Dovolenkový dom

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter!

8,2 / 10 (3 hodnotenie)

Rudník, 54372, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! sa nachádza v meste Rudník (Česká republika - Královohradecký kraj) a pre svojich hostí ponúka bezplatné wi-fi a bezplatné parkovisko. Dovolenkový dom Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! svojou lokalitou patrí do regiónu Královohradecký kraj.

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! - Fotografie

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! - Adresa

Booking.com

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! - Popis

Rekreačný dom s výhodnou polohou v Krkonošiach na leto aj zimu sa nachádza v Rudníku, len 23 km od autobusovej zastávky Strážné! Tento dovolenkový dom je vzdialený 38 km od údolia babičky a 46 km od Western City.

Dovolenkový dom má 4 spálne, TV a kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou, rúrou, práčkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou.

V blízkosti sa môžete venovať lyžovaniu.

Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 89 km od dovolenkového domu.

.

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains for summer & winter! - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Detská vysoká stolička
 • Sporák
 • Sušička
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Kávovar
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra

Kúpeľňa

 • Ďalšia kúpeľňa
 • Toaleta
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Záhrada
 • Terasa

Parkovanie

 • Bezbariérové parkovanie
 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).

Média/Technika

 • TV
 • DVD prehrávač

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Aktivity

 • Lyžovanie

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Dohovoríte sa

 • holandsky

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Ďalšie ubytovanie v meste Rudník

Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše
Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše

9,3 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše v Rudníku s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie, bezplatné bicykle, záhradu, spoločný salónik, terasu a bar.V apartmáne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday House Arnultovice
Holiday House Arnultovice

9 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom Arnultovice sa nachádza v Rudníku, 21 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatom.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a biliard.

Pension Zámek Rudník
Pension Zámek Rudník

8,4 / 10 (165 hodnotenie)

Penzión Zámek Rudník je zámok so záhradou a možnosťou jazdenia na koni, ktorý sa nachádza pri lese v Rudníku.Každá izba je vybavená dobovým nábytkom a má TV a kúpeľňu s vaňou.

Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains summer winter
Holiday home with a convenient location in the Giant Mountains summer winter

6 / 10 (4 hodnotenie)

Dovolenkový dom s výhodnou polohou v letnom zimnom období v Krkonošiach sa nachádza v Rudníku, len 23 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.

Apartmány Rudník Bolkov
Apartmány Rudník Bolkov

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmány Rudník Bolkov v Rudníku ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 44 km od Babičkinho údolia a 44 km od Western City.Nachádza sa 19 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Wellness chata - Krkonoše
Wellness chata - Krkonoše

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

Wellness chata - Krkonoše sa nachádza 22 km od Karpaczu a 18 km od Špindlerovho Mlýna a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Rudníku.Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Penzion Zoja
Penzion Zoja

8,9 / 10 (62 hodnotenie)

Pension Zoja sa nachádza v Rudníku v Královohradeckom kraji, 21 km od mesta Karpacz a ponúka sezónny vonkajší bazén a výhľad na hory.Súčasťou penziónu je lyžiarska škola a úschovňa lyží a hostia si môžu vychutnať jedlo v reštaurácii.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Huis Javornik
Huis Javornik

Huis Javorník ponúka ubytovanie v Rudníku, 37 km od Babičkinej doliny a 46 km od Westernového mesta.Ubytovanie je vzdialené 23 km od autobusovej zastávky Strážné a v celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Holiday House Javornik
Holiday House Javornik

Dovolenkový dom Javorník so záhradou, grilom a terasou ponúka ubytovanie v Rudníku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartman 21
Apartman 21

9,3 / 10 (27 hodnotenie)

Ubytovanie Apartman 21 sa nachádza v Rudníku, 42 km od Rokytnice nad Jizerou. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi.

