Dovolenkové domy

Pronájem chalupy Seč-Rostejn

8,8 / 10 (9 hodnotenie)

Rostejn 29, Drhotín, 538 43, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkové domy) Pronájem chalupy Seč-Rostejn sa nachádza v meste Drhotín (Česká republika - Pardubický kraj). Dovolenkové domy Pronájem chalupy Seč-Rostejn svojou lokalitou patrí do regiónu Pardubický kraj.

Pronájem chalupy Seč-Rostejn - Fotografie

Pronájem chalupy Seč-Rostejn - Adresa

Booking.com

Pronájem chalupy Seč-Rostejn - Popis

Pronájem chalupy Seč-Rostejn sa nachádza v Drhotíne a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.

Niektoré jednotky majú satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Ak by ste chceli objavovať túto oblasť, v okolí je možná turistika.

Kostol sv.Barbory bba Kostol Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa sú vzdialené 35 km od dovolenkového domu.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 26 km od ubytovacieho zariadenia.

.

Pronájem chalupy Seč-Rostejn - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada

Aktivity

 • Squash
 • Pešia turistika
 • Tenisový kurt
 • Aquapark
 • Bowling
 • Rybolov

Rôzne

 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Vonkajší bazén

 • Pre všetky vekové skupiny
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Sezónny bazén
 • Bazénová fólia/kryt
 • Plážové slnečníky

Wellness

 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Masáže
 • Masáž celého tela
 • Kúpeľ pod šírym nebom
 • Kúpeľné a wellness centrum

Dohovoríte sa

 • česky
 • slovensky
 • anglicky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Recepcia

 • Možnosť rezervácie výletov

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje

Ďalšie ubytovanie v oblasti Pardubický kraj

Vetrnik Depandance Hotelu Jirinka
Vetrnik Depandance Hotelu Jirinka

9,2 / 10 (194 hodnotenie)

Vetrník Depandance Hotel Jiřinka sa nachádza v obci Dolní Morava, 36 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.Hostia si môžu vychutnať výhľad na hory.

Apartmány NA DAŘILCE
Apartmány NA DAŘILCE

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmány NA DAŘILCE sa nachádzajú v obci Prostřední Libchavy, 24 km od zámku Litomyšl a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hostia si môžu dať drink v snack bare.

Chata u lesa
Chata u lesa

9 / 10 (27 hodnotenie)

Chata u lesa sa nachádza vo Výprachticiach v Pardubickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán HANA Pražského 523 , Česká Třebová
Apartmán HANA Pražského 523 , Česká Třebová

8,7 / 10 (151 hodnotenie)

Apartmán HANA Pražského 523, Česká Třebová sa nachádza v Českej Třebovej.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko pre osobné autá, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi.

Na samotě u lesa
Na samotě u lesa

9,9 / 10 (9 hodnotenie)

Ubytovanie Na samotě u lesa s výhľadom na bazén ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, približne 49 km od zámku Litomyšl.Nachádza sa 44 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Styl
Chata Styl

9,1 / 10 (10 hodnotenie)

Chata Styl sa nachádza v Hlinsku a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Nachádza sa 41 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Sezemice
Penzion Sezemice

9,1 / 10 (237 hodnotenie)

Pension Sezemice sa nachádza v meste Sezemice, 45 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.Tento 4-hviezdičkový penzión ponúka službu organizácie výletov.Penzión ponúka rodinné izby.

Penzion Na Sklepích
Penzion Na Sklepích

9,3 / 10 (124 hodnotenie)

Nachádza sa v Chrudimi, 43 km od Kostola sv.Barbara, Penzión Na Sklepích ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj detské ihrisko.Ubytovanie ponúka detský klub a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Ubytování - U nás doma
Ubytování - U nás doma

9 / 10 (59 hodnotenie)

Ubytování - U Nás Doma sa nachádza v obci Orličky, 43 km od mesta Polanica-Zdrój. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu, vonkajší bazén a možnosť pobytu s domácim zvieraťom. Nájdete tu gril, detské ihrisko a terasu. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.

Apartment Vysocina
Apartment Vysocina

9,3 / 10 (32 hodnotenie)

Tento apartmán s terasou sa nachádza v Svratke.Od Pardubíc je vzdialený 42 km.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

apartman Luník
apartman Luník

9,4 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Luník so záhradou, terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie v Svratke s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Quattro
Penzion Quattro

8,5 / 10 (259 hodnotenie)

Penzión Quattro sa nachádza v Ústí nad Orlicí a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 17 km od zámku Litomyšl.

Hotel Uno
Hotel Uno

8,1 / 10 (194 hodnotenie)

Hotel Uno sa nachádza 600 metrov od centra mesta Ústí nad Orlicí a okrem ubytovania vám ponúka saunu a malú posilňovňu. V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať medzinárodné jedlá. Hlavná železničná stanica je vzdialená 2 minúty chôdze od hotela.

Pension Klokočí
Pension Klokočí

9 / 10 (153 hodnotenie)

Penzión Klokočí sa nachádza 8 km od Nového Města na Moravě, v odľahlej oblasti v obklopení prírodou. V autentickej reštaurácii s terasou sa podávajú kvalitné jedlá medzinárodnej i českej kuchyne. Hostia si môžu oddýchnuť vo wellness centre so saunou a vírivkou. Využívať tu môžete aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Mlýnický Dvůr
Penzion Mlýnický Dvůr

8,3 / 10 (79 hodnotenie)

Pension Mlýnický Dvůr sa nachádza v Červenej Vode, 48 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Penzión sa nachádza asi 47 km od hradu Bouzov a 39 km od Múzea olomouckých syrov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 33 km od Múzea papiera Velké Losiny.

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

9,6 / 10 (21 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie "PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům sa nachádza v Červenej Vode 39 km od mesta Lądek-Zdrój. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Chata U Zámků
Penzion Chata U Zámků

10 / 10 (1 hodnotenie)

Pension Chata U Zámků sa nachádza v Čenkoviciach, 42 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Penzión je vzdialený 49 km od Múzea papiera Velké Losiny a 47 km od Múzea olomouckých syrov a ponúka predaj skipasov.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Hotel Poprad
Hotel Poprad

7,2 / 10 (37 hodnotenie)

Hotel Poprad sa nachádza pri parku Kociánka, 150 metrov od centra mesta Ústí nad Orlicí. Ponúka vám ubytovanie v izbách s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V reštaurácii na mieste si môžete vychutnať pokrmy českej kuchyne.

Buchtův statek
Buchtův statek

9,1 / 10 (41 hodnotenie)

Ubytovanie Buchtův statek sa nachádza v obci Vendolí, 31 km od Podlesí. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste.

Penzion Ovčárna
Penzion Ovčárna

9,6 / 10 (162 hodnotenie)

Penzión sa nachádza v pokojnej lokalite, 100 metrov od lyžiarskeho vleku Šanov. Ponúka vonkajší bazén, saunu, záhradu s grilom a detské ihrisko. V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

EA Rodinné chatky Kraskov
EA Rodinné chatky Kraskov

8,4 / 10 (14 hodnotenie)

EA Rodinné chatky Kraskov sa nachádzajú v Kraskove, 42 km od Hradca Králové.Na mieste sa nachádza bowlingová dráha, reštaurácia a bar.Pardubice sú vzdialené 21 km.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Semín
Chalupa Semín

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Chalupa Semín, nehnuteľnosť s grilom, sa nachádza v Semíne, 26 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa, 26 km od Kostnice v Sedlci a 29 km od Kostola sv.Barbara.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Haškův dvůr
Haškův dvůr

Haškův dvůr s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a terasou, približne 38 km od kostola sv.Barbara.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybárčenie a stolný tenis.

Excalibur Penzion a Restaurace
Excalibur Penzion a Restaurace

8 / 10 (233 hodnotenie)

Penzión a reštaurácia Excalibur sa nachádza v pokojnej lokalite, 80 metrov od centra mesta Moravská Třebová a 200 metrov od zámku Moravská Třebová. Interiér reštaurácie s klenbami je zariadený v rustikálnom štýle. Podávajú sa tu zdravé jedlá vrátane rybích špecialít, steakov a jedál talianskej kuchyne. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rybolov pro děti a dospělé
Rybolov pro děti a dospělé

8,1 / 10 (79 hodnotenie)

Rybolov pre deti a dospělé sa nachádza v tichej lokalite pri lese 1 km od centra mesta Lázně Bohdaneč a je súkromným rybárskym revírom.Ponúka prenájom rybárskeho vybavenia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Ubytovna Svitavy
Ubytovna Svitavy

1 / 10 (1 hodnotenie)

Ubytovňa Svitavy sa nachádza vo Svitavách, 19 km od zámku Litomyšl a 45 km od hradu Bouzov. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v celom objekte.Ubytovanie je vzdialené asi 43 km od Devet skal, 43 km od Múzea olomouckých syrov a 2.9 km od Moravského Lačnova.Javorník je 4.5 km od hostela.

Hotel SRC Lihovar
Hotel SRC Lihovar

8,7 / 10 (255 hodnotenie)

Hotel SRC Lihovar ponúka ubytovanie v Třemošnici s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, reštauráciou a detským ihriskom.Hotel má terasu a výhľad na hory a hostia si môžu vychutnať jedlo v reštaurácii.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Svojanov
Penzion Svojanov

8 / 10 (51 hodnotenie)

Penzión Svojanov sa nachádza v meste Svojanov, 22 km od obce Podlesí a ponúka sezónny vonkajší bazén, detské ihrisko a reštauráciu. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Hradiska
Hradiska

9,6 / 10 (16 hodnotenie)

Hradiska sa nachádza v Jablonnom nad Orlicí, 40 km od zámku Litomyšl a 48 km od Múzea papiera Velké Losiny, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Horský apartmán Dolní Morava
Horský apartmán Dolní Morava

Horský apartmán Dolní Morava so záhradou ponúka ubytovanie v obci Dolní Morava s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

PENZION VERMON
PENZION VERMON

8,6 / 10 (99 hodnotenie)

PENZION VERMON sa nachádza vo Svitavách, 20 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.Penzión sa nachádza asi 42 km od Múzea olomouckých syrov a 43 km od Devět skal.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 44 km od hradu Bouzov.

