Hotel

Hotel Na Velké hospodě

7,9 / 10 (193 hodnotenie)

Nám T.G. Masarik 140, Sedlice, 387 32, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Hotel Na Velké hospodě sa nachádza v meste Sedlice (Česká republika - Juhočeský kraj). Hotel Hotel Na Velké hospodě sa nachádza v regióne Juhočeský kraj.

Hotel Na Velké hospodě - Fotografie

Hotel Na Velké hospodě - Adresa

Booking.com

Hotel Na Velké hospodě - Popis

Hotel Na velké hospodě s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza v mestečku Sedlice. Priamo na mieste nájdete reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko.

V každej izbe máte k dispozícii kúpeľňu a TV s plochou obrazovkou. V celom hoteli Na velké hospodě môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Priamo na mieste si môžete zahrať tenis. Najbližšie letisko Václava Havla Praha je vzdialené 85 km od ubytovacieho zariadenia.

Hotel Na Velké hospodě - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Pešia turistika
 • Rybolov
 • Cyklistika
 • Detské ihrisko
 • Tenisový kurt

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Toaleta
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút

Exteriér

 • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
 • Terasa
 • Vonkajší nábytok
 • Záhrada

Všeobecné

 • Rodinné izby
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník
 • Posteľná bielizeň

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Služby

 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Juhočeský kraj

Hotel Bílá Paní
Hotel Bílá Paní

8,4 / 10 (988 hodnotenie)

Hotel Bílá Pani sa nachádza v Jindřichovom Hradci, len 50 metrov od zámku a námestia. Ponúka reštauráciu s letnou terasou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hájenka hraběte Buquoye
Hájenka hraběte Buquoye

9,5 / 10 (161 hodnotenie)

Hájenka hraběte Buquoye sa nachádza v Kaplici, 24 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatné súkromné bbparkovisko, záhradu a spoločný salónik.34 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 24 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove. Ponúka bar a gril.Penzión ponúka výhľad na hory, terasu, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Treehouse 2čapy
Treehouse 2čapy

9,7 / 10 (47 hodnotenie)

Treehouse 2čapy, nehnuteľnosť so záhradou a terasou, sa nachádza v Tučapoch, 49 km od Námestia Přemysla Otakara II., 44 km od zámku Hluboká a 48 km od Čiernej veže.Luxusný stan s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybolov a cyklistika.

B&B Krumlov
B&B Krumlov

8,6 / 10 (149 hodnotenie)

B\u0026B Krumlov sa nachádza na vynikajúcom mieste v Českom Krumlove a ponúka kontinentálne raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 24 km od Námestia Přemysla Otakara II., necelý 1 km od otočného amfiteátra a 5 minút chôdze od Hlavného námestia v Českom Krumlove.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 200 metrov od zámku Český Krumlov.

Chatka u Horalíků
Chatka u Horalíků

9,2 / 10 (13 hodnotenie)

Chatka u Horalíků, nehnuteľnosť s terasou a grilom, sa nachádza v Horní Stropnici, 41 km od zámku Český Krumlov, 23 km od zámku Weitra a 34 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.Nachádza sa 35 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Lipánek
Apartmán Lipánek

9 / 10 (84 hodnotenie)

Apartmán Lipánek sa nachádza 5 minút chôdze od brehu Lipenskej priehrady a 500 metrov od lyžiarskeho strediska Kramolín. Ponúka záhradu s grilom.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

HC Hotel
HC Hotel

7,7 / 10 (386 hodnotenie)

HC Hotel sa nachádza v Českých Budějoviciach, 3,5 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatné súkromné parkovisko a spoločný lounge. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a využívať môžete aj detské ihrisko. Počas pobytu máte k dispozícii izbovú službu, službu organizácie výletov a zmenáreň.

