Penzión

Vinný sklep Vinařství Pekárek

8,8 / 10 (4 hodnotenie)

Jaroslavice, Jaroslavice, 671 28, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Vinný sklep Vinařství Pekárek sa nachádza v meste Jaroslavice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Penzión Vinný sklep Vinařství Pekárek svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

Vinný sklep Vinařství Pekárek - Fotografie

Vinný sklep Vinařství Pekárek - Adresa

Booking.com

Vinný sklep Vinařství Pekárek - Popis

Vinný sklep Vinařství Pekárek sa nachádza v Jaroslaviciach, 37 km od zámku MAMUZ Asparn a 41 km od zámku Vranov nad Dyjí. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od zámku Wilfersdorf.

V penzióne je v každej izbe šatníková skriňa.Všetky jednotky majú vlastnú kúpeľňu, bezplatné toaletné potreby a posteľnú bielizeň.

Hostia vo Vinnom sklepe Vinařství Pekárek si budú môcť užiť aktivity v Jaroslaviciach a okolí, ako je napríklad cyklistika.

Kolonáda na Reistně je od ubytovania vzdialená 48 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 66 km od ubytovacieho zariadenia Vinný sklep Vinařství Pekárek.

.

Vinný sklep Vinařství Pekárek - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Bezplatné toaletné potreby
 • Sprchovací kút

Všeobecné

 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Zvuková izolácia
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pešia turistika

Dohovoríte sa

 • česky
 • slovensky

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Služby

 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Ďalšie ubytovanie v oblasti Juhomoravský kraj

Internesto Brno Spilberk
Internesto Brno Spilberk

8,4 / 10 (211 hodnotenie)

Ubytovanie Internesto Apartments Spilberk s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Brne, 500 metrov od hradu Špilberk a 3,8 km od brnenského výstaviska.

Apartmány na Farmě
Apartmány na Farmě

9,3 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmány na Farmě sa nachádzajú v obci Kurdějov, 47 km od rakúskej obce Laa an der Thaya. Ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Za kopcem
Apartmán Za kopcem

9,3 / 10 (218 hodnotenie)

Apartmán Za kopcem sa nachádza v meste Boskovice, 40 km od Brna. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Křížku
Penzion U Křížku

9,2 / 10 (194 hodnotenie)

Penzión U Křížku sa nachádza v obci Kobylí a ponúka klimatizované ubytovanie, záhradu a terasu. Využívať môžete sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Apartmán Astrid 4
Apartmán Astrid 4

9,8 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmán Astrid 4 sa nachádza v Mikulove, 13 km od zámku Valtice a 15 km od zámku Lednice, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Penzion & Vinný bar Régio
Penzion & Vinný bar Régio

9 / 10 (217 hodnotenie)

Penzion \u0026 Vinný bar Régio ponúka celý rad dvojlôžkových izieb a kompletne zariadených apartmánov s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet priamo v historickom centre Kyjova.

Penzion Pod kapličkou
Penzion Pod kapličkou

8,7 / 10 (112 hodnotenie)

Penzión Pod kapličkou sa nachádza v Tišnove, 37 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 39 km od Veľtrhu Brno.Toto ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 36 km od vily Tugendhat.

Relax Morava
Relax Morava

9,6 / 10 (34 hodnotenie)

Dovolenkový dom Relax Morava sa nachádza v obci Velké Bílovice a ponúka spoločný salónik a terasu. Je vzdialený 13 km od Ledníc a ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko.

Penzion Adamčík
Penzion Adamčík

7,7 / 10 (237 hodnotenie)

Penzion Adamčík so záhradou a izbami s bezplatným WiFi sa nachádza v obci Popice, v budove z roku 2012. Všetky izby majú káblovú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu.

Vila Veronika
Vila Veronika

9,7 / 10 (21 hodnotenie)

Vila Veronika sa nachádza v Ledniciach 800 metrov od zámku Lednice a 2,9 km od Minaretu. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, spoločenskou miestnosťou a záhradou. Vila s bezplatným súkromným parkoviskom má spoločnú kuchyňu.

Penzion U Halmů
Penzion U Halmů

8,9 / 10 (214 hodnotenie)

Penzión U Halmů prevádzkovaný rodinou je situovaný 300 metrov od centra mesta Hustopeče. Ponúka vám individuálne zariadené izby so satelitnou LCD TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V reštaurácii s terasou na mieste si pochutíte na pokrmoch českej kuchyne.

Penzion Réva
Penzion Réva

9,7 / 10 (9 hodnotenie)

Penzión Réva sa nachádza vo Valticiach, 800 metrov od zámku Valtice. Ponúka vám letnú terasu a detské ihrisko. V celej budove môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste máte k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Rodinný penzion Kohoutek
Rodinný penzion Kohoutek

9,3 / 10 (65 hodnotenie)

Rodinný penzión Kohoutek sa nachádza v Hovoranoch, 31 km od zámku Lednice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 39 km od zámku Valtice, 50 km od hradu Špilberk a 30 km od Minaretu.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Zderadova
Apartmán Zderadova

9,4 / 10 (55 hodnotenie)

Apartmán Zderadova sa nachádza v Brne 3 km od hradu Špilberk, 4,2 km od Brnianskeho výstaviska a 2,5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán je vzdialený 1,7 km od Kapucínskej krypty a 3,1 km od Námestia slobody.

