Penzión

U Heligonky

8 / 10 (1829 hodnotenie)

Radlas 94/5, Brno, 60200, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) U Heligonky sa nachádza v meste Brno (Česká republika - Juhomoravský kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby a nefajčiarske izby. Penzión U Heligonky sa nachádza v regióne Juhomoravský kraj.

U Heligonky - Fotografie

U Heligonky - Adresa

Booking.com

U Heligonky - Popis

Ubytovacie zariadenie U Heligonky ponúka izby so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe) a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet 10 minút chôdze od centra Brna.

K dispozícii máte bezplatné súkromné a zamykateľné parkovacie miesta. Izby zariadenia U Heligonky majú kúpeľňu a sú vybavené TV.

K supermarketom sa pešo dostanete za 5 minút.

Na výstavisko BVV sa autom odveziete za 10 minút. Zastávka električky a autobusu Tkalcovská je vzdialená 400 metrov a zámok Špilberk 2 km.

U Heligonky - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Bezplatné toaletné potreby
 • Sprchovací kút

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie
 • Pracovný stôl

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie

Služby

 • Denné upratovanie
 • Možnosť rezervácie výletov

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky

Exteriér

 • Záhrada

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Ďalšie ubytovanie v meste Brno

Bed and breakfast Placzek
Bed and breakfast Placzek

8,8 / 10 (1047 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie typu B&B (nocľah s raňajkami) Placzek sídli vo vile z roku 1930 v centre Brna, 200 metrov od hlavného námestia. V tej istej budove sa nachádza kaviareň a vo všetkých priestoroch ubytovacieho zariadenia môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Fairhotel
Fairhotel

8,9 / 10 (1001 hodnotenie)

Ubytovanie Fairhotel sa nachádza v Brne 400 metrov od Veľtrhu Brno a len 20 minút chôdze od centra mesta. Ponúka súkromné wellness centrum a terasu s výhľadom na Brno. K dispozícii je bezplatný vysokorýchlostný prístup.

Nobless Apartment Brno
Nobless Apartment Brno

9,7 / 10 (125 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Nobless Apartment Brno sa nachádza v centre Brna 1,4 km od Brnianskeho výstaviska a 2,4 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady. Na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

Coco Chanel Boutique Apartment
Coco Chanel Boutique Apartment

8,9 / 10 (99 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Coco Chanel Boutique Apartment sa nachádza v Brne, 1,2 km od hradu Špilberk a 3,1 km od Veľtrhov Brno. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciu, reštauráciu a bar. Je situované 400 metrov od Katedrály sv. Petra a Pavla a ponúka izbovú službu.

10-Z Bunker
10-Z Bunker

8,2 / 10 (1488 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie 10-Z Bunker sa nachádza priamo pod hradom Špilberk v centre Brna a pochádza z éry komunizmu. Ponúka hosťom jedinečný zážitok a program podľa výberu. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

President Mezonet Apartment
President Mezonet Apartment

8,9 / 10 (102 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie President Mezonet Apartment sa nachádza v centre Brna neďaleko hradu Špilberk a Katedrály sv. Petra a Pavla. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a domáce spotrebiče ako chladnička a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie sa nachádza 3,1 km od Brnianskych veľtrhov a ponúka izbovú službu.

beIN apartment with parking
beIN apartment with parking

9,2 / 10 (31 hodnotenie)

Umiestnené 1.4 km od hradu Špilberk a 2.Apartmán beIN s parkovaním sa nachádza 5 km od Veľtrhu Brno a ponúka ubytovanie priamo v centre Brna.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Residence Caesar
Residence Caesar

9,2 / 10 (242 hodnotenie)

Rezidencia Caesar sa nachádza v centre Brna, len 3 minúty chôdze od historického Starého Mesta. Je ľahko dostupná autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Všetky apartmány ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie je tiež k dispozícii zdarma priamo na mieste.

Hotel Zannam
Hotel Zannam

7,6 / 10 (674 hodnotenie)

Hotel Zannam sa nachádza v Brne necelých 5,6 km od hradu Špilberk a 8,6 km od Brnianskych veľtrhov. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatným súkromným parkoviskom. Vila Tugendhat je od ubytovania vzdialená približne 4 km, Katedrála sv. Petra a Pavla 6,3 km a Hlavná železničná stanica Brno 6,4 km. V hoteli sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Campus Apartment
Campus Apartment

9,6 / 10 (118 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Campus Apartment sa nachádza v Brne, iba 5 km od Brnianskych veľtrhov. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialené 6 km od hradu Špilberk a Katedrály sv. Petra a Pavla.

