenie)

Valent Frymburk ponúka ubytovanie s Wi-Fi, 30 km od zámku Český Krumlov, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II a 10 km od Lipenskej priehrady.Tento apartmán sa nachádza 49 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 49 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice.

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk
Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk

10 / 10 (4 hodnotenie)

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, spoločný salónik, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.Nachádza sa 48 km od Námestia Přemysla Otakara II a ponúka bar.

Village Lipno Lakeside - Lipno 056
Village Lipno Lakeside - Lipno 056

8,5 / 10 (12 hodnotenie)

Ubytovanie Village Lipno Lakeside - Lipno 056 sa nachádza vo Frymburku, len 31 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na jazero a je vzdialené 15 km od priehrady Lipno a 29 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.

Penzion Florian
Penzion Florian

8,6 / 10 (66 hodnotenie)

Penzión Florian sa nachádza vo Frymburku, necelý 1 km od vleku Frymburk. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou. Tento 3-hviezdičkový penzión s bezplatným Wi-Fi ponúka službu organizácie výletov. V penzióne sú k dispozícii rodinné izby.