Penzión

Penzion Modrý Svět

8,2 / 10 (286 hodnotenie)

Rooseveltova 173, Loket, 357 33, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion Modrý Svět sa nachádza v meste Loket (Česká republika - Karlovarský kraj) a pre svojich hostí ponúka súkromné parkovisko, bezplatné wi-fi, nefajčiarske izby, rodinné izby a veľmi dobré raňajky. Penzión Penzion Modrý Svět sa nachádza v regióne Karlovarský kraj.

Penzion Modrý Svět - Fotografie

Penzion Modrý Svět - Adresa

Booking.com

Penzion Modrý Svět - Popis

Penzión Modrý Svět sa nachádza v Lokti, 15 km od Mlynskej kolonády a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a terasu.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka spoločnú kuchyňu a úschovňu batožiny.Súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Každá izba má vlastnú kúpeľňu, zatiaľ čo niektoré izby majú kuchyňu s chladničkou.Izby v penzióne sú vybavené priestorom na posedenie a satelitnou TV s plochou obrazovkou.

Penzión Modrý Svět ponúka raňajky formou bufetu alebo kontinentálne raňajky.

Hostia ubytovania si budú môcť užiť aktivity v Lokti a okolí, ako je turistika, lyžovanie a cyklistika.

Tržová kolonáda a Vřídlo sú vzdialené 15 km od penziónu Modrý Svět.Najbližšie medzinárodné letisko Karlovy Vary je vzdialené 22 km od penziónu.

.

Penzion Modrý Svět - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Toaleta
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Kúrenie
 • Žehliace potreby

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • Káblové kanály
 • TV

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky
 • rusky

Aktivity

 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Cyklistika
 • Kanoistika

Exteriér

 • Slnečná terasa
 • Záhrada
 • Terasa

Parkovanie

 • Parkovanie na ulici
 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná). Môže byť spoplatnené.
 • Bezbariérové parkovanie

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Služby

 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín
 • Úschovňa batožín

Výhľad

 • Výhľad

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje

Lyžovanie

 • Úschovňa lyží

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Ďalšie ubytovanie v meste Loket

Hotel Císař Ferdinand
Hotel Císař Ferdinand

8,6 / 10 (151 hodnotenie)

Hotel Císař Ferdinand sa nachádza v centre historického mesta Loket a ponúka priestranné izby so satelitnou TV a kúpeľňou.Má tradičnú reštauráciu s terasou.

Diviš73
Diviš73

9,1 / 10 (48 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto, Diviš73 ponúka ubytovanie v Lokti, iba 200 metrov od hradu Loket.Apartmán sídli v budove zo 16. storočia v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Holiday Villa Loket
Holiday Villa Loket

8 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenková vila Loket sa nachádza v Lokti, 16 km od Trhovej kolonády, 16 km od Vřídla a 19 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 16 km od Mlynskej kolonády a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Ve Skale
Penzion Ve Skale

8,6 / 10 (447 hodnotenie)

Penzión Ve Skale sa nachádza v mestečku Loket, len 200 metrov od hradu Loket, 8 km od Karlových Varov.Ponúka výhľad na hrad a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách.

Egrensis Apartments
Egrensis Apartments

9,7 / 10 (154 hodnotenie)

Apartmány Egrensis sa nachádzajú v Lokti v Karlovarskom kraji, neďaleko hradu Loket. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj vstup do sauny.

Apartment Gardner
Apartment Gardner

7,7 / 10 (63 hodnotenie)

Apartmán Gardner sa nachádza v Lokte, len 16 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Ubytovacie zariadenie má výhľad do záhrady a je vzdialené 16 km od Trhovej kolonády a 16 km od Vřídla.

Pension Vila Hana
Pension Vila Hana

9,4 / 10 (312 hodnotenie)

Penzión Hana sa nachádza na južnom svahu, iba 5 minút chôdze od centra mesta a od hradu Loket. Ponúka záhradu s terasou a s priestorom na grilovanie.

EVerLuck
EVerLuck

9,7 / 10 (52 hodnotenie)

EverLuck sa nachádza v Lokte, 16 km od Trhovej kolonády a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a službou organizácie výletov.Nachádza sa 16 km od Mlynskej kolonády a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion U Splavu
Penzion U Splavu

9,2 / 10 (162 hodnotenie)

Penzion U Splavu sa nachádza v Lokti, 16 km od Mlynskej kolonády a 16 km od Trhovej kolonády. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Ubytovanie je vzdialené asi 16 km od Vřídla, 18 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu, službu organizácie výletov a úschovňu batožiny.

Hotel U Bílého koně
Hotel U Bílého koně

8,3 / 10 (107 hodnotenie)

Hotel U Bílého koně má v Lokti spoločný salónik, terasu, reštauráciu a bar.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 16 km od Mlynskej kolonády.

Penzion u krbu
Penzion u krbu

7,6 / 10 (239 hodnotenie)

Penzión u krbu sa nachádza 1 km od Hlavnej vlakovej stanice v meste Loket a 8 km od Karlových Varov. Všetky izby majú posedenie a TV.

Hotel St Florian
Hotel St Florian

8,4 / 10 (159 hodnotenie)

Hotel St.Florian sa nachádza v historickom centre Lokte, asi 200 metrov od zámku a 12 km od Karlových Varov.Ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV a bezplatné parkovanie.

Apartments No 126 Loket
Apartments No 126 Loket

9,2 / 10 (95 hodnotenie)

Apartmány No 126 Loket sa nachádzajú v Lokti, 16 km od Mlynskej kolonády a 16 km od Trhovej kolonády. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmany u Kuzelky
Apartmany u Kuzelky

9,4 / 10 (87 hodnotenie)

Apartmány u kuželky s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v meste Loket, 1,9 km od hradu Loket.

Pension Ulrika
Pension Ulrika

8,4 / 10 (195 hodnotenie)

Penzión Ulrika sa nachádza v Lokti, 25 km od lyžiarskych stredísk Boží Dar a Klínovec. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Každá izba s výhľadom na mesto je vybavená káblovou TV s plochou obrazovkou, má priestor na posedenie a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami.K ďalšiemu vybaveniu patrí pohovka a posteľná bielizeň.

Apartments No.59 Loket
Apartments No.59 Loket

9,2 / 10 (244 hodnotenie)

Apartmány č. sa nachádzajú v Lokti, 16 km od Mlynskej kolonády a 16 km od Trhovej kolonády.59 Loket ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán U kostela
Apartmán U kostela

9,3 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán U kostela v Lokti ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 16 km od Mlynskej kolonády, 16 km od Trhovej kolonády a 16 km od Vřídla.Tento apartmán je vzdialený 34 km od Spievajúcej fontány a 43 km od Fichtelbergu.

Pension & Restaurant Atmosféra
Pension & Restaurant Atmosféra

9,1 / 10 (185 hodnotenie)

Tento rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza v historickom centre Lokte, 150 metrov od hradu Loket.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Svatošské skály
Apartmány Svatošské skály

8,9 / 10 (113 hodnotenie)

S Mlynskou kolonádou dosiahnuteľnou o 9.Apartmány Svatošské skály sú vzdialené 2 km a ponúkajú ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.

Ubytování pod Jezem
Ubytování pod Jezem

8,8 / 10 (119 hodnotenie)

Ubytování pod Jezem je ubytovanie s vlastným stravovaním v Lokti, 500 metrov od hradu Loket a od stĺpu Najsvätejšej Trojice. Ponúka záhradu s grilom.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Quest
Penzion Quest

9,1 / 10 (525 hodnotenie)

Penzión Quest sídli v nedávno zrekonštruovanej budove vedľa hradu. Ponúka ubytovanie v mestečku Loket, odkiaľ sa autom do kúpeľného mesta Karlovy Vary dostanete už za 10 minút.

Hotel Stein Elbogen
Hotel Stein Elbogen

8,6 / 10 (597 hodnotenie)

Hotel Stein Elbogen sa nachádza v budove, kde bývali majitelia najstaršej porcelánky v Čechách.Hostia môžu relaxovať pri krbe, na slnečnej terase alebo v pokojnej hotelovej záhrade.Hotel sa môže pochváliť kaviarňou s barom, ktorá ponúka vysokokvalitnú kávu.

Villa Mila
Villa Mila

9 / 10 (3 hodnotenie)

Vila Mila sa nachádza v Lokti, 15 km od Mlynskej kolonády a 16 km od Trhovej kolonády. Ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady s terasou.

Pension Masonic House
Pension Masonic House

8,5 / 10 (317 hodnotenie)

Penzión Masonic House sa nachádza v obci Loket, 100 metrov od hradu Loket. Ponúka vám terasu a výhľad na rieku. Na mieste môžete navštíviť bar.

Penzion U Fridy
Penzion U Fridy

8,5 / 10 (37 hodnotenie)

Penzion U Fridy ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a výhľad na mesto v Lokti.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 16 km od Trhovej kolonády, 16 km od Vřídla a 19 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Objekt je nefajčiarsky a nachádza sa 16 km od Mlynskej kolonády.

Freedom apartment
Freedom apartment

8,3 / 10 (35 hodnotenie)

Freedom apartment in Loket ponúka ubytovanie s 4 km Wi-Fi, 1 km od Mlynskej kolonády, 14 km od Trhovej kolonády a 14 km od Vřídla.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartment pod hradem Loket
Apartment pod hradem Loket

8,8 / 10 (39 hodnotenie)

Apartmán pod hradem Loket v Lokti ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 16 km od Mlynskej kolonády, 16 km od Trhovej kolonády a 16 km od Vřídla.Tento apartmán je vzdialený 34 km od Spievajúcej fontány a 43 km od Fichtelbergu.

Apartmán Hubertus
Apartmán Hubertus

8,8 / 10 (155 hodnotenie)

Apartmán Hubertus sa nachádza 16 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s terasou, reštauráciou a bankomatom pre vaše pohodlie.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion U Fridy Apartman 1
Penzion U Fridy Apartman 1

9 / 10 (15 hodnotenie)

Penzión U Fridy Apartman 1 sa nachádza 16 km od Mlynskej kolonády a 16 km od Trhovej kolonády v Lokti a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.