Villa JKC
Villa JKC

9,2 / 10 (159 hodnotenie)

Historické ubytovacie zariadenie Villa JKC sa nachádza len 10 minút jazdy električkou od centra Brna a ponúka ubytovanie v apartmánoch v pokojnej časti Brna s bezplatným Wi-Fi a LAN pripojením na internet. Najbližšia zastávka električiek je vzdialená 300 metrov.

Boutique Chill Apartments #11 brno-living cz
Boutique Chill Apartments #11 brno-living cz

8,4 / 10 (294 hodnotenie)

Ubytovanie Boutique Chill Apartments Br.No#11 sa nachádza v Brne, 2,1 km od hradu Špilberk a 2,5 km od výstaviska Veletrhy Brno. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

Living Showroom
Living Showroom

8,9 / 10 (106 hodnotenie)

Zariadenie Living Showroom sa nachádza 1 km od centra Brna v blízkosti centrálneho parku Lužánky. Ponúka klimatizované štúdiá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 8 km od brnenského výstaviska.

Luxury Design City centre Apartment
Luxury Design City centre Apartment

9,3 / 10 (74 hodnotenie)

Ubytovanie Luxury Design City centre Apartment sa nachádza v Brne, 2 km od hradu Špilberk a 5 km od Brnianskeho výstaviska. V blízkom okolí sa môžete venovať pešej turistike. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko, služba nonstop recepcie a Wi-Fi zdarma.

Near main railway and bus station
Near main railway and bus station

6,8 / 10 (76 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Near main railway and bus station sa nachádza v centre Brna neďaleko hradu Špilberk, Katedrály sv. Petra a Pavla a brnenských vianočných trhov a ponúka terasu.

Schrott Bed&Beer
Schrott Bed&Beer

8,4 / 10 (504 hodnotenie)

Ubytovanie Schrott Bed&Beer sa nachádza v Brne, 2 km od hradu Špilberk. Ponúka bar, hypoalergénne izby a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 3,3 km od Veľtrhov v Brne, 2,5 km od Villy Tugendhat a 2,4 km od Námestia slobody. Podzemná krypta je situovaná vo vzdialenosti 2,5 km a centrum mesta 1,1 km.

Apartment Black Field
Apartment Black Field

6 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Black Field sa nachádza v Brne, 4.7 km od Veľtrhu Brno, 1.2 km od vily Tugendhat a 2.6 km od St.Petra a Pavla.Apartmán má 1 vlastné parkovisko.8 km od hradu Špilberk.

Penzion U Libušky #29 brno-living cz
Penzion U Libušky #29 brno-living cz

8,2 / 10 (180 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion U Libušky #29 brno-living cz sa nachádza v Brne 10 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou a súkromným parkoviskom. Brnenské výstavisko je od ubytovania vzdialené približne 11 km, vila Tugendhat 7,4 km a Katedrála sv. Petra a Pavla 9,1 km. V tomto penzióne sa hostia môžu ubytovať aj so svojimi domácimi miláčikmi. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

Penzion Bird's Nest
Penzion Bird's Nest

9,6 / 10 (439 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Bird’s Nest sa nachádza v pokojnej lokalite 1 km od centra Brna a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Verejné priestory sú zariadené v štýle druhej polovice 19. storočia a zdobí ich umelecká zbierka.

Zeppelin Studio with an industrial view - Brno
Zeppelin Studio with an industrial view - Brno

7,4 / 10 (21 hodnotenie)

Štúdio Zeppelin s industriálnym výhľadom - Brno so záhradou a terasou sa nachádza v centre Brna, 2.5 km od hradu Špilberk.Ubytovanie je 4.1 km od výstaviska Brno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Penzion Integrity
Penzion Integrity

8,9 / 10 (592 hodnotenie)

Penzión Integrity sa nachádza v pokojnej časti mesta Brno, 3 minúty chôdze od výstaviska BVV. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená 70 metrov a na hrad Špilberk sa dostanete z penziónu po 5 minútach jazdy autom alebo 20 minútach chôdze. K pavilónu Anthropos prídete peši za 4 minúty.

