Hotel

Hotel Zlechov

8,8 / 10 (132 hodnotenie)

Plumlov 342, Plumlov, 798 03, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Hotel Zlechov sa nachádza v meste Plumlov (Česká republika - Olomoucký kraj) a pre svojich hostí ponúka nefajčiarske izby, bezplatné wi-fi, reštaurácia, bezplatné parkovisko, rodinné izby a bar. Hotel Hotel Zlechov svojou lokalitou patrí do regiónu Olomoucký kraj.

Hotel Zlechov - Fotografie

Hotel Zlechov - Adresa

Booking.com

Hotel Zlechov - Popis

Hotel Zlechov sa nachádza v Plumlove, 29 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza približne 31 km od Olomouckého hradu a 29 km od radnice Olomouc.Ubytovanie ponúka pre hostí detský klub a spoločnú kuchyňu.

Táto oblasť je obľúbená pre pešiu turistiku a cyklistiku a v hoteli je k dispozícii požičovňa bicyklov.

Horné námestie je od hotela Zlechov vzdialené 29 km, zatiaľ čo Arcibiskupský palác je vzdialený 31 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany je vzdialené 64 km.

.

Hotel Zlechov - Vybavenie ubytovania

Jedlo a nápoje

 • Kaviareň na mieste
 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)
 • Bar
 • Detské jedlá
 • Snack bar
 • Reštaurácia

Aktivity

 • Požičovňa bicyklov
 • Detský klub
 • Pešia turistika
 • Pláž
 • Cyklistika

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Služby

 • Individuálny check-in/check-out
 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Obedové balíčky

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Detektory dymu
 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Slnečná terasa

Zábavné a rodinné služby

 • Herňa pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v niektorých izbách a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Ďalšie ubytovanie v oblasti Olomoucký kraj

Plně vybavený apartmán Polní 1299
Plně vybavený apartmán Polní 1299

9,7 / 10 (30 hodnotenie)

Plně vybavený apartmán Polní 1299 sa nachádza 39 km od Olomouckého hradu a ponúka ubytovanie v Kojetíne s prístupom do vírivky.Nachádza sa 37 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Gemer
Penzion Gemer

9 / 10 (286 hodnotenie)

Penzión Gemer sa nachádza v Jeseníku, 35 km od Pradědu a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 41 km od zlatej bane Złoty Stok a 43 km od skanzenu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 37 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem
Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem

8,5 / 10 (8 hodnotenie)

Ubytovanie v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 31 km od Pradědu.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Apartmán Olomouc Nemilany
Apartmán Olomouc Nemilany

8,6 / 10 (5 hodnotenie)

Sada 6.6 km od Olomouckého hradu, 5.2 km od radnice Olomouc a 5.Apartmán Olomouc Nemilany ponúka ubytovanie v Olomouci, 2 km od Horného námestia.Ubytovanie je 5.Stĺp Najsvätejšej Trojice je vzdialený 2 km a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pension Iva
Pension Iva

8,6 / 10 (69 hodnotenie)

Penzión Iva s výhľadom na hory sa nachádza v obci Dětřichov, 3 km od centra mesta Jeseníky.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.Penzión Iva ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Restaurace A Penzion Garnet
Restaurace A Penzion Garnet

7,4 / 10 (74 hodnotenie)

Restaurace A Penzion Garnet sa nachádza 1,5 km od historického centra Olomouca známeho Stĺpom Najsvätejšej Trojice, ktorý je zapísaný v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko, klimatizovanú reštauráciu a terasu.

Apartmán OLOMOUC - SAMOTIŠKY
Apartmán OLOMOUC - SAMOTIŠKY

9,4 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán OLOMOUC - SAMOTIŠKY s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Samotíškach 7.3 km od Olomouckého hradu.

Royal Pension
Royal Pension

9,4 / 10 (719 hodnotenie)

Royal Pension sa nachádza v budove zo 16. storočia v historickom centre Olomouca. Ponúka izby s malebným výhľadom na Katedrálu sv. Václava, ktorá je vzdialená len 70 metrov.

Apartmany Kolb
Apartmany Kolb

9,5 / 10 (99 hodnotenie)

Apartmány Kolb sa nachádzajú v Ramzovej, 500 metrov od lyžiarskeho strediska. Sú kompletne zariadené a ponúkajú záhradu s grilom. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je vám k dispozícii aj bezplatné verejné parkovisko.

Apartmány na hájovně
Apartmány na hájovně

9,7 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmány na hájovně sa nachádzajú 800 metrov od kúpeľného centra a ponúkajú ubytovanie v Jeseníku.Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment Petra
Apartment Petra

8,5 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán Petra ponúka ubytovanie v Lipovej Lázních, 11 km od lyžiarskeho vleku Art-Ski Bielice.Hostia môžu využívať balkón a gril.

Apartmány Modus 2
Apartmány Modus 2

9,3 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmány Modus 2 so záhradou a grilom ponúkajú ubytovanie v Českej Vsi s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Hotel Toč
Hotel Toč

8,7 / 10 (296 hodnotenie)

Nachádza sa v Lipovej Lázních v Olomouckom kraji, 700 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.Hotel Toč ponúka wellness s bylinkovou saunou, vírivkou a relaxačnou zónou, fínsku saunu, masáže a úschovňu lyží.Pre deti je pripravená veľká detská herňa a vonkajšie ihrisko s preliezačkami, šmýkačkou a pieskoviskom.Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytovaní V sadu
Ubytovaní V sadu

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Ubytovaní V sadu so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Starej Červenej Vode s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Apartmán pod Lázněma
Apartmán pod Lázněma

9,1 / 10 (83 hodnotenie)

Apartmán pod Lázněma s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 37 km od Pradědu.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Apartmány Červenohorské sedlo
Apartmány Červenohorské sedlo

8,7 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmány Červenohorské sedlo sa nachádzajú v Koutoch nad Desnou, priamo na zjazdovke. Ponúkajú záhradu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove a súkromné parkovisko na mieste zdarma.

Apartmán u sjezdovky Filipovice
Apartmán u sjezdovky Filipovice

9,4 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán u sjezdovky Filipovice sa nachádza v obci Filipovice a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory a je vzdialený 9 km od Jeseníka.

Schupplerova vila
Schupplerova vila

8,7 / 10 (57 hodnotenie)

Schupplerova vila s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Hoštejne, 43 km od zámku Litomyšl.

Apartman U Hanicky
Apartman U Hanicky

9,4 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmán U Haničky sa nachádza v obci Bělá pod Pradědem, 30 km od Pradědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 31 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Chalupa Na Andělech
Chalupa Na Andělech

10 / 10 (1 hodnotenie)

Chalupa Na Andělech s reštauráciou a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Černá Voda, 27 km od zlatej bane Złoty Stok a 47 km od Múzea papiera Velké Losiny.Tento dovolenkový dom má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Skodova Apartments
Skodova Apartments

6,6 / 10 (345 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Skodova Apartments sa nachádza v Přerove a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie so súkromným balkónom. Ubytovať sa možno v rodinných izbách a k dispozícii je aj terasa. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, bankomat a zmenáreň.

Penzion u Antonicka
Penzion u Antonicka

6 / 10 (298 hodnotenie)

Penzión u Antonička sa nachádza v Prostějove, v dome zo 16. storočia, 60 metrov od Kostola sv. Kríža a priamo oproti obchodnému domu Zlatá brána.

Penzion KASPEC
Penzion KASPEC

7,3 / 10 (110 hodnotenie)

Penzion KASPEC s reštauráciou sa nachádza v Uničove.

Chata Kouty
Chata Kouty

8,7 / 10 (11 hodnotenie)

Nachádza sa v Loučnej nad Desnou v Olomouckom kraji a Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené 9.Chata Kouty je vzdialená 2 km a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory

10 / 10 (1 hodnotenie)

Chalupa Sedmidvory ponúka ubytovanie vo Vernířoviciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.Toto ubytovacie zariadenie ponúka súkromný bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion U Orla
Penzion U Orla

8,5 / 10 (83 hodnotenie)

Pension U Orla sa nachádza v Petříkove, 27 km od Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatné súkromné bbparkovisko, bar a priamy prístup na zjazdovky.49 km od Pradědu a ponúka úschovňu lyží.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od zlatej bane Złoty Stok.

Apartmán Velké Losiny
Apartmán Velké Losiny

9,3 / 10 (81 hodnotenie)

Apartmán Velké Losiny sa nachádza v centre obce Velké Losiny a ponúka terasu s výhľadom na krajinu a na papiereň, ktorá je vzdialená 200 metrov a sídli v nej múzeum.Vírivka a park sú vzdialené 100 metrov a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartman Relax Olomouc
Apartman Relax Olomouc

9,3 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmán Relax Olomouc ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Olomouci. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán je vzdialený 700 metrov od Olomouckého hradu a 1,4 km od Stĺpu Najsvätejšej Trojice.

Coffein apartments
Coffein apartments

9,1 / 10 (81 hodnotenie)

Apartmány Coffein sa nachádzajú v Mostkoviciach, 24 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 24 km od radnice v Olomouci a 24 km od Horného námestia.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 26 km od Olomouckého hradu.

Byt v Kačení ulici
Byt v Kačení ulici

8,4 / 10 (468 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Byt v Kačení ulici sa nachádza v Olomouci, neďaleko Olomouckého hradu, Stĺpa Najsvätejšej Trojice a olomouckej radnice. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

Penzion Swist
Penzion Swist

9,5 / 10 (29 hodnotenie)

Pension Swist sa nachádza 38 km od Pradědu a ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a spoločnou kuchyňou.

