Dovolenkový dom

Holiday home in Harrachov 2446

5 / 10 (2 hodnotenie)

Nový Svět, 51246, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Holiday home in Harrachov 2446 sa nachádza v meste Nový Svět (Česká republika - Liberecký kraj). Dovolenkový dom Holiday home in Harrachov 2446 sa nachádza v regióne Liberecký kraj.

Holiday home in Harrachov 2446 - Fotografie

Holiday home in Harrachov 2446 - Adresa

Booking.com

Holiday home in Harrachov 2446 - Popis

Dovolenkový dom v Harrachove 2446 sa nachádza v Novom Svete, 12 km od vodopádu Kamienczyka, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 13 km od Izerskej železnice.Ubytovanie je vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Dovolenkový dom má 10 spální, kuchyňu s chladničkou, rúrou a kávovarom.K vybaveniu patrí TV.

Dinopark je vzdialený 15 km od dovolenkového domu, zatiaľ čo Dead Man's Curve je 16 km odtiaľto.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 115 km od dovolenkového domu v Harrachove 2446.

.

Holiday home in Harrachov 2446 - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Kávovar
 • Hriankovač
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky
 • francúzsky
 • chorvátsky
 • maďarsky
 • taliansky
 • poľsky

Kúpeľňa

 • Ďalšia kúpeľňa
 • Toaleta
 • Vaňa
 • Sprchovací kút

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Obývacie priestory

 • Krb

Média/Technika

 • TV

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Wellness

 • Sauna

Ďalšie ubytovanie v oblasti Liberecký kraj

Chatička - Spálov
Chatička - Spálov

8,7 / 10 (4 hodnotenie)

Chatička - Spálov sa nachádza len 35 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie v Semiloch s prístupom do záhrady, na terasu a do spoločnej kuchyne.Ubytovacie zariadenie ponúka výhľad na rieku a je vzdialené 43 km od vodopádu Szklarki a 43 km od vodopádu Kamienczyka.

Nový Trio Harrachov apartmán
Nový Trio Harrachov apartmán

Nový Trio Harrachov apartmán sa nachádza v Harrachove, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba, 13 km od Izerskej železnice a 15 km od Dinoparku.S bezplatným súkromným parkoviskom je ubytovacie zariadenie vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a 12 km od vodopádu Kamienczyka.

Apartmán Alexa
Apartmán Alexa

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmán Alexa sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki, 28 km od vodopádu Kamienczyka a 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Penzion Kaminek
Penzion Kaminek

9,2 / 10 (36 hodnotenie)

Pension Kamínek sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, 30 metrov od lyžiarskeho vleku Lysá hora. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady s grilom a saunou.Na mieste sú k dispozícii aj bezplatné verejné parkovacie miesta.

U Skrblíka - restaurace a penzion
U Skrblíka - restaurace a penzion

6,5 / 10 (34 hodnotenie)

U Skrblíka - reštaurácia a penzión sa nachádza v Kryštofovom Údolí, 17 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a záhradu.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj detské ihrisko.Súčasťou penziónu je úschovňa lyží.

apartmán v bytovém domě Turnov
apartmán v bytovém domě Turnov

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán v bytovom dome Turnov s balkónom sa nachádza v Turnove v Libereckom kraji.Autobusová zastávka Strážné je vzdialená 49 km od apartmánu.

Apartman Kala Česká Lípa
Apartman Kala Česká Lípa

8 / 10 (33 hodnotenie)

Apartman Kala Česká Lípa sa nachádza v Českej Lípe, 43 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 46 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Arena
Hotel Arena

7,6 / 10 (568 hodnotenie)

Hotel Arena sa nachádza len 3 km od centra Liberca a 800 metrov od štátnej cesty 35 smerujúcej do Prahy. Hotel má tenisové kurty a bowling.

MAXOVO KRÁLOVSTVÍ
MAXOVO KRÁLOVSTVÍ

9,3 / 10 (38 hodnotenie)

MAXOVO KRÁLOVSTVÍ sa nachádza v Rovensku pod Troskami v Libereckom kraji, 42 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán mezi stromy
Apartmán mezi stromy

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán mezi stromy s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom, približne 28 km od vodopádu Szklarki.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Restaurace Stará Lípa
Restaurace Stará Lípa

8,6 / 10 (424 hodnotenie)

Reštaurácia Stará Lípa sa nachádza v Českej Lípe, 39 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 46 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Ubytovanie ponúka izbovú službu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Residence Kotel
Residence Kotel

9,1 / 10 (14 hodnotenie)

Rezidencia Kotel sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány U Vodního hradu
Apartmány U Vodního hradu

9 / 10 (173 hodnotenie)

Apartmány U Vodního hradu sa nachádzajú v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na mesto.

