Horská chata

Chalupa 409

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Horní 409, Rokytnice nad Jizerou, 512 45, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (horská chata) Chalupa 409 sa nachádza v meste Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby, lyžovanie, nefajčiarske izby a fitnescentrum. Horská chata Chalupa 409 svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Chalupa 409 - Fotografie

Chalupa 409 - Adresa

Booking.com

Chalupa 409 - Popis

Chalupa 409, ubytovacie zariadenie s reštauráciou, sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Szklarki, 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Táto chata má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

V chate je k dispozícii požičovňa lyžiarskeho vybavenia, predaj skipasov a priamy prístup na lyžiach. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu.

Jerská železnica je od Chalupy 409 vzdialená 28 km a Dinopark 30 km.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 105 km.

.

Chalupa 409 - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Predaj skipasov
 • Lyžiarska škola
 • Jazda na koni
 • Pešia turistika
 • Tenisový kurt
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia na mieste
 • Úschovňa lyží
 • Bowling
 • Lyžovanie

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Odhlučnené izby
 • Nefajčiarske izby
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • poľsky
 • nemecky

Exteriér

 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Wellness

 • Fitnescentrum

Ďalšie ubytovanie v meste Rokytnice nad Jizerou

Kajzrovka
Kajzrovka

10 / 10 (5 hodnotenie)

Kajzrovka sa nachádza len 28 km od vodopádu Szklarki v Rokytnici nad Jizerou a ponúka útočisko s priamym prístupom na lyžiach, vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločnú kuchyňu.Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialený 28 km od vodopádu Kamienczyka a 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Apartmany Pohořaly
Apartmany Pohořaly

6,5 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmány Pohořaly sa nachádzajú 23 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú vám ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a spoločnou kuchyňou.Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko sú k dispozícii zdarma.

Apartmány Ester
Apartmány Ester

9,7 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmány Ester sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou v Krkonošiach, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Rokytnice. Ponúkajú ubytovacie jednotky s vybavenou kuchynkou a vlastnou kúpeľňou.V celom dome je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Františkov 25
Františkov 25

8,4 / 10 (8 hodnotenie)

Pýši sa výhľadom do záhrady, Františkov 25 ponúka ubytovanie s balkónom, približne 28 km od autobusovej zastávky Strážné.Táto chata je vzdialená 31 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 31 km od železnice Izerska.

Penzion Kaminek
Penzion Kaminek

9,2 / 10 (36 hodnotenie)

Pension Kamínek sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 30 metrov od lyžiarskeho vleku Lysá hora. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady s grilom a saunou.Na mieste sú k dispozícii aj bezplatné verejné parkovacie miesta.

Apartmán mezi stromy
Apartmán mezi stromy

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán mezi stromy s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom, približne 28 km od vodopádu Szklarki.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartman - Rokytnice nad Jizerou
Apartman - Rokytnice nad Jizerou

Apartman - Rokytnice nad Jizerou s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 23 km od vodopádu Szklarki.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday House Rokytnice
Holiday House Rokytnice

7,2 / 10 (6 hodnotenie)

Dovolenkový dom Rokytnice ponúka ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.Táto ubytovacia jednotka s výhľadom na bazén má balkón.

PRIVAT Pacholik
PRIVAT Pacholik

9,6 / 10 (48 hodnotenie)

Privat Pacholik sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a ponúka vonkajší vyhrievaný bazén (od jari do zimy), záhradu, zariadenia na vodné športy a výhľad do záhrady.

APARTMÁN BERAN
APARTMÁN BERAN

9,3 / 10 (6 hodnotenie)

APARTMÁN BERAN so záhradou ponúka ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmany Samuel
Apartmany Samuel

9,5 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmány Samuel sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou, 150 metrov od zastávky skibusu. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén.Toto ubytovanie s vlastným stravovaním ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Nehnuteľnosť je 1.1 km od Horných Domkov a 1.6 km od lyžiarskeho vleku Lysá hora.

Privát Welcome
Privát Welcome

8,8 / 10 (11 hodnotenie)

Privát Welcome so záhradou sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou.Horní Domky sú 1.6 km od objektu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko priamo na mieste.

