Penzión

Penzion Rondo

9,2 / 10 (243 hodnotenie)

Školní ul. 1553, Bystřice pod Hostýnem, 76861, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion Rondo sa nachádza v meste Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínsky kraj) a pre svojich hostí ponúka nefajčiarske izby, bezplatné wi-fi, reštaurácia, izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím, bezplatné parkovisko a bar. Penzión Penzion Rondo svojou lokalitou patrí do regiónu Zlínsky kraj.

Penzion Rondo - Fotografie

Penzion Rondo - Adresa

Booking.com

Penzion Rondo - Popis

Penzión Rondo je situovaný v tichej štvrti pri mestskom parku, 15 minút peši od centra mesta Bystřice pod Hostýnem a 9 km od lyžiarskeho strediska Rusava. K dispozícii je vám tu reštaurácia s barom a letná terasa.

V izbách máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, satelitnú TV a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Do vybraných izieb je bezbariérový vstup. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovanie a úschovňa bicyklov.

V penzióne sa podávajú raňajky. Reštaurácia penziónu usporadúva počas víkendov večierky s grilovaním.

V okruhu do 300 metrov od penziónu nájdete tenisový kurt a verejné vonkajšie kúpalisko. Pútnické miesto Svatý Hostýn s bazilikou sa nachádza vo vzdialenosti 3,5 km. Na hrad Helfštýn, do kúpeľov Teplice nad Bečvou či na zámok Lešná sa dostanete autom za 20 minút.

Penzion Rondo - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Aktivity

 • Cyklistika
 • Lyžovanie
 • Minigolf
 • Pešia turistika

Parkovanie

 • Parkovanie na ulici
 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie

Dohovoríte sa

 • nemecky
 • česky
 • anglicky

Exteriér

 • Terasa
 • Záhrada

Jedlo a nápoje

 • Bar
 • Reštaurácia

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Lyžovanie

 • Úschovňa lyží

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Služby

 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Prístup

 • Bezbariérový prístup

Ďalšie ubytovanie v oblasti Zlínsky kraj

Ubytování RD Oskol
Ubytování RD Oskol

8,3 / 10 (27 hodnotenie)

Ubytovanie RD Oskol sa nachádza v Kroměříži v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Vita Sana Apartments&SPA - Family loft
Vita Sana Apartments&SPA - Family loft

9,2 / 10 (34 hodnotenie)

Ubytovanie Vita Sana Apartments&SPA - Family loft sa nachádza v Zlíne. Ponúka súkromné parkovisko priamo na mieste a bezplatné Wi-Fi. Trenčín je od ubytovania vzdialený 46 km.

Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv. Antonínkem
Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv. Antonínkem

8,1 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv.Antonínkem ponúka ubytovanie v Blatnici, 47 km od golfového rezortu Penati a 47 km od hradu Beckov.Tento apartmán má terasu, reštauráciu a bar.

Toska rekreační středisko
Toska rekreační středisko

7,4 / 10 (63 hodnotenie)

Toska rekreační středisko sa nachádza v obci Prostřední Bečva 20 km od Velkých Karlovíc. Ponúka ubytovanie so záhradou a s bezplatným Wi-Fi pripojením.

Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA
Penzion a Restaurace ZÁMECKÁ VRÁTNICA

9,5 / 10 (6 hodnotenie)

Penzion a Reštaurácia ZÁMECKÁ VRÁTNICA sa nachádza vo Vizoviciach a ponúka záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi.

HOTEL BRITANNIA VSETÍN
HOTEL BRITANNIA VSETÍN

8,8 / 10 (147 hodnotenie)

HOTEL BRITANNIA VSETÍN ponúka ubytovanie vo Vsetíne v štýle Bed And Breakfast.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu a službu organizácie výletov.K dispozícii je bezplatné parkovisko.

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr
Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr

9,3 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr sa nachádza vo Velkých Karloviciach, len 48 km od zámku Lietava a ponúka ubytovanie s tenisovým kurtom, grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Hotel Baltaci Starý Zámek
Hotel Baltaci Starý Zámek

8,6 / 10 (619 hodnotenie)

Hotel Baltaci Starý Zámek sa nachádza v meste Napajedla a hosťom ponúka reštauráciu, bar a klub len 20 metrov od hotela. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi.

U Justina Chaloupka
U Justina Chaloupka

9,6 / 10 (32 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chaloupka U Justina sa nachádza v obci Velké Karlovice v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

APARTMÁNY RYBNÍČEK
APARTMÁNY RYBNÍČEK

8,2 / 10 (239 hodnotenie)

Ubytovanie APARTMÁNY RYBNÍČEK sa nachádza v obci Staré Město, 37 km od Skalice. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Na kraji lesa
Penzion Na kraji lesa

9,4 / 10 (187 hodnotenie)

Penzión Na kraji lesa sa nachádza vo Valašskom Meziříčí v budove z roku 2017 a ponúka terasu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie zahŕňa úschovňu lyží, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Hostia tu nájdu reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy miestnej kuchyne a nechýba ani bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Uno
Penzion Uno

9,1 / 10 (620 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný Penzion Uno sa nachádza na pokojnom mieste, 2 km od centra Zlína. Ponúka štýlové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Penzion a Restaurace U Johana
Penzion a Restaurace U Johana

9,1 / 10 (157 hodnotenie)

Tento rodinou prevádzkovaný penzión je situovaný na okraji Zlína a je postavený vo valašskom vidieckom štýle. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a nájdete tu aj reštauráciu, kde si môžete dať jedlá českej kuchyne, ako aj moravské a valašské špeciality. Centrum mesta je vzdialené 4,5 km.

Všemina Apartman
Všemina Apartman

8,9 / 10 (123 hodnotenie)

Všemina Apartmán sa nachádza v apartmánovom dome v Lužkoviciach vedľa Activitypark Hotela Všemina, 16 km od Zlína.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kompletne vybavená kuchyňa.

Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu
Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu

9,1 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu sa nachádza v Zlíne.Tento apartmán má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

View on Skyscraper of Bata - loft XL
View on Skyscraper of Bata - loft XL

9,8 / 10 (148 hodnotenie)

Podkrovný apartmán View on Skyscraper of Bata - loft XL ponúka ubytovanie v Zlíne s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na mesto.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Brunetti Suite Zlín
Brunetti Suite Zlín

9,3 / 10 (70 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Brunetti Suite Zlín sa nachádza v Zlíne a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. V okolí sa hostia môžu venovať pešej turistike, lyžovaniu a ďalším aktivitám.

Hotel U Hejtmana Šarovce
Hotel U Hejtmana Šarovce

8,4 / 10 (652 hodnotenie)

Hotel U Hejtmana Šarovce sa nachádza v centre mesta Uherské Hradiště v oblasti Slovácko.

Hotel Saloon
Hotel Saloon

7,7 / 10 (477 hodnotenie)

Hotel Saloon sa nachádza necelých 5 minút chôdze od centra mesta. Ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným WiFi pripojením na internet a reštauráciu na mieste.

Hotel Monde
Hotel Monde

8,1 / 10 (166 hodnotenie)

Hotel Monde sa nachádza v centre mesta Uherský Brod a ponúka priestranné a klimatizované izby s kúpeľňami, satelitnými TV s plochými obrazovkami a bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli.

Apartmán Lenka II
Apartmán Lenka II

9,8 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Lenka II sa nachádza v Boršiciach, len 47 km od Dinoparku Vyškov a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.

Penzion Topas
Penzion Topas

7,6 / 10 (106 hodnotenie)

Penzión Topas s terasou a barom sa nachádza v Bylnici.Penzión ponúka rodinné izby.

Penzion Ivana
Penzion Ivana

9,7 / 10 (30 hodnotenie)

Penzión Ivana sa nachádza v tichej lokalite 6 km od centra Valašského Meziříčí. Ponúka apartmány s voľným prístupom k sezónnemu bazénu, vírivke, bezplatnému Wi-Fi pripojeniu na internet, ako aj vlastné bezplatné parkovanie.

hotel Chmelnice
hotel Chmelnice

9,1 / 10 (255 hodnotenie)

Hotel Chmelnice sa nachádza v meste Napajedla a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. V ponuke ubytovania sú aj rodinné izby a v jeho exteriéri sa nachádza detské ihrisko. Personál služby organizácie výletov hosťom ochotne poskytne informácie o okolí.

Apartmans Les
Apartmans Les

9,2 / 10 (145 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmans Les sa nachádza v Zlíne v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Sokolská
Penzion Sokolská

9 / 10 (338 hodnotenie)

Penzión Sokolská sa nachádza v Zlíne a ponúka terasu. V ponuke ubytovania sú rodinné izby a v jeho areáli sa nachádza detské ihrisko. Na mieste je k dispozícii aj sezónny vonkajší bazén a počas pobytu môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Hotel Slunce
Hotel Slunce

8,8 / 10 (236 hodnotenie)

Hotel Slunce sa nachádza v jedinej renesančnej budove v centre Uherského Hradiště. Ponúka ubytovanie s bezplatným pripojením na internet a gurmánsku kuchyňu.

Hotel Octarna
Hotel Octarna

8,9 / 10 (652 hodnotenie)

Tento hotel je vzdialený pár metrov od historického centra Kroměříže a ponúka reštauráciu s terasou a krásnymi arkádovými nádvoriami. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko.

