Dovolenkový dom

Chaloupka na Zelnicách

7,5 / 10 (4 hodnotenie)

61 Přilehlá, Ratíškovice, 696 02, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Chaloupka na Zelnicách sa nachádza v meste Ratíškovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné parkovisko. Dovolenkový dom Chaloupka na Zelnicách svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

Chaloupka na Zelnicách - Fotografie

Chaloupka na Zelnicách - Adresa

Booking.com

Chaloupka na Zelnicách - Popis

Ubytovanie Chaloupka na Zelnicách s výhľadom do záhrady sa nachádza v Ratíškoviciach, 41 km od zámku Lednice a 40 km od Minaretu.Nachádza sa 41 km od zámku Valtice a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Tento dovolenkový dom má 5 spální, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu.

Zámok Jan sa nachádza 43 km od dovolenkového domu a Kolonáda na Reistně je vzdialená 43 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 56 km od chaty na Zelnicách.

.

Chaloupka na Zelnicách - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Kuchynka

Dohovoríte sa

 • česky
 • rusky
 • slovensky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Exteriér

 • Terasa

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad do záhrady

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Ďalšie ubytovanie v meste Ratíškovice

Apartmán Štěpánka
Apartmán Štěpánka

9,6 / 10 (96 hodnotenie)

Apartmán Štěpánka sa nachádza v tichej oblasti, 250 metrov od lesa v blízkosti viníc a vínnych pivníc. Je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a má vlastnú terasu.

Apartmán Café u Kordulky
Apartmán Café u Kordulky

9,3 / 10 (30 hodnotenie)

Klimatizovaný apartmán sa nachádza v centre obce Ratíškovice a ponúka ubytovanie, reštauráciu na mieste a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartmán ve Dvoře
Apartmán ve Dvoře

9,7 / 10 (67 hodnotenie)

Toto ubytovanie sa nachádza v obci Ratíškovice, 40 km od Mikulova, a je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialené 49 km od Luhačovíc.

Apartmán U lesa
Apartmán U lesa

8,8 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmán U lesa sa nachádza v obci Ratíškovice v Juhomoravskom kraji, 14 km od Skalice. Ponúka terasu a výhľad do záhrady. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste.

Slovácká chalupa
Slovácká chalupa

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Slovácká chalupa s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v budove z 19. storočia v obci Ratíškovice. Mesto Mikulov je vzdialené 40 km. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Na Zelnicách
Penzion Na Zelnicách

Penzion Na Zelnicách sa nachádza v Ratíškoviciach, 41 km od zámku Valtice. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a terasu.Ubytovanie je vzdialené 41 km od zámku Lednice, 40 km od Minaretu a 43 km od zámku Jan.Penzión ponúka rodinné izby.

RELAX u lesa
RELAX u lesa

9,4 / 10 (38 hodnotenie)

Apartmán Relax u lesa sa nachádza v obci Ratíškovice. Ubytovanie je vzdialené 13 km od Skalice. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste.

Apartmán U Zastávky
Apartmán U Zastávky

9,6 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán U Zastávky v Ratíškoviciach ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 41 km od zámku Lednice, 39 km od Minaretu a 42 km od zámku Jan.Nachádza sa 40 km od zámku Valtice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.