Hotel Karolina
Hotel Karolina

9,1 / 10 (142 hodnotenie)

Hotel Karolina sa nachádza v Lanškroune, 27 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 46 km od Múzea papiera Velké Losiny a 49 km od hradu Bouzov.Niektoré izby v hoteli majú balkón s výhľadom na mesto.

Apartments Emma
Apartments Emma

9 / 10 (151 hodnotenie)

Apartmány Emma s grilom sa nachádzajú v Červenej Vode, len 2.3 km od lyžiarskeho strediska Šanov a 16 km od Sky Walk Dolní Morava.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmánový dům 13 Rodinný
Apartmánový dům 13 Rodinný

9,5 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmánový dům 13 Rodinný s terasou ponúka ubytovanie v Seči s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento apartmán je vzdialený 35 km od kostola sv.Barbory bba 35 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa.

Apartmány Javorek
Apartmány Javorek

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmány Javorek sa nachádzajú v obci Sněžné v Pardubickom kraji. K dispozícii tu máte kúpeľné centrum a saunu. Jihlava je vzdialená 46 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou
Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

8 / 10 (8 hodnotenie)

Penzion a Reštaurácia Pod Sjezdovkou s terasou a barom sa nachádza v Čenkoviciach, 42 km od zámku Litomyšl a 44 km od Múzea papiera Velké Losiny.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 47 km od Múzea olomouckých syrov.

APARTMÁN u ZOUBKU
APARTMÁN u ZOUBKU

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

APARTMÁN u ZOUBKU ponúka ubytovanie v Litomyšli, 500 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Apartmán na náměstí
Apartmán na náměstí

9,3 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán na náměstí sa nachádza v Králíkoch, 47 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, bankomatom a službou organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Prima Apartmán Dolní Morava
Prima Apartmán Dolní Morava

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Prima Apartmán Dolní Morava sa nachádza v obci Dolní Morava a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

KOKOPEPINO
KOKOPEPINO

7 / 10 (8 hodnotenie)

KOKOPEPINO s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Litomyšli, 47 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou a 38 km od Devet skal.Nachádza sa 15 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Lipina
Penzion Lipina

8,7 / 10 (24 hodnotenie)

Rodinný penzión Lipina sa nachádza na vidieku východných Čiech v Mladoňoviciach a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a kuchyňou.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Restaurace a Penzion U Palečků
Restaurace a Penzion U Palečků

8,1 / 10 (231 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza v obci Skuteč v Pardubickom kraji, 43 km od Hradca Králové. Ponúka celoročný vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Penzión má terasu, krytý bazén a reštauráciu.

CHALUPA ANNA
CHALUPA ANNA

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

CHALUPA ANNA sa môže pochváliť záhradou, spoločným salónikom a terasou a ponúka ubytovanie v obci Dolní Morava s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Apartmán U Sjezdovky
Apartmán U Sjezdovky

8,7 / 10 (57 hodnotenie)

Apartmán U Sjezdovky sa môže pochváliť reštauráciou a priamym prístupom na lyžiach. Ponúka ubytovanie v obci Dolní Morava s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Ubytování Chlum 1
Ubytování Chlum 1

7,5 / 10 (2 hodnotenie)

Ubytovanie Chlum 1 sa nachádza v Hlinsku a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Nachádza sa 7 km od Hilinsko Vlek 2 a ponúka službu organizácie výletov.

Apartmán Můza
Apartmán Můza

9,1 / 10 (57 hodnotenie)

Apartmán Můza ponúka ubytovanie v Červenom Potoku a nachádza sa len 1 km od Rezortu Dolní Morava, kde sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike, wellness a mnohým ďalším aktivitám.

Pension Kraus
Pension Kraus

9 / 10 (112 hodnotenie)

Penzión Kraus v Litomyšli, 200 metrov od zámockého komplexu zapísaného na zozname UNESCO, ponúka izby s moderne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením, satelitnou TV a Wi-Fi pripojením na internet v celom areáli.Hostia majú prístup na vonkajšiu terasu.

Hotel and restaurant Via Ironia
Hotel and restaurant Via Ironia

8,8 / 10 (333 hodnotenie)

Hotel a reštaurácia Via Ironia sa nachádza v meste Vysoké Mýto a hosťom ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je reštaurácia a terasa. Každá izba je vybavená satelitnou TV, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou.