Apartmán

Apartmány u Hotelu Thermal KV

7,9 / 10 (13 hodnotenie)

17 Ivana Petroviče Pavlova, Karlove Vary, 360 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Apartmány u Hotelu Thermal KV sa nachádza v meste Karlove Vary (Česká republika - Karlovarský kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí parkovisko a bezplatné wi-fi. Apartmán Apartmány u Hotelu Thermal KV sa nachádza v regióne Karlovarský kraj.

Apartmány u Hotelu Thermal KV - Fotografie

Apartmány u Hotelu Thermal KV - Adresa

Booking.com

Apartmány u Hotelu Thermal KV - Popis

Apartmány u Hotela Thermal KV sa nachádzajú v Karlových Varoch, necelý 1 km od Mlynskej kolonády a 12 minút chôdze od Tržnej kolonády. Ponúkajú ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán je vzdialený 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 31 km od Fichtelbergu.

Apartmán má patio, 1 spálňu, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu s chladničkou a varnou doskou.

Obľúbené zaujímavé miesta v okolí tohto ubytovacieho zariadenia (apartmán) sú Termálny prameň, Múzeum Jana Bechera a Kostol sv.Petra a Pavla.Najbližšie medzinárodné letisko Karlovy Vary sa nachádza 6 km od Apartmánov u Hotela Thermal KV.

.

Apartmány u Hotelu Thermal KV - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Toaleta
 • Vaňa alebo sprchovací kút

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Stojan na oblečenie
 • Sušiak na bielizeň

Dohovoríte sa

 • česky
 • rusky
 • nemecky

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Patio

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Parkovanie

 • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je € 20 za deň.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Ďalšie ubytovanie v meste Karlove Vary

Chebsky dvur - Egerlander Hof
Chebsky dvur - Egerlander Hof

8,9 / 10 (498 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza oproti termálnemu prameňu v Karlových Varoch, 50 metrov od Kúpeľnej kolonády.

Bristol Vila Tereza
Bristol Vila Tereza

8 / 10 (131 hodnotenie)

Vila Tereza z roku 1890 sa nachádza len pár krokov od parku Westend a minerálnych prameňov.Priestranné izby ponúkajú bezplatné pripojenie na internet a výhľad na kúpeľnú kolonádu v Karlových Varoch.

Kamil Apartments, Premium, 95m2
Kamil Apartments, Premium, 95m2

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

V rámci 1.1 km od Mlynskej kolonády a 1.Apartmány Kamil, Premium, 95 m2 sú vzdialené 3 km od Trhovej kolonády a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločný salónik.K bytu patrí súkromné bbparkovisko, 1.4 km od Vřídla.

Jurincom apartments na Vyhlidce
Jurincom apartments na Vyhlidce

9,1 / 10 (35 hodnotenie)

Jurincom apartments na Vyhlidce sa nachádza v Karlových Varoch, 600 metrov od Tržnej kolonády, 600 metrov od Vřídla a 22 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Zahradni
Zahradni

9,7 / 10 (25 hodnotenie)

Pýši sa výhľadom na mesto, Záhradní ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 700 metrov od Mlynskej kolonády.Ponúka výhľad na rieku a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Hotel Sirius
Hotel Sirius

7,9 / 10 (145 hodnotenie)

Hotel Sirius sídli v čarovnej historickej budove v samom srdci kúpeľného mesta Karlovy Vary, 300 metrov od Mlynskej kolonády. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Villa Wingolf
Villa Wingolf

9,6 / 10 (100 hodnotenie)

Vila Wingolf bola dokončená v roku 2014 a nachádza sa na pešej zóne, 500 metrov od centra Karlových Varov. Ponúka vám vybavené ubytovanie s bezplatným vysokorýchlostným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru
Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru

9,6 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru sa nachádza v Karlových Varoch, 500 metrov od Mlynskej kolonády, 300 metrov od Vřídla a 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Ubytovanie je vzdialené 300 metrov od Trhovej kolonády a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Diamant
Diamant

8,1 / 10 (413 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Diamant sa nachádza v pokojnej a zelenej časti Karlových Varov. Ponúka bezpečné parkovisko na mieste zdarma a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Grandhotel Pupp
Grandhotel Pupp