Small Apartments Denisa Business
Small Apartments Denisa Business

7,8 / 10 (877 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Small Apartments Denisa Business sa nachádza v Brne 5 km od hradu Špilberk a 6 km od Veľtrhov. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

New luxury main square apartment
New luxury main square apartment

9,5 / 10 (63 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Brna, 1.4 km od hradu Špilberk a 4.Nový luxusný apartmán na hlavnom námestí sa nachádza 8 km od výstaviska Veletrhy Brno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 22 km od Masarykovho okruhu a 32 km od priepasti Macocha.

OREA Resort Santon Brno
OREA Resort Santon Brno

8,9 / 10 (2387 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Orea Rezort Santon sa nachádza v rekreačnej oblasti Brnianskej priehrady, 10 km od centra mesta. Ponúka izby s balkónom s výhľadom na vodu alebo nádvorie. Jeho súčasťou je wellness centrum s relaxačným bazénom, parným kúpeľom, fínskou saunou, aromatickými saunami a masážami.

ADC Design Apartmány
ADC Design Apartmány

8,2 / 10 (981 hodnotenie)

ADC Design Apartmány sa nachádzajú v Brne, 1 km od hradu Špilberk a 2,1 km od výstaviska Veľtrhy Brno. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi.

Apartment with parking in the Center - 500m from Hlavní nádraží
Apartment with parking in the Center - 500m from Hlavní nádraží

7,8 / 10 (26 hodnotenie)

Atraktívne umiestnený v centre Brna, Apartmán s parkovaním v centre - 500m od Hlavního nádraží ponúka terasu.Ubytovanie je 2.5 km od Veľtrhu Brno a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Wake Up Apartments
Wake Up Apartments

8,6 / 10 (143 hodnotenie)

Ubytovanie Wake Up Apartments sa nachádza v Brne, 2,1 km od Hradu Špilberk a 3,8 km od výstaviska Veletrhy Brno. V okolí sa dá venovať pešej turistike. Katedrála sv. Petra a Pavla a Brnenský vianočný trh sú od apartmánov vzdialené 1,6 km a 2,5 km. K dispozícii je vám aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Restaurant & Design Hotel Noem Arch
Restaurant & Design Hotel Noem Arch

8,1 / 10 (559 hodnotenie)

Dizajnový hotel Noem Arch sa nachádza v mestskej časti Brno-Královo Pole. Vyznačuje sa jedinečným dizajnom v podobe lode zakotvenej v prístave a ponúka moderné jedlá medzinárodnej kuchyne a luxusné izby v štýle kajút.

Atrium Apartments
Atrium Apartments

9 / 10 (844 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Atrium Apartments, nachádzajúce sa v historickej budove stojacej 800 metrov od hradu Špilberk, ponúka apartmány s vlastným stravovaním, moderným zariadením a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmans v arealu Vlnena
Apartmans v arealu Vlnena

7,2 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmány v areáli Vlnena s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v centre Brna 2.8 km od hradu Špilberk a 4.4 km od Veľtrhu Brno.Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú prístup do plne vybavenej kuchynky.

Cosmopolitan Bobycentrum - Czech Leading Hotels
Cosmopolitan Bobycentrum - Czech Leading Hotels

8,5 / 10 (5692 hodnotenie)

Hotel Cosmopolitan Bobycentrum - Czech Leading Hotels sa nachádza v Brne, 2 km od hradu Špilberk. Ponúka reštauráciu, bar, bezplatné Wi-Fi, fitnescentrum a bowlingovú dráhu.

Design apartments Brno-center
Design apartments Brno-center

8,1 / 10 (466 hodnotenie)

Design apartmán Brno sa nachádza v Brne 2,3 km od hradu Špilberk. Ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Hotel Panska Licha
Hotel Panska Licha

8,5 / 10 (854 hodnotenie)

Hotel Panská lícha s jazdeckými stajňami a jazdeckou školou sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v prírode, asi 10 minút jazdy autom od historického centra Brna.

Hotel Passage
Hotel Passage

9,3 / 10 (532 hodnotenie)

Hotel Passage má výhodnú polohu v centre Brna, v blízkosti viacerých známych atrakcií, necelý 1 km od hradu Špilberk a vily Tugendhat a 10 minút chôdze od vianočných trhov v Brne. Ponúka klimatizované izby, reštauráciu, fitnescentrum, recepciu otvorenú nepretržite, izbovú službu a úschovňu batožiny.

