Penzión

Restaurant Švejk a Pension Brno

8,2 / 10 (333 hodnotenie)

Havelkova 20, Brno, 625 00, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Restaurant Švejk a Pension Brno sa nachádza v meste Brno (Česká republika - Juhomoravský kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, reštaurácia a nefajčiarske izby. Penzión Restaurant Švejk a Pension Brno sa nachádza v regióne Juhomoravský kraj.

Restaurant Švejk a Pension Brno - Fotografie

Restaurant Švejk a Pension Brno - Adresa

Booking.com

Restaurant Švejk a Pension Brno - Popis

Ubytovacie zariadenie Restaurant Švejk a Pension Brno sa nachádza v Brne 6 km od hradu Špilberk a Brnianskeho výstaviska. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, terasou a bezplatným Wi-Fi dostupným vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je vzdialené približne 5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla, 6 km od miesta konania brnianskych vianočných trhov a 8 km od Vily Tugendhat. Staromestská radnica sa nachádza vo vzdialenosti 6 km.

Izby v penzióne majú priestor na posedenie a sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Vo všetkých izbách v ubytovaní Restaurant Švejk a Pension Brno sú k dispozícii uteráky a posteľná bielizeň.

V ubytovaní sa podávajú kontinentálne raňajky.

Kapucínska krypta a zábavný vedecký park VIDA! science centrum sú od ubytovania Restaurant Švejk a Pension Brno vzdialené 5 km. Letisko Brno-Tuřany, ktoré je k penziónu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 12 km.

Restaurant Švejk a Pension Brno - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Bidet
 • Bezplatné toaletné potreby

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia je potrebná).
 • Parkovanie na ulici

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky

Média/Technika

 • TV
 • TV s plochou obrazovkou

Všeobecné

 • Nefajčiarske izby
 • Kúrenie

Jedlo a nápoje

 • Reštaurácia

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Exteriér

 • Terasa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Ďalšie ubytovanie v meste Brno

Byt v Brne
Byt v Brne

9,3 / 10 (36 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Byt v Brne sa nachádza v Brne, 7 km od hradu Špilberk. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi a so spoločnou kuchyňou. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialené 10 km od Brnianskych veľtrhov a 5 km od Vily Tugendhat.

Luxury Apartment Novobranska
Luxury Apartment Novobranska

9,5 / 10 (81 hodnotenie)

Ubytovanie Luxury Apartment Novobranska sa nachádza v center Brna neďaleko hradu Špilberk a ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a práčku. Tento apartmán sídli v budove z 19. storočia vzdialenej 3,6 km od výstaviska Veľtrhy Brno a 2 km od brnianskych vianočných trhov.

Hotel Sharingham
Hotel Sharingham

7,7 / 10 (2530 hodnotenie)

Hotel Sharingham sa nachádza iba 5 minút autom od Katedrály sv. Petra a Pavla a ponúka 2 reštaurácie. Zastávka električiek do centra Brna je vzdialená 150 metrov od hotela.

Hotel Omega Brno
Hotel Omega Brno

8,3 / 10 (919 hodnotenie)

Hotel Omega Brno sa nachádza na pokojnej ulici v Brne len 0,5 km od Brnianskeho výstaviska a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi a káblovou TV. Na mieste je k dispozícii squashový kurt.

Luxury Design City centre Apartment
Luxury Design City centre Apartment

9,3 / 10 (74 hodnotenie)

Ubytovanie Luxury Design City centre Apartment sa nachádza v Brne, 2 km od hradu Špilberk a 5 km od Brnianskeho výstaviska. V blízkom okolí sa môžete venovať pešej turistike. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko, služba nonstop recepcie a Wi-Fi zdarma.

Living Showroom
Living Showroom

8,9 / 10 (106 hodnotenie)

Zariadenie Living Showroom sa nachádza 1 km od centra Brna v blízkosti centrálneho parku Lužánky. Ponúka klimatizované štúdiá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 8 km od brnenského výstaviska.

Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTURNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT
Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTURNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT

8,2 / 10 (310 hodnotenie)

Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTÚRNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT sa nachádza na atraktívnom mieste v štvrti Brno-stred necelý 1 km od hradu Špilberk, 3,1 km od Brnianskeho výstaviska a necelý 1 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. V hoteli je k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V hoteli sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Penzion Expo Living #33 brno-living cz
Penzion Expo Living #33 brno-living cz

8,8 / 10 (517 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Expo Living #33 brno-living cz sa nachádza v Brne necelých 300 metrov od Brnianskeho výstaviska a 1,3 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je vzdialené približne 3,1 km od vily Tugendhat a 1,7 km od Kapucínskej krypty i od Starej radnice. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Fairhotel
Fairhotel

8,9 / 10 (1001 hodnotenie)

Ubytovanie Fairhotel sa nachádza v Brne 400 metrov od Veľtrhu Brno a len 20 minút chôdze od centra mesta. Ponúka súkromné wellness centrum a terasu s výhľadom na Brno. K dispozícii je bezplatný vysokorýchlostný prístup.

⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix
⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix

9,5 / 10 (27 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Brna, len 1.7 km od hradu Špilberk a 4.⭑ VIP štúdio Comfy v centre s Netflix sa nachádza 7 km od výstaviska Veletrhy Brno a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán je vzdialený 22 km od Masarykovho okruhu a 32 km od priepasti Macocha.

Expres Atack Penzion
Expres Atack Penzion

3,7 / 10 (39 hodnotenie)

Penzión Expres Atack sa nachádza 3 km od centra Brna, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločný obývací priestor s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a kávovarom.

Residence Caesar
Residence Caesar

9,2 / 10 (242 hodnotenie)

Rezidencia Caesar sa nachádza v centre Brna, len 3 minúty chôdze od historického Starého Mesta. Je ľahko dostupná autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Všetky apartmány ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie je tiež k dispozícii zdarma priamo na mieste.

Apartmán Brno Jelenice
Apartmán Brno Jelenice

9 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán Brno Jelenice ponúka vybavenie na vodné športy, príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Nájdete ho v Brne, 10 km od výstaviska Veletrhy Brno či Hradu Špilberk a 11 km od vily Tugendhat. Apartmán Brno Jelenice sa nachádza 11 km od miesta konania brnenských vianočných trhov.

Maximus Resort
Maximus Resort

8,6 / 10 (1225 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Maximus Resort, otvorené v júni 2012, má wellness centrum Infinit Maximus, v ktorom môžete za príplatok využívať vodný a saunový svet vrátane masáží, bazéna, vírivky, parného kúpeľa, Kneippovho kúpeľa a vonkajšieho ochladzovacieho bazéna. Ubytovacie zariadenie je prvým hotelom v Českej republike s možnosťou platby menou Bitcoin.

Mezi Stromy
Mezi Stromy

9,2 / 10 (393 hodnotenie)

Toto ubytovanie, vhodné pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza 15 km od Brna a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku na mieste zdarma.

Apartment Black Field
Apartment Black Field

6 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Black Field sa nachádza v Brne, 4.7 km od Veľtrhu Brno, 1.2 km od vily Tugendhat a 2.6 km od St.Petra a Pavla.Apartmán má 1 vlastné parkovisko.8 km od hradu Špilberk.

Apartmánový dům U Tomana
Apartmánový dům U Tomana

9,3 / 10 (692 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmánový dům U Tomana sa nachádza v Brne 1,4 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a výhľadom na mesto. Ubytovanie sa nachádza približne 3,2 km od Brnianskych veľtrhov a 60 metrov od vianočných trhov. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Medzi atrakcie v okolí patria Vila Tugendhat vzdialená 3 km alebo Mestská radnica, ktorá sa nachádza 200 metrov od ubytovacieho zariadenia.

New luxury main square apartment
New luxury main square apartment

9,5 / 10 (63 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Brna, 1.4 km od hradu Špilberk a 4.Nový luxusný apartmán na hlavnom námestí sa nachádza 8 km od výstaviska Veletrhy Brno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 22 km od Masarykovho okruhu a 32 km od priepasti Macocha.

Alfa Panorama Brno
Alfa Panorama Brno

8,8 / 10 (121 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Alfa Panorama Brno sa nachádza v modernej budove, len 5 minút jazdy od Brnenskej priehrady a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné parkovisko.

B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO
B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO

7 / 10 (703 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO sa nachádza v Brne 600 metrov od výstaviska Veletrhy Brno a 1,5 km od hradu Špilberk. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatným súkromným parkoviskom pre hostí, ktorí prídu autom. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 2,1 km od Katedrály sv. Petra a Pavla a od Vianočných trhov v Brne a 3,1 km od Vily Tugendhat. V ubytovaní je k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou, služba organizácie výletov a úschovňa batožiny.

