Apartmány

Penzion Víra

9,6 / 10 (66 hodnotenie)

386 Komenského, Velké Losiny, 788 15, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Penzion Víra sa nachádza v meste Velké Losiny (Česká republika - Olomoucký kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby a nefajčiarske izby. Apartmány Penzion Víra svojou lokalitou patrí do regiónu Olomoucký kraj.

Penzion Víra - Fotografie

Penzion Víra - Adresa

Booking.com

Penzion Víra - Popis

Pension Víra sa nachádza vo Veľkých Losinách a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu.

Je tu plne vybavená kuchyňa a vlastná kúpeľňa.

Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené necelý 1 km a Praděd 26 km od apartmánu.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 121 km od penziónu Víra.

.

Penzion Víra - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie izby

 • Sušiak na bielizeň
 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Kuchyňa

 • Čistiace prostriedky
 • Kuchyňa

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Exteriér

 • Záhrada
 • Terasa

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Hasiace prístroje

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v meste Velké Losiny

Apartmá Kateřina Velké Losiny
Apartmá Kateřina Velké Losiny

8,7 / 10 (246 hodnotenie)

Apartmá Kateřina Velké Losiny sa nachádza vo Veľkých Losinách, 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Vaněk
Penzion Vaněk

8,6 / 10 (113 hodnotenie)

Penzión Vaněk sa nachádza v okolí pohoria Hrubý Jeseník na okraji Veľkých Losín, 400 metrov od zámku Veľké Losiny a ponúka saunu s ochladzovacím bazénom. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie je prístupné pre hostí s telesným postihnutím.

Ubytovani U babicky
Ubytovani U babicky

9,2 / 10 (27 hodnotenie)

Tento apartmán sa nachádza vo Veľkých Losinách a ponúka záhradu s grilom.Apartmán má 3 bezplatné súkromné bbparkovisko.4 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Velký apartmán Sophia (s infrasaunou) č. 1
Velký apartmán Sophia (s infrasaunou) č. 1

9,7 / 10 (17 hodnotenie)

Velký apartmán Sophia (s infrasaunou) č.1 ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Toto ubytovacie zariadenie ponúka súkromný bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vila Pavlínka Losiny
Vila Pavlínka Losiny

8 / 10 (256 hodnotenie)

Vila Pavlínka Losiny so záhradou vo Veľkých Losinách sa nachádza 900 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a 200 metrov od termálnych kúpeľov Losiny.Medzi rôzne zariadenia patrí terasa a úschovňa lyží.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Velké Losiny
Apartmán Velké Losiny

9,3 / 10 (81 hodnotenie)

Apartmán Velké Losiny sa nachádza v centre obce Velké Losiny a ponúka terasu s výhľadom na krajinu a na papiereň, ktorá je vzdialená 200 metrov a sídli v nej múzeum.Vírivka a park sú vzdialené 100 metrov a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rekreační komplex Losinka
Rekreační komplex Losinka

7,7 / 10 (128 hodnotenie)

Dovolenkový rezort Losinka sa nachádza v obci Rapotín v Olomouckom kraji, 1,5 km od Múzea papiera Velké Losiny. K dispozícii tu máte vírivku a predajné miesto skipasov. V rezorte je možné ubytovať sa s domácimi zvieratami. Nájdete tu bar či terasu. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma.

Švihák lázeňský
Švihák lázeňský

8,4 / 10 (393 hodnotenie)

Švihák lázeňský sa nachádza vo Veľkých Losinách v Českej republike. Penzión sa nachádza 80 metrov od Múzea papiera.

Apartmán ve Velkých Losinách
Apartmán ve Velkých Losinách

9 / 10 (106 hodnotenie)

Apartmán ve Velkých Losinách sa nachádza vo Veľkých Losinách, 300 metrov od Múzea papiera Velké Losiny, 26 km od Pradědu a 47 km od hradu Bouzov.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a tenis.