Chaloupka Pálava
Chaloupka Pálava

9,9 / 10 (17 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chaloupka Pálava ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, spoločenskou miestnosťou, terasou a výhľadom do záhrady v obci Pavlov. Mesto Mikulov je od ubytovania vzdialené 8 km.

Hotel Mariel Znojmo
Hotel Mariel Znojmo

9,5 / 10 (1160 hodnotenie)

Hotel Mariel Znojmo sa nachádza v centre historického mesta Znojmo a ponúka štýlové izby s moderným dizajnom, vlastnú reštauráciu s barom a krytou terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Ubytovani Nikol
Ubytovani Nikol

9,2 / 10 (222 hodnotenie)

Penzión Ubytování Nikol sa nachádza v pokojnej časti Brna, 5 minút jazdy autom od centra mesta a 15 minút od letiska. Zastávka autobusu je vzdialená len 20 metrov. K dispozícii je vám ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko.

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany
Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany

9,6 / 10 (50 hodnotenie)

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany sa nachádza v Pouzdřanoch v Juhomoravskom kraji, 23 km od zámku Lednice. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum
Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum

9,9 / 10 (41 hodnotenie)

Kellerův mlýn - Apartmán s vlastní garáží, Znojmo centrum sa nachádza v Znojme, 22 km od zámku Vranov nad Dyjí, 48 km od židovskej štvrte Třebíč a 33 km od hradu Bítov. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 48 km od St.Prokopova bazilika, ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Prinz
Penzion Prinz

9,5 / 10 (395 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Prinz sa nachádza vo Valticiach necelých 600 metrov od zámku Valtice a 1,6 km od Kolonády na Reistně a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, ako aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a k dispozícii máte aj terasu. Počas pobytu môžete využívať služby organizácie výletov a úschovňu batožiny.

Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova
Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova

9,9 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán U Drába: ubytovanie na Slovácku v Miloticích u Kyjova sa nachádza v Miloticiach, 45 km od zámku Valtice a 45 km od zámku Lednice, v oblasti, kde sa môžete venovať turistike.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán s vinným sklepem Four Grapes
Apartmán s vinným sklepem Four Grapes

8,7 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán s vinným sklepom Four Grapes sa nachádza v Jevišovke, 32 km od zámku Valtice, 33 km od zámku Lednice a 47 km od Veľtrhu Brno. Ponúka ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Tento dovolenkový dom je vzdialený 35 km od Minaretu a 37 km od zámku Jan.

Corek
Corek

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Corek s balkónom sa nachádza vo Vrbici v Juhomoravskom kraji.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Veritas House
Veritas House

9,2 / 10 (26 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Veritas House sa nachádza v Mikulove a ponúka spoločenskú miestnosť a záhradu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 44 km od Brna a hostia môžu využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán se dvěmi ložnicemi
Apartmán se dvěmi ložnicemi

8,4 / 10 (12 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmán se dvěmi ložnicemi sa nachádza v centre Brna 1,6 km od hradu Špilberk, 2,6 km od výstaviska Veletrhy Brno a 1,3 km od vily Tugendhat. Katedrála sv. Petra a Pavla je od ubytovania vzdialená 2,1 km a Kostol sv. Jakuba 1,6 km.

Apartmá v pivovaru Genius noci
Apartmá v pivovaru Genius noci

8,3 / 10 (21 hodnotenie)

Apartmá v pivovaru Genius noci v Lomnici ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 33 km od hradu Špilberk, 35 km od Veľtrhu Brno a 32 km od vily Tugendhat.Privát sa nachádza v budove zo 17. storočia, 32 km od Masarykovho okruhu a 33 km od St.Petra a Pavla.

Dovolená Výr, kemp Výrovice, mobilní dům
Dovolená Výr, kemp Výrovice, mobilní dům

9,4 / 10 (16 hodnotenie)

Dovolená Výr, kemp Výrovice, mobilný dům s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a detským ihriskom sa nachádza v obci Výrovice, 12 km od Znojma a 41 km od Mikulova.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Nosislav Apartments
Nosislav Apartments

8 / 10 (54 hodnotenie)

Ubytovanie Nosislav Apartments sa nachádza v meste Nosislav 22 km od Brna. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Black Field Apartment
Black Field Apartment

9,9 / 10 (58 hodnotenie)

Black Field Apartment, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Brne, 5.1 km od Veľtrhu Brno, 1.1 km od vily Tugendhat a 3 km od kostola sv.Petra a Pavla.Ubytovanie je 2.2 km od hradu Špilberk a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Ubytování u kostela
Ubytování u kostela

9,3 / 10 (392 hodnotenie)

Ubytování u kostela sa nachádza v Brne, 7 km od hradu Špilberk. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko.