Zážitková noc OROOM Japonsko
Zážitková noc OROOM Japonsko

9,5 / 10 (12 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM Japonsko sa nachádza v Brne, 2.3 km od hradu Špilberk a 4.4 km od Veľtrhu Brno.Nehnuteľnosť je cca 3.1 km od vily Tugendhat, 3.1 km od St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice v Brne.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Hotel International Brno
Hotel International Brno

8,6 / 10 (3159 hodnotenie)

Hotel International Brno sa nachádza v centre mesta priamo pod hradom Špilberk. V 2 reštauráciách sa podávajú jedlá medzinárodnej a česko-moravskej kuchyne. Bar ponúka občerstvenie a kokteily. Dostupné je bezplatné Wi-Fi.

Panorama
Panorama

8,8 / 10 (78 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Panorama sa nachádza pri rieke Svratka, 2 km od centra Brna, a naskytá sa z neho výhľad na národnú prírodnú pamiatku Červený Kopec a brnenské výstavisko. Ponúka apartmány s vlastným stravovaním, odhalenými drevenými trámami, moderným nábytkom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Pri príchode vás určite poteší bezplatná fľaša vína na privítanie.

Hotel Panska Licha
Hotel Panska Licha

8,5 / 10 (854 hodnotenie)

Hotel Panská lícha s jazdeckými stajňami a jazdeckou školou sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v prírode, asi 10 minút jazdy autom od historického centra Brna.

Black Field Apartment
Black Field Apartment

9,9 / 10 (58 hodnotenie)

Black Field Apartment, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Brne, 5.1 km od Veľtrhu Brno, 1.1 km od vily Tugendhat a 3 km od kostola sv.Petra a Pavla.Ubytovanie je 2.2 km od hradu Špilberk a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Haas Apartments Horova with Parking
Haas Apartments Horova with Parking

8,9 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Haas Apartments Horova with Parking, ktoré sa nachádza v Brne, ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar, záhradu, detské ihrisko a terasu. Zariadenia má k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Hotel Victory
Hotel Victory

8,9 / 10 (1567 hodnotenie)

Hotel Victory sa nachádza v Brne 23 km od Brnianskych veľtrhov a 25 km od hradu Špilberk. Poskytuje ubytovanie s kasínom, bezplatným Wi-Fi dostupným vo všetkých priestoroch a bezplatným súkromným parkoviskom. Hotel sa nachádza sa 25 km od Katedrály sv. Petra a Pavla a od Vianočných trhov v Brne a 27 km od Vily Tugendhat. V hoteli sú k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou, služba concierge a služba organizácie výletov.

Apartmán Stursovka
Apartmán Stursovka

8,2 / 10 (142 hodnotenie)

Apartmán Stursovka sa nachádza v Brne, 6 km od Veľtrhov Brno, 4,3 km od brnenských vianočných trhov a 5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytovanie je vzdialené 3,9 km od hradu Špilberk. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

ZAROHEM 2 bedrooms APARTMENT in center with balcony
ZAROHEM 2 bedrooms APARTMENT in center with balcony

9 / 10 (64 hodnotenie)

Ubytovanie ZAROHEM 2 izbový BYT v centre s balkónom sa nachádza v Brne len 2 km od Veľtrhov a 1,5 km od Vianočného trhu.Ponúkam balkón.Hrad Špilberk je vzdialený 1,1 km a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu.

Dragonfly
Dragonfly

9,2 / 10 (74 hodnotenie)

Vážka sa odohráva v Brne, 2.4 km od hradu Špilberk, 5.3 km od Veľtrhu Brno a 1.6 km od vily Tugendhat.Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV
Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV

8,9 / 10 (41 hodnotenie)

Ubytovanie Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV sa nachádza v Brne, 6 km od Veľtrhu Brno. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady.

ubytování na Skorku
ubytování na Skorku

9,2 / 10 (28 hodnotenie)

Ubytování na Skorku sa nachádza v Brne, 5 km od hradu Špilberk a 7 km od Brnianskeho výstaviska. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady a dostupné je i bezplatné Wi-Fi.

Hotel KOZÁK
Hotel KOZÁK

8,4 / 10 (1415 hodnotenie)

Hotel KOZÁK sa nachádza v brnenskej štvrti Žabovřesky, 3 km alebo 10 minút jazdy električkou od centra mesta. Ponúka gril bar, konferenčné priestory a izby s vlastnou kúpeľňou a TV. Raňajky sa tu podávajú každé ráno.

BODY penzion
BODY penzion

8,4 / 10 (171 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie BODY penzion ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a záhradou v Brne, neďaleko hradu Špilberk, vianočných trhov a Katedrály sv. Petra a Pavla. bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste.

eFi Palace Hotel
eFi Palace Hotel

8,2 / 10 (2693 hodnotenie)

eFi Palace Hotel, ktorý sa nachádza 10 minút chôdze od centra Brna, bol postavený v roku 2014 a hosťom ponúka apartmány s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vonkajší bazén s letným barom, fitnescentrum a wellness centrum. Hostia môžu zadarmo využívať aj kyvadlovú dopravu medzi hotelom a centrom mesta.

Penzion Hády
Penzion Hády

7,5 / 10 (177 hodnotenie)

Penzión Hády sa nachádza v Brne, 6 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s barom, terasou a výhľadom na mesto. Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 9 km od Brnianskeho výstaviska, 5 km od vily Tugendhat a 7 km od Vianočných trhov v Brne. Počas pobytu môžete využívať služby organizácie výletov a úschovňu batožiny.

Hotel Passage
Hotel Passage

9,3 / 10 (532 hodnotenie)

Hotel Passage má výhodnú polohu v centre Brna, v blízkosti viacerých známych atrakcií, necelý 1 km od hradu Špilberk a vily Tugendhat a 10 minút chôdze od vianočných trhov v Brne. Ponúka klimatizované izby, reštauráciu, fitnescentrum, recepciu otvorenú nepretržite, izbovú službu a úschovňu batožiny.

President Mezonet Apartment
President Mezonet Apartment

8,9 / 10 (102 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie President Mezonet Apartment sa nachádza v centre Brna neďaleko hradu Špilberk a Katedrály sv. Petra a Pavla. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a domáce spotrebiče ako chladnička a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie sa nachádza 3,1 km od Brnianskych veľtrhov a ponúka izbovú službu.

Apartments Křenka Brno-center
Apartments Křenka Brno-center

7,1 / 10 (333 hodnotenie)

Apartmán Křenka Brno-střed sa nachádza v centre Brna 2,3 km od hradu Špilberk a 4 km od výstaviska Veletrhy Brno. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Modern apartments Brno-center
Modern apartments Brno-center

8 / 10 (629 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Modern apartments Brno-center sa nachádza v centre Brna 2,2 km od hradu Špilberk a 3,8 km od Brnianskeho výstaviska a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Dvořákova
Penzion Dvořákova

7,6 / 10 (1761 hodnotenie)

Penzión Na Dvořákové sa nachádza v centre Brna, 6 minút chôdze od hradu Špilberk. Ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Hlavné námestie je vzdialené len 200 metrov.

Gurdau vinařství
Gurdau vinařství

Gurdau vinařství sa nachádza v Brne, 30 km od zámku Lednice a 36 km od hradu Špilberk. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a prístupom do záhrady s terasou.

EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO
EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO

9,1 / 10 (575 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO sa nachádza v Brne neďaleko hradu Špilberk, vily Tugendhat a miesta konania brnianskych vianočných trhov. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

Zelný trh 42
Zelný trh 42

8,9 / 10 (172 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Zelný trh 42 sa nachádza v Brne,3 km od Veľtrhov Brno a 100 metrov od Katedrály sv. Petra a Pavla. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je aj súkromné parkovisko. Hrad Špilberk je od tohto apartmánu vzdialený 1,1 km.

Wake Up Wellness Hostel
Wake Up Wellness Hostel

8,5 / 10 (922 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Wake Up Wellness Hostel sa nachádza na ideálnom mieste v mestskej časti Brno-stred 2,1 km od hradu Špilberk, 3,6 km od Brnianskeho výstaviska a 1,5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. K vybaveniu a zariadeniam ubytovania patrí zdieľaná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

Apartmans in the center with privat parking
Apartmans in the center with privat parking

7 / 10 (65 hodnotenie)

Ubytovanie Apartmans 12min by walk to the center sa nachádza v centre Brna v blízkosti pamiatok, ako je hrad Špilberk, vila Tugendhat a brnianske vianočné trhy. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Kalina Apartments
Kalina Apartments

9,1 / 10 (271 hodnotenie)

Ubytovanie Kalina Apartments sa nachádza v centre Brna 500 metrov od hradu Špilberk a 1,9 km od Veľtrhov Brno. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie.

Cosy Design Apartment II
Cosy Design Apartment II

9,4 / 10 (159 hodnotenie)

Cozy Design Apartment II s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka ubytovanie s dobrou polohou v centre Brna, v krátkej vzdialenosti od hradu Špilberk, vily Tugendhat a kostola sv.Petra a Pavla.