Apartment Horní Mísečky - HMS110
Apartment Horní Mísečky - HMS110

9 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmán Horní Mísečky - HMS110 s balkónom sa nachádza vo Vítkoviciach v Libereckom kraji.Apartmán s terasou sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Stan u.nás
Stan u.nás

8 / 10 (6 hodnotenie)

Stan u.nás, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v obci Dolní Řasnice, 34 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Görlitz, 35 km od Železnice v Jizerke a 36 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Nachádza sa 32 km od Dead Man's Curve a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Severka
Penzion Severka

9 / 10 (141 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Severka je obklopený Jizerskými horami a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou LCD TV.Súčasťou penziónu je záhrada, kde môžete grilovať a relaxovať, ako aj reštaurácia s terasou.Lyžiarske stredisko Filip je vzdialené 1 km.

Hotel Na Baste
Hotel Na Baste

8,4 / 10 (259 hodnotenie)

Hotel na Bašte sa nachádza v centre Jablonca nad Nisou a ponúka reštauráciu s českou a talianskou kuchyňou a moderné izby s vlastnou kúpeľňou a TV s plochou obrazovkou.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko.

Ubytování v soukromí Rázlovi
Ubytování v soukromí Rázlovi

8,7 / 10 (54 hodnotenie)

Ubytovanie v soukromí Rázlovi sa nachádza v Harrachove, necelých 600 metrov od skokanských mostíkov Harrachov a lyžiarskeho vleku Čertova hora. K dispozícii máte ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma.

Kamenny apartman
Kamenny apartman

9,9 / 10 (41 hodnotenie)

Apartmán Kamenny sa nachádza len 43 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie v Libunci s prístupom k sezónnemu vonkajšiemu bazénu, spoločenskej miestnosti a spoločnej kuchyni.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Roubenka Jindřiška
Roubenka Jindřiška

Roubenka Jindřiška sa nachádza v Lučanoch nad Nisou, 25 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Penzion Koucký
Penzion Koucký

9,5 / 10 (69 hodnotenie)

Penzión Koucký sa nachádza v Bedřichove, 23 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovanie ponúka celý rad zariadení na vodné športy a priamy prístup na lyžiach, ako aj bar a gril.Ubytovanie ponúka letiskové transfery a k dispozícii je aj požičovňa bicyklov.

Penzion La Piccolina
Penzion La Piccolina

9,1 / 10 (193 hodnotenie)

Pension La Piccolina sa nachádza v Novom Bore, 34 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz a 39 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 48 km od pevnosti Königstein, 23 km od hradu Oybin a 25 km od aquaparku Staré Splavy.Objekt je nefajčiarsky a nachádza sa 42 km od Ještědu.

U Srubu Sychrov
U Srubu Sychrov

9,5 / 10 (108 hodnotenie)

Nachádza sa v Pěnčíne len 1.Tento apartmán sa nachádza 1 km od zámku Sychrov a ponúka terasu a záhradu s grilom.Môže sa pochváliť výhľadom na hory a je vzdialený 39 km od Špindlerovho Mlýna.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Dana
Chalupa Dana

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Chalupa Dana ponúka ubytovanie vo Víchovej nad Jizerou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup k biliardu, stolnému tenisu a bezplatnému súkromnému parkovisku.

Apartment Benecko 124
Apartment Benecko 124

8,3 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Benecko 124 sa nachádza v Benecku a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Dueto
Dueto

8,6 / 10 (33 hodnotenie)

Dueto sa nachádza v Harrachove, 300 metrov od lyžiarskeho vleku a zjazdovky a od centra mesta.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Každá izba je vybavená TV a má priestor na posedenie.Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.K ďalšiemu vybaveniu patrí posteľná bielizeň.

Apartmány Český Ráj
Apartmány Český Ráj

9 / 10 (9 hodnotenie)

Ultramoderné ubytovacie zariadenie Apartmány Český Raj sa nachádza v samom srdci prírodnej rezervácie Český raj, 1 km od železničnej stanice v centre obce Lomnice. K ich vybaveniu patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, moderná kuchynka, kúpeľňa a vlastný balkón alebo terasa.

Vila se zahradou a s parkováním v ceně
Vila se zahradou a s parkováním v ceně

Vila se zahradou a parkováním v ceně ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto v Jablonci nad Nisou.Nachádza sa 26 km od Ještědu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Old Town Boutique Apartments
Old Town Boutique Apartments

8,7 / 10 (710 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Old Town Boutique Apartments s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Liberci v blízkosti Centra Babylon Liberec.