Pension Herman
Pension Herman

8,8 / 10 (53 hodnotenie)

Penzión Herman sa nachádza v obci Rudník v Krkonošiach a ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV. Relaxovať môžete v sezónnom vonkajšom bazéne a na tenisovom kurte.

Penzion Rudník - 15 beds
Penzion Rudník - 15 beds

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Penzión Rudník - 15 lôžok s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a terasou, približne 20 km od autobusovej zastávky Strážné.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Cozy Holiday Home near Ski Area in Javorník
Cozy Holiday Home near Ski Area in Javorník

8,3 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom Cosy near Ski Area v Javorníku sa nachádza v Rudníku, len 23 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Tento dovolenkový dom je vzdialený 37 km od údolia babičky a 46 km od Western City.

MausHaus
MausHaus

8,8 / 10 (6 hodnotenie)

MausHaus so záhradou, spoločným salónikom a reštauráciou ponúka ubytovanie v Rudníku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456
Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456

9,3 / 10 (5 hodnotenie)

Dovolenkový dom v Rudníku u Vrchlabí 35456 ponúka ubytovanie v Rudníku, 43 km od Babičkinej doliny.Ubytovanie je vzdialené 18 km od autobusovej zastávky Strážné a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru
PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

9 / 10 (6 hodnotenie)

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areáli bývalého pivovaru sa nachádza v Rudníku, 17 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a biliard.

Rodinný pension U Soudku
Rodinný pension U Soudku

9,5 / 10 (201 hodnotenie)

Rodinný penzión U Soudku sa nachádza v Rudníku, 22 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia, terasa a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 38 km od údolia babičky.

Family House Rudnik
Family House Rudnik

7 / 10 (1 hodnotenie)

Family House Rudnik, nehnuteľnosť so sezónnym vonkajším bazénom a terasou, sa nachádza v Rudníku, 23 km od autobusovej zastávky Strážné, 37 km od Babičkinej doliny a 46 km od Western City.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Prázdninový dům s finskou saunou a bazénem
Prázdninový dům s finskou saunou a bazénem

8,1 / 10 (4 hodnotenie)

Prázdninový dům s finskou saunou a bazénom sa môže pochváliť sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a spoločným salónikom v Rudníku, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Chalupa Janovice
Chalupa Janovice

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa Janovice sa nachádza v Rudníku, 43 km od Babičkinej doliny, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Nachádza sa 18 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Kotelna
Apartmán Kotelna

9,7 / 10 (33 hodnotenie)

Apartmán Kotelna sa nachádza 19 km od autobusovej zastávky Strážné a 41 km od Babičkinej doliny a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Privát sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Pleasant Holiday Home in Rudn k with private garden and terrace
Pleasant Holiday Home in Rudn k with private garden and terrace

8,3 / 10 (8 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Kieboom sa nachádza v obci Rudník a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 41 km od poľského mesta Wałbrzych.

ADELLE cottage in KRKONOŠE national park
ADELLE cottage in KRKONOŠE national park

8 / 10 (2 hodnotenie)

Chata ADELLE v KRKONOŠskom národnom parku v Rudníku so saunou.Nachádza sa 17 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Herman
Chalupa Herman

9 / 10 (4 hodnotenie)

Chalupa Herman sa nachádza 17 km od autobusovej zastávky Strážné a 42 km od Babičkinej doliny a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny vonkajší bazén.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Auri
Hotel Auri

Hotel Auri ponúka krytý bazén, reštauráciu s barom a grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, detské ihrisko a slnečnú terasu, na ktorej sa môžete natiahnuť.Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu.

Penzion K
Penzion K

8,7 / 10 (66 hodnotenie)

Penzión K sa nachádza na okraji Rudníka. Ponúka ubytovanie v útulných izbách s TV s plochou obrazovkou a bezplatným pripojením na internet. K dispozícii máte spoločný zastrešený altánok v záhrade s otvoreným ohniskom, grilom ako i chladničku. Využívať môžete stolný tenis, rôzne loptové hry a detské ihrisko.