Hotel

Waldhof

8,6 / 10 (132 hodnotenie)

Filipov 180, Jiříkov, 407 53, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Waldhof sa nachádza v meste Jiříkov (Česká republika - Ústecký kraj) a ponúka svojim hosťom reštaurácia, nefajčiarske izby, bezplatné wi-fi, izbová služba, letiskový transfer, rodinné izby, bezplatné parkovisko a bar. Hotel Waldhof svojou lokalitou patrí do regiónu Ústecký kraj.

Waldhof - Adresa

Booking.com

Waldhof - Popis

Waldhof sa nachádza v Jiříkove, 22 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu a bezplatné Wi-Fi.Hostia si môžu dať drink v bare.

Všetky izby majú bezpečnostnú schránku.

A la carte raňajky sú k dispozícii každé ráno v hoteli.

Hostia hotela Waldhof si budú môcť užiť aktivity v Jiříkove a okolí, ako je lyžovanie a cyklistika.

Národný park Saské Švajčiarsko je vzdialený 41 km a hlavná stanica Görlitz 42 km.Najbližšie letisko Drážďany je vzdialené 99 km a ubytovacie zariadenie ponúka platený letiskový transfer.

.

Waldhof - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Koberec
 • Žehliace potreby
 • Žehlička
 • Súkromný vchod
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Aktivity

 • Cyklistika
 • Lyžovanie
 • Tematické večere
 • Pešia turistika

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch
 • Trezor

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky

Služby

 • Izbová služba
 • Letiskový transfer

Exteriér

 • Záhrada
 • Terasa

Jedlo a nápoje

 • Bar
 • Reštaurácia

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Kúpeľňa

 • Vaňa

Výhľad

 • Výhľad

Ďalšie ubytovanie v oblasti Ústecký kraj

Budyně Apartment
Budyně Apartment

9,3 / 10 (75 hodnotenie)

Budyně Apartment sa nachádza v Budyni nad Ohří, 49 km od pražskej ZOO a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Nehnuteľnosť bola postavená v 17. storočí a ponúka ubytovanie s patiom.

Hotel Cascade
Hotel Cascade

7,6 / 10 (660 hodnotenie)

Hotel Cascade sa nachádza v centre mesta a je najväčším hotelom na Mostecku a ponúka široký výber izieb, tradičnú českú, ale aj medzinárodnú kuchyňu.Raňajky formou bufetu sa podávajú denne a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Wellness a fitnescentrum sú na mieste k dispozícii za príplatok.

Podkroví na Králově Výšině
Podkroví na Králově Výšině

9,7 / 10 (175 hodnotenie)

Podkroví na Králově Výšině ponúka ubytovanie v Ústí nad Labem, 47 km od Drážďan a 90 km od Prahy.Mesto Bad Schandau je vzdialené 29 km.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata Lucie
Chata Lucie

Chata Lucie sa nachádza 8 km od Roudnice nad Labem a ponúka sezónny vonkajší bazén.V tejto chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Ubytovanie je vybavené TV a má balkón.K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a rúrou.Súkromné bbkúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom.Zo všetkých izieb si môžete vychutnať výhľad na mesto.

Apartmán Klínovec 365
Apartmán Klínovec 365

8 / 10 (21 hodnotenie)

Apartmán Klínovec 365 sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 150 metrov od lyžiarskeho strediska Klínovec. Ponúka priamy prístup na zjazdovky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom dome.

U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt
U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt

8,8 / 10 (63 hodnotenie)

U Zlaté Hvězdy apatmán Blumentritt sa nachádza v Litoměřiciach, 44 km od Aquaparku Staré Splavy, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Z bytu je prístup do reštaurácie.

Romantic cottage
Romantic cottage

9,5 / 10 (34 hodnotenie)

Romantická chata sa nachádza v Podbořanskom Rohozci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, spoločný salónik a terasu.

Almond
Almond

7,7 / 10 (225 hodnotenie)

Hotel Almond sa nachádza v pokojnej časti mesta, asi 10 minút chôdze od centra a ponúka vám tie najlepšie ubytovacie služby.

