Penzión

Penzion U Bušů

8 / 10 (2 hodnotenie)

Malá Bystřice, Malá Bystřice, 756 27, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion U Bušů sa nachádza v meste Malá Bystřice (Česká republika - Zlínsky kraj). Penzión Penzion U Bušů svojou lokalitou patrí do regiónu Zlínsky kraj.

Penzion U Bušů - Fotografie

Penzion U Bušů - Adresa

Booking.com

Penzion U Bušů - Popis

Pension U Bušů sa nachádza v obci Malá Bystřice, 37 km od golfového rezortu Prosper Golf Resort Čeladná a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a organizuje výlety pre hostí.

Izby v penzióne majú vlastnú kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Niektoré izby majú výhľad do záhrady.

Hostia penziónu U Bušů si budú môcť užiť aktivity v Malej Bystřici a okolí, ako je lyžovanie a cyklistika.

Hrad Štramberk a Trúba sú od ubytovania vzdialené 38 km.Najbližšie letisko Leoša Janáčka Ostrava sa nachádza 49 km od penziónu U Bušů.

.

Penzion U Bušů - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Rybolov

Všeobecné

 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Záhrada

Služby

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Možnosť rezervácie výletov

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Zábavné a rodinné služby

 • Vonkajšie detské ihrisko

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Zlínsky kraj

Penzion Reichova vila
Penzion Reichova vila

9,3 / 10 (787 hodnotenie)

Penzión Reichová vila sídli v historickej budove z roku 1859, ktorá sa nachádza vo Valašskom Meziříčí, 500 metrov od Zámku Kinských. Ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, dobovým nábytkom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Chalupa na Leskové
Chalupa na Leskové

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

Chalupa na Leskové sa nachádza vo Velkých Karloviciach v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj vstup do sauny.

Mezonet Luhačovice
Mezonet Luhačovice

9,5 / 10 (20 hodnotenie)

Mezonet Luhačovice sa nachádza v lokalite Luhačovice.Hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Sport Motel
Sport Motel

9,1 / 10 (627 hodnotenie)

Motel Sport sa nachádza v meste Valašské Meziříčí, 200 metrov od centra, a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V tej istej budove nájdete pekáreň a vinotéku.

Apartmán Branka
Apartmán Branka

9,2 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán Branka sa nachádza v Luhačoviciach.Ponúka záhradu, gril, výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Wellness Apartmány Panorama
Wellness Apartmány Panorama

9,4 / 10 (237 hodnotenie)

Wellness Apartmány Panorama sa nachádzajú v obci Pozlovice a ponúkajú terasu. K službám a zariadeniu tohto ubytovania patrí detský klub a služba organizácie výletov. Vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Hostia, ktorí majú chuť objavovať okolie, si v tomto penzióne môžu prenajať bicykle.

Hotel Slunce
Hotel Slunce

8,8 / 10 (236 hodnotenie)

Hotel Slunce sa nachádza v jedinej renesančnej budove v centre Uherského Hradiště. Ponúka ubytovanie s bezplatným pripojením na internet a gurmánsku kuchyňu.

Ubytování Polanský Dvůr
Ubytování Polanský Dvůr

9,6 / 10 (56 hodnotenie)

Ubytovanie Polanský Dvůr sa nachádza 48 km od hradu Lietava a 49 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Vila Eva
Vila Eva

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Vila Eva s výhľadom na mesto sa nachádza v Luhačoviciach a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Pension Karolína
Pension Karolína

8,7 / 10 (17 hodnotenie)

Trojhviezdičkový penzión Karolína sa nachádza v obci Trnava u Zlína a má záhradu a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Personál môže zabezpečiť letiskový transfer.

Penzion Na kraji lesa
Penzion Na kraji lesa

9,4 / 10 (187 hodnotenie)

Penzión Na kraji lesa sa nachádza vo Valašskom Meziříčí v budove z roku 2017 a ponúka terasu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie zahŕňa úschovňu lyží, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Hostia tu nájdu reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy miestnej kuchyne a nechýba ani bezplatné súkromné parkovisko.

luxusní apartmány vila Adéla
luxusní apartmány vila Adéla

8,4 / 10 (131 hodnotenie)

luxusné apartmány vila Adéla sa nachádzajú v Luhačoviciach a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.

Resort Rybníček
Resort Rybníček

8 / 10 (140 hodnotenie)

Penzión Resort Rybníček ponúka ubytovanie s reštauráciou, so sezónnym vonkajším bazénom, spoločenskou miestnosťou a s barom v obci Blatnice. Počas pobytu v penzióne môžete využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

podkrovnī jednopokojový byt pro tři
podkrovnī jednopokojový byt pro tři

8,6 / 10 (38 hodnotenie)

Podkrovnī jednopokojový byt pre tri ponúka ubytovanie v Uherskom Brode, 43 km od hradu Beckov.Ubytovanie je vzdialené 47 km od Čachtického hradu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Golf Jezera
Hotel Golf Jezera

8,4 / 10 (65 hodnotenie)

Hotel Golf Jezera sa nachádza v Ostrožskej Novej Vsi, ponúka 9-jamkové golfové ihrisko a na požiadanie aj možnosť objednať si tréningové lekcie. V hotelovej reštaurácii si pochutíte na jedlách českej kuchyne. V celom objekte môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány u Jitky
Apartmány u Jitky

7 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmány u Jitky sa nachádzajú v pokojnej rezidenčnej štvrti, 2 km od centra Zlína a 3 km od zjazdovky. Ponúkajú vám ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatné parkovisko.

Kemp Horní Bečva
Kemp Horní Bečva

7,8 / 10 (37 hodnotenie)

Kemp Horní Bečva sa nachádza v obci Horní Bečva, 22 km od obce Velké Karlovice. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi.

Les 6
Les 6

8,9 / 10 (79 hodnotenie)

Les 6 sa nachádza v Zlíne v Zlínskom kraji, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a neplateným súkromným parkoviskom.

Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv. Antonínkem
Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv. Antonínkem

8,1 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmány Rybníček Blatnice pod Sv.Antonínkem ponúka ubytovanie v Blatnici, 47 km od golfového rezortu Penati a 47 km od hradu Beckov.Tento apartmán má terasu, reštauráciu a bar.

Statek U Rajmunda
Statek U Rajmunda

8,8 / 10 (107 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Statek U Rajmunda sa nachádza vo Veľkých Karloviciach a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Dům Bedřicha Smetany
Dům Bedřicha Smetany

Dům Bedřicha Smetany sa nachádza uprostred kúpeľného areálu v meste Luhačovice, 800 metrov od centra mesta. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou, reštauráciu, terasu a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kapsle Luhačovice
Kapsle Luhačovice

8,6 / 10 (26 hodnotenie)

Kapsle Luhačovice sa nachádza v Luhačoviciach.Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Penzion VILA SLAVIA
Penzion VILA SLAVIA

9 / 10 (400 hodnotenie)

Ubytovanie SLAVIA penzion sa nachádza v meste Luhačovice a ponúka záhradu. K dispozícii je aj terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion Agape
Penzion Agape

8,2 / 10 (56 hodnotenie)

Penzión Agape so záhradou sa nachádza v Luhačoviciach.Penzión ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Staré polesí
Chalupa Staré polesí

Chalupa Staré polesí s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 45 km od golfového rezortu Prosper Čeladná.Táto chata ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Nocleh na Jihu
Nocleh na Jihu

8,6 / 10 (71 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Nocleh na Jihu sa nachádza v obci Veselí nad Moravou, 21 km od Skalice a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán U Kostela
Apartmán U Kostela

9,1 / 10 (114 hodnotenie)

Apartmán U Kostela sa nachádza v obci Veselí nad Moravou. Ponúka ubytovanie s kuchyňou a bezplatné Wi-Fi.

Wellness Hotel Eroplán
Wellness Hotel Eroplán

8 / 10 (708 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Wellness Hotel Eroplán sa nachádza na úpätí Beskýd v Rožnove pod Radhoštěm. Ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, satelitnou TV, minibarom a trezorom. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Lenka
Apartmán Lenka

9,7 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmán Lenka sa nachádza v Boršiciach a ponúka záhradu a terasu.Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 47 km od Dinoparku Vyškov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Silverado
Penzion Silverado

9,4 / 10 (93 hodnotenie)

Penzión Silverado s reštauráciou sa nachádza v obci Horní Bečva, 200 metrov od lyžiarskych stredísk Solisko a Ráliška. Jeho súčasťou je záhrada a terasa. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Mata
Penzion Mata

8,2 / 10 (229 hodnotenie)

Penzión Mata sa nachádza v obci Malenovice. K dispozícii je bar, záhrada, terasa a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Hostia môžu využívať neplatené súkromné parkovisko. Letiskový transfer môže byť zabezpečený za poplatok.

Apartmán Uherské Hradiště
Apartmán Uherské Hradiště

6,2 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Uherské Hradiště sa nachádza v lokalite Uherské Hradiště.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad do záhrady.

