Apartmán

Světnice U Koudelníka

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

518 Havlíčkovo náměstí Apartmán č. 1 v přízemí, Kutná Hora, 284 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Světnice U Koudelníka sa nachádza v meste Kutná Hora (Česká republika - Stredočeský kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, nefajčiarske izby a raňajky. Apartmán Světnice U Koudelníka sa nachádza v regióne Stredočeský kraj.

Světnice U Koudelníka - Fotografie

Světnice U Koudelníka - Adresa

Booking.com

Světnice U Koudelníka - Popis

Světnice U Koudelníka sa nachádza v Kutnej Hore, necelý 1 km od Kostola sv.Barbara a 2.2 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a plne vybavenú kuchynku.

Tento apartmán s výhľadom na mesto má parketové podlahy, 1 spálňu a 1 kúpeľňu s bidetom, sprchovacím kútom a sušičom vlasov.Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania.

Kostnica v Sedlci je 2.4 km od apartmánu, zatiaľ čo historické centrum mesta je vzdialené 200 metrov.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 38 km od ubytovacieho zariadenia Světnice U Koudelníka.

.

Světnice U Koudelníka - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Bidet
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sušič vlasov

Kuchyňa

 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchynka
 • Jedálenský stôl
 • Kuchynský riad
 • Chladnička

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Odhlučnené izby
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie
 • Zásuvka pri posteli
 • Drevená alebo parketová podlaha

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Aktivity

 • Aquapark
 • Pešia turistika

Jedlo a nápoje

 • Čajová kanvica/kávovar
 • Raňajky na izbe

Recepcia

 • Možnosť rezervácie výletov
 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Detektor oxidu uhoľnatého
 • Hasiace prístroje

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Prístup

 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad na mesto

Charakteristika budovy

 • Súkromný byt v budove

Ďalšie ubytovanie v meste Kutná Hora

Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory
Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory

9,5 / 10 (174 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, 1.1 km od kostola sv.Barbara a 1.Garsoniéra Sedlecká v centre Kutných Hor sa nachádza 8 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Železničná stanica Kutná Hora je vzdialená 3.3 km od apartmánu.

Penzion Soukeníkův dům
Penzion Soukeníkův dům

9,6 / 10 (125 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore s kostolom sv.Barbory, vzdialený necelých 600 metrov, Penzión Soukeníkův dům ponúka službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, záhradu, bezplatné Wi-Fi a spoločný salónik.Nehnuteľnosť je cca 2.7 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa, 2.9 km od kostnice Sedlec a 500 metrov od historického centra mesta.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Penzion a Restaurant Barbora
Penzion a Restaurant Barbora

8,7 / 10 (252 hodnotenie)

Penzion a Restaurant Barbora sa nachádza v centre Kutnej Hory s priamym výhľadom na historický kostol sv. Barbory. Ponúka ubytovanie v izbách s balkónom, súkromnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi.

Starý farhof
Starý farhof

9,8 / 10 (136 hodnotenie)

Starý farhof s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na mesto sa nachádza v Kutnej Hore, iba 600 metrov od Kostola sv.Barbory bba 200 metrov od historického centra mesta.Tento apartmán sa nachádza v budove z 15. storočia v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Penzion U Hrádku
Penzion U Hrádku

9,3 / 10 (607 hodnotenie)

Penzión U Hrádku sa nachádza v Kutnej Hore, 400 metrov od Chrámu sv. Barbory a ponúka ubytovanie s barom, terasou a výhľadom do záhrady . K službám a zariadeniam patrí služba nonstop recepcie, izbová služba a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby.

Hotel Zlatá Stoupa
Hotel Zlatá Stoupa

8,3 / 10 (683 hodnotenie)

Hotel Zlatá Stoupa sa nachádza v centre mesta 200 metrov od stredovekého centra Kutnej hory zapísaného na zozname UNESCO. Ponúka priestranné izby a bezplatné Wi-Fi.

Café Havlíček Penzion
Café Havlíček Penzion

9,4 / 10 (349 hodnotenie)

Penzión Café Havlíček sa nachádza v Kutnej Hore, 400 metrov od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar priamo na mieste.