Chaloupka na vršku
Chaloupka na vršku

9 / 10 (42 hodnotenie)

Chaloupka na vršku s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou, priamym prístupom na lyžiach a grilom, približne 8.4 km od Fichtelbergu.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Krupka
Apartmány Krupka

9,6 / 10 (154 hodnotenie)

Apartmány Krupka sa nachádzajú v Krupke - Marsove.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartman Nautical
Apartman Nautical

9,7 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmán Nautical s vírivkou sa nachádza vo Vysokej Peci.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Kryštof
Penzion Kryštof

9,3 / 10 (101 hodnotenie)

Penzión Kryštof sa nachádza v obci Kovářská a ponúka záhradu, gril a terasu.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Freya´s room
Freya´s room

9,2 / 10 (24 hodnotenie)

Freya's room s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Kamenici, 29 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 38 km od pevnosti Königstein.Tento apartmán má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Stará pošta
Stará pošta

6,9 / 10 (48 hodnotenie)

Stará pošta sa nachádza v Telnici, 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a terasu.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 45 km od pevnosti Königstein, 48 km od mesta Panometer Dresden a 49 km od zámku a parku Pillnitz.Penzión ponúka výhľad na hory a gril.

Hotel North
Hotel North

6 / 10 (45 hodnotenie)

Hotel North sa nachádza v Litvínove, 47 km od hradu Kuckuckstein a 50 km od wellness centra Berggießhübel.

Loučná pod Klínovcem 120/3
Loučná pod Klínovcem 120/3

8,4 / 10 (20 hodnotenie)

Ponúka gril, Loučná pod Klínovcem 120/3 ponúka ubytovanie v Loučná pod Klínovcem s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Restarace a penzion Hvězda
Restarace a penzion Hvězda

8,3 / 10 (30 hodnotenie)

Restarace a penzión Hvězda sa nachádza v Rumburku, Ústecký kraj, 23 km od hradu Oybin.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 22 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 40 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od pevnosti Königstein.Ubytovanie ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rustic House v Lužických horách
Rustic House v Lužických horách

9,5 / 10 (13 hodnotenie)

Ubytovanie Rustic House v Lužických horách sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Summer House
Summer House

9,2 / 10 (28 hodnotenie)

Ubytovací dom Summer House sa nachádza 43 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 43 km od pevnosti Königstein v Českej Kamenici a ponúka ubytovanie s kuchyňou.Nachádza sa 34 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vlčihorská chaloupka
Vlčihorská chaloupka

9,7 / 10 (14 hodnotenie)

Vlčihorská chaloupka sa nachádza v Krásne Lípe, 30 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a spoločnou kuchyňou.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalet Kovářská
Chalet Kovářská

8,2 / 10 (18 hodnotenie)

Chalet Kovářská sa nachádza v obci Kovářská, 44 km od Mlynskej kolonády, 44 km od Trhovej kolonády a 44 km od Vřídla.Táto 3-hviezdičková chata sa nachádza 17 km od Fichtelbergu.

Apartmán Sunny Adam na zámku
Apartmán Sunny Adam na zámku

9,1 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Sunny Adam na zámku s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein a 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Nachádza sa 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Atlantis Apartmán 1
Atlantis Apartmán 1

9 / 10 (44 hodnotenie)

Atlantis Apartmán 1 sa nachádza v Klášterci nad Ohří, len 30 km od Fichtelbergu a ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom, terasou a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán je vzdialený 37 km od termálneho prameňa a 30 km od Fichtelberg Teleferic of Health Resort Oberwiesenthal.

Studio Apartment Klínovec Meadows
Studio Apartment Klínovec Meadows

7,9 / 10 (16 hodnotenie)

Studio Apartment Klínovec Meadows sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 35 km od Mlynskej kolonády, 35 km od Trhovej kolonády a 35 km od Vřídla.Ubytovanie je 8.1 km od Fichtelbergu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Kapra
Penzion U Kapra

9,1 / 10 (190 hodnotenie)

Pension U Kapra sa nachádza v Roudnici nad Labem, 44 km od pražskej ZOO a ponúka výhľad na mesto.Ubytovanie je vzdialené asi 46 km od O2 Arény Praha, 48 km od Obecného domu a 49 km od Historickej budovy Národného múzea v Prahe.Penzión ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj platenú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.

Apartment Alejní
Apartment Alejní

8,4 / 10 (58 hodnotenie)

Apartmán Alejní sa nachádza v Tepliciach a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Studio Colonial
Studio Colonial

9,1 / 10 (40 hodnotenie)

Štúdio Colonial sa nachádza v Rumburku, 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, bankomatom a službou organizácie výletov.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment ODEON
Apartment ODEON

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán ODEON sa nachádza v Moste a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi, bankomatom a službou organizácie výletov.

Apartmant u Bukové Hory
Apartmant u Bukové Hory

9,6 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán u Bukové Hory s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a patiom, približne 50 km od pevnosti Königstein.Nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Modern APT with river view near city center&train
Modern APT with river view near city center&train

8,3 / 10 (82 hodnotenie)

Moderný APT s výhľadom na rieku blízko centra mesta a vlaku sa nachádza v Ústí nad Labem.Nachádza sa 47 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú kyvadlovú dopravu.

Pension Lesná
Pension Lesná

8,8 / 10 (76 hodnotenie)

Pension Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied v Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a terasu.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 47 km od Ještědu a 20 km od hradu Oybin.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Penzion Kongo
Penzion Kongo

7,6 / 10 (55 hodnotenie)

Penzión Kongo sa nachádza v obci Telnice, 200 metrov od lyžiarskeho vleku Slalomák a ponúka priamy prístup na zjazdovky. V penzióne môžete využívať aj záhradu a príslušenstvo na grilovanie. V reštaurácii podávajú jedlá miestnej kuchyne.

Hotel Devítka
Hotel Devítka

9 / 10 (423 hodnotenie)

Hotel Devítka sa nachádza v meste Janov 43 km od Drážďan. V areáli ubytovania možno navštíviť reštauráciu a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Holiday House Panda
Holiday House Panda

9,2 / 10 (32 hodnotenie)

Dovolenkový dom Panda so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Hřensku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín
Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín

8 / 10 (1 hodnotenie)

Útulný byt 3+kk v Děčíně sa nachádza 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein v Děčíne a ponúka ubytovanie s kuchyňou.

Apartmán Angel
Apartmán Angel

8,8 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán Angel sa nachádza v meste Tisá, 24 km od pevnosti Königstein a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

Penzion Staré Louny
Penzion Staré Louny

9,1 / 10 (112 hodnotenie)

Penzion Staré Louny sa nachádza v Lounoch, 36 km od štadióna Na Stínadlech a 46 km od Hrobskej Kotvy.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Niektoré ubytovacie jednotky majú balkón s výhľadom na mesto.

Růžová Chalupa Pod Klínovcem
Růžová Chalupa Pod Klínovcem

9 / 10 (4 hodnotenie)

Růžová Chalupa pod Klínovcem sa nachádza 10 km od Fichtelbergu a 36 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Mountain view apartment
Mountain view apartment

8,4 / 10 (12 hodnotenie)

Apartmán Mountain view so záhradou a priamym prístupom na lyžiach ponúka ubytovanie v Loučné pod Klínovcem s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chalupa Brtnička
Chalupa Brtnička

8,2 / 10 (63 hodnotenie)

Chalupa Brtnička sa nachádza v Starých Křečanoch a ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi, 30 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 33 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk
Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk

8,6 / 10 (17 hodnotenie)

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk so záhradou a priamym prístupom na zjazdovky ponúka ubytovanie v Loučné pod Klínovcem s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion U Vyhlídky
Penzion U Vyhlídky

8 / 10 (146 hodnotenie)

Penzión U Vyhlídky sa nachádza v obci Chřibská a ponúka reštauráciu, spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť detským klubom a hosťom ponúka aj detské ihrisko.K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko.

Bytový Dům Most
Bytový Dům Most

6 / 10 (27 hodnotenie)

Bytový Dům Most poskytuje ubytovanie v Moste.V hosteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

B&B Royal Liberty
B&B Royal Liberty

8,8 / 10 (182 hodnotenie)

B\u0026B Royal Liberty s výhľadom na rieku, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Ústí nad Labem, 48 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Olivin Kytlice Hiker Huts
Olivin Kytlice Hiker Huts

8,4 / 10 (243 hodnotenie)

Hiker Olivin Kytlice Huts s výhľadom na hory sa nachádza v meste Kytlice a ponúka reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu a terasu.V kempingu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Penzion Čokolaterie
Penzion Čokolaterie

8,6 / 10 (73 hodnotenie)

Penzion Čokolaterie sa nachádza v Třebeniciach, 43 km od Seiffenu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel & Restaurant Pod Kaštany
Hotel & Restaurant Pod Kaštany

8,4 / 10 (517 hodnotenie)

Hotel a reštaurácia Pod Kaštany sa nachádza v obci Krupka v Krušných horách, medzi mestami Teplice a Ústí nad Labem. V obci nájdete zrúcaniny hradu zo 14. storočia a lanovku na horu Komáří Vížka. K dispozícii je súkromné parkovisko zdarma.

ZEYER APARMENTS
ZEYER APARMENTS

8,4 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmány ZEYER v Tepliciach s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie, záhradu a reštauráciu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.