Chata Loučná nad Desnou
Chata Loučná nad Desnou

9 / 10 (45 hodnotenie)

Sada 7.Chata Loučná nad Desnou sa nachádza 8 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie v Loučnej nad Desnou s prístupom do sauny.Táto chata má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ramzová apartmán Růžička
Ramzová apartmán Růžička

8,2 / 10 (16 hodnotenie)

Ramzová apartmán Růžička s výhľadom na hory sa nachádza v Ostružnej, 46 km od Zlatej bane Złoty Stok a 46 km od Pradědu.Nachádza sa 27 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka detský klub.

Apartmán 21
Apartmán 21

9 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán 21 v Loučnej nad Desnou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 6.9 km od Múzea papiera Velké Losiny, 20 km od Pradědu a 46 km od Múzea olomouckých syrov.

Amálie Vila 1921 secesní nostalgie
Amálie Vila 1921 secesní nostalgie

9,1 / 10 (80 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Amálie Vila 1921 secesní nostalgie sa nachádza v Olomouci, necelý 1 km od Olomouckého hradu. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Moderní Tiny House ve stylu Route 66 na venkově.
Moderní Tiny House ve stylu Route 66 na venkově.

10 / 10 (2 hodnotenie)

Moderný Tiny House ve stylu Route 66 na venkove so záhradou, terasou a grilom.Ponúka ubytovanie v Tršiciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Chaloupka na konci světa
Chaloupka na konci světa

9,2 / 10 (23 hodnotenie)

Chaloupka na konci světa sa nachádza v obci Ves Raškov, 22 km od Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, službu concierge a službu organizácie výletov.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Apartmán u sjezdovky
Apartmán u sjezdovky

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán u sjezdovky sa nachádza vo Filipoviciach, len 30 km od Pradědu a 50 km od Zlatej bane Złoty Stok.Ubytovanie je vzdialené 27 km od Múzea papiera Velké Losiny a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Rybářská restaurace a penzion u Horáků
Rybářská restaurace a penzion u Horáků

8,4 / 10 (81 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Rybářská restaurace a penzion u Horáků sa nachádza v Uničove a ponúka hosťom reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U řízků
Penzion U řízků

8,6 / 10 (318 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzión U řízků sa nachádza v obci Rapotín a ponúka reštauráciu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko. Dostupné je spoplatnené súkromné parkovisko.

Zámek Ruda nad Moravou
Zámek Ruda nad Moravou

9,4 / 10 (245 hodnotenie)

Zámek Ruda nad Moravou sa nachádza v Rude nad Moravou, 20 km od Múzea papiera Velké Losiny a 38 km od hradu Bouzov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na rieku.

Ubytování pod Hradem NOVÉ, Apartmán maxi AC
Ubytování pod Hradem NOVÉ, Apartmán maxi AC

9,6 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán maxi AC sa nachádza v Šternberku, 17 km od Olomouckého hradu a 19 km od stĺpu Najsvätejšej Trojice, Ubytování pod Hradem NOVÉ. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Ubytovacie zariadenie má výhľad do záhrady a je vzdialené 17 km od hlavnej železničnej stanice Olomouc a 17 km od Arcibiskupského paláca.

Apartmán s terasou
Apartmán s terasou

9,2 / 10 (88 hodnotenie)

Apartmán s terasou sa nachádza v Olomouci a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Je z neho výhľad na bazén. Tento apartmán poskytuje súkromný bazén, záhradu a neplatené súkromné parkovisko.

Ubytování Na statku
Ubytování Na statku

9,4 / 10 (19 hodnotenie)

Ubytovanie Na statku sa nachádza v Starej Červenej Vode v Olomouckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Zábřeh-Lukavice 1
Apartment Zábřeh-Lukavice 1

9,8 / 10 (6 hodnotenie)

Apartmán Zábřeh-Lukavice 1 s balkónom sa nachádza v Zábřehu v Olomouckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Vila Kouty
Vila Kouty

8,6 / 10 (48 hodnotenie)

Vila Kouty v Loučné nad Desnou s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie, záhradu, terasu, reštauráciu a priamy prístup na zjazdovky.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Jižní
Apartmán Jižní

9,4 / 10 (62 hodnotenie)

Apartmán Jižní v Přerove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 25 km od stĺpu Najsvätejšej Trojice, 25 km od Olomouckého hradu a 22 km od hlavnej autobusovej stanice Olomouc.Ubytovanie je vzdialené 25 km od Horného námestia a 25 km od Arcibiskupského paláca.

Chata Orlí vrch
Chata Orlí vrch

7,9 / 10 (61 hodnotenie)

Eko-Farma Orlí vrch je fungujúca farma s množstvom zvieratiek a reštauráciou v sliezskej obci Rejvíz medzi Zlatými Horami a Jeseníkom a ponúka vám domáci syr, slaninu, chlieb a koláče, ako aj bezplatné WiFi.