Chata Pod lipami
Chata Pod lipami

6,7 / 10 (132 hodnotenie)

Chata Pod lipami sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, ponúka vonkajší bazén, vlastnú bezplatnú zjazdovku a možnosť zadarmo si požičať bicykle. K dispozícii je aj rybník so pstruhmi, ktorý je vhodný na rybárčenie. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Hlava
Apartmány Hlava

8,3 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmány Hlava s výhľadom na obec Rokytnice nad Jizerou a obklopené prírodou ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním so slnečnou terasou, priestrannou záhradou s grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestoroch.

Horska Bouda Dvoracky
Horska Bouda Dvoracky

8,4 / 10 (41 hodnotenie)

Horská bouda Dvoracky sa nachádza v pohorí Rokytnice nad Jizerou, 1140 metrov nad morom.Má veľkú slnečnú terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale.

Apartmán Rokytnice
Apartmán Rokytnice

Apartmán Rokytnice s reštauráciou sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Szklarki, 25 km od vodopádu Kamienczyka a 26 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 29 km od zákruty mŕtveho muža a 31 km od autobusovej zastávky Strážné.

Apartmány Ilona
Apartmány Ilona

9,1 / 10 (66 hodnotenie)

Apartmány Ilona so záhradou, sezónnym vonkajším bazénom a výhľadom na hory sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou.Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialený 20 km od mesta Karpacz.

Chalupa Zuzánek 50
Chalupa Zuzánek 50

9,5 / 10 (36 hodnotenie)

Chalupa Zuzánek 50 sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, len 26 km od vodopádu Szklarki. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Nachádza sa 26 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka gril.

Pension U Mojmíra
Pension U Mojmíra

7,5 / 10 (56 hodnotenie)

Pension U Mojmíra sa nachádza uprostred lesov Krkonošského národného parku, 1 km od lyžiarskeho strediska Horní Domky a 3 km od Rokytnice nad Jizerou. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a má reštauráciu s terasou. Zdarma je k dispozícii súkromné parkovisko.

Hotel Helena
Hotel Helena

8,5 / 10 (34 hodnotenie)

Hotel Helena sa nachádza na jednom z najkrajších miest v Krkonošiach a má veľmi atraktívnu polohu priamo oproti lyžiarskemu vleku s večerným lyžovaním.

Rock-inn
Rock-inn

9,6 / 10 (125 hodnotenie)

Rock-inn sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou a ponúka ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a spoločný salónik.

Apartmány u Gothaje
Apartmány u Gothaje

9 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmány u Gothaje sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Pohoda
Chata Pohoda

7,4 / 10 (8 hodnotenie)

Chata Pohoda sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji, 23 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán 466
Apartmán 466

8,9 / 10 (42 hodnotenie)

Apartmán 466 sa nachádza priamo na námestí v Rokytnici nad Jizerou.Byt je 2.9 km od lyžiarskeho vleku Lysá hora.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Ajka
Apartmány Ajka

8,7 / 10 (129 hodnotenie)

Apartmány Ajka sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou, 1 km od Horních Domků a 1.2 km od lyžiarskeho vleku Lysá hora.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Rokytka u sjezdovky
Apartmány Rokytka u sjezdovky

8,7 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Rokytka u sjezdovky sa nachádza v lyžiarskom stredisku Modrá hvězda so zjazdovkami vhodnými pre deti a ponúka prístup na lyžiach až k dverám, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie v garáži.K dispozícii je aj úschovňa lyží a bicyklov.

Chalupa Večerník
Chalupa Večerník

8,2 / 10 (8 hodnotenie)

Chalupa Večerník s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od vodopádu Szklarki a 23 km od vodopádu Kamienczyka.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Horský apartmán ROKY - Krkonoše
Horský apartmán ROKY - Krkonoše

9,2 / 10 (29 hodnotenie)

Horský apartmán ROKY - Krkonoše ponúka ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka, 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 28 km od Jizerskej železnice.Nachádza sa 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Chata Montana
Chata Montana

8,6 / 10 (8 hodnotenie)

Chata Montana s výhľadom na hory sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 26 km od vodopádu Szklarki a 26 km od vodopádu Kamienczyka.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Aljaška
Apartmán Aljaška

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

Apartmán Aljaška sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka, 27 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 28 km od Izerskej železnice.Ubytovanie je vzdialené 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Loft Rezidence Kotel
Loft Rezidence Kotel

9,8 / 10 (6 hodnotenie)

Loft Rezidence Kotel sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Kamienczyka a 26 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Ubytovanie je vzdialené 25 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Chata Hokejka
Chata Hokejka

9 / 10 (34 hodnotenie)

Chata Hokejka sa nachádza v Krkonošskom národnom parku a ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a apartmány v blízkosti lesa a 200 metrov od lyžiarskeho vleku Pašák.

