Apartmány

AB Apartments

8,3 / 10 (77 hodnotenie)

Bulharska 2, Karlove Vary, 36001, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) AB Apartments sa nachádza v meste Karlove Vary (Česká republika - Karlovarský kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí súkromné parkovisko, bezplatné wi-fi a rodinné izby. Apartmány AB Apartments svojou lokalitou patrí do regiónu Karlovarský kraj.

AB Apartments - Fotografie

AB Apartments - Adresa

Booking.com

AB Apartments - Popis

Ubytovacie zariadenie AB Apartments sa nachádza v centre Karlových Varov, 3 minúty chôdze od Múzea Jána Bechera. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia, ktorá ponúka medzinárodnú aj českú kuchyňu a letnú terasu. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky apartmány poskytujú pohovku, satelitnú TV a súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. K dispozícii je buď kuchyňa alebo kuchynka a drevené podlahy.

Ubytovacie zariadenie AB Apartments sa nachádza 100 m od najbližších kúpeľov a pešej zóny, kde nájdete celý rad reštaurácií a obchodov. Na zastávku miestnych autobusov sa pešo dostanete za 5 minút. Železničná stanica Karlovy Vary Dolní Nádraží je vzdialená 10 minút chôdze.

AB Apartments - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky
 • rusky

Kuchyňa

 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Bezplatné toaletné potreby

Vybavenie izby

 • Drevená alebo parketová podlaha
 • Koberec
 • Žehlička

Obývacie priestory

 • Pohovka
 • Priestor na posedenie

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pešia turistika

Rôzne

 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Parkovanie

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná). Môže byť spoplatnené.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Média/Technika

 • Satelitné kanály

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Ďalšie ubytovanie v meste Karlove Vary

Apartment Colonnade Carlsbad
Apartment Colonnade Carlsbad

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán Colonnade Carlsbad sa nachádza v centre Karlových Varov, iba 200 metrov od Vřídla a 80 metrov od Trhovej kolonády. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatné Wi-Fi.Tento apartmán je vzdialený 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu.

Modern Studio Apartment
Modern Studio Apartment

10 / 10 (1 hodnotenie)

Modern Studio Apartment sa nachádza v Karlových Varoch, 600 metrov od Mlynskej kolonády, 700 metrov od Tržnej kolonády a menej ako 1 km od Vřídla.Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Apartment Themis
Apartment Themis

9,4 / 10 (84 hodnotenie)

Apartmán Themis sa nachádza v Karlových Varoch, 1.2 km od Mlynskej kolonády a 1.5 km od Trhovej kolonády, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Tento apartmán s výhľadom do záhrady a na mesto ponúka aj bezplatné Wi-Fi.

Three Rings Apartments
Three Rings Apartments

9,2 / 10 (88 hodnotenie)

Apartmány Three Rings sa nachádzajú len pár krokov od Trhovej kolonády a 200 metrov od Mlynskej kolonády v centre Karlových Varov. Ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie.

Penzion Fan
Penzion Fan

8,7 / 10 (238 hodnotenie)

Penzión Fan sa nachádza v časti Bohatice v Karlových Varoch, 20 minút chôdze od železničnej stanice Horní nádraží. Ponúka vám ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Dva golfové kluby sú vzdialené 5 km od penziónu.

Hotel Renesance Krasna Kralovna
Hotel Renesance Krasna Kralovna

7,8 / 10 (771 hodnotenie)

Elegantný 4-hviezdičkový hotel Resenance Krásná Královna sídli v budove z 18. storočia na hlavnej pešej zóne v Karlových Varoch, len niekoľko metrov od brehov rieky Teplá. Ubytovať sa môžete v komfortných izbách.

Pension Napoleon
Pension Napoleon

9,5 / 10 (126 hodnotenie)

Penzión Napoleon v Karlových Varoch sa nachádza 300 metrov od termálnych kúpeľov Mlynská kolonáda a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Železničná stanica je vzdialená 1200 metrov a autobusová zastávka 100 metrov od hotela.

Apartment Mattoniho
Apartment Mattoniho

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Nachádza sa v Karlových Varoch, 1.7 km od Mlynskej kolonády, 1.8 km od Trhovej kolonády a 1.Apartmán Mattoniho sa nachádza 8 km od Vřídla a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán sa nachádza 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 30 km od Fichtelbergu.

Útulný byt v historickém domě
Útulný byt v historickém domě

10 / 10 (4 hodnotenie)

Útulný byt v historickom dome sa nachádza v Karlových Varoch, 800 metrov od Mlynskej kolonády, 600 metrov od Tržnej kolonády a 600 metrov od Vřídla.Tento apartmán je vzdialený 49 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne a 49 km od Spievajúcej fontány.

Rezidence Čertovka 2121
Rezidence Čertovka 2121

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Nachádza sa v Karlových Varoch, len 1.Rezidencia Čertovka 2121 sa nachádza 4 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment No. 25 T.G.Masaryka 13 s výtahem
Apartment No. 25 T.G.Masaryka 13 s výtahem

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán č.25 T.G.Masaryka 13 s výťahom sa nachádza v Karlových Varoch, 1.2 km od Trhovej kolonády, 1.3 km od Vřídla a 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Apartment Aesculap
Apartment Aesculap

8,8 / 10 (10 hodnotenie)

Apartment Aesculap sa nachádza v Karlových Varoch, 600 metrov od Mlynskej kolonády, 700 metrov od Tržnej kolonády a menej ako 1 km od Vřídla.Tento apartmán s výhľadom na mesto a záhradu ponúka hosťom aj bezplatné Wi-Fi.

Diana Apartments Karlovy Vary
Diana Apartments Karlovy Vary

9,1 / 10 (569 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Diana Apartments Karlovy Vary sa nachádza v Karlových Varoch, v blízkosti Mlynskej kolonády a Kostola sv. Petra a Pavla. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Pension U Vlášků
Pension U Vlášků

8,3 / 10 (111 hodnotenie)

Penzión U Vlášků sa nachádza 5 km od centra Karlových Varov a ponúka krytý bazén, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmá Marie 1880
Apartmá Marie 1880

9,7 / 10 (51 hodnotenie)

Nachádza sa v Karlových Varoch, 1.Apartmán Marie 1880 sa nachádza 2 km od Mlynskej kolonády a necelý 1 km od Trhovej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu.Apartmán sídli v budove z 19. storočia v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmany Anna Nicole
Apartmany Anna Nicole

8,5 / 10 (128 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza 200 metrov od centra Karlových Varov a 400 metrov od Mlynskej kolonády. Ponúka jednotky s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko zdarma.

7k - Apartmány Lázeňská
7k - Apartmány Lázeňská

9,2 / 10 (56 hodnotenie)

Toto ubytovanie sa nachádza v centre Karlových Varov, hneď pri kúpeľnej kolonáde. Je to jednotka s vlastným stravovaním na druhom poschodí domu s výťahom.

Boutique Hotel Corso
Boutique Hotel Corso

9 / 10 (389 hodnotenie)

Boutique Hotel Corso sa nachádza v Karlových Varoch, 400 metrov od kolonády Market. Ponúka klimatizované ubytovanie a bar. Hotel ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi. Nájdete tu krytý bazén, wellness centrum a k dispozícii sú aj služby concierge.

Apartman Vridelni 136 Karlovy Vary
Apartman Vridelni 136 Karlovy Vary

9,2 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Vřídelní 136 Karlovy Vary s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na rieku sa nachádza v centre Karlových Varov, iba 600 metrov od Mlynskej kolonády a 400 metrov od Tržnej kolonády.Tento apartmán sa nachádza v budove z 11. storočia, 22 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 34 km od Fichtelbergu.

Apartmán nad Imperiálem
Apartmán nad Imperiálem

9,1 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmán nad Imperiálem s patiom sa nachádza v Karlových Varoch, necelý 1 km od Trhovej kolonády a 9 minút chôdze od Vřídla.Nachádza sa 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Palatin
Hotel Palatin

8,6 / 10 (393 hodnotenie)

Hotel Palatin sa nachádza v centre Karlových Varov, pozdĺž známej promenády pri rieke Teplá a neďaleko Mlynskej kolonády.Izby ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartman Nadezda
Apartman Nadezda

9,1 / 10 (53 hodnotenie)

Apartmán Nadezda sa nachádza v centre kúpeľného mesta Karlovy Vary, len 2 minúty od kolonád. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a bezplatné súkromné bbparkovisko priamo na mieste.

Apartmány Amethyst
Apartmány Amethyst

9,3 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmány Amethyst sa nachádzajú 1 minútu pešo od parku Kolonáda v historickej budove v centre kúpeľov a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a požičovňu bicyklov a áut.

Apartment No. 16B Svahová 14
Apartment No. 16B Svahová 14

8,8 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán č.16B Svahová 14 sa nachádza v Karlových Varoch, 1.2 km od Mlynskej kolonády, 1.5 km od Trhovej kolonády, ako aj 1.6 km od Vřídla.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Grandhotel Pupp
Grandhotel Pupp

8,9 / 10 (5113 hodnotenie)

Impozantný Grandhotel Pupp, ktorého história siaha až do roku 1701, sídli v historickom centre Karlových Varov, 300 metrov od Kúpeľnej kolonády. Ponúka priestranné izby a suity, reštauráciu a exkluzívne kúpeľné centrum so zdravotníckym zariadením s relaxačným bazénom, meditačné kúpele, suchú a parnú saunu, soľnú jaskyňu a posilňovňu. Kúpele ponúkajú viac ako 30 rôznych procedúr od skrášľovania po fyzioterapiu.

Hotel Ruze
Hotel Ruze

7,9 / 10 (73 hodnotenie)

Hotel Růže sa nachádza na začiatku Mlynskej kolonády v centre Karlových Varov s malebnými secesnými budovami. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Slunecni lazne
Slunecni lazne

8,9 / 10 (419 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Sluneční lázně sa nachádza na brehu rieky Teplá v kúpeľnom rezorte Karlove Vary (Karslbad). Ponúka vám priestranné apartmány s kompletne vybavenou kuchyňou a bezplatným pripojením na internet. Všetky majú výhľad do mestského parku.

Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru
Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru

9,6 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmán 46m2 s balkonem v lázeňském centru sa nachádza v Karlových Varoch, 500 metrov od Mlynskej kolonády, 300 metrov od Vřídla a 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Ubytovanie je vzdialené 300 metrov od Trhovej kolonády a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány Jízdárenská
Apartmány Jízdárenská

9,4 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmány Jízdárenská s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú na atraktívnom mieste v Karlových Varoch, v krátkej vzdialenosti od Mlynskej kolonády, Tržnej kolonády a Múzea Jana Bechera.

V centru města
V centru města

8 / 10 (22 hodnotenie)

Ubytovanie V centru města s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na mesto sa nachádza v Karlových Varoch, len 1.5 km od Mlynskej kolonády a 1.7 km od Trhovej kolonády.Tento apartmán je vzdialený 23 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 31 km od Fichtelbergu.

Hotel U Simla
Hotel U Simla

8,2 / 10 (350 hodnotenie)

Táto zrekonštruovaná historická vila sa nachádza hneď vedľa golfového ihriska Karlovy Vary, 3 km od centra mesta.Ponúka bezplatné strážené parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a českú kuchyňu.

City Center/ Spa/ Scenic viewpoint nearby
City Center/ Spa/ Scenic viewpoint nearby

6,5 / 10 (12 hodnotenie)

Nachádza sa necelý 1 km od Mlynskej kolonády, 8 minút chôdze od Trhovej kolonády a 600 metrov od Vřídla. Neďaleko sa nachádza City Center/Scenic Viewpoint a ponúka ubytovanie v Karlových Varoch.Tento apartmán je vzdialený 49 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne a 49 km od Spievajúcej fontány.

Carlsbad Spa Colonnade apartment
Carlsbad Spa Colonnade apartment

Apartmán Carlsbad Spa Colonnade sa nachádza priamo v srdci Karlových Varov a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, iba 100 metrov od Mlynskej kolonády a 200 metrov od Tržnej kolonády.Tento apartmán sa nachádza 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 32 km od Fichtelbergu.

Blue Rose Apartman
Blue Rose Apartman

7,8 / 10 (53 hodnotenie)

Nachádza sa v Karlových Varoch, 1.2 km od Mlynskej kolonády a 1.Apartmán Blue Rose sa nachádza 4 km od Trhovej kolonády a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Je nastavený 1.5 km od Vřídla a ponúka spoločnú kuchyňu.

Villa Rosa
Villa Rosa

9,1 / 10 (314 hodnotenie)

Vila Rosa sa nachádza na kopci nad Karlovymi Varmi. Naskytá sa odtiaľto panoramatický výhľad na obľúbené kúpeľné letovisko. Je vzdialená iba 5 minút chôdze od kúpeľov a wellness centra Jean de Carro a Ambiente.

msprivat
msprivat

8,8 / 10 (95 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie msprivat sa nachádza v kúpeľnom meste Karlovy Vary, 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie, terasu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatné súkromné parkovanie na mieste.

Royal apartment
Royal apartment

8,6 / 10 (68 hodnotenie)

Sada 1.2 km od Trhovej kolonády, 1.Apartmán Royal sa nachádza v Karlových Varoch, 3 km od Vřídla a 24 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.Ubytovanie je vzdialené necelý 1 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Byt v blízkosti centra Karlových Varů
Byt v blízkosti centra Karlových Varů

8,4 / 10 (46 hodnotenie)

Odohrávajúce sa v Karlových Varoch, 1.9 km od Mlynskej kolonády, 1.Byt v blízkosti centra Karlových Varů sa nachádza 9 km od Trhovej kolonády a 2 km od Vřídla. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Tento apartmán sa nachádza 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 30 km od Fichtelbergu.

Apartment Carla
Apartment Carla

9,4 / 10 (77 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza 1,1 km od Mlynskej kolonády v Karlových Varoch. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Je vzdialené 1,3 km od Trhovej kolonády.

Apartma Premium
Apartma Premium

9,2 / 10 (50 hodnotenie)

Apartma Premium sa nachádza v Karlových Varoch neďaleko Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj prístup do vírivky.

apartmán Aneta
apartmán Aneta

9,5 / 10 (57 hodnotenie)

Odohrávajúce sa v Karlových Varoch, 6.1 km od Mlynskej kolonády a 6.Apartmán Aneta sa nachádza 1 km od Trhovej kolonády a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Nely´s Apartment
Nely´s Apartment

9,3 / 10 (77 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto, Nely's Apartment je ubytovanie v Karlových Varoch, len necelý 1 km od Mlynskej kolonády a 7 minút chôdze od Trhovej kolonády.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartments Paderewski
Apartments Paderewski

8,6 / 10 (43 hodnotenie)

Apartmány Paderewski sa nachádzajú v Karlových Varoch, 300 metrov od centra a 100 metrov od Tržnej kolonády. Ponúkajú ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.

Excellent apartments in Karlovy Vary
Excellent apartments in Karlovy Vary

8,7 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmány Excellent in Karlovy Vary sa nachádzajú 700 metrov od Mlynskej kolonády v Karlových Varoch a ponúkajú ubytovanie s overením a Wi-Fi dostatok na internet.

Farma Hory
Farma Hory

8,2 / 10 (104 hodnotenie)

Farma Hory sa nachádza v Karlových Varoch, 12 km od Mlynskej kolonády a 12 km od Tržnej kolonády. Ponúka ubytovanie s barom a záhradou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ponúka rodinné izby a terasu.Fichtelberg je vzdialený 39 km a Kolonáda pri Spievajúcej fontáne 41 km od penziónu.

Salvator Hotel
Salvator Hotel

8,5 / 10 (644 hodnotenie)

Tento 4-hviezdičkový hotel v Karlových Varoch bol znovu otvorený v roku 2007. Nachádza sa v centre známeho kúpeľného centra, priamo na kolonáde, niekoľko minút od liečivých prameňov.

Penzion Valkoun-Lilienfeld
Penzion Valkoun-Lilienfeld

9,4 / 10 (215 hodnotenie)

Novozrekonštruovaný Penzión Valkoun, nachádzajúci sa 5 minút chôdze od Kolonády, ponúka výhľad na rieku Teplá a elegantne zariadené izby s parketovými podlahami a vkusnými kúpeľňami.

Hotel Kolonada
Hotel Kolonada

7,2 / 10 (126 hodnotenie)

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Karlových Varov pri rieke Teplá. Ponúka krytý bazén a saunu. Karlovarské termálne pramene sú vzdialené len 5 metrov od hotela.