ApartHostel Brno
ApartHostel Brno

5,3 / 10 (38 hodnotenie)

ApartHostel Brno ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Brne, pohodlne umiestnenú na 1.8 km od St.Petra a Pavla a 1.8 km od vily Tugendhat.Nehnuteľnosť je cca 3.2 km od Veľtrhu Brno, 2.6 km od hlavnej stanice v Brne a 19 km od Masarykovho okruhu.Nehnuteľnosť je 1.4 km od centra mesta a 1.2 km od hradu Špilberk.Priepasť Macocha je od hostela vzdialená 33 km a Dinopark Vyškov 36 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 10 km od ubytovacieho zariadenia ApartHostel Brno.

Ubytování Lednice 2
Ubytování Lednice 2

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmán Lednice 2 sa nachádza v obci Lednice, necelý 1 km od zámku Lednice a 2,7 km od minaretu. Ponúka záhradu s grilom a terasu.

Restaurace a penzion u Jessyho
Restaurace a penzion u Jessyho

7,8 / 10 (60 hodnotenie)

Reštaurácia a penzión u Jessyho sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Pálava. Ponúka ubytovanie v Pernej. V penzióne môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko zdarma.

Apartmán Pod Mandloní
Apartmán Pod Mandloní

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Pod Mandloní v obci Starovice ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 35 km od hradu Špilberk, 36 km od zámku Valtice a 36 km od Veľtrhu Brno.Nachádza sa 29 km od zámku Lednice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Mikulov Living
Mikulov Living

8,6 / 10 (21 hodnotenie)

Mikulov Living sa nachádza v Mikulove a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi, 12 km od zámku Valtice a 14 km od zámku Lednice.

Ubytování Inka
Ubytování Inka

8,4 / 10 (100 hodnotenie)

Ubytování Inka sa nachádza v Znojme, 43 km od Mikulova.

Apartmans in the center with privat parking
Apartmans in the center with privat parking

7 / 10 (65 hodnotenie)

Ubytovanie Apartmans 12min by walk to the center sa nachádza v centre Brna v blízkosti pamiatok, ako je hrad Špilberk, vila Tugendhat a brnianske vianočné trhy. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Zelný trh 30
Zelný trh 30

8,6 / 10 (97 hodnotenie)

Apartments Zelný trh I v Brne ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 1,2 km od Hradu Špilberk, 3,1 km od Veľtrhov Brno a 400 metrov od Katedrály sv. Petra a Pavla. V okolí apartmánu sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike.

Vrbecka Hospoda 2
Vrbecka Hospoda 2

4,7 / 10 (3 hodnotenie)

Vrbecka Hospoda 2, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Kuželove, 40 km od zámku Krakovany, 43 km od Čachtického hradu a 47 km od hradu Beckov.Nachádza sa 35 km od golfového rezortu Penati a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Rybarska Basta
Penzion Rybarska Basta

8,8 / 10 (118 hodnotenie)

Pension Rybářská bašta sa nachádza v obci Strachotín a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. K dispozícii sú aj detský klub a detské ihrisko. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Apartmány Brno
Apartmány Brno

8,8 / 10 (1061 hodnotenie)

Apartmány Brno sa nachádzajú v centre Brna, 300 metrov od autobusovej zastávky Dětská nemocnice, a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a káblovým pripojením na internet. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 1,7 km od hradu Špilberk a 3,1 km od brnenského výstaviska.

Ubytovani U Ruzenky
Ubytovani U Ruzenky

8,6 / 10 (5 hodnotenie)

Ubytovani U Ruzenky je dovolenkový dom s terasou v obci Veľké Bílovice v Juhomoravskom kraji . Brno je odtiaľto vzdialené 43 km.

BYTEČEK U LESA
BYTEČEK U LESA

9,5 / 10 (31 hodnotenie)

BYTEČEK U LESA sa nachádza 32 km od zámku Valtice a 32 km od zámku Lednice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Tento apartmán je vzdialený 34 km od Kolonády na Reistně a 40 km od golfového rezortu Penati.

Penzion Prefila
Penzion Prefila

8,9 / 10 (102 hodnotenie)

Penzión Prefila sa nachádza v Bulharoch. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, rodinné izby a terasu. Za poplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

Chalupa Starovice
Chalupa Starovice

9,9 / 10 (13 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chalupa Starovice sa nachádza v obci Starovice a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je klimatizované a na mieste môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Brno je od neho vzdialené 35 km.

Penzion Muškát
Penzion Muškát

8,9 / 10 (146 hodnotenie)

Penzión Muškát sa nachádza v Mikulove v Juhomoravskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Apartmán Křtiny
Apartmán Křtiny

9 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Křtiny, nehnuteľnosť s terasou a reštauráciou, sa nachádza v Křtinách, 20 km od hradu Špilberk, 22 km od Veľtrhu Brno a 12 km od priepasti Macocha.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Boutique penzion Rech
Boutique penzion Rech

9,3 / 10 (208 hodnotenie)

Tento rodinou prevádzkovaný penzión ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a letnú terasu s panoramatickým výhľadom na okolie.