Chata v prírode

RIP by Říp

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Krabčice 167 Krabčice 167, Krabčice, 411 87, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (chata v prírode) RIP by Říp sa nachádza v meste Krabčice (Česká republika - Ústecký kraj). Chata v prírode RIP by Říp sa nachádza v regióne Ústecký kraj.

RIP by Říp - Fotografie

RIP by Říp - Adresa

Booking.com

RIP by Říp - Popis

RIP by Říp s terasou ponúka ubytovanie v Krabčiciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Nachádza sa 47 km od pražskej ZOO a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Uteráky a posteľná bielizeň sú k dispozícii v chate.

O2 Aréna Praha je od chaty vzdialená 48 km.Najbližšie letisko Václava Havla Praha sa nachádza 56 km od ubytovacieho zariadenia RIP by Říp.

.

RIP by Říp - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Toaleta
 • Uteráky
 • Spoločná toaleta
 • Sprchovací kút

Exteriér

 • Vonkajší jedálenský priestor
 • Gril
 • Záhrada
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa

Výhľad

 • Výhľad na hory
 • Výhľad
 • Výhľad na zaujímavé miesto
 • Výhľad do záhrady

Kuchyňa

 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchynský riad
 • Kuchynka

Všeobecné

 • Dlažba/mramorová podlaha
 • Nefajčiarske izby
 • Súkromný vchod

Dohovoríte sa

 • česky
 • slovensky
 • anglicky

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Zásuvka pri posteli

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Prístup

 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí

Ďalšie ubytovanie v oblasti Ústecký kraj

Apartmán Venus Klínovec s velkou terasou NOVINKA
Apartmán Venus Klínovec s velkou terasou NOVINKA

9,1 / 10 (33 hodnotenie)

Apartmán Venus Klínovec s velkou terasou NOVINKA s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a balkónom okolo 7.9 km od Fichtelbergu.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kemp Děčín
Kemp Děčín

8,2 / 10 (239 hodnotenie)

Kemp Děčín sa nachádza v Děčíne, 42 km od mesta Pirna. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Srub Blažim
Srub Blažim

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Srub Blažim sa nachádza len 38 km od štadióna Na Stinadlech a ponúka ubytovanie v obci Blažim s prístupom do záhrady, na terasu a do spoločnej kuchyne.Tento apartmán s výhľadom na jazero a do záhrady ponúka hosťom aj bezplatné Wi-Fi.

Pension Ella
Pension Ella

7,6 / 10 (94 hodnotenie)

Nachádza sa v Hřensku, do 9.Penzión Ella sa nachádza 4 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 18 km od pevnosti Königstein. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Penzión ponúka rodinné izby.

Apartmány U Viaduktu 46
Apartmány U Viaduktu 46

7,8 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmány U Viaduktu 46 sa nachádzajú v Ústí nad Labem, 46 km od hradu Kuckuckstein a 48 km od wellness centra Berggießhübel. Ponúkajú ubytovanie s prístupom do záhrady.

Apartman Centrum 402
Apartman Centrum 402

9 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Centrum 402 sa nachádza v Ústí nad Labem a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.

Visit Klinovec
Visit Klinovec

9,6 / 10 (8 hodnotenie)

Visit Klinovec sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj vstup do sauny.

Růžová Chalupa Pod Klínovcem
Růžová Chalupa Pod Klínovcem

9 / 10 (4 hodnotenie)

Růžová Chalupa pod Klínovcem sa nachádza 10 km od Fichtelbergu a 36 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Wellness Hotel Lužan
Wellness Hotel Lužan

7,9 / 10 (177 hodnotenie)

Wellness Hotel Lužan sa nachádza priamo na hlavnom námestí v Rumburku a ponúka nádhernú reštauráciu zariadenú v útulnom historickom štýle vo farbách jantáru a zlata.Hostia môžu chytiť autobus, ktorý je vzdialený 350 metrov, alebo vlak 2 km od hotela.

Chalupa Kovářská
Chalupa Kovářská

9,2 / 10 (32 hodnotenie)

Chalupa Kovářská sa nachádza v obci Kovářská, 16 km od Fichtelbergu a ponúka záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Miky Apartmán Klínovec view
Miky Apartmán Klínovec view

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory, Miky Apartmán Klínovec view sa nachádza v Loučné pod Klínovcem.Nachádza sa 8.3 km od Fichtelbergu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Dexter
Dexter

8,4 / 10 (231 hodnotenie)

Hotel Dexter sa nachádza na pokojnom mieste v centre kúpeľného mesta Teplice, uprostred mnohých parkov a neďaleko botanickej záhrady. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo.

Pension Les
Pension Les

8,4 / 10 (383 hodnotenie)

Penzión Les sa nachádza v národnom parku Česko Švycarsko na okraji obce Srbská Kamenice a má reštauráciu, v ktorej si pochutíte na jedlách českej kuchyne, kde je možné pri príchode zabezpečiť polpenziu.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je terasa s posedením.

Klínovec Suite
Klínovec Suite

Klínovec Suite sa nachádza 8 km od Fichtelbergu, 34 km od Mlynskej kolonády a 34 km od Trhovej kolonády a ponúka ubytovanie v Loučnej pod Klínovcem.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Labský Dvůr
Labský Dvůr

8,8 / 10 (381 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Labský Dvůr sa nachádza v obci Hřensko 36 km od kúpeľnej obce Ojbín. K dispozícii máte záhradu a bezplatné Wi-Fi.

APARTMAN Marcela
APARTMAN Marcela

7,8 / 10 (73 hodnotenie)

APARTMAN Marcela sa môže pochváliť záhradou, spoločným salónikom a grilom a ponúka ubytovanie v Libouchci s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a tenis.

Zamek Cerveny Hradek
Zamek Cerveny Hradek

8,5 / 10 (400 hodnotenie)

Hotel Zámek Červený Hrádek sa nachádza v meste Jirkov, v barokovej budove obklopenej rozsiahlym parkom. V hotelovej reštaurácii sa podávajú tradičné pokrmy českej kuchyne a široký výber vín, ktoré si môžete vychutnať v jedálni alebo v zimnej záhrade.

Penzion Vědomice
Penzion Vědomice

7,5 / 10 (493 hodnotenie)

Penzion Vědomice sa nachádza v obci Vědomice, 50 km od Děčína. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa na Kopečku
Chalupa na Kopečku

9 / 10 (25 hodnotenie)

Chalupa na Kopečku sa nachádza v Krásne Lípe, 28 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik.Nachádza sa 36 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

KEILBERG RESORT
KEILBERG RESORT

8,4 / 10 (263 hodnotenie)

KEILBERG RESORT sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 10 km od Fichtelbergu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, terasu a reštauráciu.Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 36 km od Mlynskej kolonády.

OASIS Teplice
OASIS Teplice

6,7 / 10 (243 hodnotenie)

OASIS Teplice sa nachádza v Tepliciach a ponúka záhradu, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Hostia si môžu dať drink v snack bare.

U Bývalé pošty
U Bývalé pošty

8,5 / 10 (57 hodnotenie)

U Bývalé pošty ponúka ubytovanie v Děčíne, 30 km od pevnosti Königstein.Ubytovanie je vzdialené 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Chata Krušnohorka
Chata Krušnohorka

9 / 10 (1 hodnotenie)

Chata Krušnohorka sa nachádza v obci Kovářská, 15 km od Fichtelbergu a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským klubom a spoločnou kuchyňou.Nachádza sa 41 km od Mlynskej kolonády a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Miky Apartmán Klínovec meadow
Miky Apartmán Klínovec meadow

8 / 10 (10 hodnotenie)

Miky Apartmán Klínovec meadow sa nachádza v obci Loučná pod Klínovcem, 35 km od Mlynskej kolonády a 35 km od Trhovej kolonády, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Nachádza sa 8.1 km od Fichtelbergu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Apartment Faraon
Hotel Apartment Faraon

8,7 / 10 (55 hodnotenie)

Hotel Apartment Faraon sa nachádza v meste Rumburk, 23 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Apartmán Sonnenberg - Klínovec
Apartmán Sonnenberg - Klínovec

10 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Sonnenberg - Klínovec sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 35 km od Mlynskej kolonády a 35 km od Trhovej kolonády, v oblasti, kde sa dá lyžovať.Ubytovanie je 8.4 km od Fichtelbergu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Chata Jedlová hora
Apartmány Chata Jedlová hora

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Chata Jedlová hora v Jiřetíne pod Jedlovou s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, terasu, reštauráciu a priamy prístup na zjazdovky.Pri chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt
U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt

8,8 / 10 (63 hodnotenie)

U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt sa nachádza v Litoměřiciach, 44 km od Aquaparku Staré Splavy, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Z bytu je prístup do reštaurácie.

Apartments Klinovec
Apartments Klinovec

8,1 / 10 (280 hodnotenie)

Apartmány Klinovec sa nachádzajú v Loučnej pod Klínovcem, len 20 metrov od požičovne lyžiarskeho vybavenia a lyžiarskej školy. Ponúkajú vám apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priamy prístup na zjazdovky.Súkromné bbparkovanie je zabezpečené v podzemných garážach alebo vonku pri bytovom dome.

domek Tisá
domek Tisá

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Ubytovanie domek Tisá s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Tisá, 31 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 44 km od mesta Panometer Dresden.Nachádza sa 24 km od pevnosti Königstein a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Saraya Wellness & Penzion
Saraya Wellness & Penzion

8,4 / 10 (469 hodnotenie)

Penzión Saraya sa nachádza iba 200 metrov od centra Teplíc a ponúka kúpele, reštauráciu s českou kuchyňou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Oddýchnuť si môžete na terase.

