Penzión

Galerka Líšný

5,7 / 10 (12 hodnotenie)

Líšný 2.díl, 98, Líšný, 468 22, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Galerka Líšný sa nachádza v meste Líšný (Česká republika - Liberecký kraj). Penzión Galerka Líšný svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Galerka Líšný - Fotografie

Galerka Líšný - Adresa

Booking.com

Galerka Líšný - Popis

Galerka Líšný sa nachádza v Líšnom, 32 km od Ještědu a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a reštauráciu.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 43 km od autobusovej zastávky Strážné, 44 km od vodopádu Szklarki a 44 km od vodopádu Kamienczyka.Dinopark je vzdialený 48 km a Zákruta mŕtveho muža 48 km.

V penzióne sú každé ráno k dispozícii kontinentálne raňajky.

Autobusová stanica Szklarska Poreba je od Galerky Líšný vzdialená 45 km, zatiaľ čo železnica Izerska je vzdialená 46 km.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 107 km.

.

Galerka Líšný - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Vybavenie na grilovanie
 • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
 • Záhrada

Aktivity

 • Vybavenie na vodné športy na mieste
 • Dočasné umelecké expozície
 • Kanoistika

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Jedlo a nápoje

 • Reštaurácia
 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Služby

 • Obedové balíčky

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Ďalšie ubytovanie v oblasti Liberecký kraj

U Tomíčků
U Tomíčků

9,6 / 10 (57 hodnotenie)

U Tomíčků sa nachádza v Pasekách nad Jizerou, 24 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hostia môžu využiť terasu alebo detské ihrisko alebo si vychutnať výhľad na hory a bazén.

Hotel Skála
Hotel Skála

7,6 / 10 (394 hodnotenie)

Hotel Skála sa nachádza na českom vidieku v prírodnej rezervácii Český ráj a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a à la carte reštauráciu.Hostia si môžu dopriať aj masáže a telové zábaly.

Slunný byt 2 a kk v Jizerkách
Slunný byt 2 a kk v Jizerkách

9,3 / 10 (12 hodnotenie)

Slnný byt 2 a kk v Jizerkách ponúka ubytovanie v Tanvalde s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialený 25 km od vodopádu Szklarki a 25 km od vodopádu Kamienczyka.

Apartmán MONTE
Apartmán MONTE

9 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán MONTE sa nachádza v Desnej, 22 km od vodopádu Szklarki a 22 km od vodopádu Kamienczyka. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Albrechtice v Jizerských horách 188
Albrechtice v Jizerských horách 188

9,4 / 10 (18 hodnotenie)

Albrechtice v Jizerských horách 188 sa pýši sezónnym vonkajším bazénom, priamym prístupom na lyžiach a grilom v Albrechticiach v Jizerských horách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a šípky.

Hotel Břízky
Hotel Břízky

8,4 / 10 (81 hodnotenie)

Hotel Břízky stojí na tichom mieste pri priehrade v Jablonci nad Nisou a ponúka celý rad športových zariadení, priestranné izby, výbornú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma.

Apartmá Doubek
Apartmá Doubek

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmá Doubek sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji, 23 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Na Černém potoce
Na Černém potoce

9 / 10 (4 hodnotenie)

Chata Na Černém potoce sa nachádza 50 metrov od lyžiarskeho vleku v Horních Domkách a ponúka ubytovanie uprostred prírody.Chata je ideálna ako na zimné športy s priamym prístupom na lyžiach, tak aj na letné obdobie ako východiskový bod na túry a cykloturistiku na krkonošské hrebene.

Roubenka Ella
Roubenka Ella

9,3 / 10 (11 hodnotenie)

Roubenka Ella s vírivkou sa nachádza v Desnej.Táto chata ponúka súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Líšný 105
Líšný 105

9,6 / 10 (34 hodnotenie)

Líšný 105 sa nachádza v Železnom Brode, 43 km od autobusovej zastávky Strážné a 45 km od vodopádu Szklarki, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 32 km od Ještědu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

U Sadílků
U Sadílků

9,6 / 10 (47 hodnotenie)

Penzión U Sadílků sa nachádza v lyžiarskom areáli Paseky nad Jizerou a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, vonkajší bazén a veľké ihrisko.Na mieste je k dispozícii úschovňa lyží a bicyklov.WiFi internet je k dispozícii zadarmo.