Pension Studenov
Pension Studenov

7 / 10 (4 hodnotenie)

Penzión Studenov so záhradou, terasou a barom sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Szklarki a 25 km od vodopádu Kamienczyka.

Chalet Rokytnice
Chalet Rokytnice

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Chalet Rokytnice sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 24 km od vodopádu Szklarki a 24 km od vodopádu Kamienczyka. Ponúka spoločný salónik a výhľad do záhrady.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Švadlenka
Apartmán Švadlenka

9,6 / 10 (21 hodnotenie)

Apartmán Švadlenka s výhľadom na hory sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 30 km od vodopádu Szklarki a 30 km od vodopádu Kamienczyka.Ponúka bar, priamy prístup na lyžiach, výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Apartmán Sven
Apartmán Sven

9 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Sven sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka, 27 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 28 km od železnice Izerska.Nachádza sa 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Studia Pod Lysou
Studia Pod Lysou

8,6 / 10 (24 hodnotenie)

Štúdio Pod Lysou sa nachádza 600 metrov od lyžiarskeho areálu Horní Domky a 1 km od lyžiarskeho vleku Lysá hora. Ponúka záhradu s grilom.Zastávka skibusu je vzdialená 100 metrov a zastávka miestneho autobusu 500 metrov.

Pension Roky
Pension Roky

8 / 10 (21 hodnotenie)

Penzion Roky v Rokytnici nad Jizerou ponúka výhľad na Lysú horu a je vzdialený len 150 metrov od zastávky miestneho skibusu.Lyže si môžete požičať vo vzdialenosti 250 metrov a na najbližšie zjazdovky sa dostanete pešo za 10 minút.

Yellow Ski Apartments
Yellow Ski Apartments

9,1 / 10 (124 hodnotenie)

Apartmány Yellow Ski sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Studenov. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, úschovňu lyží, spoločnú saunu a bar.Na mieste sú k dispozícii bezplatné parkovacie miesta a zastávka skibusu je vzdialená 150 metrov.

Apartmány Ditz
Apartmány Ditz

9,3 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmány Ditz sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vila Lenka
Vila Lenka

7 / 10 (1 hodnotenie)

Vila Lenka sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Rokytnice a ponúka ubytovanie v rodine s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, masážami na požiadanie a bezplatným parkoviskom pri dome.

Hotel Krakonos
Hotel Krakonos

5,9 / 10 (78 hodnotenie)

Hotel Krakonoš sa nachádza v centre Rokytnice nad Jizerou na západe Krkonôš, obklopený nádhernou horskou prírodou.

Penzion Seidl
Penzion Seidl

8,9 / 10 (83 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Seidl v Rokytnici nad Jizerou sa nachádza na pokojnom mieste s výhľadom na údolie, 800 metrov od lyžiarskeho strediska Studenov. K dispozícii máte izby so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe), s bezplatným Wi-Fi pripojením a jedlá typickej českej kuchyne. Využívať môžete bezplatný skibus.

Chalupa Rochlitz s horkým koupacím sudem
Chalupa Rochlitz s horkým koupacím sudem

Chalupa Rochlitz s horkým koupacím sudom sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán u Nováků
Apartmán u Nováků

9,7 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán u Nováků s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 23 km od vodopádu Szklarki.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Rokytnice nad Jizerou
Apartmán Rokytnice nad Jizerou

8,7 / 10 (30 hodnotenie)

Apartmán Rokytnice nad Jizerou so záhradou, reštauráciou a priamym prístupom na zjazdovky ponúka ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán 6 u sjezdovek
Apartmán 6 u sjezdovek

9,1 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán 6 u sjezdovek sa môže pochváliť grilom a službou organizácie výletov a má výhodnú polohu v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Szklarki a 27 km od vodopádu Kamienczyka.Hostia môžu využívať balkón a detské ihrisko.

Rokytnice-apartments
Rokytnice-apartments

10 / 10 (2 hodnotenie)

Ubytovanie Rokytnice-apartments s výhľadom na mesto sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Nachádza sa 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.