Hostel

K-HAUS

9,7 / 10 (41 hodnotenie)

Zbrojnická 77, Podmokly, Děčín, 405 02, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hostel) K-HAUS sa nachádza v meste Děčín (Česká republika - Ústecký kraj) a pre svojich hostí ponúka parkovanie na mieste a bezplatné wi-fi. Hostel K-HAUS svojou lokalitou patrí do regiónu Ústecký kraj.

K-HAUS - Adresa

Booking.com

K-HAUS - Popis

K-HAUS ponúka izby v Děčíne, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Hostel ponúka výhľad na mesto a slnečnú terasu.

V hosteli má každá izba písací stôl.Každá izba je vybavená rýchlovarnou kanvicou a niektoré izby majú kuchyňu s chladničkou, rúrou a mikrovlnnou rúrou.Všetky izby v hoteli K-HAUS sú vybavené posteľnou bielizňou a uterákmi.

Najbližšie letisko Drážďany je vzdialené 83 km od ubytovania.

.

K-HAUS - Vybavenie ubytovania

Služby

 • Denné upratovanie
 • Bankomat
 • Služba žehlenia
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Úschovňa batožín
 • Práčovňa

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Papuče
 • Sprchovací kút
 • Toaletný papier
 • Uteráky/posteľná bielizeň za príplatok
 • Toaleta

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Budík

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa
 • Rýchlovarná kanvica

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • kórejsky

Exteriér

 • Slnečná terasa
 • Vonkajší nábytok

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie
 • Sušiak na bielizeň

Všeobecné

 • Kúrenie
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Obývacie priestory

 • Pracovný stôl

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je € 10 za deň.

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Výhľad

 • Výhľad na mesto

Ďalšie ubytovanie v meste Děčín

U Kosti - Bohemian Switzerland
U Kosti - Bohemian Switzerland

8,2 / 10 (49 hodnotenie)

U Kosti - České Švajčiarsko sa nachádza v Děčíne a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Spacious Apartment Děčín
Spacious Apartment Děčín

8,7 / 10 (95 hodnotenie)

Spacious Apartment Děčín sa nachádza v Děčíne, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, bankomatom a službou organizácie výletov.Hostia môžu využívať balkón a detské ihrisko.

Chata Modesta
Chata Modesta

9,8 / 10 (14 hodnotenie)

Chata Modesta sa nachádza 12 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 21 km od pevnosti Königstein. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny vonkajší bazén.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Kocanda
Hotel Kocanda

8,2 / 10 (625 hodnotenie)

Hotel Kocanda sa nachádza v Děčíne, vedľa rieky Labe s cyklotrasami. Hosťom ponúka reštauráciu, detské ihrisko a moderne zariadené izby. K dispozícii je aj bezlatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

U Bývalé pošty
U Bývalé pošty

8,5 / 10 (57 hodnotenie)

U Bývalé pošty ponúka ubytovanie v Děčíne, 30 km od pevnosti Königstein.Ubytovanie je vzdialené 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Útulný apartmán v centru, s krásným výhledem
Útulný apartmán v centru, s krásným výhledem

8,3 / 10 (37 hodnotenie)

Útulný apartmán v centre, s krásným výhledem v Děčíně ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 30 km od pevnosti Königstein.

Penzion Marion
Penzion Marion

8,1 / 10 (365 hodnotenie)

Pension Marion sa nachádza 3 km od centra mesta Děčín a má veľkú záhradu.

Penzion Via Ferrata
Penzion Via Ferrata

8,7 / 10 (518 hodnotenie)

Penzion Via Ferrata ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bar v Děčíne.Súčasťou izieb je patio.

Apartmán Pod Zámkem
Apartmán Pod Zámkem

9,4 / 10 (107 hodnotenie)

Apartmán Pod Zámkem sa nachádza v Děčíne, 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 30 km od pevnosti Königstein, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán s výhľadom na mesto a rieku ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín
Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín

8 / 10 (1 hodnotenie)

Útulný byt 3+kk v Děčíně sa nachádza 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein v Děčíne a ponúka ubytovanie s kuchyňou.

Penzion u Lípy
Penzion u Lípy

7,6 / 10 (9 hodnotenie)

Pension u Lípy sa nachádza 29 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 38 km od pevnosti Königstein a ponúka izby v Děčíne.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a organizuje výlety pre hostí.

Pension U Lipy
Pension U Lipy

9,5 / 10 (76 hodnotenie)

Penzión U Lipy sa nachádza v krajinnom parku Labské pískovce na okraji Národného parku České Švajčiarsko a ponúka rozsiahlu záhradu s volejbalovým, tenisovým a nohejbalovým ihriskom, vonkajší bazén a detské ihrisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chateau Děčín
Chateau Děčín

9 / 10 (72 hodnotenie)

Zámok Děčín sa nachádza v Děčíne, 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány Děčín
Apartmány Děčín

8,8 / 10 (219 hodnotenie)

Apartmány Děčín sa nachádzajú v Děčíne, 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu s terasou, výhľadom na mesto a vstup do sauny a vírivky.

Chata Chlumík
Chata Chlumík

9,4 / 10 (11 hodnotenie)

Chata Chlumík s bazénom, záhradou, terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Děčíne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Děčínska chatka
Děčínska chatka

Děčínska chatka ponúka ubytovanie v Děčíne, 32 km od pevnosti Königstein.Nachádza sa 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Lokotka Děčín
Penzion Lokotka Děčín

7,9 / 10 (237 hodnotenie)

Pension Lokotka Děčín s terasou a barom sa nachádza v Děčíne, 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 31 km od pevnosti Königstein.

Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem
Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Ubytovanie Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilom sa nachádza v Děčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Krásný byt v centru Děčína
Krásný byt v centru Děčína

9 / 10 (123 hodnotenie)

Krásny byt v centru Děčína sa nachádza v Děčíne, len 24 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Tento apartmán je vzdialený 32 km od pevnosti Königstein.

Apartment Zámecká
Apartment Zámecká

6,1 / 10 (67 hodnotenie)

Reštauráciu a bar ponúka Apartmán Zámecká, ktorý sa nachádza v Děčíne, 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 30 km od pevnosti Königstein.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán Galerie
Apartmán Galerie

8,4 / 10 (236 hodnotenie)

Apartmán Galerie ponúka ubytovanie v Děčíne.Hostia môžu využívať terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

ARMEX LiveCentrum
ARMEX LiveCentrum

9,3 / 10 (1065 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie ARMEX LiveCentrum sa nachádza v meste Děčín, 35 km od Teplíc. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko. Jedinečná kvalitná reštaurácia Arrigo ponúka raňajky, obedy a večere. Vybrať si môžete zo širokej ponuky a la carte. Nemecké mesto Drážďany je vzdialené 45 km a kúpeľné mesto Bad Schandau 20 km. Najbližšie letisko je Letisko Václava Havla Praha, ktoré je od ubytovania vzdialené 75 km.

Hotel U Kaple
Hotel U Kaple

8,4 / 10 (724 hodnotenie)

Hotel U kaple sídli v bývalom kláštore na pokojnom mieste v Děčíne, oproti Thunovej kaplnke. Využívať tu môžete bezplatné verejné Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia hotela má letnú terasu a ponúka typickú českú kuchyňu.

Krásný malý apartmán pro milovníky skal a přírody
Krásný malý apartmán pro milovníky skal a přírody

Krásny malý apartmán pre milovníkov skal a prírody sa nachádza v Děčíne.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad na hory a rieku.

Hotel Kovarna
Hotel Kovarna

7,6 / 10 (83 hodnotenie)

Hotel Kovárna sa nachádza v národnom parku České Švýcarsko, 4 km od centra mesta Děčín. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko strážené kamerovým systémom.

Apartmán Domov Děčín
Apartmán Domov Děčín

7,8 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Domov Děčín sa nachádza v Děčíne, 24 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 33 km od pevnosti Königstein. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.

Aparthotel Faust
Aparthotel Faust

8,3 / 10 (97 hodnotenie)

Apartmánový hotel Faust sa nachádza 22 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartments Rose Garden
Apartments Rose Garden

8,9 / 10 (143 hodnotenie)

Apartmány Rose Garden II s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú ubytovanie v Děčíne, 5 minút chôdze od zámku Děčín.

Apartman Dc
Apartman Dc

9,3 / 10 (51 hodnotenie)

Apartman Dc ponúka ubytovanie v Děčíne, 33 km od pevnosti Königstein.Tento 3-hviezdičkový apartmán je vzdialený 24 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Apartmá Luxura
Apartmá Luxura

7,5 / 10 (105 hodnotenie)

Apartmá Luxura sa nachádza v Děčíne, 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 30 km od pevnosti Königstein. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Fraise
Apartmán Fraise

8,7 / 10 (85 hodnotenie)

Apartmán Fraise sa nachádza v Děčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybolov a cyklistika.

Ubytování U Pekaře
Ubytování U Pekaře

7,4 / 10 (593 hodnotenie)

Ubytování U Pekaře sa nachádza v historickom centre Děčína a ponúka vám reštauráciu a apartmány s kúpeľňou a kuchyňou. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

Ubytování na Čechách
Ubytování na Čechách

9,5 / 10 (37 hodnotenie)

Ubytování na Čechách sa nachádza v Děčíne a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 48 km od Budyšína a hostia môžu využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

bergRESORT apartments
bergRESORT apartments

9,1 / 10 (82 hodnotenie)

Apartmány bergRESORT sa nachádzajú v Děčíne, 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúkajú záhradu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Niektoré izby v hoteli majú terasu s výhľadom na mesto.

Apartmán Isabel
Apartmán Isabel

8,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Isabel sa nachádza v Děčíne, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 32 km od pevnosti Königstein. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Hotel S-centrum Děčín
Hotel S-centrum Děčín

7,6 / 10 (135 hodnotenie)

Hotel S-centrum Děčín sa nachádza v centre mesta Děčín, len 100 metrov od brehu rieky Labe. Ponúka pohodlné ubytovanie a veľké športové centrum. V izbách je k dispozícii bezplatný káblový internet.

Ubytování v soukromí rodinné vily v Děčíně
Ubytování v soukromí rodinné vily v Děčíně

8,9 / 10 (109 hodnotenie)

Ubytovanie v soukromí rodinné vily v Děčíně sa nachádza v Děčíne v Ústeckém kraji, 24 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, fitnescentrum a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Oáza DC
Apartmán Oáza DC

Apartmán Oáza DC sa nachádza v Děčíne, 20 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 29 km od pevnosti Königstein. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad do záhrady.

Beauty-Spa Apartment
Beauty-Spa Apartment

7,3 / 10 (36 hodnotenie)

Apartmán Beauty-Spa s výhľadom na mesto, spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Děčíne, 21 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 30 km od pevnosti Königstein.

attic apartment with terrace
attic apartment with terrace

9,5 / 10 (51 hodnotenie)

Ubytovanie s vlastným bazénom, výhľadom na mesto a balkónom, podkrovný apartmán s terasou sa nachádza v Děčíne.Nachádza sa 26 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

apartman.lara
apartman.lara

9,3 / 10 (174 hodnotenie)

Nachádza sa v Děčíne, 27 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, apartmán.Lara ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi, 24-hodinovou recepciou a službou organizácie výletov.Privát s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, rybolov a cyklistika.

Apartments Sharka
Apartments Sharka

8,2 / 10 (199 hodnotenie)

Apartmány Sharka s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v Děčíne, 24 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 33 km od pevnosti Königstein.

Vila v mozaikovém španělském stylu v Děčíně
Vila v mozaikovém španělském stylu v Děčíně

9 / 10 (31 hodnotenie)

Vila v mozaikovom španělskom stylu v Děčíně sa nachádza v Děčíne, len 26 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Naskytá sa z neho výhľad do záhrady a je vzdialený 35 km od pevnosti Königstein.

Wellness apartmán Bělá
Wellness apartmán Bělá

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Wellness apartmán Bělá so saunou sa nachádza v Děčíne.Ubytovacie zariadenie sídli v budove z 18. storočia a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a je vzdialené 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 34 km od pevnosti Königstein.

Berta's Apartments
Berta's Apartments

8,8 / 10 (6 hodnotenie)

Berta's Apartments sa nachádza v Děčíne, 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 34 km od pevnosti Königstein. Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.

Klostrmanka - Děčín, Letná
Klostrmanka - Děčín, Letná

8,6 / 10 (97 hodnotenie)

Complete with a restaurant, Klostrmanka - Děčín, Letná sa nachádza v Děčíne, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 32 km od pevnosti Königstein.

Penzion U Pivovaru
Penzion U Pivovaru

8,6 / 10 (81 hodnotenie)

Pension U Pivovaru sa nachádza v Děčíne, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 32 km od pevnosti Königstein.

Hotel Kristin Hrádek
Hotel Kristin Hrádek

8,7 / 10 (209 hodnotenie)

Hotel Kristin Hrádek sa nachádza v Děčíne, 32 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Hotel bol postavený v 18. storočí a je vzdialený 37 km od pevnosti Königstein.Hotel má detské ihrisko a výhľad do záhrady a hostia si môžu vychutnať jedlo v reštaurácii alebo drink v bare.