Apartmán

Dědův sklep

9,5 / 10 (8 hodnotenie)

725 Šulaperk, Hlohovec, 691 43, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Dědův sklep sa nachádza v meste Hlohovec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Apartmán Dědův sklep svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

Dědův sklep - Fotografie

Dědův sklep - Adresa

Booking.com

Dědův sklep - Popis

Dědův sklep, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Hlohovci, 4.9 km od zámku Lednice, 5.9 km od Kolonády na Reistně, ako aj 6.8 km od Minaretu.Nachádza sa 4.3 km od zámku Valtice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán pozostáva z 1 samostatnej spálne, plne vybavenej kuchyne a 1 kúpeľne.K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

Zámok Jan je vzdialený 10 km a palác Wilfersdorf 28 km od apartmánu.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 59 km od ubytovacieho zariadenia Dědův sklep.

.

Dědův sklep - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

 • česky
 • poľsky
 • slovensky

Exteriér

 • Terasa
 • Záhrada

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Ďalšie ubytovanie v meste Hlohovec

Penzion Venkovský Dvůr
Penzion Venkovský Dvůr

Nachádza sa v Hlohovci, 4.Penzión Venkovský Dvůr sa nachádza 7 km od zámku Valtice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom.Nehnuteľnosť je okolo 5.3 km od zámku Lednice, 6.3 km od Kolonády na Reistně a 7.3 km od Minaretu.Zámok MAMUZ Asparn je od penziónu vzdialený 48 km.

Apartmán Ludmila
Apartmán Ludmila

9,5 / 10 (76 hodnotenie)

Apartmán Ludmila ponúka ubytovanie so záhradou, s výbavou na grilovanie, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto v Hlohovci. Mesto Lednice je vzdialené 5 km a na mieste možno využívať bezplatné súkromné parkovisko.

HOTEL Hraniční zámeček
HOTEL Hraniční zámeček

9,3 / 10 (507 hodnotenie)

HOTEL Hraniční zámeček sa nachádza v obci Hlohovec v Lednicko-valtickom areáli a ponúka sezónny vonkajší bazén a park. Súčasťou tohto štvorhviezdičkového hotela je aj terasa. Počas pobytu v hoteli si môžete vychutnať jedlo v reštaurácii alebo drink v dennom bare. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi.

U Ječmínka
U Ječmínka

9,5 / 10 (19 hodnotenie)

Dovolenkový dom U Ječmínka sa nachádza v Hlohovci. Ponúka záhradu, terasu a prístup do kompletne vybavenej kuchyne.

Apartmány Hlohovec
Apartmány Hlohovec

9,2 / 10 (64 hodnotenie)

Apartmány Hlohovec sa nachádzajú v obci Hlohovec v Juhomoravskom kraji. Ponúkajú terasu a výhľad do záhrady. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 17 km od mesta Mikulov. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Buriánkovi
Penzion Buriánkovi

8,7 / 10 (93 hodnotenie)

Penzión Buriánkovi sa nachádza v Hlohovci a ponúka spoločný lounge a terasu. V penzióne môžete využívať spoločnú kuchyňu a gril. Klimatizované izby s výhľadom na mesto sú vybavené pracovným stolom a bezplatným Wi-Fi.

Ubytování Pod Mezu
Ubytování Pod Mezu

8,7 / 10 (48 hodnotenie)

Nachádza sa v Hlohovci, 4.Ubytování Pod Mezu sa nachádza 7 km od zámku Lednice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Tento 4-hviezdičkový penzión má klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi.Nehnuteľnosť je nefajčiarska a nachádza sa na 4.7 km od zámku Valtice.

Apartmán u Davida
Apartmán u Davida

9,5 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmány Hlohovec sa nachádzajú v Hlohovci, 4 km od Lednice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán MAAY
Apartmán MAAY

9,4 / 10 (37 hodnotenie)

Odohráva sa v Hlohovci, 4.Apartmán MAAY sa nachádza 1 km od zámku Lednice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 5.1 km od zámku Valtice a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Lednicko-valtický apartmán
Lednicko-valtický apartmán

9,5 / 10 (36 hodnotenie)

Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v centre Lednicko-valtického strediska v Hlohovci a ponúka terasu a záhradu s grilom. Nachádza sa 48 km od Brna. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a parkovisko.

Ubytování 121 - Hlohovec
Ubytování 121 - Hlohovec

9,7 / 10 (54 hodnotenie)

Nachádza sa v Hlohovci v Juhomoravskom kraji a k bbzámku Valtice sa dostanete do 4.6 km, Ubytování 121 - Hlohovec ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Réví
Apartmány Réví

9,6 / 10 (65 hodnotenie)

Apartmány Réví sa nachádzajú v Hlohovci v Juhomoravskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Apartmány Belveder
Apartmány Belveder

9,3 / 10 (94 hodnotenie)

Apartmány Belveder s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Hlohovci. Ponúkajú gril. Brno je vzdialené 48 km. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Ing. Martin Čech Kielar
Ing. Martin Čech Kielar

8,7 / 10 (35 hodnotenie)

Nachádza sa v Hlohovci v Juhomoravskom kraji a k bbzámku Valtice sa dostanete do 4.1 km, Ing.Martin Čech Kielar ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chalupka
Chalupka

8,4 / 10 (130 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chalupka je samostatne stojaci rekreačný dom s grilom a slnečnou terasou, situovaný v obci Hlohovec v juhomoravskom kraji. Poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj neplatené parkovisko.

Penzion Na Lednické
Penzion Na Lednické

9,2 / 10 (153 hodnotenie)

Penzión Na Lednické sa nachádza na pokojnom mieste s výhľadom na les a v rámci Lednicko-valtického areálu, ktorý je zapísaný na zozname UNESCO, a má vlastnú vínnu pivnicu s moravskými a rakúskymi vínami.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Malovaný sklípek
Malovaný sklípek

8,4 / 10 (8 hodnotenie)

Malovaný sklípek s terasou ponúka ubytovanie v Hlohovci s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Súprava 4.6 km od zámku Valtice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány U Zámečku
Apartmány U Zámečku

9,1 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmány U Zámečku sa nachádzajú v Hlohovci v Juhomoravskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.