Resort Nová Pec
Resort Nová Pec

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Resort Nová Pec sa nachádza v Novej Peci a ponúka terasu.Tento apartmán má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

U Černého kocoura a zeleného stromu
U Černého kocoura a zeleného stromu

9,1 / 10 (77 hodnotenie)

U Černého kocoura a zeleného stromu so záhradou a terasou ponúka ubytovanie v Tábore s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Toto ubytovanie v rodine sa nachádza 49 km od priehrady Orlík a 49 km od zámku Jindřichův Hradec.

Panorama Lipno Rosie 2
Panorama Lipno Rosie 2

8,3 / 10 (8 hodnotenie)

So záhradou, spoločným salónikom a terasou, Panorama Lipno Rosie 2 ponúka ubytovanie v Horní Plané s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point
Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s patiom a kávovarom, približne 22 km od zámku Český Krumlov.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a windsurfing.

Penzion Na Zámostí Malenice
Penzion Na Zámostí Malenice

7,5 / 10 (10 hodnotenie)

Penzión Na Zámostí Malenice sa nachádza v Maleniciach a má priamy prístup na lyžiach a gril.K dispozícii je reštaurácia, ktorá ponúka pizzu, a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Riviera Lipno 510/13
Riviera Lipno 510/13

9 / 10 (47 hodnotenie)

Riviera Lipno 510/13 je apartmán, ktorý sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 450 metrov od priehrady Lipno.Jednotka je 1.Nachádza sa 7 km od Chodníka korunami stromov Lipno a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartment Riviera 509/4 Lipno Home
Apartment Riviera 509/4 Lipno Home

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Riviera 509/4 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1.2 km od Lipenskej priehrady, v oblasti, kde sa dá lyžovať.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín
Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín

9,5 / 10 (6 hodnotenie)

Rekreačný radový dům s vyhlídkou na Libíně sa nachádza len 39 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Prachaticiach s prístupom do záhrady, na terasu a do spoločnej kuchyne.Táto vila s výhľadom na mesto a bazén je vybavená aj bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Vilka Dana
Vilka Dana

9 / 10 (1 hodnotenie)

Vilka Dana s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom približne 44 km od Námestia Přemysla Otakara II.Tento dovolenkový dom je vzdialený 44 km od Čiernej veže a 45 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.

Apartment Riviera 503-8 Lipno Home
Apartment Riviera 503-8 Lipno Home

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Riviera 503-8 Lipno Home s grilom a bankomatom sa nachádza na atraktívnom mieste v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1.2 km od Lipenskej priehrady.K dispozícii je reštaurácia, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Villa Slupečná
Villa Slupečná

9,6 / 10 (29 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Villa Slupečná sa nachádza v obci Lipno nad Vltavou, asi 600 metrov od Lipenskej priehrady, a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady. Počas pobytu v tejto vile môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón.

Hotel OLDINN
Hotel OLDINN

8,9 / 10 (870 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Hotel OLDINN má dobrú polohu v centre Českého Krumlova len pár krokov od zámku Český Krumlov a Hlavného námestia. Rotujúci amfiteáter je vzdialený 4,2 km. K službám a zariadeniam tohto hotela patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a izbová služba. Vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Za príplatok vám personál zabezpečí súkromné parkovisko.

Penzion U Studeného potoka
Penzion U Studeného potoka

9,1 / 10 (35 hodnotenie)

Penzión U Studeného potoka na hranici národného parku Bayerischer Wald ponúka izby a terasu s výhľadom na zvlnenú krajinu.Vychutnajte si raňajky formou bufetu a medzinárodnú a českú kuchyňu v tradične zariadenej reštaurácii.

Apartmán Eliška
Apartmán Eliška

9,1 / 10 (12 hodnotenie)

Apartmán Eliška s terasou ponúka ubytovanie v Nových Hutách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Tento apartmán má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Lipno nad Vltavou Apart se 2 lož k koutem ob pokojem sklepem a terasou ubytování v režimu so so v délce 7 nocí u délky nejméně od 4 noclehů v jednom týdnu je možná dohoda na telefonu
Lipno nad Vltavou Apart se 2 lož k koutem ob pokojem sklepem a terasou ubytování v režimu so so v délce 7 nocí u délky nejméně od 4 noclehů v jednom týdnu je možná dohoda na telefonu

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Boasting a detské ihrisko a turistická prepážka, Lipno nad Vltavou Apart sa 2 lož k rohovému kútu izby s pivnicou a ubytovanie v režime tak v dĺžke 7 nocí u dĺžky najmenej od 4 noci v jednom týždni je možná dohoda na telefóne sa nachádza 1 3 km 3 km od Jezerní.Ponúkam bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, sezónny vonkajší bazén, priamy prístup na zjazdovky a vysoké.

Chalupa Slunečná
Chalupa Slunečná

6 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa Slunečná sa nachádza len 37 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Želnave s prístupom do spoločného salónika, záhrady a spoločnej kuchyne.Ubytovanie je vzdialené 36 km od priehrady Lipno a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Hájenka Knížecí Pláně
Hájenka Knížecí Pláně

Hájenka Knížecí Pláně má v obci Borová Lada záhradu, terasu, reštauráciu a bar.K dispozícii je detské ihrisko a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování u Knotků
Ubytování u Knotků

8,7 / 10 (52 hodnotenie)

Ubytovanie u Knotků sa nachádza v Novej Bystřici, 44 km od historického centra mesta Telč a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 44 km od zámku Telč.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.

Borovansky mlyn
Borovansky mlyn

8,3 / 10 (103 hodnotenie)

Ubytovanie Borovanský mlyn sídli v zrekonštruovanom mlyne a farmárskom dome, ktorý sa nachádza 2 km od obce Borovany v južných Čechách a 16 km od Českých Budějovíc. Nachádza sa na brehu malého rybníka a ponúka vonkajší bazén, saunu a fitnescentrum.

Guest House Splávek
Guest House Splávek

8,3 / 10 (92 hodnotenie)

Penzión Splávek sa nachádza v Strakoniciach a ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 47 km od hradu Zvíkov.

Pension Anna
Pension Anna

9 / 10 (146 hodnotenie)

Penzión Anna prevádzkovaný rodinou sídli v typickom českom dome situovanom v historickom centre Českého Krumlova, zapísanom na zozname UNESCO. Ponúka vám ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a výdatné domáce raňajky.

Hostinec a penzion U Rezků
Hostinec a penzion U Rezků

8,4 / 10 (102 hodnotenie)

Hostinec a penzion U Rezků sa nachádza v meste Jistebnice, 12 km od Tábora. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a terasu.

Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy
Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy

10 / 10 (1 hodnotenie)

Located in Planá nad Lužnicí, 43 km from Chateau Jindřichův Hradec, Rodinný domek v centre Plané nad Luž.Jižní Čechy ponúkajú ubytovanie so záhradou, Wi-Fi, recepciou s nepretržitou prevádzkou a bankomatom.Dovolenkový dom sa nachádza ako súkromné bbbbbbparkovisko v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je cyklistika a stolný tenis.

Pivovar Prachatice
Pivovar Prachatice

8,7 / 10 (237 hodnotenie)

Pivovar Prachatice sa nachádza v Prachaticiach a ponúka terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovanie je vzdialené približne 45 km od Námestia Přemysla Otakara II., 37 km od otočného amfiteátra a 39 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 37 km od zámku Český Krumlov.

Apartmány Česká Kanada
Apartmány Česká Kanada

8,6 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmány Česká Kanada sa nachádzajú v meste Český Rudolec a ponúkajú reštauráciu a výhľad do záhrady, 21 km od historického centra mesta Telč a 21 km od zámku Telč.

Holiday home U Luboše
Holiday home U Luboše

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Dovolenkový dom U Luboše so spoločným salónikom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Trhových Svinoch, 24 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 31 km od zámku Český Krumlov.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Měšťan
Penzion Měšťan

8 / 10 (345 hodnotenie)

Pension Měšťan sa nachádza v Jindřichovom Hradci, 41 km od historického centra Telče. Ponúka reštauráciu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a bar.Ubytovanie je vzdialené približne 41 km od zámku Telč, 36 km od hradu Heidenreichstein a 41 km od autobusovej stanice Telč.Penzión ponúka rodinné izby.

Apartmány Sunny hill
Apartmány Sunny hill

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmány Sunny hill sa nachádzajú vo Frymburku v Juhočeskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Olšina 31
Penzion Olšina 31

9,6 / 10 (23 hodnotenie)

Penzión Olšina 31 sa nachádza v obci Horní Planá. Ponúka sezónny vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Český Krumlov je vzdialený 17 km. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home
F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou v blízkosti Lipenskej priehrady a ponúka ubytovanie s požičovňou lyžiarskeho vybavenia, predajňou skipasov, záhradou a priamym prístupom na zjazdovky.Nachádza sa 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a službu concierge.

Pension Lažany
Pension Lažany

9,4 / 10 (70 hodnotenie)

Penzión Lažany nájdete uprostred zvlnenej krajiny s lúkami a rybníkmi v južných Čechách, 6 km od zámku Blatná.Ponúka vonkajší bazén a vírivku.

Apartmán Lipno - Dvě Zátoky
Apartmán Lipno - Dvě Zátoky

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Lipno - Dvě Zátoky sa nachádza vo Frymburku, len 16 km od priehrady Lipno. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi.Nachádza sa 28 km od zámku Český Krumlov a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány u Michala
Apartmány u Michala

9,3 / 10 (12 hodnotenie)

Apartmány u Michala sa nachádzajú v obci Stachy v Juhočeskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Chlumec
Penzion Chlumec

8,8 / 10 (72 hodnotenie)

Rodinný Penzión Chlumec sa nachádza v Českom Krumlove, 15 minút jazdy autom od zámku Český Krumlov. Ponúka izby s kuchynkou a bezplatné súkromné parkovisko.

Farma Náhlov
Farma Náhlov

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Farma Náhlov vo Frymburku s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie, vonkajší bazén, záhradu, spoločný salónik, terasu a gril.

Riviera Lipno Provence
Riviera Lipno Provence

9,5 / 10 (10 hodnotenie)

Riviera Lipno Provence je ubytovacie zariadenie pri pláži v Lipne nad Vltavou, 1.2 km od priehrady Lipno a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 33 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Element Lakeside Apartments
Element Lakeside Apartments

9,4 / 10 (390 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Element Lakeside Apartments sa nachádza v obci Lipno nad Vltavou, 1,9 km od chodníka korunami stromov, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na priehradu Lipno. Počas pobytu v tomto apartmáne môžu hostia parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. V jeho okolí sa môžu venovať aktivitám ako pešia turistika či lyžovanie.

Penzion Hornička
Penzion Hornička

9 / 10 (232 hodnotenie)

Penzion Hornička sa nachádza v Českom Krumlove, 2,6 km od zámku Český Krumlov a 2,6 km od hlavného námestia. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatné súkromné parkovisko pre hostí, ktorí prídu autom. Hostia sa môžu ubytovať aj v rodinných izbách a využívať detské ihrisko. V ubytovaní je k dispozícii spoločná kuchyňa, izbová služba a služba organizácie výletov.

Hotel Elsyn Dvůr
Hotel Elsyn Dvůr

8,7 / 10 (27 hodnotenie)

Hotel Elsyn Dvůr má záhradu, spoločný salónik, terasu a bar v obci Stachy.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia, bezplatné bicykle, krytý bazén a fitnescentrum.K dispozícii je detské ihrisko a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Ferda
Pension Ferda

8,9 / 10 (290 hodnotenie)

Tento rodinný penzión v Českom Krumlove s výhľadom na historické centrum mesta je vzdialený 10 minút chôdze.Ponúka herňu a bar.Izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a modernú kúpeľňu.

Apartmán u břehu Lipna
Apartmán u břehu Lipna

9 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán u břehu Lipna s terasou ponúka ubytovanie v Horní Plané s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Nachádza sa 24 km od zámku Český Krumlov a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.