Vila Kosmonautka
Vila Kosmonautka

9,7 / 10 (51 hodnotenie)

Vila Kosmonautka sa nachádza vo Velkých Losinách v Olomouckom kraji a necelý 1 km od Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Horinka Velké Losiny
Penzion Horinka Velké Losiny

8,2 / 10 (322 hodnotenie)

Penzión Horinka sa nachádza v pohorí Hrubý Jeseník v centre obce Velké Losiny. Ponúka vám ubytovanie v izbách so súkromnou kúpeľňou a s TV. V celej budove máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovacie zariadenie je prístupné pre hostí s telesným postihnutím.

Apartmán Sophia 4 s terasou
Apartmán Sophia 4 s terasou

9,3 / 10 (34 hodnotenie)

Apartmán Sophia 4 s terasou, nehnuteľnosť so sezónnym vonkajším bazénom a terasou, sa nachádza vo Veľkých Losinách, 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny, 26 km od Pradědu a 47 km od hradu Bouzov.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Srub Losiny
Srub Losiny

10 / 10 (1 hodnotenie)

Ubytovanie Srub Losiny sa nachádza v okrajovej časti obce Velké Losiny v horskom prostredí vrchov Jeseníky a poskytuje ubytovanie v rustikálnych apartmánoch.

A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny
A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny

8,7 / 10 (72 hodnotenie)

A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny sa nachádza vo Velkých Losinách v Olomouckom kraji, neďaleko Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Domeček Losiny
Domeček Losiny

9 / 10 (25 hodnotenie)

Domeček Losiny sa nachádza 300 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách.Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány Maršíkov
Apartmány Maršíkov

9,4 / 10 (157 hodnotenie)

Apartmány Maršíkov sa nachádzajú vo Velkých Losinách v Olomouckom kraji, 3,3 km od múzea Ruční papírna Velké Losiny. Ponúkajú vonkajší bazén a sezónny vonkajší bazén. K dispozícii je vám aj sauna. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko zdarma.

Villa Lena s bazénem
Villa Lena s bazénem

Villa Lena s bazénom sa pýši sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou a ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Toto ubytovacie zariadenie ponúka súkromný bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány u Mlýna
Apartmány u Mlýna

9,2 / 10 (83 hodnotenie)

Nachádza sa vo Veľkých Losinách v Olomouckom kraji a Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené 2.Apartmány u Mlýna sú vzdialené 7 km a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Privat Pod Skalkou
Privat Pod Skalkou

9,2 / 10 (44 hodnotenie)

Privát Pod Skalkou sa nachádza vo Veľkých Losinách v Olomouckom kraji a ponúka gril a slnečnú terasu.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Fialka
Penzion Fialka

8,5 / 10 (135 hodnotenie)

Pension Fialka sa nachádza vo Veľkých Losinách, 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.V tomto ubytovacom zariadení máte k dispozícii spoločnú kuchyňu a detské ihrisko.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 25 km od Pradědu.

Apartmán Edita
Apartmán Edita

9,4 / 10 (97 hodnotenie)

Apartmán Edita sa nachádza 200 metrov od kúpeľného centra vo Veľkých Losinách a ponúka apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, moderným nábytkom a terasou s výhľadom na okolie.Hostia môžu zaparkovať svoje autá bezplatne na mieste.

Chalupa U potůčku
Chalupa U potůčku

10 / 10 (9 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Chalupa U potůčku sa nachádza vo Veľkých Losinách.Nachádza sa 10 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Villa Aurelie
Villa Aurelie

8,9 / 10 (275 hodnotenie)

Vila Aurelie sa nachádza v obci Velké Losiny, 600 metrov od Múzea papiera Velké Losiny. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka predaj skipasov a bezplatné Wi-Fi. Personál služby organizácie výletov vám poskytne informácie o okolí.

Chalupa Max
Chalupa Max

8,7 / 10 (9 hodnotenie)

Chalupa Max sa nachádza vo Veľkých Losinách a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a bezplatným Wi-Fi.Nachádza sa 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány zLosin
Apartmány zLosin

8,8 / 10 (146 hodnotenie)

Apartmány zLosin sa nachádzajú vo Velkých Losinách v Olomouckom kraji, neďaleko Múzea papiera Velké Losiny. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast
Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast

9,1 / 10 (302 hodnotenie)

Penzión Villa Žerotín Bed & Breakfast sa nachádza len 250 metrov od papierenskej manufaktúry v obci Velké Losiny. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko.

Chalupa Maršíkov 120
Chalupa Maršíkov 120

10 / 10 (1 hodnotenie)

Sada 4.Chalupa Maršíkov 120 ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách s prístupom do sauny, 1 km od Múzea papiera Velké Losiny.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmánový dům Velké Losiny
Apartmánový dům Velké Losiny

8,3 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmánový dům Velké Losiny sa nachádza vo Veľkých Losinách, 200 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a 26 km od Pradědu. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Penzión ponúka rodinné izby.

Penzion u lázní
Penzion u lázní

8,3 / 10 (91 hodnotenie)

Penzion u lázní sa nachádza vo Velkých Losinách v Olomouckom kraji, neďaleko Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Sophia 7
Apartmány Sophia 7

9,4 / 10 (45 hodnotenie)

Apartmány Sophia 7 s terasou ponúkajú ubytovanie vo Veľkých Losinách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vila Lom
Vila Lom

9,5 / 10 (33 hodnotenie)

Odohráva sa vo Veľkých Losinách, 1.Vila Lom sa nachádza 1 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Táto 3-hviezdičková vila sa nachádza 26 km od Pradědu a ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko.

Roubenka Pod Čapím vrchem
Roubenka Pod Čapím vrchem

9,6 / 10 (24 hodnotenie)

Nachádza sa vo Veľkých Losinách v Olomouckom kraji a Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené 7.2 km, Roubenka Pod Čapím vrchem ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Sophia 5 a 6
Apartmány Sophia 5 a 6

9 / 10 (156 hodnotenie)

Apartmány Sophia 5 a 6 sa nachádzajú vo Veľkých Losinách. Ponúkajú vonkajší bazén a ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Apartmány sú vzdialené 300 metrov od Múzea papiera vo Velkých Losinách. K dispozícii je vám bezplatné parkovisko.

Apartmán Sophia 2
Apartmán Sophia 2

9,4 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán Sophia 2 sa nachádza vo Veľkých Losinách, 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a 26 km od Pradědu. Ponúka klimatizáciu.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Aktiv
Chata Aktiv

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Odohráva sa vo Veľkých Losinách, 9.Chata Aktiv sa nachádza 3 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a šípky.

Hotel Pizzeria Istria
Hotel Pizzeria Istria

7,9 / 10 (589 hodnotenie)

Hotel Pizzeria Istria sa nachádza v centre obce Velké Losiny a ponúka ubytovanie v nefajčiarskych izbách so satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou.

Penzion Terasa, bed & breakfast
Penzion Terasa, bed & breakfast

7,6 / 10 (245 hodnotenie)

Odohráva sa vo Veľkých Losinách, do 1.Penzión Terasa, bed \u0026 breakfast, sa nachádza 1 km od Múzea papiera Velké Losiny a 25 km od Pradědu. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj gril.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od hradu Bouzov.

Apartmány Okoun
Apartmány Okoun

9,1 / 10 (44 hodnotenie)

Apartmán Ubytováni sa nachádza vo Veľkých Losinách, 10 minút chôdze od Múzea papiera. Ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, úschovňu lyží a prístup do záhrady.Súkromné bbparkovacie miesta sú k dispozícii na mieste zdarma.

Apartmán Sophia 3
Apartmán Sophia 3

9,1 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán Sophia 3 s výhľadom na bazén sa nachádza vo Veľkých Losinách, 400 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a 26 km od Pradědu.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmánový domek Pod Ucháčem
Apartmánový domek Pod Ucháčem

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmánový domek Pod Ucháčem so záhradou a grilom ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Vízmberk
Apartmány Vízmberk

9,4 / 10 (488 hodnotenie)

Apartmány Vízmberk sa nachádzajú v obci Velké Losiny v Olomouckom kraji, 1,2 km od Múzea papiera. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detským ihriskom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.