Apartmán

KOKOPEPINO

7 / 10 (8 hodnotenie)

Chmelík 19, Litomyšl, 570 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) KOKOPEPINO sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné parkovisko, nefajčiarske izby a rodinné izby. Apartmán KOKOPEPINO svojou lokalitou patrí do regiónu Pardubický kraj.

KOKOPEPINO - Fotografie

KOKOPEPINO - Adresa

Booking.com

KOKOPEPINO - Popis

KOKOPEPINO s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Litomyšli, 47 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou a 38 km od Devet skal.Nachádza sa 15 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Tento apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchynku.

Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 62 km od apartmánu.

.

KOKOPEPINO - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

 • nemecky
 • španielsky
 • slovensky
 • česky
 • anglicky
 • rusky

Exteriér

 • Terasa
 • Záhrada

Rôzne

 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Kuchyňa

 • Kuchynka
 • Práčka

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad
 • Výhľad do záhrady

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Ďalšie ubytovanie v meste Litomyšl

Pension Paseka
Pension Paseka

8,7 / 10 (436 hodnotenie)

Penzión Paseka v srdci historického centra Litomyšle, 200 metrov od renesančného zámku, ponúka apartmány s kuchynkou, knižnicou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL
PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

9 / 10 (41 hodnotenie)

S Litomyšlským zámkom dosiahnuteľným za 1.4 km, PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Penzion V Podzámčí Litomyšl
Penzion V Podzámčí Litomyšl

8,9 / 10 (165 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza na pokojnom mieste, iba 150 metrov od Litomyšlského zámku, ktorý sa nachádza na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a bezplatné verejné parkovanie. Lyžiarske stredisko Česká Třebová je vzdialené 13 km.

Ubytování Benátky u Litomyšle
Ubytování Benátky u Litomyšle

8,8 / 10 (40 hodnotenie)

Nachádza sa v Litomyšli v Pardubickom kraji a k bbzámku Litomyšl sa dostanete po 2.9 km, Ubytování Benátky u Litomyšle ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vintage apartmán v centru
Vintage apartmán v centru

8,3 / 10 (12 hodnotenie)

Ponúka výhľad do záhrady, Vintage apartmán v centre sa nachádza v Litomyšli, 600 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi.

Hájenka Strakov
Hájenka Strakov

8,6 / 10 (125 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl v Českej republike. Penzión je situovaný 5 km od zámku Litomyšl.

Hotel Aplaus
Hotel Aplaus

9 / 10 (569 hodnotenie)

Hotel Aplaus sídli v 3 prepojených pamiatkovo chránených objektoch v centre mesta Litomyšl, ktoré je na zozname UNESCO. Ponúka štýlové a elegantné izby, bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo.

Penzion Bludička
Penzion Bludička

8,4 / 10 (149 hodnotenie)

Penzión Bludička sa nachádza v mestečku Litomyšl, len 700 metrov od hradu, ktorý patrí do zoznamu pamiatok UNESCO.

Apartmán u Václava v centru města
Apartmán u Václava v centru města

9,2 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmán u Václava v centre mesta sa nachádza v Litomyšli, 600 metrov od zámku Litomyšl a 46 km od Devet skal, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán s výhľadom na rieku je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Antik Hotel Sofia
Antik Hotel Sofia

9 / 10 (123 hodnotenie)

Tento rodinný hotel sa nachádza v centre Litomyšle zapísanej na zozname svetového dedičstva UNESCO.Ponúka pokojnú záhradu, umeleckú galériu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v izbách pre hostí.

A studio Veselka Litomyšl
A studio Veselka Litomyšl

9 / 10 (242 hodnotenie)

Štúdio Veselka Litomyšl sa nachádza v Litomyšli, 400 metrov od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Medzi zariadenia v tomto ubytovacom zariadení patrí izbová služba, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 45 km od Devet skal.

Penzion Holland
Penzion Holland

8,5 / 10 (83 hodnotenie)

Pension Holland sa nachádza v Litomyšli, 15 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko a bar.Nachádza sa asi 44 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou, penzión s bezplatným WiFi je vzdialený aj 35 km od Devet skal.Penzión má rodinné izby.

Zámecké apartmány Litomyšl
Zámecké apartmány Litomyšl

9,6 / 10 (110 hodnotenie)

Zámecké apartmány Litomyšl sa nachádzajú v historickom jadre zámku Litomyšl, ktorý je zapísaný do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytujte sa v elegantne a dobre zariadených apartmánoch. K dispozícii máte bezplatné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Elegant Litomyšl
Apartmán Elegant Litomyšl

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Elegant Litomyšl sa nachádza v Litomyšli, len 500 metrov od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento apartmán ponúka ubytovanie s patiom.

Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle
Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle

9,2 / 10 (107 hodnotenie)

Luxusní velký apartmán s terasou v centre Litomyšle sa nachádza v Litomyšli, 45 km od Devet skal, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 600 metrov od zámku Litomyšl a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Prázdninové ubytování
Prázdninové ubytování

9,2 / 10 (28 hodnotenie)

Prázdninové ubytování ponúka ubytovanie v Litomyšli, 45 km od Devet skal.Ubytovanie je 1.1 km od zámku Litomyšl a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Pension Kraus
Pension Kraus

9 / 10 (112 hodnotenie)

Penzión Kraus v Litomyšli, 200 metrov od zámockého komplexu zapísaného na zozname UNESCO, ponúka izby s moderne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením, satelitnou TV a Wi-Fi pripojením na internet v celom areáli.Hostia majú prístup na vonkajšiu terasu.

Apartmány nad zámkem
Apartmány nad zámkem

6,7 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmány nad zámkom s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie s terasou a balkónom, približne 45 km od Devet skal.Nachádza sa 500 metrov od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Tašner
Penzion Tašner

8,9 / 10 (192 hodnotenie)

Pension Tašner sa nachádza v Litomyšli, 350 metrov od zámku a Kláštorných záhrad. Ponúka terasu s grilom.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Na Lánech
Apartmány Na Lánech

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány Na Lánech ponúkajú ubytovanie v Litomyšli, 46 km od Devet skal.Ubytovanie je vzdialené 1 km od zámku Litomyšl a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Taurus
Penzion Taurus

8,4 / 10 (25 hodnotenie)

Penzion Taurus ponúka ubytovanie 6 km od Litomyšle.

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle
Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

8,1 / 10 (102 hodnotenie)

Štýlové ubytování v historickom centre Litomyšle sa nachádza v Litomyšli, 45 km od Devet skal, v oblasti, kde sa môžete venovať turistike.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 600 metrov od zámku Litomyšl a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Hájenka Kozlov
Hájenka Kozlov

8,8 / 10 (22 hodnotenie)

Hájenka Kozlov sa nachádza v meste Litomyšl, Česká republika.Zámok Litomyšl je vzdialený 7 km.

Penzion Jízdárna Suchá
Penzion Jízdárna Suchá

7,7 / 10 (106 hodnotenie)

Penzión Jízdárna Suchá sa nachádza v Litomyšli, 3 km od zámku Litomyšl a 48 km od Devet skal. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v celom objekte, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Ponúka rodinné izby a detské ihrisko.Hostia si môžu dať drink v snack bare.

penzion LILIE
penzion LILIE

9 / 10 (263 hodnotenie)

Penzión Lilie sa nachádza 1 km od centra mesta Litomyšl a ponúka izby s chladničkou a TV, ako aj bezplatné Wi-Fi. Zámok Litomyšl, zapísaný na zozname UNESCO, je vzdialený 1,4 km.

Hotel a hostel Zámecký pivovar Litomyšl
Hotel a hostel Zámecký pivovar Litomyšl

8,1 / 10 (414 hodnotenie)

Hotel a hostel Zámecký pivovar Litomyšl sa nachádza v srdci Litomyšle, v štýlovo zrekonštruovanej budove bývalého zámockého pivovaru, zapísanej v zozname UNESCO.Recepcia hotela a hostela sa nachádza v Zámeckom informačnom centre.

Privat Sofia
Privat Sofia

8,3 / 10 (49 hodnotenie)

Nehnuteľnosť sa nachádza 450 m od zámku Litomyšl v Litomyšli, Privát Sofia ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou.

Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením
Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením

2,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány nad zámkom - dvojlůžkový pokoj s kuchynským kútom a soc.Zariadenie sa nachádza v meste Litomyšl.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 500 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od obce Devet skal.

Útulné studentské bydlení
Útulné studentské bydlení

9,1 / 10 (27 hodnotenie)

Útulné študentské bydlení ponúka ubytovanie v Litomyšli, 45 km od Devet skal.Ubytovanie je 1.4 km od zámku Litomyšl a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Hotel Zlatá Hvězda
Hotel Zlatá Hvězda

8,7 / 10 (534 hodnotenie)

Hotel Zlatá Hviezda, víťaz ceny Hoteliér roku 2016, sa nachádza priamo na historickom námestí v Litomyšli a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe) a satelitnou TV, ako aj reštauráciu, v ktorej sa podávajú výborné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne.

Apartmán 551
Apartmán 551

Apartmán 551 ponúka ubytovanie v Litomyšli, 1.4 km od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Ponúka záhradu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

JUDIA
JUDIA

7 / 10 (7 hodnotenie)

JUDIA so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Litomyšli s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Nachádza sa 600 metrov od zámku Litomyšl a ponúka spoločnú kuchyňu.

Apartments Marinka Litomyšl
Apartments Marinka Litomyšl

9,5 / 10 (91 hodnotenie)

Apartmány Marinka Litomyšl sa nachádzajú v Litomyšli v Pardubickom kraji, neďaleko zámku Litomyšl a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

APARTMÁN u ZOUBKU
APARTMÁN u ZOUBKU

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

APARTMÁN u ZOUBKU ponúka ubytovanie v Litomyšli, 500 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.