Apartmán

Vincent Apartment

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

3 Řeznická, Praha, 110 00, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Vincent Apartment sa nachádza v meste Praha (Česká republika). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné wi-fi, výťah a kúrenie. Apartmán Vincent Apartment svojou lokalitou patrí do regiónu Praha.

Vincent Apartment - Fotografie

Vincent Apartment - Adresa

Booking.com

Vincent Apartment - Popis

Apartmán Vincent sa nachádza v Prahe, 6 minút chôdze od Václavského námestia, 7 minút chôdze od pražského Národného múzea a 12 minút chôdze od pražského orloja.

Tento apartmán ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1 spálňu, obývaciu izbu, kompletne vybavenú kuchynku s rúrou a mikrovlnnou rúrou, ako aj súkromné parkovisko.

Staromestské námestie je vzdialené 1 km a Karlov most sa nachádza vo vzdialenosti 1,2 km.

Vincent Apartment - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra
 • Kuchynka
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Toaletný papier
 • Bidet

Rôzne

 • Kúrenie
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Výťah

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky
 • slovensky

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Vybavenie izby

 • Skladacia posteľ

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup výťahom

Charakteristika budovy

 • Súkromný byt v budove

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Ďalšie ubytovanie v oblasti Praha

The MadHouse Prague
The MadHouse Prague

9,3 / 10 (151 hodnotenie)

Hostel MadHouse Prague sa nachádza v Prahe, 1,9 km od Pražského orloja a Staromestského námestia, 2,3 km od Karlovho mosta, 2.5 km od Pražského hradu a 2,8 km od Katedrály sv. Víta. Ponúka spoločný lounge, bezplatné Wi-Fi, večerný zábavný program a spoločnú kuchyňu.

Apartmány Nerudova 36
Apartmány Nerudova 36

9,2 / 10 (185 hodnotenie)

Apartmány Nerudova 36 sa nachádzajú 0,3 km od Pražského hradu a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a izbovou službou. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hotel
Hotel "Palác U Kočků" by Prague Residences, Palace At the Cats

8,5 / 10 (1945 hodnotenie)

Ubytovanie Palác U Kočků sa nachádza v pamiatkovo chránenom barokovom paláci v historickom centre Prahy priamo pri Staromestskom námestí. Všetky priestranné izby sú vybavené klimatizáciou a ponúkajú bezplatné pripojenie na internet. Recepcia je otvorená nepretržite.

Apartments Vezenska
Apartments Vezenska

9,2 / 10 (77 hodnotenie)

Apartmán Vezenska ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v centre Prahy, len 5 minút od Staromestského námestia a Orloja. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Spacious Studio in Smíchov by Prague Days
Spacious Studio in Smíchov by Prague Days

Priestranné štúdio na Smíchove by Prague Days, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Prahe, 4.6 km od Pražského hradu, 5.4 km od St.Víta, ako aj 5.5 km od Karlovho mosta.Tento apartmán je vzdialený 6 km od Pražského orloja a 6 km od Staromestského námestia.

Wow Wow Apartment
Wow Wow Apartment

7,4 / 10 (357 hodnotenie)

Ubytovanie Wow Wow Apartment sa nachádza v Prahe 1,9 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 2,9 km od hradu Vyšehrad. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Vienna House by Wyndham Diplomat Prague
Vienna House by Wyndham Diplomat Prague

8,7 / 10 (1783 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Vienna House by Wyndham Diplomat Prague sa nachádza v pokojnej diplomatickej štvrti, v blízkosti historického centra mesta.

Cozy studio in Vinohrady
Cozy studio in Vinohrady

8 / 10 (1 hodnotenie)

Štúdio Cozy in Vinohrady sa nachádza v pražskej štvrti Vinohrady, neďaleko Historickej budovy Národného múzea a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a práčku.Tento apartmán je vzdialený 5 km od Vyšehradu a 5 km.2 km od Pražského orloja.

Fully equipped, luxury apt in downtown
Fully equipped, luxury apt in downtown

10 / 10 (2 hodnotenie)

Plne vybavený luxusný apartmán v centre Prahy s výhodnou polohou v centre Prahy s výhľadom na mesto a barom.Historická budova Národného múzea v Prahe a Karlov most sú vzdialené 800 metrov a 1.6 km od apartmánu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartments Safarikova 18
Apartments Safarikova 18

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmány Šafárikova 18 sa nachádzajú v pražskej štvrti Praha 2, 1 km od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 1.9 km od Vyšehradu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

St. Terezie - Baroque Residence
St. Terezie - Baroque Residence

9 / 10 (2 hodnotenie)

Sv.Terezie - Baroková rezidencia sa nachádza v Prahe 5 pod Strahovom a Petřínom, v pešej vzdialenosti od kostola sv.Víta a Pražský hrad.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Charles Bridge - 3 bedroom Apartment - Old Town
Charles Bridge - 3 bedroom Apartment - Old Town

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Karlov most - 3 izbový apartmán - Staré Mesto má ideálnu polohu v centre Prahy a ponúka balkón.V tomto apartmáne vzdialenom 400 metrov od Karlovho mosta a 500 metrov od Pražského orloja je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Minimalist Apartment on Wenceslas Square by Prague Days
Minimalist Apartment on Wenceslas Square by Prague Days

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Minimalist on Wenceslas Square by Prague Days sa nachádza v centre Prahy, 300 metrov od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 1 km od Obecného domu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento byt má 3.8 km od Vyšehradu a 4.4 km od Pražského hradu.

Apartment Relax Strašnice: with Private infra-sauna !
Apartment Relax Strašnice: with Private infra-sauna !

8,2 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán Relax Strašnice: so súkromnou infrasaunou sa nachádza 5 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe! Ponúka záhradu, terasu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Apartment Marilyn
Apartment Marilyn

7,8 / 10 (55 hodnotenie)

Apartmán Marilyn sa nachádza v centre Prahy, iba 5 minút chôdze od Námestia Republiky a 500 metrov od Obecného domu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kyvadlovú dopravu medzi apartmánom a letiskom.

Sleep&Go
Sleep&Go

8 / 10 (1747 hodnotenie)

Hostel Sleep & Go sa nachádza na vynikajúcom mieste v štvrti Praha 1, 1,2 km od historickej budovy Národného múzea Praha a 3,5 km od Pražského orloja i od Staromestského námestia. K službám a zariadeniam patrí zdieľaná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Karlov most a Pražský hrad sú od hostela vzdialené 4,3 km.

Luxury Apartment in Centre
Luxury Apartment in Centre

9 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmán Luxury v Centre sa nachádza 300 metrov od Národného múzea v Prahe a 400 metrov od Václavského námestia.Ponúkam vám možnosť sa s domácimi zvieratamiStaromestské námestie je vzdialené 1,1 km.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Praha - Letňany
Praha - Letňany

9 / 10 (3 hodnotenie)

Do 7.Praha - Letňany sa nachádza 2 km od O2 Arény a 10 km od pražskej ZOO a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Tento apartmán je vzdialený 11 km od Obecného domu a 12 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.

2 Bedroom Apartment in great location
2 Bedroom Apartment in great location

10 / 10 (2 hodnotenie)

Nachádza sa 4.7 km od Vyšehradu, 5.1 km od Karlovho mosta a 5.Apartmán s 2 spálňami má skvelú polohu, 7 km od Pražského orloja a ponúka ubytovanie v Prahe.Ubytovanie je 1.9 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Attic Apartment by Wenceslas Square
Attic Apartment by Wenceslas Square

9,4 / 10 (67 hodnotenie)

Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v Prahe, 300 metrov od Václavského námestia. Ponúka súkromné parkovisko i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stylish New Town Apartments
Stylish New Town Apartments

7,9 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmány Stylish New Town sa nachádzajú v centre Prahy, menej ako 1 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 18 minút chôdze od Karlovho mosta. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 3 km od Vyšehradu a 3 km.3 km od Pražského hradu.

Veleslavinova 4 - Old Town Apartment
Veleslavinova 4 - Old Town Apartment

8,9 / 10 (65 hodnotenie)

Veleslavinova Apartment sa nachádza v centre Prahy, neďaleko Pražského orloja a Staromestského námestia. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je chladnička a rýchlovarná kanvica. Naskytá sa z neho výhľad na mesto a je vzdialený 1,5 km od Pražského hradu a Karlovho mosta.

City Castle Aparthotel
City Castle Aparthotel

8,8 / 10 (494 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie City Castle Aparthotel sa nachádza v Prahe 3,3 km od Obecného domu a 3,6 km od Pražského hradu a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Triocamp Praha
Triocamp Praha

7,7 / 10 (215 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Triocamp Praha sa nachádza v Prahe a ponúka ubytovanie so záhradou, barom, spoločenskou miestnosťou, terasou a výhľadom do záhrady. Počas pobytu v tomto kempingu môžu hostia bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Pawlansky Apartments No.4
Pawlansky Apartments No.4

8,7 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Pawlansky Apartments No.4 sa nachádza v Prahe a ponúka reštauráciu, bezplatné bicykle, bar, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Tento apartmán má bezplatné súkromné parkovisko a izbovú službu.

2-Floor Traditional Prague Apartment
2-Floor Traditional Prague Apartment

2-Floor Traditional Prague Apartment sa nachádza v centre Prahy, iba 400 metrov od Karlovho mosta a 300 metrov od Pražského orloja. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán sídli v budove z 15. storočia, 2 km od kostola sv.Víta a 3.9 km od Vyšehradu.

Invalidovna Apartment
Invalidovna Apartment

9,1 / 10 (515 hodnotenie)

Apartmán Invalidovna sa nachádza 3 minúty chôdze od stanice metra a zastávky električiek Invalidovna a 7 minút jazdy metrom od centra Prahy. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné parkovisko.

Old Prague Hotel
Old Prague Hotel

8,6 / 10 (3310 hodnotenie)

Old Prague Hotel sa nachádza v historickej budove z roku 1895 v centre Starého Mesta. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu, sú vybavené bezplatným Wi-Fi a je z nich výhľad na nádvorie alebo do ulice.

Penzion u Ježků
Penzion u Ježků

7,7 / 10 (26 hodnotenie)

Penzión u Ježků sa nachádza v Prahe, 13 km od Vyšehradu. Ponúka bar, bezplatné súkromné parkovisko, spoločný salónik a záhradu. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Využívať môžete konferenčné a banketové priestory a bezplatné Wi-Fi.

Luxury apartments Pricna
Luxury apartments Pricna

8 / 10 (3 hodnotenie)

Luxusné apartmány Pricna sa nachádzajú v centre Prahy, necelý 1 km od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 18 minút chôdze od Karlovho mosta.Tento apartmán je vzdialený 3 km od Vyšehradu a 3 km.3 km od Pražského hradu.

Revolucni Apartments Old Town
Revolucni Apartments Old Town

9,3 / 10 (94 hodnotenie)

Revoluční Apartments Old Town s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vám ponúka ubytovanie na ideálnom mieste v centre Prahy, v krátkej vzdialenosti od Obecného domu, Pražského orloja a Staromestského námestia.

Stunning Charles Bridge Apartment
Stunning Charles Bridge Apartment

8,5 / 10 (9 hodnotenie)

Ubytovanie Stunning Old Town Apartment sa nachádza v Prahe, 500 metrov od Pražského orloja, 500 metrov od Staromestského námestia a 1,6 km od Pražského hradu. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,1 km od Obecného domu a 3,7 km od Vyšehradu.

Гарден студия
Гарден студия

8,1 / 10 (10 hodnotenie)

Гарден студия sa nachádza v pražskej štvrti Praha 3, 4.4 km od Obecného domu, 5.2 km od O2 Arény Praha a 5.2 km od Pražského orloja.Ubytovanie je 3.3 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pentahotel Prague
Pentahotel Prague

8,6 / 10 (1553 hodnotenie)

Hotel Pentahotel Prague bol otvorený v septembri 2013. Nachádza sa 15 minút chôdze od Staromestského a Václavského námestia a iba 100 metrov od stanice metra Křižíkova. Ponúka reštauráciu, fitnescentrum a štýlovo zariadené, klimatizované izby.

Penzion U Čejpu
Penzion U Čejpu

8,6 / 10 (573 hodnotenie)

Penzion U Čejpů ponúka ubytovanie v Prahe, 2,8 km od Vyšehradu, a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu.

B&B Hotel Prague City
B&B Hotel Prague City

8,3 / 10 (3910 hodnotenie)

B & B Hotel Prague City bol otvorený v auguste 2013 a nachádza sa iba 100 metrov od Vltavy a 250 metrov od stanice metra a električkovej zastávky Florenc. Staromestské námestie a Karlův most sú od neho vzdialené 3 km. V hoteli máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a recepciu s nepretržitou prevádzkou.

Apartman Dalia Janáčkovo nábřeží
Apartman Dalia Janáčkovo nábřeží

8,1 / 10 (18 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartman Dalia Janáčkovo nábřeží sa nachádza v 5. pražskom obvode v blízkosti Pražského hradu. Ponúka bar, bezplatné WiFi, práčku a bankomat. Katedrála sv. Víta je od neho vzdialená 2 km.

Luxury apartment in prime location
Luxury apartment in prime location

8,9 / 10 (25 hodnotenie)

Priamo v centre Prahy, Luxusný apartmán vo výbornej lokalite s výhľadom na rieku z terasy.Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Business Studio Andel, 10min Centre, NETFLIX, Paid Parking
Business Studio Andel, 10min Centre, NETFLIX, Paid Parking

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Business Studio Anděl, 10min centrum, NETFLIX, platené parkovisko sa nachádza v pražskej štvrti Praha 5, 3.5 km od Karlovho mosta, 1.9 km od Vyšehradu a 4.1 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.Je nastavený 3.5 km od Pražského hradu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Prague Letna Apartments
Prague Letna Apartments

9,3 / 10 (145 hodnotenie)

Ubytovanie Prague Letna Apartments sa nachádza v Prahe, 5 km od pražskej ZOO a 6 km od Obecného domu. Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.

Wenceslas Square Hotel - Czech Leading Hotels
Wenceslas Square Hotel - Czech Leading Hotels

8,5 / 10 (1869 hodnotenie)

Ubytovanie Wenceslas Square Hotel - Czech Leading Hotels sa nachádza na centrálnom mieste v mestskej časti Praha 1, a to 100 metrov od Václavského námestia. Ponúka reštauráciu, recepciu otvorenú od 7:00 do 23:00 a bezplatné Wi-Fi. Parkovanie je k dispozícii po predchádzajúcej rezervácii a za príplatok.

Ventana Hotel Prague
Ventana Hotel Prague

9 / 10 (658 hodnotenie)

Tento 5-hviezdičkový hotel má vynikajúcu polohu v bezprostrednej blízkosti Staromestského námestia s orlojom. Ponúka bohaté raňajky a bezplatný internet vo všetkých izbách.

Wagner Stays - Bonni - Unique apartment with private pool, cinema, SPA
Wagner Stays - Bonni - Unique apartment with private pool, cinema, SPA

Nachádza sa v Prahe, 3.6 km od Pražského hradu a 4.Wagner Stays - Bonni - Jedinečný apartmán s vlastným bazénom, kinom, SPA sa nachádza 5 km od Karlovho mosta a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu a klimatizáciu.Táto ubytovacia jednotka má balkón s výhľadom do záhrady.

Design Merrion Hotel
Design Merrion Hotel

8,5 / 10 (67 hodnotenie)

Dizajnový hotel Merrion sa nachádza medzi veľkými parkmi Vítkov a Parukářka, len 10 minút jazdy autobusom od centra Prahy. Ubytovať sa môžete v štýlových klimatizovaných izbách s bezplatným káblovým pripojením na internet.

Residence Dlouha - Old Town
Residence Dlouha - Old Town

9,2 / 10 (250 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Residence Dlouha - Old Town sa nachádza v Prahe 300 metrov od Staromestského námestia a 400 metrov od Pražského orloja. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou, reštauráciou a barom. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Apartment Trojska
Apartment Trojska

7,2 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán Trojská sa nachádza v Prahe, 2,8 km od pražskej zoologickej záhrady a 4 km od O2 Arény. Ponúka jednoducho zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Hotel Kanarek
Hotel Kanarek

8,3 / 10 (1548 hodnotenie)

Nefajčiarsky hotel Kanarek sa nachádza 15 minút jazdy autom od centra Prahy, neďaleko vodnej nádrže Hostivař. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko, bar s nepretržitou prevádzkou, ako i vlastnú reštauráciu, v ktorej si pochutíte na jedlách českej a medzinárodnej kuchyne.

Celetná 12 - Old Town Apartments
Celetná 12 - Old Town Apartments

8,5 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmány Celetná 12 - Old Town s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v centre Prahy, v blízkosti Pražského orloja, Staromestského námestia a Obecného domu.