Apartmány Dolní Vítkov
Apartmány Dolní Vítkov

7,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmány Dolní Vítkov s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Chrastave, 20 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Chalupa Klášter
Chalupa Klášter

7,7 / 10 (4 hodnotenie)

Chalupa Klášter sa nachádza 11 km od vodopádu Szklarki a 11 km od vodopádu Kamienczyka v Harrachove a ponúka ubytovanie s kuchyňou.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Vakantie huis Dum Oenter
Vakantie huis Dum Oenter

9,2 / 10 (30 hodnotenie)

Vakantie huis Dum Oenter ponúka ubytovanie v Lučanoch nad Nisou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu a spoločný salónik.Nachádza sa 25 km od Ještědu a ponúka spoločnú kuchyňu.

Privat Pohoda
Privat Pohoda

8,2 / 10 (121 hodnotenie)

Privát Pohoda s výhľadom na Krkonoše sa nachádza v Pasekách nad Jizerou.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko.Raňajky sa môžu podávať.

pension Jesen
pension Jesen

9 / 10 (25 hodnotenie)

Penzión Jesen s vonkajším bazénom, sezónnym vonkajším bazénom a detským ihriskom sa nachádza v Benecku v Libereckom kraji, 19 km od Karpaczu.

Penzion U Elišky
Penzion U Elišky

9,2 / 10 (137 hodnotenie)

Penzion U Elišky sa nachádza v Liberci, 18 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a grilom.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

RESIDENT HARRACHOV - PROSTORNÝ APARTMÁN S VLASTNÍ KUCHYNÍ A PARKOVÁNÍM V GARÁŽI - pro 2 až 4 osoby
RESIDENT HARRACHOV - PROSTORNÝ APARTMÁN S VLASTNÍ KUCHYNÍ A PARKOVÁNÍM V GARÁŽI - pro 2 až 4 osoby

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

Hotel RESIDENT HARRACHOV - PROSTORNÝ APARTMÁN S VLASTNÍM KUCHYNÍM A PARKOVÁNÍM V GARÁŽI - pre 2 až 4 osoby sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki a 12 km od vodopádu Kamienczyka. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialené 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 14 km od železnice Izerska.

Konvalinka - ubytování v soukromí
Konvalinka - ubytování v soukromí

8,9 / 10 (31 hodnotenie)

Konvalinka - ubytování v soukromí sa nachádza v Harrachove v Libereckom kraji, 700 metrov od skokanských mostíkov Harrachov. Ponúka priamy prístup na lyžiach a lyžiarsku školu.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Formanka
Apartmán Formanka

9,8 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán Formanka s výhľadom na hory sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a 27 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartments Večerník Rokytnice
Apartments Večerník Rokytnice

8,7 / 10 (42 hodnotenie)

Apartmány Večerník Rokytnice sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji, 23 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským ihriskom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chata Fojtka
Chata Fojtka

8,5 / 10 (33 hodnotenie)

Chata Fojtka s grilom sa nachádza v meste Fojtka, 30 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 50 km od Zákruty mŕtveho muža.Ubytovanie je vzdialené 26 km od Ještědu a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmán Wellness Sedmihorky
Apartmán Wellness Sedmihorky

8,8 / 10 (21 hodnotenie)

Apartmán Wellness Sedmihorky so záhradou, terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie v Turnove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a 24-hodinovú recepciu.

Chata Jasan
Chata Jasan

9,2 / 10 (12 hodnotenie)

Chata Jasan sa nachádza v obci Kořenov v Libereckom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 18 km od mesta Szklarska Poręba a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste.

Apartmány Tereza
Apartmány Tereza

8,3 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmány Tereza sa nachádzajú v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji, 28 km od vodopádu Szklarki. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Sluka
Apartmán Sluka

9 / 10 (36 hodnotenie)

Apartmán Sluka sa nachádza v Jilemnici, 14 km od autobusovej zastávky Strážné a 40 km od vodopádu Szklarki, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán sa nachádza 40 km od vodopádu Kamienczyka a 41 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Apartmány 670 pod Lysou horou
Apartmány 670 pod Lysou horou

9,2 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmány 670 pod Lysou horou sa nachádzajú 27 km od vodopádu Szklarki a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Krizky
Penzion Krizky

7,1 / 10 (18 hodnotenie)

Penzión Krizky so záhradou, terasou, barom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Malá Skála, 37 km od Ještědu a 46 km od autobusovej zastávky Strážné.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 48 km od vodopádu Kamienczyka, 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 49 km od železnice Izerska.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od vodopádu Szklarki.

