Vidiecky dom

Ubytko Ivko

7,7 / 10 (19 hodnotenie)

Kunčice 170 Letohrad, Czechia č. 1, 1. patro v podkroví, Letohrad, 561 51, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (vidiecky dom) Ubytko Ivko sa nachádza v meste Letohrad (Česká republika - Pardubický kraj). Vidiecky dom Ubytko Ivko sa nachádza v regióne Pardubický kraj.

Ubytko Ivko - Fotografie

Ubytko Ivko - Adresa

Booking.com

Ubytko Ivko - Popis

Ubytko Ivko sa nachádza v Letohrade v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Ubytovacie jednotky majú plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a rúrou.K dispozícii je kompletne vybavená spoločná kúpeľňa s vaňou a bezplatnými toaletnými potrebami.

Hostia môžu relaxovať v záhrade.

Litomyšlský zámok je vzdialený 27 km a lyžiarske stredisko Zieleniec 49 km.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 67 km od ubytovacieho zariadenia Ubytko Ivko.

.

Ubytko Ivko - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Mikrovlnná rúra
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Vaňa
 • Uteráky
 • Bezplatné toaletné potreby

Aktivity

 • Golfové ihrisko (do 3 km)
 • Pešia turistika
 • Tenisový kurt

Všeobecné

 • Rodinné izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Exteriér

 • Záhrada
 • Vonkajší nábytok

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Obývacie priestory

 • Pracovný stôl

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Pardubický kraj

Apartmány Maksičky
Apartmány Maksičky

8,8 / 10 (30 hodnotenie)

Apartmány Maksičky sa nachádzajú 26 km od zámku Litomyšl a ponúkajú vám ubytovanie so záhradou, terasou a recepciou s nepretržitou prevádzkou.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Chalupa pod strání
Chalupa pod strání

9,4 / 10 (105 hodnotenie)

Chalupa pod strání sa nachádza v obci Telecí a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bazénom, záhradou, spoločným salónikom a výhľadom do záhrady.

Apartmány Svítkov 79
Apartmány Svítkov 79

9,2 / 10 (114 hodnotenie)

Apartmány Svítkov 79 sa nachádzajú 36 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Aparthotel Brokeš
Aparthotel Brokeš

8,7 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmánový hotel Brokeš sa nachádza v Lanškroune v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chalupa Anežka
Chalupa Anežka

9 / 10 (8 hodnotenie)

Chalupa Anežka sa nachádza v obci Králíky, 44 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 38 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

APARTMÁN u ZOUBKU
APARTMÁN u ZOUBKU

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

APARTMÁN u ZOUBKU ponúka ubytovanie v Litomyšli, 500 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Sněženka
Sněženka

9,1 / 10 (21 hodnotenie)

Sněženka s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s patiom a kávovarom, približne 35 km od Múzea papiera Velké Losiny.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán GUTINO
Apartmán GUTINO

8,8 / 10 (84 hodnotenie)

Apartmán GUTINO sa nachádza v Českej Třebovej.Ubytovanie je vzdialené 47 km od Dolnej Moravy a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko pre osobné autá na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartments V Zátiší
Apartments V Zátiší

8,7 / 10 (232 hodnotenie)

Apartmány V Zátiší sa nachádzajú 300 metrov od lyžiarskeho strediska Větrný vrch a ponúkajú záhradu s grilom a detským ihriskom. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chalupa Na blátě
Chalupa Na blátě

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Chalupa Na blátě sa nachádza len 38 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie v Hoješíne s prístupom do záhrady, grilom a spoločnou kuchyňou.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 38 km od kostola sv.Barbory bba hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Usedlost Pod lipou
Usedlost Pod lipou

8,3 / 10 (6 hodnotenie)

Ubytovanie Usedlost Pod lipou sa nachádza 26 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie v Malej Morave s prístupom do sauny.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vintage apartmán v centru
Vintage apartmán v centru

8,3 / 10 (12 hodnotenie)

Ponúka výhľad do záhrady, Vintage apartmán v centre sa nachádza v Litomyšli, 600 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Country Club
Penzion Country Club

8,4 / 10 (131 hodnotenie)

Penzion a restaurace Country Club sa nachádza v Žamberku v Pardubickom kraji kraji, 1,1 km od areálu festivalu JamRock, a ponúka terasu s výhľadom do záhrady i reštauráciu.

