Apartmán

Chaloupka na vršku

8 / 10 (1 hodnotenie)

Bernartice, Bernartice, 542 04, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Chaloupka na vršku sa nachádza v meste Bernartice (Česká republika - Královohradecký kraj). Apartmán Chaloupka na vršku svojou lokalitou patrí do regiónu Královohradecký kraj.

Chaloupka na vršku - Fotografie

Chaloupka na vršku - Adresa

Booking.com

Chaloupka na vršku - Popis

Chaloupka na vršku sa pýši vonkajším bazénom, záhradou a terasou a ponúka ubytovanie v Bernarticiach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Ubytovanie je vybavené kuchyňou.

Pri apartmáne sa nachádza priamy prístup na lyžiach spolu s detským ihriskom.

Babičkina dolina je od Chaloupky na vršku vzdialená 34 km a Western City 42 km.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 87 km.

.

Chaloupka na vršku - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Lyžiarska škola
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie

Exteriér

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vlastný bazén
 • Terasa
 • Záhrada

Rôzne

 • Misky pre domácich miláčikov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Vonkajší bazén

 • Prístupný po celý rok
 • Pre všetky vekové skupiny
 • Strešný bazén

Zábavné a rodinné služby

 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Detské ihrisko

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • slovensky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie

Wellness

 • Vodná šmykľavka
 • Kúpeľ pod šírym nebom

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad do záhrady
 • Výhľad

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Ďalšie ubytovanie v oblasti Královohradecký kraj

Ubytování Verner
Ubytování Verner

7,5 / 10 (32 hodnotenie)

Ubytovanie Verner sa nachádza 300 metrov od zjazdovky Špičák a 1 km od lyžiarskeho strediska Deštná. Ponúka záhradu s letným vonkajším bazénom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril.

Chalupa Erika
Chalupa Erika

8,9 / 10 (42 hodnotenie)

Chalupa Erika sa nachádza v obci Dobšín a ponúka priestrannú záhradu s terasou, vonkajší nábytok, detské ihrisko a vonkajší bazén. Hrad Kost je vzdialený 6 minút jazdy.

Penzion U Zvonu
Penzion U Zvonu

8,6 / 10 (241 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion U Zvonu sa nachádza v historickom centre mesta Rychnov nad Kněžnou v Orlických horách. Hosťom ponúka klimatizované izby, štýlovú reštauráciu a kaviareň. V reštaurácii sa podávajú jedlá českej a medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Hájenka
Apartmány Hájenka

9,6 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Hájenka ponúkajú ubytovanie v Adršpachu - Stárkov.

Pětadvacítka
Pětadvacítka

9,4 / 10 (9 hodnotenie)

Pětadvacítka sa nachádza v Českej Skalici, 42 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a 18 km od aquaparku Kudowa, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 3.9 km od Babičkinho údolia a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Knežicka chalupa
Knežicka chalupa

9,5 / 10 (89 hodnotenie)

Knežická chalupa so záhradou, terasou, barom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza vo Vrchlabí 7.8 km od autobusovej zastávky Strážné a 47 km od vodopádu Szklarki.47 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 48 km od železnice Izerska. Ponúka priamy prístup na lyžiach a úschovňu lyží.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 47 km od vodopádu Kamienczyka.

Penzion 409
Penzion 409

9,3 / 10 (32 hodnotenie)

Pension 409 sa nachádza v obci Horní Branná, 10 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Ubytovanie ponúka úschovňu lyží, bar a gril.Niektoré ubytovacie jednotky majú patio s výhľadom na bazén.

Ubytovani v mobilnim domku
Ubytovani v mobilnim domku

8,7 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovani v mobilnom dome sa nachádza v Sobotke v Královohradeckom kraji, 43 km od parku Mirakulum a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Bivak u Snezky
Bivak u Snezky

8,2 / 10 (31 hodnotenie)

Bivak u Snezky s výhľadom na bazén sa nachádza v Dolnej Malej Úpe a ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar, záhradu, sezónny vonkajší bazén a detské ihrisko.

U Žabky
U Žabky

7,9 / 10 (9 hodnotenie)

U Žabky sa nachádza v Horním Maršove v Královohradeckom kraji, 29 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským ihriskom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Pavel
Apartment Pavel

8,4 / 10 (50 hodnotenie)

Apartment Pavel sa nachádza vo Veľkom Poříčí a ponúka reštauráciu, bar a spoločný salónik.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 46 km od Jánskych Lázní a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány Promenáda 196
Apartmány Promenáda 196

8,3 / 10 (62 hodnotenie)

Apartmány Promenáda 196 sa nachádzajú 29 km od autobusovej zastávky Strážné a 34 km od Western City v Hornom Maršove a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou.

Chatový areál Zděřina
Chatový areál Zděřina

8,5 / 10 (79 hodnotenie)

Chatový areál Zděřina sa nachádza v Polici nad Metují a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj spoločný salónik a terasu.

Apartmán FuFu
Apartmán FuFu

9,6 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán FuFu v Prostředním Lánove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 49 km od Babičkinho údolia, 50 km od vodopádu Szklarki a 50 km od vodopádu Kamienczyka.Nachádza sa 10 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán v podkroví
Apartmán v podkroví

9,7 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmán v podkroví so záhradou ponúka ubytovanie v Říčkách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chalupa u Bohumila
Chalupa u Bohumila

9,2 / 10 (13 hodnotenie)

Chalupa u Bohumila sa nachádza v Rybnej nad Zdobnicí a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén a záhradu.Súčasťou ubytovania je vírivka.

Penzion Lyžec
Penzion Lyžec

9 / 10 (86 hodnotenie)

Penzion Lyžec sa nachádza vo Vrchlabí, 2 600 metrov od lyžiarskeho strediska Herlíkovice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment 180
Apartment 180

9,3 / 10 (90 hodnotenie)

Apartmán 180 sa nachádza v Tepliciach nad Metují, 37 km od Babičkinho údolia, 39 km od zámku Książ a 46 km od železničnej stanice Polanica Zdroj. Ponúka ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Praha
Hotel Praha

7,2 / 10 (114 hodnotenie)

Hotel sa nachádza v historickom centre mesta Broumov v blízkosti benediktínskeho opátstva.

Pension Pohoda
Pension Pohoda

9,3 / 10 (170 hodnotenie)

Penzión Pohoda sa nachádza v Špindlerovom Mlyne, 1 600 metrov od lyžiarskeho strediska Svätý Petr a 1 700 metrov od obce Svätý Petr – Pláň. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a úschovňu lyží so sušičom lyžiarskych topánok a úschovňu bicyklov.Skibus má zastávku priamo pred hotelom.Za príplatok môžete využívať saunu a masáže.

Rezidence U prince č. 2
Rezidence U prince č. 2

9,5 / 10 (43 hodnotenie)

Rezidencia U princa č.2 ponúka ubytovanie v Jičíne, 43 km od autobusovej zastávky Strážné.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi.

Chalets & Apartments - Base Camp Medvědín
Chalets & Apartments - Base Camp Medvědín

8,9 / 10 (94 hodnotenie)

Chalets \u0026 Apartments - Base Camp Medvědín ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, záhradou a spoločnou kuchyňou.V kempingu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Hotel Královský Dvůr
Hotel Královský Dvůr

7,2 / 10 (195 hodnotenie)

Hotel Královský Dvůr sa nachádza v meste Hořice. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán T5 Herlíkovice
Apartmán T5 Herlíkovice

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán T5 Herlíkovice sa nachádza vo Vrchlabí, 48 km od vodopádu Szklarki, 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Ubytovanie je 4.2 km od autobusovej zastávky Strážné a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány Přemyslova
Apartmány Přemyslova

8,7 / 10 (81 hodnotenie)

Apartmány Přemyslova sa nachádzajú na okraji historickej časti Hradca Králové, neďaleko od lesa a majú záhradu. Letisko Hradec Králové leží vo vzdialenosti 8 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Amenity Hotel & Resort Orlické hory
Amenity Hotel & Resort Orlické hory

9,3 / 10 (349 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Amenity Hotel & Resort Orlické hory sa nachádza v obci Deštné v Orlických horách 16 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a záhradou. K službám a zariadeniam v ubytovaní patrí izbová služba a detské ihrisko. V hoteli sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Holiday Home Holiday Hill 50
Holiday Home Holiday Hill 50

8,5 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 50 s terasou sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Rybník Dalibor I
Rybník Dalibor I

6,9 / 10 (20 hodnotenie)

Rybník Dalibor I sa nachádza vo Vlčiciach v Královohradeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartman 300
Apartman 300

9,5 / 10 (36 hodnotenie)

Apartmán 300 sa nachádza pri lese 700 metrov od centra Janských Lázní a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet 100 metrov od zjazdovky Duncan vhodnej pre rodinnú lyžovačku.

tx HOTEL
tx HOTEL

9 / 10 (69 hodnotenie)

Tx HOTEL sa nachádza v idylickom meste Hostinné, 20 minút jazdy od Krkonošského národného parku.Ponúka svetlé, moderné izby s priestrannými modernými kúpeľňami a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Chaloupka Rozkoš
Chaloupka Rozkoš

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chaloupka Rozkoš s detským ihriskom a detským klubom má výhodnú polohu v Novom Měste nad Metují, 11 km od Babičkinho údolia a 42 km od železničnej stanice Polanica Zdroj.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday Home Holiday Hill 29
Holiday Home Holiday Hill 29

9 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 29 s terasou sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Penzion Táňa
Penzion Táňa

9,1 / 10 (35 hodnotenie)

Penzión Táňa sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, súkromný lyžiarsky vlek v zime a vonkajší bazén v lete. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

Hotel U Broucka
Hotel U Broucka

7,4 / 10 (81 hodnotenie)

Hotel U Broucka sa nachádza v Novom Měste nad Metují, 13 km od Babičkinho údolia a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom.Hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 18 km od aquaparku Kudowa a 27 km od Chopinovho panstva.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 36 km od železničnej stanice Polanica Zdroj.

