Privát

Tři okna do hor

8,8 / 10 (26 hodnotenie)

Malá Štáhle 19, Malá Štáhle, 795 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (privát) Tři okna do hor sa nachádza v meste Malá Štáhle (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Privát Tři okna do hor svojou lokalitou patrí do regiónu Moravskosliezský kraj.

Tři okna do hor - Fotografie

Tři okna do hor - Adresa

Booking.com

Tři okna do hor - Popis

Tři okna do hor sa nachádzajú v obci Malá Štáhle v Moravskosliezskom kraji, 24 km od Pradědu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, spoločným salónikom a bezplatným súkromným parkoviskom.

Privát má terasu.

Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené 39 km a hlavná železničná stanica Olomouc 50 km.Najbližšie letisko Leoša Janáčka Ostrava je vzdialené 85 km.

.

Tři okna do hor - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Ventilátor
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • francúzsky

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Služby

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Ďalšie ubytovanie v oblasti Moravskosliezský kraj

Hotel Terasa
Hotel Terasa

7,9 / 10 (115 hodnotenie)

Tento 4-hviezdičkový hotel Terasa ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, súkromné bbparkovisko na mieste a výhľad na Beskydy.Nachádza sa v malebnom prostredí na brehu priehrady Olešná neďaleko Frýdku-Místku.

Penzion Čavisov
Penzion Čavisov

9,7 / 10 (89 hodnotenie)

Pension Čavisov sa nachádza v Čavisove, 18 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 19 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava, 12 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a 16 km od Ostrava Arény.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Hotel Vitality
Hotel Vitality

9,2 / 10 (116 hodnotenie)

Hotel Vitality sa nachádza v podhorí Beskýd. Má strešné wellness centrum a bazén s vodným barom zadarmo. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dobra Chata V Dobre
Dobra Chata V Dobre

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Dobra Chata V Dobre má sezónne otvorený vonkajší bazén a ponúka hosťom ubytovanie vo Frýdku-Místku s bezplatným WiFi a výhľadom do záhrady. Súčasťou ubytovania je aj terasa.

Apartmány Anna
Apartmány Anna

9,3 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Trojanovice, v blízkosti horského lanového parku Tarzánia a sedačkovej lanovky vedúcej do osady Pustevny. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

apartmány Gingo
apartmány Gingo

9 / 10 (101 hodnotenie)

Apartmány Gingo sa nachádzajú vo Vrbne pod Pradědem v Moravskosliezskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.Súčasťou ubytovania je sauna.

Liščí Mlýn
Liščí Mlýn

8,4 / 10 (196 hodnotenie)

Areál Liščí Mlýn sa nachádza uprostred prírody, na pokojnom mieste v obci Bystré, 2 km od centra mesta Frenštát pod Radhoštěm. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch, parkovanie zdarma, bezplatné požičanie športových potrieb, reštauráciu, záhradu s detským ihriskom a vonkajší bazén.

Penzion Na Císařství
Penzion Na Císařství

8 / 10 (54 hodnotenie)

Penzión Na Císařství sa nachádza v obci Horní Suchá, 33 km od mesta Wisła a 40 km od mesta Szczyrk. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priamo na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Penzion St. Florian Příbor
Penzion St. Florian Příbor

8,9 / 10 (163 hodnotenie)

Penzión a reštaurácia Florián sa nachádzajú v centre mesta Příbor a ponúka hosťom izby s dreveným nábytkom. V celej budove penziónu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata pod Bukem
Chata pod Bukem

9,2 / 10 (9 hodnotenie)

Chata pod Bukem sa nachádza v meste Bystřice, 26 km od lyžiarskeho strediska Zagron Istebná a 34 km od Múzea lyžovania. Ponúka gril a výhľad do záhrady.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Hotel & Caffe Silesia
Hotel & Caffe Silesia

8,9 / 10 (387 hodnotenie)

Tento elegantne zariadený hotel sa nachádza v budove zo 17. storočia priamo pri frýdeckom zámku. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Priamo pred hotelom je vám k dispozícii parkovisko, pričom jeho rezervácia nie je možná.

Chata Železná 83
Chata Železná 83

Chata Železná 83 ponúka ubytovanie vo Vrbne pod Pradědem, 49 km od Múzea papiera Velké Losiny.Nachádza sa 19 km od Pradědu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán u Alfonse
Apartmán u Alfonse

9,4 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán u Alfonse sa nachádza v Horní Lhotě, 24 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice, 26 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a 15 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.Tento apartmán má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Bungalov u Draka Vřesina
Bungalov u Draka Vřesina

9,7 / 10 (9 hodnotenie)

Bungalov u Draka Vřesina sa nachádza v meste Vřesina, 15 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, 24-hodinovú recepciu a službu concierge.Nachádza sa 22 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka službu organizácie výletov.

Chaloupka, která existuje
Chaloupka, která existuje

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chaloupka, která existuje so záhradou a grilom ponúka ubytovanie v Ostravici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Harmony Club Hotel
Harmony Club Hotel

7,8 / 10 (613 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza v Ostrave, 2 minúty chôdze od zastávky električiek Dům energetiky. Ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi, reštauráciu s terasou a kongresové priestory.

Chalupa pod Lysou horou
Chalupa pod Lysou horou

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Chalupa pod Lysou horou sa nachádza vo Frýdku-Místku.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na ping-pong, šípky a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Zámek Poruba
Zámek Poruba

7,9 / 10 (25 hodnotenie)

Zámek Poruba sa nachádza v Ostrave, 10 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 10 km od Stodolnej ulice. Ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 10 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava, 10 km od Ostravar Arény a 14 km od ZOO Ostrava. Izby majú balkón s výhľadom do záhrady.

Chalupa Rozcestí, z Gruntu dobré přespání
Chalupa Rozcestí, z Gruntu dobré přespání

9,7 / 10 (4 hodnotenie)

Chalupa Rozcestí, z Gruntu dobré přespání so záhradou a grilom ponúka ubytovanie v Dolní Moravici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Hotel Pod Zeleným Dubem
Hotel Pod Zeleným Dubem

9 / 10 (252 hodnotenie)

Hotel Pod Zeleným Dubom ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Bohumíne, 10 km od centra Ostravy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštaurácia a detské ihrisko. Na mieste nájdete bar. Využívať môžete aj neplatené súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na česko-poľskej hranici.

Ruby Blue
Ruby Blue

8,4 / 10 (1452 hodnotenie)

Štýlový hotel Ruby Blue sa nachádza priamo na známej Stodolní ulici v centre Ostravy. Ponúka ubytovanie v moderne zariadených nefajčiarskych izbách s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet, inteligentnou TV s programom Netflix a minibarom. Izby Comfort a Business sú vybavené klimatizáciou.

Penzion Na Kurtech
Penzion Na Kurtech

8,5 / 10 (102 hodnotenie)

Penzión Na Kurtech sa nachádza v Opave, 15 km od aquaparku v Kravařích. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rebel House
Rebel House

9,4 / 10 (48 hodnotenie)

Hotel Rebel House sa nachádza vo Frýdlante nad Ostravicí a ponúka reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie je vzdialené 38 km od Cieszyna. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán se zahradou
Apartmán se zahradou

8,9 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán se zahradou so záhradou sa nachádza v Krnove v Moravskosliezskom kraji.Nachádza sa 49 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ydykseb
Ydykseb

9,3 / 10 (184 hodnotenie)

Ydykseb ponúka ubytovanie v meste Frýdlant nad Ostravicí, v oblasti Beskyd. K dispozícii je detské ihrisko, slnečná terasa, reštaurácia a neplatené súkromné parkovisko.

APARTMÁNY VILA LIBĚNA
APARTMÁNY VILA LIBĚNA

8,6 / 10 (47 hodnotenie)

Odohráva sa v Ostrave, 2.APARTMÁNY VILA LIBĚNA sa nachádzajú 9 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a 10 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Pension Dana
Pension Dana

8,4 / 10 (35 hodnotenie)

Penzión Dana sa nachádza vo Vrbne pod Pradědem, 19 km od Pradědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Restaurant-Penzión HEVIL
Restaurant-Penzión HEVIL

4 / 10 (1 hodnotenie)

Nachádza sa v Hlučíne, 8.Reštaurácia-Penzión HEVIL sa nachádza 5 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 13 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava a 13 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 15 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice.

Hotel Zlatý Orel
Hotel Zlatý Orel

8,4 / 10 (106 hodnotenie)

Hotel Zlatý Orel sa nachádza neďaleko obce Ostravice, uprostred pekne upravených záhrad. Ponúka výhľad na Lysú horu, kaviareň s letnou terasou a reštauráciu s vínnou pivnicou. K dispozícii je aj wellness centrum s vírivkou.

Penzion DMZ
Penzion DMZ

8,5 / 10 (522 hodnotenie)

Penzión DMZ sa nachádza len 50 metrov od električkovej zastávky Mariánské Náměstí, odkiaľ sa jednoducho dostanete do 3 km vzdialenej Ostravy. Ubytovať sa môžete v prakticky zariadených izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Masarykova Chata
Masarykova Chata

8,4 / 10 (98 hodnotenie)

Masarykova Chata sa nachádza v oblasti Bumbálka, 50 km od Ostravy. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Partyzánské náměstí
Apartmán Partyzánské náměstí

8 / 10 (2 hodnotenie)

Sada 1.6 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava, 6.1 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 3.Apartmán Partyzánské náměstí ponúka ubytovanie v obci Jáma Jindřich, 4 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava.Tento byt má 8.6 km od Ostrava Arény a 48 km od TwinPigs.

Penzion BránaBeskyd
Penzion BránaBeskyd

8,5 / 10 (87 hodnotenie)

Penzión sa nachádza v prírodnom parku/lese, medzi riekou a mlynom. Architektúra v jeho interiéroch pochádza zo 40. rokov a Ministerstvo kultúry vyhlásilo objekt za kultúrnu pamiatku. Jeho autormi sú významní moravskí architekti Lubomír a Čestmír Šlapeta, ktorí patria do tzv. druhej generácie českých funkcionalistov K dispozícii je bezplatné pripojenie na internet. Penzión je súčasťou areálu tenisového klubu s 9 antukovými vonkajšími tenisovými kurtmi. Vedľa penziónu sa nachádza aj minigolfové ihrisko s 18 jamkami. V blízkom okolí nájdete množstvo reštaurácií, krčiem a vonkajší bazén a ďalšie aktivity sú dostupné v meste Frýdlant nad Ostravicí.

Apartmán Karlova Studánka
Apartmán Karlova Studánka

8,8 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Karlova Studánka s výhľadom do záhrady sa nachádza v Karlovej Studánke, 10 km od Pradědu a 46 km od Múzea papiera Velké Losiny.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Hotel GTC 3* superior
Hotel GTC 3* superior

9 / 10 (227 hodnotenie)

Hotel GTC 3* superior sa nachádza v Bílovci, 26 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Každé ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli má výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 27 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.

Chata na sjezdovce
Chata na sjezdovce

9,7 / 10 (32 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Chata na sjezdovce sa nachádza v obci Malenovice a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. K dispozícii tu máte balkón, bezplatné parkovanie a Wi-Fi zadarmo.

Apartmán v Tee house Čeladná
Apartmán v Tee house Čeladná

9,4 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmán v Tee house Čeladná s terasou, reštauráciou a barom ponúka ubytovanie v Čeladnej s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a 24-hodinovú recepciu.

Peras Wellness Hotel
Peras Wellness Hotel

9 / 10 (399 hodnotenie)

Wellness hotel Peras sa nachádza v obci Ludvíkov, 600 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku, a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, wellness centrum, voľný vstup do krytého bazéna a úschovňu lyží. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán U Vlka - Hubertus, Karlova Studánka
Apartmán U Vlka - Hubertus, Karlova Studánka

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán U Vlka - Hubertus, Karlova Studánka s balkónom sa nachádza v Karlovej Studánke v Moravskosliezskom kraji.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Ubytování v soukromí Frenštát
Ubytování v soukromí Frenštát

8,7 / 10 (75 hodnotenie)

Ubytovanie v súkromí Frenštát sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi.

LC - Hotel Ostrava
LC - Hotel Ostrava

7 / 10 (102 hodnotenie)

LC - Hotel Ostrava*** sa nachádza 4 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Luxor
Luxor

6,4 / 10 (56 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Luxor v Havířove ponúka bezplatné požičanie bicyklov a záhradu. K dispozícii máte aj terasu a spoločenskú miestnosť. Na mieste nechýba ani detské ihrisko.

Jeseníky apartmány Mariana
Jeseníky apartmány Mariana

7,5 / 10 (189 hodnotenie)

Jeseníky apartmány Mariana sa nachádzajú v Rudnej pod Pradědem, 18 km od Pradědu a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj detské ihrisko.Hostia sa môžu najesť v reštaurácii alebo si dať drink v bare a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Maria
Hotel Maria

7,9 / 10 (1600 hodnotenie)

Rodinný Hotel Maria sa nachádza v centre Ostravy a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a káblovou TV.

Zcela zařízený byt ve Vrbně pod Pradědem, fully furnished flat in Vrbno pod Pradedem
Zcela zařízený byt ve Vrbně pod Pradědem, fully furnished flat in Vrbno pod Pradedem

9,3 / 10 (22 hodnotenie)

Zcela zařízený byt vo Vrbně pod Pradědem, kompletne zariadený byt vo Vrbne pod Pradědem vo Vrbne pod Pradědem ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 20 km od Pradědu.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a rybolov.

Wellness Penzion Eva
Wellness Penzion Eva

8,3 / 10 (323 hodnotenie)

Penzión Wellness Eva sa nachádza v obci Dolní Moravice a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V ubytovaní s rodinnými izbami máte k dispozícii detské ihrisko. Personál služby organizácie výletov vám ochotne poskytne informácie o okolí.

Vily Jedličí
Vily Jedličí

9,5 / 10 (6 hodnotenie)

Vily Jedličí vo Frýdlante nad Ostravicí s výhľadom na hory ponúka ubytovanie, bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločný salónik a terasu.Vo vile je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Hotel Antler
Hotel Antler

8,2 / 10 (65 hodnotenie)

Hotel Antler sa nachádza v Studénke, 30 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom.Tento 3-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 31 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.