Holiday Villa Stupna
Holiday Villa Stupna

8 / 10 (12 hodnotenie)

Dovolenková vila Stupna sa nachádza v obci Vidochov, 26 km od autobusovej zastávky Strážné a 45 km od Babičkinho údolia. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na hory.

Apartmán Rokytka s balkonem
Apartmán Rokytka s balkonem

8,2 / 10 (4 hodnotenie)

3-hviezdičkový apartmán Rokytka s balkonem sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou v Libereckom kraji a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Family aréna
Apartmány Family aréna

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmány Family aréna sa nachádzajú v Benecku v Libereckom kraji, necelých 13 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Nový byt Liberec 30
Nový byt Liberec 30

9,4 / 10 (62 hodnotenie)

Ubytovanie Nový byt Liberec 30 s výhľadom do záhrady sa nachádza v Liberci, 15 km od Ještědu a 31 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán HakElaKuky
Apartmán HakElaKuky

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán HakElaKuky sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Pension Jana - Wellness
Pension Jana - Wellness

8 / 10 (4 hodnotenie)

Penzión Jana - Wellness sa nachádza v Jilemnici, 18 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 41 km od vodopádu Szklarki.

Apartmán V Sedmidomku
Apartmán V Sedmidomku

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán V Sedmidomku so záhradou ponúka ubytovanie v Desnej s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Krkonoše
Apartmán Krkonoše

7,5 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Krkonoše s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou, barom a priamym prístupom na lyžiach, približne 23 km od autobusovej zastávky Strážné.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Jako doma
Jako doma

9 / 10 (44 hodnotenie)

Jako doma so záhradou sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Špičák.Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Harrachov 231
Apartmán Harrachov 231

7,6 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Harrachov 231 s terasou ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chata Hokejka
Chata Hokejka

9 / 10 (34 hodnotenie)

Chata Hokejka sa nachádza v Krkonošskom národnom parku a ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a apartmány v blízkosti lesa a 200 metrov od lyžiarskeho vleku Pašák.

Ski & Spa hotel BELLEVUE
Ski & Spa hotel BELLEVUE

9,4 / 10 (192 hodnotenie)

Ski \u0026 Spa hotel BELLEVUE sa nachádza v Harrachove, 13 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka priamy prístup na lyžiach a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Hostia môžu využiť kúpeľné a wellness centrum so saunou, vírivkou a barom.

Chalupa v Jizerkách
Chalupa v Jizerkách

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa v Jizerkách sa nachádza 34 km od Karpaczu a ponúka ubytovanie v Albrechticiach v Jizerských horách.Špindlerův Mlýn je vzdialený 24 km. K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rodinný Apartmán Harrachov 606
Rodinný Apartmán Harrachov 606

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Rodinný apartmán Harrachov 606 sa môže pochváliť reštauráciou a priamym prístupom na lyžiach. Ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Studio Harrachov 611-2
Studio Harrachov 611-2

9 / 10 (1 hodnotenie)

Štúdio Harrachov 611-2 sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chalupa nad Popelkou
Chalupa nad Popelkou

9,9 / 10 (18 hodnotenie)

Tento dovolenkový dom sa nachádza v Novej Vsi nad Popelkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na bazén.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Hermína
Pension Hermína

8,3 / 10 (96 hodnotenie)

Pension Hermína sa nachádza v Jilemnici, 24 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bar.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť spoločnou kuchyňou a hosťom ponúka aj slnečnú terasu.Penzión má rodinné izby.

Ubytování Müller
Ubytování Müller

9,3 / 10 (17 hodnotenie)

Ubytovaní Müller sa nachádza v Tanvalde v Libereckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Major
Penzion Major

9,4 / 10 (273 hodnotenie)

Penzión Major sa nachádza v meste Rokytnice nad Jizerou, 500 metrov od centra. Ponúka vám požičovňu lyžiarskeho vybavenia, lyžiarsku školu a bezplatnú kyvadlovú dopravu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán v Bételu
Apartmán v Bételu

10 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán v Bételu sa nachádza 17 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz a 21 km od Ještědu a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu.