Penzión

Adama PRO

8,2 / 10 (17 hodnotenie)

Oleksovice 260, Znojmo, 671 62, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Adama PRO sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby, nefajčiarske izby a čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách. Penzión Adama PRO svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

Adama PRO - Fotografie

Adama PRO - Adresa

Booking.com

Adama PRO - Popis

Adama PRO sa nachádza v Znojme, 49 km od zámku Valtice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom.Penzión sa nachádza asi 40 km od zámku Vranov nad Dyjí a 48 km od zámku MAMUZ Asparn.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

V izbách penziónu je šatníková skriňa, TV s plochou obrazovkou, vlastná kúpeľňa, posteľná bielizeň a uteráky.Všetky izby sú vybavené chladničkou.

Hostia v Adama PRO si budú môcť užiť aktivity v Znojme a okolí, napríklad cyklistiku.

Najbližšie letisko Brno-Tuřany je od ubytovania vzdialené 49 km.

.

Adama PRO - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa
 • Hriankovač
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Toaleta
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút

Všeobecné

 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Ventilátor
 • Nefajčiarske izby

Exteriér

 • Priestory vhodné na piknik
 • Záhrada
 • Vonkajší nábytok

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník
 • Posteľná bielizeň

Aktivity

 • Pešia turistika
 • Cyklistika

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli

Obývacie priestory

 • Jedálenský priestor

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Služby

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v meste Znojmo

Stará Pekárna/Old Bakery
Stará Pekárna/Old Bakery

9,1 / 10 (129 hodnotenie)

Ubytovanie Stará Pekárna/Old Bakery sa nachádza v Znojme a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách a v areáli využívať slnečnú terasu.

Šaldorfské domky
Šaldorfské domky

9,3 / 10 (35 hodnotenie)

Šaldorfské domky s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie s terasou a balkónom, približne 32 km od múzea Krahuletz.Nachádza sa 28 km od zámku Vranov nad Dyjí a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion U Tří Jasanů
Penzion U Tří Jasanů

7,2 / 10 (89 hodnotenie)

Penzión U Tří Jasanů sa nachádza v Znojme a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V penzióne majú hostia k dispozícii rodinné izby.

Hotel Mariel Znojmo
Hotel Mariel Znojmo

9,5 / 10 (1160 hodnotenie)

Hotel Mariel Znojmo sa nachádza v centre historického mesta Znojmo a ponúka štýlové izby s moderným dizajnom, vlastnú reštauráciu s barom a krytou terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Znojmo residential apartment
Znojmo residential apartment

7,2 / 10 (51 hodnotenie)

Ubytovanie Mila's place sa nachádza v Znojme v Juhomoravskom kraji. Ponúka jednotky s bezplatným Wi-Fi.

Apartmány Ellie
Apartmány Ellie

9,4 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmány Ellie sa nachádzajú v Znojme a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.

Apartmány Staré Město
Apartmány Staré Město

9,3 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmány Staré Město s výhľadom na rieku sa nachádzajú v Znojme a ponúkajú bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Podyjí
Apartmány Podyjí

8,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Podyjí sa nachádzajú v Znojme v Juhomoravskom kraji, 26 km od zámku Vranov nad Dyjí a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Znojmo
Apartmány Znojmo

8,9 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmány Znojmo sa nachádzajú v Znojme a ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi.

Spálený mlýn v Národním parku Podyjí
Spálený mlýn v Národním parku Podyjí

8,4 / 10 (222 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Spálený Mlýn sa nachádza v Znojme a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a využívať môžete aj detské ihrisko. K dispozícii je služba organizácie výletov, ktorá vám pomôže naplánovať si deň.

La Port
La Port

8,2 / 10 (1050 hodnotenie)

La Port je hotel v Dyjákovičkách, 4.7 km od Hate a 8.6 km od Znojma.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia a spoločný salónik.V tomto ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartments 3 in the historic part of Znojmo
Apartments 3 in the historic part of Znojmo

9 / 10 (65 hodnotenie)

Apartmány 3 v historickej časti Znojma sa nachádzajú v Znojme, 48 km od kostola sv.Prokopa a 23 km od zámku Vranov nad Dyjí v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na bowling v bowlingovej dráhe, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel U Divadla
Hotel U Divadla

7,2 / 10 (863 hodnotenie)

Tento elegantný hotel sa nachádza v centre Znojma, 200 metrov od autobusovej a železničnej stanice. Súčasťou hotela je reštaurácia, ktorá ponúka sezónne jedlá a ochutnávku vín v bare.

Ubytování GM
Ubytování GM

8,6 / 10 (60 hodnotenie)

Ubytování GM in Znojmo ubytovanie s ponukou Wi-Fi ponúka ponuku na internet, 26 km od zámku Vranov nad Dyjí, 33 km od múzea Krahuletz a 36 km od hradu Bíjí.Dovolenkový dom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.Dovolenkový dom 2 spálne, 1 vysoká, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, záhradu, kompletne vybavenú kuchyňu a terasu do výhľadu.K dispozícii je 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom vrátane toaletných potrieb.

VT6 House & Restaurant
VT6 House & Restaurant

8,4 / 10 (87 hodnotenie)

VT6 House \u0026 Restaurant sa nachádza v Znojme a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj terasu a reštauráciu.

Boutique Apartments Café U Rolanda
Boutique Apartments Café U Rolanda

9,1 / 10 (173 hodnotenie)

Apartmán Café U Rolanda s terasou sa nachádza v Znojme. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločenská miestnosť. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

U HRÁDKU Superior
U HRÁDKU Superior

9,6 / 10 (51 hodnotenie)

Penzión U Hrádku sa nachádza na tichom mieste v obci Lukov, hraničiacej s národným parkom Podyjí. Ponúka moderné izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s terasou a detským ihriskom a reštauráciu podávajúcu pokrmy českej kuchyne a miestne vína.

Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“
Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“

9,7 / 10 (35 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Apartmán v srdci Znojma „Jako doma“ sa nachádza v Znojme.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Pražská Apartments
Pražská Apartments

9,7 / 10 (6 hodnotenie)

Pražská Apartments sa nachádza v Znojme, 47 km od židovskej štvrte Třebíč, 31 km od hradu Bítov a 37 km od múzea Krahuletz.S bezplatným súkromným parkoviskom je ubytovacie zariadenie vzdialené 47 km od St.Prokopa a 21 km od zámku Vranov nad Dyjí.

Penzion Eden
Penzion Eden

7,9 / 10 (202 hodnotenie)

Penzión Eden sa nachádza 2,7 km od centra Znojma.Penzión ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a klimatizáciou.K dispozícii je veľká záhrada s grilom a bazénom a v lete môžete stolovať na terase na mieste.

MP hotel
MP hotel

8,7 / 10 (233 hodnotenie)

Ubytovanie MP hotel sa nachádza v meste Znojmo a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Modrý apartmán 1
Modrý apartmán 1

9,7 / 10 (49 hodnotenie)

Modrý apartmán 1 s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Znojme, 32 km od zámku Vranov nad Dyjí a 48 km od zámku MAMUZ Asparn.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Belle Donne
Penzion Belle Donne

9,5 / 10 (171 hodnotenie)

Penzión Belle Donne sa nachádza v obci Suchohrdly, 41 km od Mikulova a 27 km od mesta Laa an der Thaya. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko.

Nad Vinnym Sklipkem
Nad Vinnym Sklipkem

9,6 / 10 (53 hodnotenie)

Nad Vinnym Sklipkem ponúka ubytovanie v Znojme so záhradou, terasou a reštauráciou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Nachádza sa 30 km od zámku Vranov nad Dyjí a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Na pětce
Apartmán Na pětce

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Na pětce sa nachádza v Znojme, 13 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od třebíčskej židovskej štvrte a 24 km od hradu Bítov.Ubytovanie je vzdialené 49 km od St.Prokopiova bazilika a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pension Archa
Pension Archa

9,6 / 10 (141 hodnotenie)

Penzión Archa sa nachádza sa v historickom centre Znojma a sídli v historickej budove zo 16. storočia. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Národný park Podyjí je vzdialený 1 km,

Modrý apartmán 2 - studio
Modrý apartmán 2 - studio

9,4 / 10 (57 hodnotenie)

Modrý apartmán 2 - studio, nehnuteľnosť so záhradou, sa nachádza v Znojme, 48 km od zámku MAMUZ Asparn, 36 km od múzea Krahuletz a 42 km od hradu Bítov.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 32 km od zámku Vranov nad Dyjí a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Alena Truhlářová,ubytování v soukromí
Alena Truhlářová,ubytování v soukromí

8,9 / 10 (53 hodnotenie)

Ubytovanie v soukromí Alena Truhlářová sa nachádza v Znojme v Juhomoravskom kraji, 26 km od zámku Vranov nad Dyjí a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Styria hotel Chvalovice
Styria hotel Chvalovice

6 / 10 (46 hodnotenie)

Hotel Styria Chvalovice sa nachádza v Znojme, 32 km od zámku Vranov nad Dyjí a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 50 km od zámku MAMUZ Asparn.

Apartmán Podyjí
Apartmán Podyjí

9,4 / 10 (33 hodnotenie)

Apartmán Podyjí ponúka ubytovanie v Znojme s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ponúka bezplatné bicykle, terasu a bar.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Znojmo apartmány
Znojmo apartmány

9,8 / 10 (32 hodnotenie)

Nachádza sa 48 km od St.Prokopiova bazilika Znojmo apartmány ponúkajú záhradu, gril a ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.

Renesanční vinařský dům v historickém centru Znojma
Renesanční vinařský dům v historickém centru Znojma

9 / 10 (56 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Renesanční vinařský dům v historickém centru Znojma sa nachádza v Znojme a ponúka reštauráciu, bar, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie je vzdialené 48 km od mesta Poysdorf.

Apartmány Starák v historickém centru Znojma
Apartmány Starák v historickém centru Znojma

8,6 / 10 (9 hodnotenie)

Nachádza sa do 48 km od St.Prokopova bazilika a 22 km od zámku Vranov nad Dyjí v Znojme, Apartmány Starák v historickom centre Znojma ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie.

Apartmány na Mikulášském náměstí
Apartmány na Mikulášském náměstí

9,2 / 10 (142 hodnotenie)

Nachádza sa v Znojme, 48 km od St.Prokopova bazilika a 23 km od zámku Vranov nad Dyjí, Apartmány na Mikulášskom námestí ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Šťastný medvěd
Penzion Šťastný medvěd

9,4 / 10 (193 hodnotenie)

Šťastný medvěd sa nachádza v Znojme. V penzióne sú k dispozícii aj rodinné izby.

Jukebox Hotel
Jukebox Hotel

9,1 / 10 (933 hodnotenie)

Ubytovanie Jukebox Hotel sa nachádza v obci Chvalovice 400 metrov od nákupného centra Excalibur City. Ponúka expresný check-in a check-out, hypoalergénne izby, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a kasíno. Počas pobytu môžu hostia využívať terasu.

Ubytování Inka
Ubytování Inka

8,4 / 10 (100 hodnotenie)

Ubytování Inka sa nachádza v Znojme, 43 km od Mikulova.

Apartments 2 in the historic part of Znojmo
Apartments 2 in the historic part of Znojmo

8,6 / 10 (53 hodnotenie)

Apartmány 2 v historickej časti Znojma sa nachádzajú v Znojme, 48 km od sv.Prokopova bazilika, 23 km od zámku Vranov nad Dyjí a 48 km od židovskej štvrte v Třebíči.Tento apartmán je vzdialený 44 km od Amethyst Welt Maissau a 46 km od aquaparku Aqualand Moravia.

Palác Daun - Studio Apartments
Palác Daun - Studio Apartments

8,6 / 10 (375 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Palác Daun – Studio Apartments sa nachádza v Znojme v Juhomoravskom kraji. Ponúka fitnescentrum, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a súkromné parkovisko.

Apartments in the historic part of Znojmo
Apartments in the historic part of Znojmo

7,8 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmány v historickej časti Znojma s terasou sa nachádzajú v Znojme, 48 km od katedrály sv.Prokopa a 23 km od zámku Vranov nad Dyjí.

Hotel Katerina
Hotel Katerina

8,9 / 10 (676 hodnotenie)

Hotel Katerina bol zrekonštruovaný v roku 2016 a nachádza sa v centre mesta Znojmo. Ponúka ubytovanie s výhľadom na národný park Podyjí. Izby majú súkromnú kúpeľňu. K dispozícii je bezplatné parkovisko a Wi-Fi pripojenie zdarma.

Pension Zita
Pension Zita

7,5 / 10 (63 hodnotenie)

Penzión Zita sa nachádza na okraji Znojma, 10 minút autobusom od centra mesta, iba 50 metrov od rieky Dyje a 1 km od Národného parku Podyjí. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovisko zdarma a spoločnú kuchyňu.

Penzion Viktoria
Penzion Viktoria

8,4 / 10 (135 hodnotenie)

Penzión Viktoria sa nachádza vedľa krytej športovej arény Hostan, 10 minút chôdze od historického centra Znojma a zimného štadióna.Všetky izby sú klimatizované.

Apartments 4 in the historic part of Znojmo
Apartments 4 in the historic part of Znojmo

9,2 / 10 (88 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmány 4 v historickej časti Znojma sa nachádzajú v Znojme.Ubytovanie je vzdialené 16 km od mesta Retz a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Harvart
Penzion Harvart

8,7 / 10 (259 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Harvart sa nachádza v meste Znojmo a ponúka ubytovanie vybavené klimatizáciou. Ubytovanie má terasu a v jeho ponuke sú aj rodinné izby. Okrem toho ubytovanie disponuje zdieľanou kuchyňou a vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Penzion Kulíšek
Penzion Kulíšek

9,1 / 10 (483 hodnotenie)

Penzión Kulíšek sa nachádza v historickom centre mesta Znojmo a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou, kaviareň s terasou a letnú záhradu. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Garden apartments
Garden apartments

8,9 / 10 (80 hodnotenie)

Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v Znojme. Je z neho výhľad do záhrady a hostia tu môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Z privátu je výhľad na mesto a je vzdialený 36 km od rakúskeho mestečka Laa an der Thaya.

Apartmán Hanka
Apartmán Hanka

9,6 / 10 (53 hodnotenie)

Nachádza sa v Znojme, 48 km od St.Prokopova bazilika a 23 km od zámku Vranov nad Dyjí, Apartmán Hanka ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán je vzdialený 36 km od múzea Krahuletz a 44 km od Amethyst Welt Maissau.