Apartmány

Apartmány Emma

9,4 / 10 (31 hodnotenie)

122 Náměstí Míru, Česká Kamenice, 407 21, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Apartmány Emma sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Apartmány Apartmány Emma sa nachádza v regióne Ústecký kraj.

Apartmány Emma - Fotografie

Apartmány Emma - Adresa

Booking.com

Apartmány Emma - Popis

Apartmány Emma sa nachádzajú v Českej Kamenici, 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 37 km od pevnosti Königstein.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a plne vybavenou kuchynkou.

Ak by ste chceli objavovať túto oblasť, v okolí je možná turistika.

University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz sa nachádza 46 km od apartmánu a wellness a terapeutické centrum Gohrisch je vzdialené 33 km.Najbližšie letisko Drážďany sa nachádza 99 km od apartmánov Emma.

.

Apartmány Emma - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Bezplatné toaletné potreby
 • Sprchovací kút

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Stojan na oblečenie
 • Možnosť prepojených izieb
 • Koberec

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Kuchynka

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Aktivity

 • Pešia turistika

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Ďalšie ubytovanie v meste Česká Kamenice

Penzion Rafaella
Penzion Rafaella

7,6 / 10 (462 hodnotenie)

Ubytovanie Rafaella sa nachádza v Českej Kamenici, 46 km od Kirschau. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi.

Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku
Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku

8,7 / 10 (34 hodnotenie)

Dvojlôžková izba Blue Grace na zámku s terasou a bankomatom sa nachádza v Českej Kamenici, 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 37 km od pevnosti Königstein.Toto ubytovanie v rodine ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Koudela
Penzion Koudela

8,7 / 10 (125 hodnotenie)

Penzión Koudela sa nachádza v budove z 15. storočia v historickom centre mesta Česká Kamenice a ponúka izby so satelitnou TV. Železničná stanica Česká Kamenice je vzdialená 400 metrov. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi.

chalupa U Barunky
chalupa U Barunky

7,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa U Barunky so záhradou, terasou a barom ponúka ubytovanie v Českej Kamenici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Summer House
Summer House

9,2 / 10 (28 hodnotenie)

Ubytovací dom Summer House sa nachádza 43 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 43 km od pevnosti Königstein v Českej Kamenici a ponúka ubytovanie s kuchyňou.Nachádza sa 34 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Dům V Centru
Dům V Centru

9,1 / 10 (103 hodnotenie)

Dům V Centru sa nachádza v Českej Kamenici, 23 km od Bad Schandau.

Apartment Jakubske Namesti
Apartment Jakubske Namesti

9,6 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmán Jakubske Namesti sa nachádza v Českej Kamenici a ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 37 km od pevnosti Königstein.

Apartmány U Mariánské kaple
Apartmány U Mariánské kaple

9,6 / 10 (82 hodnotenie)

Apartmány U Mariánské kaple sa nachádzajú v Českej Kamenici v Ústeckom kraji, 27 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Vila Heide
Vila Heide

9,5 / 10 (65 hodnotenie)

Vila Heide sa nachádza v Českej Kamenici a ponúka gril a úschovňu lyží.Mesto Bad Schandau je vzdialené 23 km.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko priamo na mieste.

Apartmán Borůvka
Apartmán Borůvka

9,4 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmán Borůvka sa nachádza v Českej Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein a 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Nachádza sa 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán pod hradem
Apartmán pod hradem

9,6 / 10 (44 hodnotenie)

Apartmán pod hradem ponúka ubytovanie v Českej Kamenici s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

U Salonu VIRGINIA
U Salonu VIRGINIA

8,9 / 10 (27 hodnotenie)

U Salonu VIRGINIA sa nachádza len 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie v Českej Kamenici s prístupom do záhrady, spoločného salónika a spoločnej kuchyne.Tento apartmán sa nachádza 33 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 34 km od hradu Oybin.

Apartmán Frank
Apartmán Frank

9,2 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmán Frank sa nachádza v Českej Kamenici, 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a službou organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartmán Sunny Adam na zámku
Apartmán Sunny Adam na zámku

9,1 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Sunny Adam na zámku s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein a 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Nachádza sa 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Kamélie
Kamélie

9 / 10 (63 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Kamélie sa nachádza 5 minút pešo od centra mesta Česká Kamenice je ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, spoločnú jedáleň s TV a spoločnú kuchyňu.

Vila na Skalce
Vila na Skalce

9,1 / 10 (94 hodnotenie)

Vila na Skalce v Českej Kamenici s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie, sezónny vonkajší bazén, fitnescentrum, záhradu, terasu a gril.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmány Filipov
Apartmány Filipov

9,5 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmány Filipov v Českej Kamenici s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik a terasu.

Apartmán Pod věží I
Apartmán Pod věží I

9,1 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán Pod věží I sa nachádza v Českej Kamenici, 27 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a službou organizácie výletov.Tento apartmán sa nachádza 32 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 34 km od hradu Oybin.

chata Líska Česká Kamenice
chata Líska Česká Kamenice

9,4 / 10 (8 hodnotenie)

Chata Líska Česká Kamenice sa nachádza v Českej Kamenici v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán Gold na zámku
Apartmán Gold na zámku

9,2 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmán Gold na zámku sa nachádza v Českej Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein, 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 33 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka bar a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Freya´s room
Freya´s room

9,2 / 10 (24 hodnotenie)

Freya's room s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Kamenici, 29 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 38 km od pevnosti Königstein.Tento apartmán má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Pod věží II
Apartmán Pod věží II

9,4 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán Pod věží II sa nachádza v Českej Kamenici, 27 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 36 km od pevnosti Königstein. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 32 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch.

Podhanská roubenka (farma)
Podhanská roubenka (farma)

8 / 10 (1 hodnotenie)

Podhanská roubenka (farma) sa nachádza v Českej Kamenici v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Kamzík
Penzion Kamzík

7,8 / 10 (226 hodnotenie)

Tento tradičný hotel sa nachádza na okraji Národného parku České Švýcarsko v malej obci Studený a ponúka vám saunu, vonkajší bazén a tenisový kurt. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmá u Baštů
Apartmá u Baštů

7,4 / 10 (107 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmá u Baštů s výhľadom na mesto sa nachádza v Českej Kamenici a ponúka bezplatné Wi-Fi.