8,9 / 10 (5113 hodnotenie)

Impozantný Grandhotel Pupp, ktorého história siaha až do roku 1701, sídli v historickom centre Karlových Varov, 300 metrov od Kúpeľnej kolonády. Ponúka priestranné izby a suity, reštauráciu a exkluzívne kúpeľné centrum so zdravotníckym zariadením s relaxačným bazénom, meditačné kúpele, suchú a parnú saunu, soľnú jaskyňu a posilňovňu. Kúpele ponúkajú viac ako 30 rôznych procedúr od skrášľovania po fyzioterapiu.

Diana Apartments Karlovy Vary
Diana Apartments Karlovy Vary

9,1 / 10 (569 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Diana Apartments Karlovy Vary sa nachádza v Karlových Varoch, v blízkosti Mlynskej kolonády a Kostola sv. Petra a Pavla. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Apartmány Jízdárenská
Apartmány Jízdárenská

9,4 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmány Jízdárenská s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú na atraktívnom mieste v Karlových Varoch, v krátkej vzdialenosti od Mlynskej kolonády, Tržnej kolonády a Múzea Jana Bechera.

Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal
Luxusní apartmán přímo v centru u hotelu Thermal

9,5 / 10 (89 hodnotenie)

Luxusný apartmán priamo v centre hotela Thermal sa nachádza v Karlových Varoch, necelý 1 km od Mlynskej kolonády a 13 minút chôdze od Trhovej kolonády. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán je vzdialený 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 31 km od Fichtelbergu.

Rezidence Vyhlídka
Rezidence Vyhlídka

Rezidencia Vyhlídka s balkónom s výhľadom na mesto, záhradou a terasou sa nachádza v Karlových Varoch, neďaleko Mlynskej kolonády a 9 minút chôdze od Tržnej kolonády.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmany Anna Nicole
Apartmany Anna Nicole

8,5 / 10 (128 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza 200 metrov od centra Karlových Varov a 400 metrov od Mlynskej kolonády. Ponúka jednotky s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko zdarma.

Hotel Lafonte
Hotel Lafonte

8,9 / 10 (72 hodnotenie)

Hotel Lafonte sa nachádza vo štvrti Rybáře, 20 minút chôdze od centra Karlových Varov. Ponúka rozsiahle wellness centrum s vírivkou, saunou, krytým bazénom a masážami, ktoré si môžete dopriať za príplatok. V celom objekte máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Fan
Penzion Fan

8,7 / 10 (238 hodnotenie)

Penzión Fan sa nachádza v časti Bohatice v Karlových Varoch, 20 minút chôdze od železničnej stanice Horní nádraží. Ponúka vám ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Dva golfové kluby sú vzdialené 5 km od penziónu.

Apartman Hanna
Apartman Hanna

9,6 / 10 (85 hodnotenie)

Apartmán Hanna s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na mesto sa nachádza v Karlových Varoch, iba 700 metrov od Mlynskej kolonády a necelý 1 km od Tržnej kolonády.Tento apartmán sa nachádza v budove z 19. storočia, 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 31 km od Fichtelbergu.

Apartmán Vladimír Poděbradská 1279
Apartmán Vladimír Poděbradská 1279

9,2 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Vladimír Poděbradská 1279 sa nachádza v Karlových Varoch, len 700 metrov od Mlynskej kolonády. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Ubytovacie zariadenie má výhľad do záhrady a je vzdialené 800 metrov od Trhovej kolonády a menej ako 1 km od Vřídla.

Pension Lada
Pension Lada

7,5 / 10 (40 hodnotenie)

Penzión Lada sa nachádza v Karlových Varoch. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné verejné parkovisko.

Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka
Jurincom apartments Kralovska Vyhlidka

8,8 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány Jurincom Kráľovská Vyhlídka sa pýšia výhľadom na hory a ponúkajú ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne necelý 1 km od Mlynskej kolonády.Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartments Moravská 24
Apartments Moravská 24

9,1 / 10 (123 hodnotenie)

Apartmány Moravská 24 sa nachádzajú 3 minúty chôdze od Vřídla a ponúkajú ubytovanie a bezplatné Wi-Fi v Karlových Varoch.

Apartman Residence Moser
Apartman Residence Moser

9,5 / 10 (16 hodnotenie)

Odohrávajúce sa v Karlových Varoch, 5.Apartmán Residence Moser sa nachádza 4 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, recepciou s nepretržitou prevádzkou a službou organizácie výletov.Apartmán so súkromným bazénom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

msprivat
msprivat

8,8 / 10 (95 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie msprivat sa nachádza v kúpeľnom meste Karlovy Vary, 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie, terasu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatné súkromné parkovanie na mieste.

VILLA BRICOLA - Boutique Apartments
VILLA BRICOLA - Boutique Apartments

9,8 / 10 (122 hodnotenie)

Apartmány VILLA BRICOLA - Boutique Apartments v Karlových Varoch s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, terasu a bar.V apartmánovom hoteli môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Kreativ
Kreativ

8,8 / 10 (8 hodnotenie)

Kreativ sa nachádza v Karlových Varoch, 4.9 km od Mlynskej kolonády, 4.9 km od Trhovej kolonády a 4.9 km od Vřídla.Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a plne vybavenú kuchyňu.

Apartmán Kolonáda
Apartmán Kolonáda

Apartmán Kolonáda sa nachádza v centre Karlových Varov a ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku, len pár krokov od Trhovej kolonády a 100 metrov od Vřídla.Tento apartmán je vzdialený 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu.

Apartment 70m2
Apartment 70m2

9 / 10 (42 hodnotenie)

Apartmán 70m2 sa nachádza v Karlových Varoch, 3.4 km od Mlynskej kolonády, 3.4 km od Trhovej kolonády a 3.5 km od Vřídla.Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Tara Apartment
Tara Apartment

9,3 / 10 (33 hodnotenie)

Nachádza sa v Karlových Varoch, 1.Apartmán Tara sa nachádza 6 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bankomatom.Apartmán sa nachádza v budove z roku 1980, 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 30 km od Fichtelbergu.

Apartmán Amici
Apartmán Amici

9,3 / 10 (46 hodnotenie)

Apartmán Amici sa nachádza v Karlových Varoch, iba 600 metrov od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento apartmán je vzdialený 21 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 34 km od Fichtelbergu.

New cosy studio
New cosy studio

9,5 / 10 (66 hodnotenie)

Nové útulné štúdio sa nachádza v centre Karlových Varov, 200 metrov od Vřídla a 70 metrov od Trhovej kolonády. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu.

Three Rings Apartments
Three Rings Apartments

9,2 / 10 (88 hodnotenie)

Apartmány Three Rings sa nachádzajú len pár krokov od Trhovej kolonády a 200 metrov od Mlynskej kolonády v centre Karlových Varov. Ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie.

Hotel Bazant
Hotel Bazant

7,6 / 10 (161 hodnotenie)

Hotel Bažant s vonkajším bazénom sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od centra Karlových Varov a len 200 metrov od rieky Teplá.

Spa hotel Čajkovskij
Spa hotel Čajkovskij

8,3 / 10 (125 hodnotenie)

V Karlových Varoch, 10 minút chôdze od tamojších kúpeľných kolonád, ponúka Kúpeľný hotel Čajkovskij wellness centrum s bezplatným krytým bazénom.Podávajú sa tu raňajky formou bufetu a v celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

WINDSOR Medical Complex & SPA Hotel
WINDSOR Medical Complex & SPA Hotel

7,7 / 10 (283 hodnotenie)

Hotel WINDSOR Medical Complex \u0026 SPA sa nachádza v centre mesta na pešej zóne pri Mlynskej kolonáde a je súčasťou historickej budovy Kúpele III.Hotel bol kompletne zrekonštruovaný na začiatku roka 2014 a ponúka malé nákupné centrum a balneoterapeutické zariadenia na mieste.

Vila Daniela
Vila Daniela

9 / 10 (67 hodnotenie)

Vila Daniela sa nachádza v zelenej rezidenčnej štvrti, 50 metrov od lesa a k dispozícii máte 2 apartmány s bezplatným Wi-Fi. Historické centrum Karlovych Varov je vzdialené 15 minút pešo od ubytovania.