4 DOMY
4 DOMY

9,5 / 10 (125 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie 4 DOMY sa nachádza v obci Dolní Morava a ponúka vaňu s tryskami. V areáli horskej chaty je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko a v jej okolí sa hostia môžu venovať rôznym aktivitám, napríklad pešej turistike či lyžovaniu.

Příjemný dům se zahradou
Příjemný dům se zahradou

8,8 / 10 (14 hodnotenie)

Príjemný dům se zahradou sa nachádza len 46 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie v Ostřešanoch s prístupom do záhrady, spoločenskej miestnosti a spoločnej kuchyne.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na ping-pong, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Štěpánkova 85
Apartmány Štěpánkova 85

9 / 10 (57 hodnotenie)

Apartmány Štěpánkova 85 ponúkajú ubytovanie v Chrudime, 43 km od Kostola sv.Barbory bba 44 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Erwin Junker
Hotel Erwin Junker

9,2 / 10 (74 hodnotenie)

Hotel ponúka ubytovanie v Holiciach. Na mieste sa nachádza aj reštaurácia.

Apartments Marinka Litomyšl
Apartments Marinka Litomyšl

9,5 / 10 (91 hodnotenie)

Apartmány Marinka Litomyšl sa nachádzajú v Litomyšli v Pardubickom kraji, neďaleko zámku Litomyšl a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hotel Třebovská restaurace
Hotel Třebovská restaurace

8,5 / 10 (212 hodnotenie)

Hotel s reštauráciou Třebovská restaurace sa nachádza v Moravskej Třebovej a má bezplatné Wi-Fi. Autobusová zastávka je vzdialená 400 metrov a železničná stanica sa nachádza iba 1 km od hotela

Chalupa Vítějeves
Chalupa Vítějeves

9,2 / 10 (9 hodnotenie)

Chalupa Vítějeves sa nachádza v meste Vítějeves, len 41 km od zámku Litomyšl. Ponúka ubytovanie so záhradou, spoločný salónik, gril a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybárčenie a tenis.

Apartmány NA DAŘILCE
Apartmány NA DAŘILCE

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmány NA DAŘILCE sa nachádzajú v obci Prostřední Libchavy, 24 km od zámku Litomyšl a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hostia si môžu dať drink v snack bare.

Penzion Svojanov
Penzion Svojanov

8 / 10 (51 hodnotenie)

Penzión Svojanov sa nachádza v meste Svojanov, 22 km od obce Podlesí a ponúka sezónny vonkajší bazén, detské ihrisko a reštauráciu. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Krcma
Penzion Krcma

8,7 / 10 (48 hodnotenie)

Penzión Krcma má na Dolní Moravě záhradu, terasu, reštauráciu a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 32 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Chalupa U Pilota
Chalupa U Pilota

8,9 / 10 (23 hodnotenie)

Chalupa U Pilota so saunou sa nachádza v Králikoch.Nachádza sa 48 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Podlesí 7
Podlesí 7

9,4 / 10 (16 hodnotenie)

Ponúka záhradu a výhľad do záhrady, Podlesí 7 sa nachádza v Sněžnom, 37 km od zámku Litomyšl a 20 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej Hore v Žďári nad Sázavou.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Hotel Ungar
Hotel Ungar

8,6 / 10 (147 hodnotenie)

Hotel Ungar sa nachádza vo Svitavách, 19 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 45 km od hradu Bouzov.

Penzion U Šlechtičen
Penzion U Šlechtičen

7,2 / 10 (87 hodnotenie)

Penzión U Šlechtičen sa nachádza v obci Milovy a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion na Čertovce
Penzion na Čertovce

8,8 / 10 (71 hodnotenie)

Penzion na Čertovce sa nachádza v obci Dolní Orlice, 3 km od zjazdovky Bukovka a 10 km od lyžiarskeho strediska Dolní Morava. Ponúka reštauráciu na mieste a záhradu s detským ihriskom a grilom.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán U Dubu
Apartmán U Dubu

9,4 / 10 (31 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto, Apartmán U Dubu sa nachádza v Jablonnom nad Orlicí.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a tenis.

Chalupa Pod Lomem
Chalupa Pod Lomem

9,6 / 10 (19 hodnotenie)

Chalupa Pod Lomem sa nachádza v lokalite Dolní Morava.Ubytovanie je vybavené TV a vírivkou.K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou.Súkromné bbkúpeľne sú vybavené vírivkou, sprchovacím kútom a vaňou.Zo všetkých izieb sa naskytá výhľad na hory a do záhrady.

Apartmánový dům 13 Podkroví 2
Apartmánový dům 13 Podkroví 2

9,3 / 10 (27 hodnotenie)

Nachádza sa v Seči, len 35 km od Kostola sv.Barbara, Apartmánový dům 13 Podkroví 2 ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán ponúka ubytovanie s balkónom.

Hájenka Strakov
Hájenka Strakov

8,6 / 10 (125 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl v Českej republike. Penzión je situovaný 5 km od zámku Litomyšl.

Apartmán Hotel Vomočil Bystré
Apartmán Hotel Vomočil Bystré

9 / 10 (14 hodnotenie)

Nachádza sa 31 km od zámku Litomyšl, 39 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou, 30 km od Devet skal, Apartmán Hotel Vomočil Bystré ponúka ubytovanie v Bystrom.

Penzion TCV Pardubice
Penzion TCV Pardubice

7,7 / 10 (149 hodnotenie)

Penzión TCV Pardubice sa nachádza v Pardubiciach a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločným salónikom. K dispozícii je bezplatné WiFi, bar a detské ihrisko.

Apartmán u svahu Dolní Morava
Apartmán u svahu Dolní Morava

8,9 / 10 (94 hodnotenie)

Apartmán u svahu Dolní Morava sa nachádza v obci Dolní Morava a ponúka reštauráciu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 34 km od obce Miedzygorze. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste.

KOKOPEPINO
KOKOPEPINO

7 / 10 (8 hodnotenie)

KOKOPEPINO s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Litomyšli, 47 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou a 38 km od Devet skal.Nachádza sa 15 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Jirinka
Hotel Jirinka

9,1 / 10 (578 hodnotenie)

Penzión Jirinka sa nachádza na úpätí hory Králický Sněžník a 200 metrov od lyžiarskych zjazdoviek. Ponúka súkromné wellness centrum so saunou, vírivkou a parným kúpeľom, ktoré sú k dispozícii na základe rezervácie. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v 2 budovách – v pôvodnej budove Jiřinka a v budove Slunečník postavenej v roku 2016.

Penzion Eden
Penzion Eden

8,1 / 10 (67 hodnotenie)

Penzión Eden sa nachádza v meste Jevíčko. Ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a rodinné izby. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko.

Chalupa Horní Heřmanice
Chalupa Horní Heřmanice

Chalupa Horní Heřmanice so záhradou ponúka ubytovanie v Horních Heřmanicích s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Velká Morava
Apartmány Velká Morava

9,4 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmány Velká Morava sa nachádzajú v obci Dolní Morava v Pardubickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán u Václava v centru města
Apartmán u Václava v centru města

9,2 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmán u Václava v centre mesta sa nachádza v Litomyšli, 600 metrov od zámku Litomyšl a 46 km od Devet skal, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán s výhľadom na rieku je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Farma Macas
Farma Macas

7,2 / 10 (28 hodnotenie)

Farma Macas sa nachádza v Lázních Bohdaneč v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Jakub
Penzion Jakub

9,2 / 10 (241 hodnotenie)

Penzión Jakub ponúka ubytovanie v Lanškroune.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 47 km od Múzea papiera Velké Losiny, 49 km od hradu Bouzov a 41 km od Múzea olomouckých syrov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 27 km od zámku Litomyšl.

Apartmány pod klášterem
Apartmány pod klášterem

8,6 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány pod klášterem vám ponúkajú a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou v obci Králíky.

Chatička na Cikánce
Chatička na Cikánce

8,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chatička na Cikánce sa nachádza v Svratke, 37 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Javorek
Apartmány Javorek

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmány Javorek sa nachádzajú v obci Sněžné v Pardubickom kraji. K dispozícii tu máte kúpeľné centrum a saunu. Jihlava je vzdialená 46 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Ječmínek
Penzion Ječmínek

8,9 / 10 (109 hodnotenie)

Penzión Ječmínek s vírivkou a saunou sa nachádza v obci Červená Voda, 46 km od poľského kúpeľného mestečka Polanica-Zdrój. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete zdarma parkovať na súkromnom parkovisku.

JUDIA
JUDIA

7 / 10 (7 hodnotenie)

JUDIA so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Litomyšli s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Nachádza sa 600 metrov od zámku Litomyšl a ponúka spoločnú kuchyňu.