Hotel Pegas Brno
Hotel Pegas Brno

8,7 / 10 (766 hodnotenie)

Hotel Pegas sa nachádza v Brne, priamo pod hradom Špilberk. V budove hotela sídli najstarší moravský súkromný pivovar, v ktorom môžete sledovať výrobu piva. V izbách hotela Pegas sú vám k dispozícii mini bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

BODY penzion
BODY penzion

8,4 / 10 (171 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie BODY penzion ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a záhradou v Brne, neďaleko hradu Špilberk, vianočných trhov a Katedrály sv. Petra a Pavla. bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste.

Brno City Apartment near Malinovskeho Square
Brno City Apartment near Malinovskeho Square

8 / 10 (11 hodnotenie)

Brno City Apartment near Malinovského Square má dobrú polohu v centre Brna a má záhradu.Ubytovanie je 2.5 km od hradu Špilberk a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

ApartHostel Brno
ApartHostel Brno

5,3 / 10 (38 hodnotenie)

ApartHostel Brno ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Brne, pohodlne umiestnenú na 1.8 km od St.Petra a Pavla a 1.8 km od vily Tugendhat.Nehnuteľnosť je cca 3.2 km od Veľtrhu Brno, 2.6 km od hlavnej stanice v Brne a 19 km od Masarykovho okruhu.Nehnuteľnosť je 1.4 km od centra mesta a 1.2 km od hradu Špilberk.Priepasť Macocha je od hostela vzdialená 33 km a Dinopark Vyškov 36 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 10 km od ubytovacieho zariadenia ApartHostel Brno.

Boutique City Apartments #47 brno-living cz
Boutique City Apartments #47 brno-living cz

8,3 / 10 (317 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Boutique City Apartments Br.No#47 sa nachádza v blízkosti pamiatok, ako je hrad Špilberk, výstavisko Veletrhy Brno a vianočné trhy.

Bydlit cz
Bydlit cz

9,8 / 10 (21 hodnotenie)

Bydlit cz sa nachádza 7 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartments Křenová Brno-center
Apartments Křenová Brno-center

7,5 / 10 (338 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Natural apartment Brno-střed sa nachádza v Brne, len 2 km od hradu Špilberk. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Apartmán je vzdialený 3,7 km od výstaviska Veletrhy Brno a 2,7 km od miestnych vianočných trhov.

Campea Business Apartments
Campea Business Apartments

9,6 / 10 (355 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Campea Business Apartments sa nachádza v Brne v Juhomoravskom kraji neďaleko Brnianskeho výstaviska a vedeckého zábavného centra VIDA! science centre a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Euro Apartments Křenová 75 Brno
Euro Apartments Křenová 75 Brno

9 / 10 (1406 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Euro Apartments Křenová 75 Brno sa nachádza v centre Brna 2,7 km od hradu Špilberk a 4,3 km od Brnianskych veľtrhov. Ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Apartmán v dobré lokalitě
Apartmán v dobré lokalitě

8,8 / 10 (57 hodnotenie)

Apartmán v dobré lokalitě je ubytovanie v Brne s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 4 km od vianočných trhov v Brne a 4,4 km od Katedrály sv. Petra a Pavla.

Hotel Arte
Hotel Arte

7,7 / 10 (2092 hodnotenie)

Hotel Arte bol postavený v roku 1898 a nachádza sa hneď vedľa parku Lužánky, iba 10 minút chôdze od centra Brna. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko zadarmo.

Hostel John Galt
Hostel John Galt

7,3 / 10 (805 hodnotenie)

Hostel John Galt sa nachádza v centre Brna, len 400 metrov od Hlavnej železničnej stanice Brno a 5 minút chôdze od Námestia slobody. Ponúka bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť.

Haas Apartments Horova with Parking
Haas Apartments Horova with Parking

8,9 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Haas Apartments Horova with Parking, ktoré sa nachádza v Brne, ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar, záhradu, detské ihrisko a terasu. Zariadenia má k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Penzion pivovarská restaurace Moravia
Penzion pivovarská restaurace Moravia

8,2 / 10 (73 hodnotenie)

Penzión pivovarská restaurace Moravia sa nachádza v Brne 6 km od hradu Špilberk a výstaviska Veletrhy Brno. Ponúka ubytovanie s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 5 km od Vily Tugendhat a 6 km od Vianočných trhov a Katedrály sv. Petra a Pavla. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby.