Dovolenkový dom

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms

7,4 / 10 (5 hodnotenie)

Jiřetín pod Jedlovou, 40756, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms sa nachádza v meste Jiřetín pod Jedlovou (Česká republika - Ústecký kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné wi-fi a bezplatné parkovisko. Dovolenkový dom Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms sa nachádza v regióne Ústecký kraj.

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms - Fotografie

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms - Adresa

Booking.com

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms - Popis

Priestranná chata pre skupiny s biliardom a saunou s 8 spálňami sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, len 21 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na ping-pong.

Dovolenkový dom má 9 spální, TV, vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou, práčku a 4 kúpeľne so sprchovacím kútom.

Dovolenkový dom ponúka saunu.

Národný park Saské Švajčiarsko je vzdialený 39 km od priestrannej chaty pre skupiny s biliardom a saunou s 8 spálňami, zatiaľ čo pevnosť Königstein je vzdialená 48 km.Najbližšie letisko Drážďany je vzdialené 114 km.

.

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Detská vysoká stolička
 • Hriankovač
 • Rúra
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Vaňa

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • nemecky

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie

Exteriér

 • Terasa
 • Záhrada

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Spoločné priestory

 • Herňa

Wellness

 • Sauna

Aktivity

 • Stolný tenis

Rôzne

 • Kúrenie

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Média/Technika

 • TV

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Ďalšie ubytovanie v meste Jiřetín pod Jedlovou

Pension Lesná
Pension Lesná

8,8 / 10 (76 hodnotenie)

Pension Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied v Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a terasu.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 47 km od Ještědu a 20 km od hradu Oybin.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Jiřetínská chaloupka
Jiřetínská chaloupka

8,5 / 10 (238 hodnotenie)

Jiřetínská chaloupka sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

AVe Restaurant
AVe Restaurant

9,2 / 10 (152 hodnotenie)

AVe Restaurant má záhradu, terasu, reštauráciu a bar v Jiřetíne pod Jedlovou.Ubytovanie je vzdialené približne 39 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 48 km od pevnosti Königstein a 48 km od Ještědu.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 20 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Rustic House v Lužických horách
Rustic House v Lužických horách

9,5 / 10 (13 hodnotenie)

Ubytovanie Rustic House v Lužických horách sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

rekreační dům Pohoda
rekreační dům Pohoda

9,4 / 10 (13 hodnotenie)

Rekreační dům Pohoda sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 40 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 48 km od pevnosti Königstein.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion u Novotných
Penzion u Novotných

9,4 / 10 (17 hodnotenie)

Penzion u Novotných sa nachádza 20 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Haus Tolštejn
Haus Tolštejn

9,5 / 10 (88 hodnotenie)

Haus Tolštejn sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chata pod Tolštejnem
Chata pod Tolštejnem

7,7 / 10 (18 hodnotenie)

Chata pod Tolštejnem sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, 22 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, gril, bezplatné bicykle a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Liberta
Pension Liberta

7,4 / 10 (7 hodnotenie)

Pension Liberta, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 47 km od Ještědu a 50 km od pevnosti Königstein.Nachádza sa 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Domeček
Domeček

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

Domeček sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 39 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciou.Táto chata má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Podhradí
Chalupa Podhradí

9,6 / 10 (21 hodnotenie)

Chalupa Podhradí sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 22 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik.Nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka priamy prístup na lyžiach a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Zvoneček
Chata Zvoneček

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chata Zvoneček, nehnuteľnosť so sezónnym vonkajším bazénom, sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 23 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 40 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od pevnosti Königstein.Táto chata má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Chata Jedlová hora
Apartmány Chata Jedlová hora

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Chata Jedlová hora v Jiřetíne pod Jedlovou s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, terasu, reštauráciu a priamy prístup na zjazdovky.Pri chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmány Tollendorf Lužické hory
Apartmány Tollendorf Lužické hory

9,7 / 10 (210 hodnotenie)

Apartmány Tollendorf Lužické hory sa nachádzajú v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 22 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, bar a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vagón Lesná
Vagón Lesná

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Vagón Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Ubytování Jiřetín
Ubytování Jiřetín

7,7 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytovanie Jiřetín so záhradou, terasou a barom ponúka ubytovanie v Jiřetíne pod Jedlovou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento apartmán je vzdialený 48 km od Ještědu a 48 km od pevnosti Königstein.

Chatky Lesná
Chatky Lesná

8,8 / 10 (35 hodnotenie)

Chatky Lesná sa nachádzajú 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.