Apartmán

Vila pod Ještědem

7 / 10 (23 hodnotenie)

Houbařská, Liberec, 460 08, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Vila pod Ještědem sa nachádza v meste Liberec (Česká republika - Liberecký kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby a nefajčiarske izby. Apartmán Vila pod Ještědem svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Vila pod Ještědem - Fotografie

Vila pod Ještědem - Adresa

Booking.com

Vila pod Ještědem - Popis

Vila pod Ještědem sa nachádza v Liberci a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Nachádza sa 7.3 km od Ještědu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán s 2 spálňami má obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu a 1 kúpeľňu.Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania.

Univerzita aplikovaných vied Zittau/Goerlitz je vzdialená 29 km od apartmánu.Najbližšie letisko Václava Havla Praha sa nachádza 122 km od vily pod Ještědem.

.

Vila pod Ještědem - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Súkromná kúpeľňa
 • Uteráky

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby
 • Rodinné izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad
 • Výhľad do záhrady

Vybavenie izby

 • Súkromný vchod
 • Kúrenie

Exteriér

 • Terasa

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Obývacie priestory

 • Pracovný stôl

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Ďalšie ubytovanie v meste Liberec

Studánecký Medvěd
Studánecký Medvěd

7,7 / 10 (379 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Studánecký Medvěd sa nachádza na okraji Liberca a 7 km od centra. Ponúka à la carte reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy českej kuchyne. Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné zadarmo v celej budove.

Apartmá SunGarden Liberec
Apartmá SunGarden Liberec

9,3 / 10 (618 hodnotenie)

Apartma SunGarden Liberec sa nachádza 900 metrov od centra mesta a nachádza sa vo vlastnom EKOParku s detskými ihriskami, záhradami, posedením, grilom a dokonca aj mini ZOO.Lokalita ponúka množstvo športových možností, vrátane cyklotrasy pre všetkých nadšencov cyklistiky či kolieskových korčulí.

U Uhlířu
U Uhlířu

7,7 / 10 (51 hodnotenie)

U Uhlířu sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Bílý Mlýn
Bílý Mlýn

8,5 / 10 (639 hodnotenie)

Bílý Mlýn sa nachádza v Liberci, 15 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 45 km od vodopádu Szklarki a 45 km od vodopádu Kamienczyka.Penzión má rodinné izby.

Wellness privátní apartmán Liberec
Wellness privátní apartmán Liberec

6,8 / 10 (5 hodnotenie)

Wellness privátní apartmán Liberec, ubytovacie zariadenie s barom, sa nachádza v Liberci, 12 km od Ještědu, 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 48 km od vodopádu Szklarki.Tento apartmán je vzdialený 49 km od železnice Izerska.

apartmán Lípa
apartmán Lípa

9,2 / 10 (65 hodnotenie)

Apartmán Lípa sa nachádza v Liberci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Golden Key Apartments
Golden Key Apartments

9,3 / 10 (455 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Golden Key Apartments sa nachádza v historickom centre Liberca, iba 200 metrov od libereckej radnice a ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania aj bezplatným Wi-Fi pripojením.

APLUS PARK
APLUS PARK

9,5 / 10 (32 hodnotenie)

APLUS PARK sa nachádza v Liberci, 14 km od Ještědu a ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata v Jizerských Horách
Chata v Jizerských Horách

9 / 10 (46 hodnotenie)

Chata v Jizerských Horách sa nachádza v Liberci, len 24 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion Jasmín
Penzion Jasmín

8,6 / 10 (370 hodnotenie)

Hotel Jasmín sa nachádza v centre Liberca, 10 km od lyžiarskych areálov Ještěd a Bedřichov. Ponúka spoločnú kuchyňu so sporákom, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. K dispozícii je uzamykateľné súkromné parkovisko monitorované videokamerami. Vo všetkých priestoroch môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Liberec
Hotel Liberec

7,9 / 10 (1699 hodnotenie)

Hotel Liberec sa nachádza v centre Liberca a ponúka vám komfortne zariadené izby, skvelú reštauráciu otvorenú od 18:00 do 21:00, vlastné parkovisko, saunu a slnečnú terasu.

Apartmán Formanka
Apartmán Formanka

9,8 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán Formanka s výhľadom na hory sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

AVAX apartment Liberec
AVAX apartment Liberec

8,9 / 10 (57 hodnotenie)

Renovovaný v roku 2016, Apartmán Liberec ponúka ubytovanie v Liberci, 1.3 km od ZOO Liberec.Apartmán je vzdialený 7 km od Ještědu.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Clarion Grandhotel Zlaty Lev
Clarion Grandhotel Zlaty Lev

8,3 / 10 (1463 hodnotenie)

Krásny Grandhotel Clarion Zlatý Lev bol slávnostne otvorený v roku 1906 a nachádza sa v samom srdci severočeského Liberca. K dispozícii tu máte bezplatné pripojenie na internet.

Wellness Hotel Fénix
Wellness Hotel Fénix

9,5 / 10 (895 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Wellness Hotel Fénix sa nachádza v Liberci a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Medzi zariadenia a služby tohto hotela patrí izbová služba, detský klub a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. V ponuke hotela sú aj rodinné izby.

Wellness Apartment De Luxe
Wellness Apartment De Luxe

8,8 / 10 (33 hodnotenie)

Wellness Apartment De Luxe ponúka ubytovanie v centre Liberca.Hostia môžu využívať fínsku saunu, priestrannú vírivku pre dve osoby a oddelený relaxačný priestor spojený so zimnou záhradou.Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Charming house@LK-living
Charming house@LK-living

9,8 / 10 (134 hodnotenie)

Charming house@LK-living sa nachádza v Liberci a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Ubytování Mája
Ubytování Mája

9,2 / 10 (116 hodnotenie)

Ubytovanie Mája sa nachádza 11 km od Ještědu a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány pod Ještědem
Apartmány pod Ještědem

9,2 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmány pod Ještědem sa nachádzajú len 150 metrov od lyžiarskeho areálu Ještěd a 3 km od centra Liberca. Ponúkajú apartmány s moderným nábytkom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.Každý apartmán má prístup na spoločnú terasu.

Apartman HF
Apartman HF

7,6 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán HF sa nachádza v Liberci, 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 46 km od vodopádu Szklarki a 46 km od vodopádu Kamienczyka.Ubytovanie je vzdialené 14 km od Ještědu a vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Praha Liberec
Hotel Praha Liberec

8,2 / 10 (1590 hodnotenie)

Hotel Praha Liberec sa nachádza v samom srdci mesta Liberec.Jeho impozantná budova je jednou z najvýznamnejších častí libereckého hlavného námestia v centre mesta a dotvára jedinečný ráz jeho historickej časti.

Pytloun Grand Hotel Imperial
Pytloun Grand Hotel Imperial

8,9 / 10 (2713 hodnotenie)

Pytloun Grand Hotel Imperial sa nachádza v centre Liberca a ponúka terasu, bar, recepciu s nepretržitou prevádzkou a bezplatné Wi-Fi, dostupné vo všetkých priestoroch.

Hotel Petra
Hotel Petra

8,2 / 10 (278 hodnotenie)

Hotel Petra sa nachádza v Liberci, 3 km od aquaparku Babylon a ponúka reštauráciu a letnú terasu.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Rudolf
Penzion Rudolf

8,9 / 10 (71 hodnotenie)

Penzión Rudolf sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od lyžiarskeho strediska Bedřichov a 4.5 km od centra Liberca.Ponúka vonkajší bazén a saunu.Penzión obklopuje veľká záhrada s detským ihriskom a slnečnou terasou.

Mezonetový apartmán v Podještědí
Mezonetový apartmán v Podještědí

Mezonetový apartmán v Podještědí sa nachádza v Liberci, 13 km od Ještědu a 26 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Ateliér u muzea
Ateliér u muzea

10 / 10 (2 hodnotenie)

Ateliér u muzea sa nachádza v Liberci, 26 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 47 km od vodopádu Szklarki a 47 km od vodopádu Kamienczyka.Ubytovanie je vzdialené 14 km od Ještědu a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Hotel Stará Pekárna s privátním wellness
Hotel Stará Pekárna s privátním wellness

8,7 / 10 (734 hodnotenie)

Hotel Stará Pekárna s privátním wellness sa nachádza v Liberci, 13 km od vrchu Ještěd. Ponúka ubytovanie s barom, bezplatné súkromné parkovisko, spoločný salónik a záhradu. V hoteli je k dispozícii aj služba organizácie výletov, izbová služba a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa možno aj v rodinných izbách.

Světoběžník Bed & Wine
Světoběžník Bed & Wine

9,1 / 10 (611 hodnotenie)

Svetoběžník Bed & Wine sa nachádza v Liberci, v blízkosti kongresového a zábavného komplexu Centrum Babylon Liberec, približne 1,7 km od ZOO Liberec a 7 km od vrchu Ještěd. Penzión ponúka vináreň a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením.

Inter Hostel Liberec
Inter Hostel Liberec

7,8 / 10 (1392 hodnotenie)

Inter Hostel Liberec sa nachádza v pokojnom prírodnom prostredí na úpätí Jizerských hôr, 15 minút chôdze od centra Liberca a ponúka vonkajšie posedenie s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma.

Pytloun City Boutique Hotel
Pytloun City Boutique Hotel

8,7 / 10 (1077 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza 100 metrov od centra Liberca zo 16. storočia a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v každej klimatizovanej izbe.Hostia majú prístup do plateného wellness centra Luxury Island Spa, ktoré sa nachádza 10 minút chôdze v partnerskom hoteli Pytloun Travel Hotel.

Pokoje Wimbledon
Pokoje Wimbledon

8,3 / 10 (19 hodnotenie)

Pokoje Wimbledon sa nachádza v Liberci, 15 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 28 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 47 km od vodopádu Szklarki a 47 km od vodopádu Kamienczyka.Súčasťou penziónu je miestna reštaurácia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Old Town Boutique Apartments
Old Town Boutique Apartments

8,7 / 10 (710 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Old Town Boutique Apartments s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Liberci v blízkosti Centra Babylon Liberec.

Apartman Kateřinky Liberec
Apartman Kateřinky Liberec

Apartmán Kateřinky Liberec sa nachádza v Liberci, 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 46 km od vodopádu Szklarki a 46 km od vodopádu Kamienczyka.Ubytovanie je vzdialené 19 km od Ještědu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány na Krásné Vyhlídce
Apartmány na Krásné Vyhlídce

9,9 / 10 (83 hodnotenie)

Apartmány na Krásne Vyhlídce s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie s patiom a rýchlovarnou kanvicou, približne 7.3 km od Ještědu.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Friday
Apartmány Friday

8,9 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmány Friday sa nachádzajú len 5 minút chôdze od libereckej radnice a ponúkajú apartmány s vlastným stravovaním v súkromnom dome s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradou a výhľadom na Ještěd.

Wellness Penzion U Muzea
Wellness Penzion U Muzea

9,1 / 10 (837 hodnotenie)

Útulný penzión U Muzea sa nachádza v zelenej časti mesta, 500 metrov od centra Liberca. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a apartmánoch s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj kúpeľné/wellness centrum. Zoologická záhrada, ktorú preslávili najmä tigre, je vzdialená 700 metrov.

Pytloun Apartments Liberec
Pytloun Apartments Liberec

8,4 / 10 (236 hodnotenie)

Apartmány Pytloun sa nachádzajú v Liberci, 3,8 km od ZOO Liberec, 11 km od vrchu Ještěd a 2,6 km od Centra Babylon Liberec. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie.

City Hall view Apartment Liberec
City Hall view Apartment Liberec

9,8 / 10 (6 hodnotenie)

City Hall view Apartment Liberec sa nachádza v Liberci, 14 km od Ještědu a 26 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 47 km od vodopádu Szklarki a ponúka bar.

Liberecká Výšina
Liberecká Výšina

9,2 / 10 (139 hodnotenie)

Liberecká Výšina sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 29 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Old Town Museum Apartment
Old Town Museum Apartment

10 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Old Town Museum sa nachádza v Liberci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Wellness Hotel Babylon
Wellness Hotel Babylon

8,1 / 10 (758 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness Hotel Babylon sa nachádza iba 500 metrov od centra Liberca a ponúka wellness centrum a vlastný tematický a krytý akvapark so saunovým svetom a s laserovou show. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi.

Do zahrady
Do zahrady

9,4 / 10 (54 hodnotenie)

Ubytovanie Do zahrady s výhľadom na hory sa nachádza v Liberci, 7.6 km od Ještědu a 30 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel U Jezírka
Hotel U Jezírka

7,8 / 10 (1130 hodnotenie)

Hotel U Jezírka stojí na pokojnom mieste naproti libereckej ZOO, iba 15 minút pešo od centra mesta. Ponúka bezplatné parkovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Hotel Arena
Hotel Arena

7,6 / 10 (568 hodnotenie)

Hotel Arena sa nachádza len 3 km od centra Liberca a 800 metrov od štátnej cesty 35 smerujúcej do Prahy. Hotel má tenisové kurty a bowling.

Penzion YORK
Penzion YORK

8 / 10 (318 hodnotenie)

Penzión YORK sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bar.Univerzita aplikovaných vied Zittau/Goerlitz sa nachádza 28 km od hotela a vodopád Szklarki je vzdialený 44 km.

Penzion U Elišky
Penzion U Elišky

9,2 / 10 (137 hodnotenie)

Penzion U Elišky sa nachádza v Liberci, 18 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a grilom.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pension Skalka
Pension Skalka

8,9 / 10 (362 hodnotenie)

Penzión Skalka sa nachádza v meste Liberec, 2,3 km od vrchu Ještěd. Ponúka vám gril a detské ihrisko. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Na Vápence
Penzion Na Vápence

9 / 10 (160 hodnotenie)

Penzión Na Vápence sa nachádza v meste Liberec, 4,5 km od lyžiarskeho strediska Ještěd a 900 metrov od kongresového a zábavného komplexu Centrum Babylon Liberec. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zastávka električiek je situovaná len 100 metrov od hotela, zatiaľ čo na miestnu autobusovú zastávku je to 1,4 km.