Apartment Sofia
Apartment Sofia

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Apartment Sofia v Karlových Varoch ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, necelý 1 km od Mlynskej kolonády, 13 minút chôdze od Tržnej kolonády a 1.2 km od Vřídla.Hostia majú k dispozícii balkón a terasu.

Apartment No. 12 Tržiště 29
Apartment No. 12 Tržiště 29

8,5 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán č. sa nachádza v centre Karlových Varov, 200 metrov od Vřídla a 70 metrov od Tržnej kolonády.12 Tržiště 29 ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu.

Revelton Studios Karlovy Vary
Revelton Studios Karlovy Vary

9,5 / 10 (958 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Revelton Studios Karlovy Vary sa nachádza v Karlových Varoch necelých 2,4 km od Mlynskej kolonády a 3,2 km od Tržnej kolonády a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie.

Hotel Saint Petersburg
Hotel Saint Petersburg

8,8 / 10 (1109 hodnotenie)

Hotel Saint Petersburg sa nachádza na brehu rieky Teplá v kúpeľnom areáli Karlových Varov oproti Grandhotelu Pupp. Bol postavený začiatkom 19. storočia a má vlastnú reštauráciu.

Hotel Pilgrim
Hotel Pilgrim

8,6 / 10 (802 hodnotenie)

Hotel Pilgrim sa nachádza v Karlových Varoch, necelý 1 km od Mlynskej kolonády a 1,1 km od Trhovej kolonády. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovacie zariadenie je situované 1,2 km od Kostola sv. Márie Magdalény, 2,3 km od Múzea skla Moser a 11 km od Kostola sv. Anny v Sedlci. Hostia sa môžu ubytovať aj v rodinných izbách.

Hotel Malta
Hotel Malta

8,3 / 10 (106 hodnotenie)

Hotel Malta sa nachádza v centre Karlových Varov, v blízkosti 2 golfových ihrísk a ponúka wellness procedúry, rybolov či pešiu turistiku. V ponuke sú aj poznávacie výlety, predaj vstupeniek a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Wellness procedúry si môžete objednať v hoteli cez ulicu.

Villa Basileia Riverside
Villa Basileia Riverside

8,7 / 10 (849 hodnotenie)

Malá, no štýlová vila Basileia Riverside, bývalá letná rezidencia grófky zo Schaumburg Lippe, sa nachádza na pokojnom mieste na brehu riečky Teplá v blízkosti kúpeľov.

KV Apartmány Sokolovská
KV Apartmány Sokolovská

7,6 / 10 (30 hodnotenie)

Apartmány KV Sokolovská sa nachádzajú v Karlovych Varoch, 1,7 km od Mlynárskej a 1,9 km od Trhovej kolonády. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment No. 16B Svahová 14
Apartment No. 16B Svahová 14

8,8 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán č.16B Svahová 14 sa nachádza v Karlových Varoch, 1.2 km od Mlynskej kolonády, 1.5 km od Trhovej kolonády, ako aj 1.6 km od Vřídla.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

svahová centrum Karlovy Vary
svahová centrum Karlovy Vary

Svahová centrum Karlovy Vary sa nachádza v Karlových Varoch, 5 km od Mlynskej kolonády, 5 km od Tržnej kolonády a 5.1 km od Vřídla.Tento apartmán sa nachádza 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 30 km od Fichtelbergu.

Villa Serena
Villa Serena

9,3 / 10 (85 hodnotenie)

Vila Serena sa nachádza 1 km od Mlynskej kolonády v Karlových Varoch a ponúka ubytovanie v kompletne zariadených apartmánoch s vlastným stravovaním v talianskom štýle s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Pokochať sa môžete výhľadom na mesto a do záhrady.

Hotel U Simla
Hotel U Simla

8,2 / 10 (350 hodnotenie)

Táto zrekonštruovaná historická vila sa nachádza hneď vedľa golfového ihriska Karlovy Vary, 3 km od centra mesta.Ponúka bezplatné strážené parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a českú kuchyňu.