Penzion u Marešů
Penzion u Marešů

8 / 10 (353 hodnotenie)

Penzion u Marešů s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Hřensku, 1.5 km od Národného parku Česko-Saské Švajčiarsko.

Hotel U Zeleného Stromu
Hotel U Zeleného Stromu

8,2 / 10 (180 hodnotenie)

Hotel U zeleného stromu prevádzkovaný rodinou sa nachádza na okraji národného parku České Švajčiarsko, 300 metrov od rozhľadne a 5 km od Pravčickej brány. Ponúka vám útulnú reštauráciu à la carte s kozubom, v ktorej si pochutíte na jedlách českej kuchyne.

Podřipská Farma
Podřipská Farma

8,5 / 10 (102 hodnotenie)

Podřipská Farma s výhľadom na rieku sa nachádza v Roudnici nad Labem a ponúka reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu a terasu.Počas pobytu na farme môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

U Zlaté Hvězdy apartmán Rizal
U Zlaté Hvězdy apartmán Rizal

8,9 / 10 (53 hodnotenie)

U Zlaté Hvězdy apartmán Rizal sa nachádza v Litoměřiciach, 44 km od Aquaparku Staré Splavy, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Penzion Švýcarský dům
Penzion Švýcarský dům

9,1 / 10 (111 hodnotenie)

Penzion Švýcarský dům sa nachádza v obci Sněžnik, 30 km od pevnosti Königstein a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie má spoločnú kuchyňu, reštauráciu a terasu.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 35 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Penzion Dřevák
Penzion Dřevák

8,6 / 10 (9 hodnotenie)

Pension Dřevák sa nachádza v Jetřichoviciach, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 28 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 32 km od pevnosti Königstein.

Holiday Centrum
Holiday Centrum

7,6 / 10 (195 hodnotenie)

Holiday Centrum sa nachádza len 50 metrov od Nechranickej priehrady s rôznymi zariadeniami na vodné športy.Ponúka vám biliard a squashové zariadenia na mieste a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Hotel Zlatý Kříž
Hotel Zlatý Kříž

7,8 / 10 (363 hodnotenie)

Hotel Zlatý Kříž sa nachádza v Tepliciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, terasu, recepciu otvorenú 24 hodín denne a reštauráciu.

Penzion Jungmannova
Penzion Jungmannova

9,1 / 10 (84 hodnotenie)

Penzión Jungmannova sa nachádza v Šluknove a ponúka vonkajší bazén.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Žlutý dům - chalupa Krušné hory
Žlutý dům - chalupa Krušné hory

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Žlutý dům - chalupa Krušné hory sa nachádza v Českom Jiřetíne.Tento dovolenkový dom má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Avenida Park Hotel
Avenida Park Hotel

8 / 10 (182 hodnotenie)

Hotel Avenida Park sa nachádza v centre Teplíc a ponúka bar, terasu a výhľad do záhrady.Medzi zariadenia v tomto ubytovacom zariadení patrí služba organizácie výletov, úschovňa batožiny a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hotel ponúka rodinné izby.

Apartmán Petra
Apartmán Petra

8,8 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán Petra s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 16 km od Fichtelbergu.Tento apartmán s výhľadom na bazén a záhradu ponúka hosťom aj bezplatné Wi-Fi.

Ubytování v centru
Ubytování v centru

8,3 / 10 (3 hodnotenie)

Ubytovanie v centru sa nachádza v Žatci v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hotel Slávie
Hotel Slávie

7,7 / 10 (139 hodnotenie)

Hotel Slávie sa nachádza v Klášterci nad Ohří, 29 km od Fichtelbergu a 37 km od Mlynskej kolonády.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 37 km od Trhovej kolonády, 37 km od Vřídla a 29 km od Fichtelberg Teleferic of Health Resort Oberwiesenthal.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Hotel Ján
Hotel Ján

8,2 / 10 (110 hodnotenie)

Hotel Ján sa nachádza v Krušných horách, 1 km od lyžiarskeho strediska Bourňák. Ponúka tradičnú českú reštauráciu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a požičovňu bicyklov.Moderné izby majú satelitnú TV, priestor na posedenie a výhľad na hory.

Bytový dům na horách
Bytový dům na horách

7,8 / 10 (29 hodnotenie)

Bytový dům na horách s výhľadom na mesto, záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Vejprty, 18 km od Fichtelbergu a 45 km od Mlynskej kolonády.

Hotel Dymník
Hotel Dymník

8 / 10 (41 hodnotenie)

Hotel Dymník ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bar v Rumburku.Hotel sa nachádza 25 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka predajňu skipasov.Ubytovanie poskytuje hosťom izbovú službu, službu organizácie výletov a úschovňu batožiny.