Apartmán u Lukáše
Apartmán u Lukáše

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán u Lukáše ponúka ubytovanie v Prostředním Lánove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na bazén a do záhrady. Autobusová zastávka Strážné je vzdialená 10 km.

Hotel pod Šikmou Věží
Hotel pod Šikmou Věží

8,8 / 10 (324 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný Hotel pod Šikmou Věží sa nachádza v budove v zámockom štýle, len 10 minút chôdze od Prachovských skál v prírodnej rezervácii Český raj. Ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou a reštauráciu s terasou.

Penzion Prajzko
Penzion Prajzko

7,9 / 10 (150 hodnotenie)

Penzion Prajzko sa nachádza v Hronove, 19 km od Babičkinej doliny a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko a bar.Ubytovanie je vzdialené približne 12 km od aquaparku Kudowa, 26 km od Chopinovho panstva a 35 km od šachového parku.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 35 km od železničnej stanice Polanica Zdroj.

Penzion Zámecký park
Penzion Zámecký park

8,9 / 10 (53 hodnotenie)

Pension Zámecký park so záhradou sa nachádza v Lázních Bělohrad v Královohradeckom kraji, 34 km od autobusovej zastávky Strážné a 42 km od Babičkinho údolia.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Penzion U Synagogy
Penzion U Synagogy

8,8 / 10 (295 hodnotenie)

Penzión U Synagogy ponúka ubytovanie v Jičíne.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 42 km od autobusovej zastávky Strážné.

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách
Apartmá 11 Deštné v Orlických horách

9,6 / 10 (65 hodnotenie)

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách sa nachádza v Deštnom v Orlických horách, len 31 km od železničnej stanice Polanica Zdroj. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na hory a do záhrady a je vzdialené 32 km od údolia starej mamy.

Apartmány Trutnov Promenáda
Apartmány Trutnov Promenáda

8,2 / 10 (160 hodnotenie)

Apartmány Trutnov Promenáda sa nachádzajú v meste Trutnov a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a so záhradou.

VegZion - vegan B&B
VegZion - vegan B&B

9,5 / 10 (12 hodnotenie)

B\u0026B VegZion - vegan sa nachádza v Svobode nad Úpou, 27 km od autobusovej zastávky Strážné a 34 km od Babičkinho údolia. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Súčasťou ubytovania je sauna.

Poustevnik Apartments
Poustevnik Apartments

6,6 / 10 (48 hodnotenie)

S autobusovou zastávkou Strážné vzdialenou 16 km, Apartmány Poustevnik ponúkajú ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel VZ Bedřichov
Hotel VZ Bedřichov

7,7 / 10 (218 hodnotenie)

Hotel sa nachádza v horskom stredisku Bedřichov, v blízkosti lyžiarskeho areálu Medvědín, 1 km od Špindlerovho Mlyna. Ponúka reštauráciu, ktorá podáva českú kuchyňu. Hotel má krytý aquapark a wellness centrum s vírivkou a saunou. Lyžiarsky areál Medvědín je vzdialený 800 metrov.

Holiday Home Bouma
Holiday Home Bouma

Dovolenkový dom Bouma s balkónom sa nachádza v Radvaniciach v Královohradeckom kraji.Nachádza sa 24 km od údolia babičky a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování v dřevěném mobilheimu Štít
Ubytování v dřevěném mobilheimu Štít

5 / 10 (4 hodnotenie)

Ubytování v dřevěném mobilheimu Štít, nehnuteľnosť s reštauráciou a barom, sa nachádza v Chlumci nad Cidlinou, 30 km od kostnice v Sedlci, 32 km od kostola sv.Barbory, ako aj 33 km od historického centra mesta.Nachádza sa 30 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmany Slunecnice
Apartmany Slunecnice

9,6 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmány Slunečnice sa nachádzajú v Černom Dole v Královohradeckom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj vstup do sauny.

Pension u Adršpachu - Dana Tyšerová
Pension u Adršpachu - Dana Tyšerová

8,9 / 10 (34 hodnotenie)

Ubytovanie Pension u Adršpachu - Dana Tyšerová sa nachádza v obci Janovice. Ponúka spoločný salónik, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.