Vista Apartments
Vista Apartments

9,8 / 10 (125 hodnotenie)

Vista Apartments ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko v Kutnej Hore, 100 metrov od Kostola sv.Barbara.

Chateau Třebešice
Chateau Třebešice

9,4 / 10 (406 hodnotenie)

Renesančný zámoček Chateau Třebešice sa nachádza na pokojnom mieste v obci Třebešice. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie na mieste zdarma, zbierku súčasného umenia a štýlové izby.

Crystal Studio
Crystal Studio

9,7 / 10 (80 hodnotenie)

Crystal Studio sa nachádza v Kutnej Hore, 200 metrov od Kostola sv.Barbara, 3.6 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 3.8 km od Kostnice Sedlec.Ponúka terasu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Hotel Apartments Benešova 6
Hotel Apartments Benešova 6

8,4 / 10 (692 hodnotenie)

Penzión Apartments Benešova 6 sa nachádza v Kutnej Hore a ponúka reštauráciu a vírivku. Tento 3-hviezdičkový penzión poskytuje bezplatné Wi-Fi, ako aj pivné, bylinné, rašelinové alebo soľné kúpele. Penzión je vzdialený 300 metrov od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa.

Penzion U Kováře
Penzion U Kováře

9,7 / 10 (10 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, 7.Penzión U Kováře sa nachádza 3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom.Nachádza sa asi 10 km od kostola sv.Penzión Barbara s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet je tiež vzdialený 11 km od historického centra mesta.Objekt je nefajčiarsky a nachádza sa na 7.5 km od Kostnice Sedlec.

Apartmán Lidovka
Apartmán Lidovka

8,7 / 10 (31 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, necelý 1 km od Kostola sv.Barbara a 2.Apartmán Lidovka sa nachádza 1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza 600 metrov od autobusovej stanice Kutná Hora a 3.1 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Penzion U Babky bylinkářky
Penzion U Babky bylinkářky

9,1 / 10 (152 hodnotenie)

Penzión U Babky bylinkářky sa nachádza v Kutnej Hore, 800 metrov od kostola sv. Barbory. Ponúka službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých priestoroch, záhradu, detský klub a detské ihrisko. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách.

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral
Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

8,9 / 10 (460 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral sa nachádza v Kutnej Hore, 200 metrov od Katedrály sv. Barbory a 2,6 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi.

Vila U Varhanáře
Vila U Varhanáře

8,5 / 10 (300 hodnotenie)

Hotel Vila U Varhanáře sa nachádza v Kutnej Hore, 300 metrov od Kostola sv. Barbary a 2,9 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu, bezplatné Wi-Fi, rodinné izby, terasu a výhľad na mesto.

Café Kozí plácek
Café Kozí plácek

8,5 / 10 (61 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, 600 metrov od Kostola sv.Barbara a 2.Café Kozí plácek sa nachádza 5 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu.Tento apartmán sa nachádza 1 km od autobusovej stanice Kutná Hora a 3.5 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Tylova Apartments
Tylova Apartments

9,2 / 10 (113 hodnotenie)

Tento apartmán s terasou sa nachádza v Kutnej Hore.Ubytovacia jednotka je vzdialená 300 metrov od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

SUPERB - Medieval apartment
SUPERB - Medieval apartment

9,7 / 10 (38 hodnotenie)

V okruhu 800 metrov od Kostola sv.Barbara a 2.Apartmán SUPERB - Medieval sa nachádza 3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Tento apartmán má 2.5 km od kostnice Sedlec a pár krokov od historického centra mesta.

Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem
Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem

9,8 / 10 (13 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, len 7.Štúdio pro 2 osoby se samostatným vstupom sa nachádza 3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradou, spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán je vzdialený 11 km od historického centra mesta a 7.2 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Silver Apartments
Silver Apartments

8,1 / 10 (166 hodnotenie)

Apartmány Silver s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v Kutnej Hore, 800 metrov od Kostola sv.Barbara a 2.3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa.

Pension Dana Karaskova
Pension Dana Karaskova

7,8 / 10 (5 hodnotenie)

Odohráva sa v Kutnej Hore pri Kostole Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa, Kostnici v Sedlci a Kostole sv.Barbara, Pension Dana Karaskova ponúka bezplatné Wi-Fi a hostia môžu využívať terasu.

Penzion Art kutna Hora
Penzion Art kutna Hora

9,1 / 10 (206 hodnotenie)

Penzión Art kutná Hora sa nachádza v Kutnej Hore a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, terasu a bar.

Hotel U Kata
Hotel U Kata

8,7 / 10 (1124 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v Kutnej Hore, len 200 metrov od hlavnej železničnej stanice a historického centra zapísaného na zozname UNESCO. Ponúka wellness centrum s pivným kúpeľom, saunu a masáže. K dispozícii vám je tiež bezplatné súkromné parkovisko.

Apartmán Vrchlice
Apartmán Vrchlice

8,8 / 10 (109 hodnotenie)

Ubytovanie v súkromí SOVA Bike Point Apartment v Kutnej Hore ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartmány Za branou
Apartmány Za branou

Sada 2.3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a 2.Apartmány Za branou ponúkajú ubytovanie v Kutnej Hore, 4 km od kostnice Sedlec.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dvoupokojový apartmán s kuchyňským koutem
Dvoupokojový apartmán s kuchyňským koutem

10 / 10 (1 hodnotenie)

Dvoupokojový apartmán s kuchynským kútom so záhradou a spoločným salónikom sa nachádza v Kutnej Hore 7.3 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a 7.5 km od Kostnice Sedlec.Ponúka rodinné izby a slnečnú terasu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 10 km od kostola sv.Barbara.

Hotel Mědínek Old Town
Hotel Mědínek Old Town

7,6 / 10 (1658 hodnotenie)

Hotel Mědinek sa nachádza priamo v srdci historického starého mesta Kutnej Hory, ktorá je na zozname chránených pamiatok UNESCO. Ponúka bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet a parkovanie na mieste zdarma.

Apartmány Dačický 2
Apartmány Dačický 2

9,4 / 10 (148 hodnotenie)

Nachádza sa 600 metrov od kostola sv.Barbara, Apartmány Dačický 2 ponúkajú pre vaše pohodlie ubytovanie s terasou, reštauráciou a spoločnou kuchyňou.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Elvíra ubytování v soukromém
Elvíra ubytování v soukromém

9,2 / 10 (395 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore v Stredočeskom kraji, s kostolom sv.Barbory bba neďaleko historického centra mesta Elvíra ubytování v soukromém poskytuje ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hotel U Vlašského Dvora
Hotel U Vlašského Dvora

8,7 / 10 (453 hodnotenie)

Hotel U Vlašského Dvora v historickom centre Kutnej Hory, zapísanej na zozname UNESCO, ponúka priestranné izby s bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet a očarujúcim výhľadom na mesto.

Hotel a MUZEUMLEGA
Hotel a MUZEUMLEGA

8,9 / 10 (630 hodnotenie)

Hotel MuzeumLega so záhradou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Kutnej Hore, 100 metrov od kostnice v Sedlci. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a izbovú službu. Historické centrum mesta je vzdialené 3,4 km.

Modern apartment in Kutna Hora
Modern apartment in Kutna Hora

9,1 / 10 (92 hodnotenie)

Moderný apartmán v Kutnej Hore v Kutnej Hore ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1.2 km od kostola sv.Barbara, 2.1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 2.3 km od Kostnice Sedlec.Tento apartmán sa nachádza 500 metrov od historického centra mesta a 1.1 km od Autobusovej stanice Kutná Hora.

Kutná Hora Apartment
Kutná Hora Apartment

9 / 10 (124 hodnotenie)

Kut Hora Apartment in Kuná Hora ponúka ubytovanie s Wi-Fi, 1.2 km od kostola sv.Barbara, 2.1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 2.3 km od Kostnice Sedlec.Tento byt má 3.1 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Pension Bed&Breakfast
Pension Bed&Breakfast

8,7 / 10 (720 hodnotenie)

Penzión Bed sa nachádza len 2 minúty chôdze od centra obce Kutná Hora a 500 metrov od katedrály sv. Barbory. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby vybavené vlastnou kúpeľňou, TV s plochou obrazovkou a pracovným stolom.

Penzion U Brány
Penzion U Brány

9,1 / 10 (161 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, pri kostole sv.Barbory, historické centrum mesta a autobusová stanica Kutná Hora, Penzión U Brány ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kutna Hora new apartment
Kutna Hora new apartment

9,2 / 10 (36 hodnotenie)

Kut Hora nový byt v Náhornej ponúka ubytovanie s Kutnou Wi-Fi, 1.2 km od kostola sv.Barbara, 2.1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 2.3 km od Kostnice Sedlec.Byt je 3.1 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Kutna Hora perfect apartment
Kutna Hora perfect apartment

8,9 / 10 (41 hodnotenie)

Odohráva sa v Kutnej Hore, 1.2 km od kostola sv.Barbara a 2.Apartmán Kutná Hora perfect sa nachádza 1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento byt je 1.1 km od autobusovej stanice Kutná Hora a 3.1 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Hotel U Zvonu
Hotel U Zvonu

8,1 / 10 (271 hodnotenie)

Hotel U Zvonu sa nachádza v historickom centre mesta Kutná Hora, 5 minút chôdze od hlavného námestia. Ponúka vám reštauráciu na mieste, kde sa podávajú jedlá českej a medzinárodnej kuchyne.

Palace Kutná Hora
Palace Kutná Hora

8,8 / 10 (48 hodnotenie)

Palác Kutná Hora s výhľadom na mesto, spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka ubytovanie s výhodnou polohou v Kutnej Hore, v krátkej vzdialenosti od Kostola sv.Barbory, Historické centrum mesta a Autobusová stanica Kutná Hora.

Havířská bouda
Havířská bouda

8,5 / 10 (128 hodnotenie)

Penzión Havířská bouda s pozoruhodnou polohou uprostred lesa obklopeného stromami ponúka rozhľadňu Rozhledna Havířská bouda a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartman Ortenova 74
Apartman Ortenova 74

9 / 10 (87 hodnotenie)

Nachádza sa 600 metrov od Kostnice v Sedlci a 1.Apartmán Ortenova 74 sa nachádza 2 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Kutnej Hore.Ubytovacia jednotka je vzdialená 2 km od kostola sv.Barbara.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata Vrchlice Kutna Hora
Chata Vrchlice Kutna Hora

9,2 / 10 (32 hodnotenie)

Chata Vrchlice Kutna Hora sa nachádza v Kutnej Hore, 1.6 km od kostola sv.Barbory bba ponúka patio, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartmány Dačický 1
Apartmány Dačický 1

9,4 / 10 (113 hodnotenie)

Nachádza sa 600 metrov od kostola sv.Barbara, Apartmány Dačický 1 ponúkajú pre vaše pohodlie ubytovanie so spoločným salónikom, reštauráciou a spoločnou kuchyňou.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Kutna
Penzion Kutna

9,3 / 10 (174 hodnotenie)

Penzión Kutna sa nachádza v pokojnej časti stredovekého mesta Kutná Hora, 5 minút chôdze od centra zapísaného na zozname UNESCO a kostola sv.Barbory bbkostol.Ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v izbe a pokojnú záhradu.

Libušina Villa
Libušina Villa

8,5 / 10 (202 hodnotenie)

Nachádza sa v Kutnej Hore, necelý 1 km od Kostola sv.Barbara, Libušina Villa ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Nachádza sa okolo 2.3 km od kostnice v Sedlci a 3 km od penziónu.1 km od železničnej stanice Kutná Hora.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Hotel Garni Na Havlíčku
Hotel Garni Na Havlíčku

8,4 / 10 (529 hodnotenie)

Hotel Garni Na Havlíčku sa nachádza v historickom centre Kutnej Hory a len 2 km od Kostnice v Sedlci, ktorá je zapísaná do zoznamu chránených pamiatok UNESCO. V hoteli máte k dispozícii terasa a kaviareň priamo na mieste. Z hotela sa naskytá jedinečný výhľad na Vlašský Dvůr. V celom penzióne môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány U Koudelníka
Apartmány U Koudelníka

9,6 / 10 (100 hodnotenie)

Apartmány U Koudelníka ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a výhľad na mesto v Kutnej Hore.Nehnuteľnosť sa nachádza 2.2 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa, 2.4 km od kostnice Sedlec a 200 metrov od historického centra mesta.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa necelý 1 km od kostola sv.Barbara.