Resort Malevil
Resort Malevil

8,1 / 10 (308 hodnotenie)

Rezort Malevil ponúka golfové ihrisko, wellness centrum a reštauráciu a ponúka tradične zariadené ubytovanie a množstvo možností adrenalínových aktivít.Zelené prostredie poskytuje dostatok pokoja a pohody.

Hotel Radnice
Hotel Radnice

8,5 / 10 (758 hodnotenie)

Hotel Radnice sa nachádza v historickom centre Liberca, len pár metrov od radnice a 1,2 km od komplexu Centrum Babylon Liberec. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Karolína Harrachov
Apartmán Karolína Harrachov

8 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmán Karolína Harrachov s výhľadom na mesto sa nachádza v Harrachove, 11 km od vodopádu Szklarki a 11 km od vodopádu Kamienczyka.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Roubenka Dolní Rokytnice
Roubenka Dolní Rokytnice

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Roubenka Dolní Rokytnice je ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou.Nachádza sa 23 km od vodopádu Szklarki a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment Resident Harrachov B - HRA170
Apartment Resident Harrachov B - HRA170

8 / 10 (13 hodnotenie)

Apartment Resident Harrachov B - HRA170 v Harrachove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Josefáč se saunou
Apartmány Josefáč se saunou

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmány Josefáč se saunou v Josefovom dole s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie, záhradu, terasu, reštauráciu a gril.Súčasťou ubytovania je sauna.

Studio Harrachov - HRA141
Studio Harrachov - HRA141

8,6 / 10 (6 hodnotenie)

Štúdio Harrachov - HRA141 s balkónom sa nachádza v Harrachove v Libereckom kraji.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Hejnice Retreat
Hejnice Retreat

9,2 / 10 (71 hodnotenie)

Hejnice Retreat sa nachádza v Hejniciach v Libereckom kraji, 35 km od Dead Man's Curve a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Harrachovka - HRA102
Apartment Harrachovka - HRA102

7,5 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán Harrachovka - HRA102, nehnuteľnosť so záhradou, sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Pension Hermína
Pension Hermína

8,3 / 10 (96 hodnotenie)

Pension Hermína sa nachádza v Jilemnici, 24 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bar.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť spoločnou kuchyňou a hosťom ponúka aj slnečnú terasu.Penzión má rodinné izby.

Apartmány Na Kovárně
Apartmány Na Kovárně

10 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmány Na Kovárně s bazénom, záhradou, terasou a výhľadom na hory sa nachádzajú v Smržovke a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Studio Nový Svět 417-2
Studio Nový Svět 417-2

Studio Nový Svět 417-2, nehnuteľnosť so záhradou, sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 12 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chalupa Krkonošská
Chalupa Krkonošská

Chalupa Krkonošská sa nachádza v Jilemnici, 13 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi, detským klubom a spoločnou kuchyňou.Vila sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

Chalupa Trosenka
Chalupa Trosenka

Chalupa Trosenka so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a spoločným salónikom ponúka ubytovanie v Troškoviciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Apartman Hruba Skala
Apartman Hruba Skala

9,1 / 10 (67 hodnotenie)

Apartmán Hrubá Skala ponúka ubytovanie v obci Hrubá Skála, 55 km od Špindlerovho Mlyna.Apartmán Hrubá Skala sa môže pochváliť výhľadom do záhrady a je vzdialený 58 km od mesta Szklarska Poręba.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C308 Horský apartmán 2KK s velkou terasou a vlastním parkováním v garáži
APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C308 Horský apartmán 2KK s velkou terasou a vlastním parkováním v garáži

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

APARTMÁN RESIDENT HARRACHOV C308 Horský apartmán 2KK s veľkou terasou a vlastným parkováním v garáži sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Kamienczyka, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 14 km od železnice Izerska.Ubytovanie je vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Horský apartmán ROKY - Krkonoše
Horský apartmán ROKY - Krkonoše

9,2 / 10 (29 hodnotenie)

Horský apartmán ROKY - Krkonoše ponúka ubytovanie v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka, 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 28 km od Jizerskej železnice.Nachádza sa 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Apartmány Lestarka
Apartmány Lestarka

8,3 / 10 (217 hodnotenie)

Apartmány Lestarka sa nachádzajú v dedinke Kořenov na okraji Krkonošského národného parku, 5 km západne od mesta Harrachov. Počas pobytu máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny bazén.

Turistická ubytovna U Tlusťocha
Turistická ubytovna U Tlusťocha

6,2 / 10 (20 hodnotenie)

Turistická ubytovňa U Tlusťocha sa nachádza v obci Malá Skála, 32 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a grilom.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 45 km od autobusovej zastávky Strážné.