Apartmán Luhačovice II.
Apartmán Luhačovice II.

8,7 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán Luhačovice II.Odohráva sa v Luhačoviciach.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Lidový dům Halenkov
Lidový dům Halenkov

9,2 / 10 (10 hodnotenie)

Lidový dům Halenkov ponúka ubytovanie v Halenkove.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť detským klubom, reštauráciou a terasou.Hotel má rodinné izby.

Penzion U Boženky
Penzion U Boženky

9,5 / 10 (163 hodnotenie)

Penzion U Boženky sa nachádza v meste Rožnov pod Radhoštěm a ponúka bar, spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa možno aj v rodinných izbách. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko.

Penzion Nad Lávkou
Penzion Nad Lávkou

9,1 / 10 (45 hodnotenie)

Pension Nad Lávkou s terasou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Uherskom Brode, 47 km od Čachtického hradu a 44 km od hradu Beckov.

Apartments Centrum
Apartments Centrum

9,5 / 10 (24 hodnotenie)

Apartments Centrum ponúka ubytovanie v budove z roku 1900 v centre Rožnova pod Radhoštěm, 43 km od Ostravy a 15 km od Velkých Karlovic. Naskytá sa odtiaľto výhľad na hory. Ubytovacie zariadenie ponúka bezplatné parkovanie priamo na mieste, rovnako ako Wi-Fi pripojenie na internet zdarma.

Bezměrovský dvůr Kroměříž
Bezměrovský dvůr Kroměříž

7,8 / 10 (170 hodnotenie)

Ubytovanie Bezměrovský dvůr Kroměříž sa nachádza v Kroměříži a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. V ponuke ubytovania sú aj rodinné izby a v jeho exteriéri sa nachádza slnečná terasa. V areáli ubytovania sa nachádza detské ihrisko. Počas pobytu možno bezplatne využívať Wi-Fi aj súkromné parkovisko.

Vila Alice
Vila Alice

9,3 / 10 (129 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Vila Alice sa nachádza v obci Luhačovice, 31 km od mesta Uherské Hradiště a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Luxury Luhačovice
Apartmány Luxury Luhačovice

9,7 / 10 (46 hodnotenie)

Apartmány Kaskády - Luhačovice sa nachádzajú v Luhačoviciach a ponúkajú výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Vila Patricie
Vila Patricie

8 / 10 (320 hodnotenie)

Ubytovanie Vila Patricie sa nachádza v obci Pozlovice, 1,5 km od Luhačovíc. Ponúka terasu, záhradu, gril, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom ubytovaní.

hotel KORUNA
hotel KORUNA

7,3 / 10 (751 hodnotenie)

Hotel KORUNA sa nachádza v meste Rožnov pod Radhoštěm, 43 km od Ostravy. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Môžete si tu zájsť do baru na mieste. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko dostupné na požiadanie.

Penzion a Restaurace U Johana
Penzion a Restaurace U Johana

9,1 / 10 (157 hodnotenie)

Tento rodinou prevádzkovaný penzión je situovaný na okraji Zlína a je postavený vo valašskom vidieckom štýle. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a nájdete tu aj reštauráciu, kde si môžete dať jedlá českej kuchyne, ako aj moravské a valašské špeciality. Centrum mesta je vzdialené 4,5 km.

Penzion Obora
Penzion Obora

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Pension Obora sa nachádza v Prostřední Bečve, 27 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Súčasťou ubytovania je predajňa skipasov, ako aj reštaurácia a bar.Penzión ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj platenú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.

Restaurace a penzion pod hradem
Restaurace a penzion pod hradem

9,4 / 10 (46 hodnotenie)

Restaurace a penzion pod hradem sa nachádza v Zlíne a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Za príplatok môžete využívať súkromné parkovisko.

Chalupa Hoštáky
Chalupa Hoštáky

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa Hoštáky ponúka ubytovanie v Nivnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ponúka vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Penzion Adamčík
Penzion Adamčík

8,8 / 10 (29 hodnotenie)

Pension Adamčík sa nachádza v Huštěnoviciach a ponúka záhradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.Penzión ponúka rodinné izby.

Wellness hotel Martiňák
Wellness hotel Martiňák

9,4 / 10 (89 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness hotel Martiňák sa nachádza v obci Horní Bečva pri bežkárskej trati Pustevny-Martiňák a cyklotrasách. Ubytovanie ponúka bezplatné Wi-Fi, úschovňu lyží, záhradu a terasu.