Apartmán Radmila
Apartmán Radmila

9,6 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán Radmila sa nachádza v Luhačoviciach a ponúka spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Chatičky u Dlouhé řeky
Chatičky u Dlouhé řeky

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Chatičky u Dlouhé řeky v Buchloviciach s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie, záhradu a terasu.

Apartmány Gemini
Apartmány Gemini

8,9 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmány Gemini sa nachádzajú v Zlíne v Zlínskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Na Fojtství
Penzion Na Fojtství

9,8 / 10 (56 hodnotenie)

Ubytovanie Penzion Na Fojtství sa nachádza v obci Zašová a ponúka spoločný salónik, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko a platený letiskový transfer.

Wellness hotel Martiňák
Wellness hotel Martiňák

9,4 / 10 (89 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness hotel Martiňák sa nachádza v obci Horní Bečva pri bežkárskej trati Pustevny-Martiňák a cyklotrasách. Ubytovanie ponúka bezplatné Wi-Fi, úschovňu lyží, záhradu a terasu.

Apartmány Přízámčí
Apartmány Přízámčí

8,6 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmány Přízámčí sa nachádza v Uherskom Ostrohu.

Apartment Mia
Apartment Mia

9,5 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Mia sa nachádza v Rožnove pod Radhoštěm, len 23 km od golfového rezortu Prosper Čeladná. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Karolinka Holiday Homes
Karolinka Holiday Homes

9 / 10 (64 hodnotenie)

Dovolenkový dom Karolinka sa nachádza v Karolinke a ponúka záhradu. Žilina je vzdialená 36 km. Ubytovať sa môžete v zrube alebo drevenici.

Chata Malá Bystřice
Chata Malá Bystřice

Chata Malá Bystřice v obci Malá Bystřice so sezónnym vonkajším bazénom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.

Grandhotel Tatra
Grandhotel Tatra

8,9 / 10 (172 hodnotenie)

Hotel Grandhotel Tatra sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka wellness centrum a terasu. Personál reštaurácie pripravuje jedlá z miestnych surovín.

Apartmán Všemina
Apartmán Všemina

8,3 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán Všemina sa môže pochváliť terasou a reštauráciou a ponúka ubytovanie v obci Všemina s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.

Zámek Wichterle - Hotel a pivní lázně
Zámek Wichterle - Hotel a pivní lázně

9 / 10 (95 hodnotenie)

Zámek Wichterle - Hotel a pivní lázně, sa nachádza v Slavičíne. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. K dispozícii je tiež izbová služba a terasa. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko.

Hotel U Ševce
Hotel U Ševce

8,1 / 10 (558 hodnotenie)

Hotel U Ševce sa nachádza v Zlíne a má bar. K službám a zariadeniam tohto ubytovania patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a izbová služba. Vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách.

Hotel Horal
Hotel Horal

9 / 10 (663 hodnotenie)

Hotel Horal s moderným wellness centrom sa nachádza v meste Rožnov pod Radhoštěm v srdci moravského regiónu Valašsko. Počas pobytu môžu hostia bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Apartmány Kolonáda
Apartmány Kolonáda

9,7 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmány Kolonáda sa nachádzajú v meste Luhačovice, 48 km od Velkých Karlovíc. Ponúkajú bezplatné WiFi pripojenie na internet, možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a súkromné parkovisko na mieste zdarma.

Apartment Janová
Apartment Janová

8,2 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Janová sa nachádza v Janovej a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Penzion Pod Kaštany Kvasice
Penzion Pod Kaštany Kvasice

8,7 / 10 (215 hodnotenie)

Penzion Pod Kaštany Kvasice sa nachádza v obci Kvasice a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách.

Relax hotel Valaška
Relax hotel Valaška

7,9 / 10 (271 hodnotenie)

Relax hotel Valaška sa nachádza na pokojnom mieste 10 minút chôdze od vodnej nádrže Horní Bečva.Tento rodinou prevádzkovaný hotel ponúka funkčne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.V reštaurácii na mieste môžete ochutnať jedlá českej kuchyne.

Hostel U Zlatého kohouta
Hostel U Zlatého kohouta

8 / 10 (145 hodnotenie)

Hostel U Zlatého kohouta sa nachádza v Kroměříži, 47 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice a má spoločný salónik, reštauráciu a bar.Ubytovanie je vzdialené približne 47 km od Olomouckého hradu, 34 km od Dinoparku Vyškov a 44 km od hlavnej autobusovej stanice Olomouc.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu, službu organizácie výletov a zmenáreň.

Apartmán Velké Karlovice
Apartmán Velké Karlovice

9,7 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmán Velké Karlovice vo Velkých Karloviciach ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 47 km od golfového rezortu Prosper Golf Resort Čeladná.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, rybolov a cyklistika.