Penzión

Penzion a kemp Koruna

8,5 / 10 (59 hodnotenie)

Zlatá Koruna 26, Zlatá Koruna, 38101, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion a kemp Koruna sa nachádza v meste Zlatá Koruna (Česká republika - Juhočeský kraj). Penzión Penzion a kemp Koruna svojou lokalitou patrí do regiónu Juhočeský kraj.

Penzion a kemp Koruna - Fotografie

Penzion a kemp Koruna - Adresa

Booking.com

Penzion a kemp Koruna - Popis

Penzión a kemp Koruna sa nachádza v blízkosti kláštora Zlatá Koruna a 300 metrov od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV. Súčasťou niektorých je aj súkromná kúpeľňa.

Zámok Český Krumlov je vzdialený 8 km. V okolí sa môžete venovať turistike, cyklistike alebo kanoistike na rieke Vltava.

Penzion a kemp Koruna - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Jazda na koni
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Cyklistika
 • Kanoistika
 • Rybolov

Všeobecné

 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Zvuková izolácia
 • Nefajčiarske izby

Lyžovanie

 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia na mieste
 • Úschovňa lyží
 • Predaj skipasov
 • Lyžiarska škola

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici

Jedlo a nápoje

 • Raňajky na izbe
 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Exteriér

 • Záhrada

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Prístup

 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí

Ďalšie ubytovanie v oblasti Juhočeský kraj

Apartmán Dvorečná
Apartmán Dvorečná

8,7 / 10 (64 hodnotenie)

Toto ubytovanie s priestrannou záhradou s rybníkom a grilom sa nachádza v Loučoviciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každé ráno si môžete dopriať raňajky.

Apartmán u Rybáků v Pošumaví
Apartmán u Rybáků v Pošumaví

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán u Rybáků v Pošumaví ponúka ubytovanie v obci Volenice s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén a záhradu.Apartmán so súkromným bazénom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Hotel U Tří hrušek suites & apartments
Hotel U Tří hrušek suites & apartments

8,5 / 10 (2333 hodnotenie)

Penzión Hotel U Tří hrušek suites & apartments sa nachádza v centre Českých Budějovíc, 150 metrov od námestia Přemysla Otakara II. K dispozícii vám je tu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Villa Marie
Villa Marie

9,4 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovanie Villa Marie sa nachádza v obci Hořice na Šumavě, 39 km od mesta Bad Leonfelden a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Luxury apartman Lipno
Luxury apartman Lipno

9,3 / 10 (9 hodnotenie)

Luxusný apartmán Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Nehnuteľnosť má výhľad na jazero a do záhrady a je 1.2 km od Lipenskej priehrady.

Ubytování Zdíkov - Šumava
Ubytování Zdíkov - Šumava

7 / 10 (1 hodnotenie)

Ubytování Zdíkov - Šumava sa nachádza v Zdíkove.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pension u Trojanů
Pension u Trojanů

8 / 10 (5 hodnotenie)

Penzión u Trojanů je obklopený prírodou a ponúka záhradu v pokojnej časti Volary v Juhočeskom kraji, 49 km od Passau.Český Krumlov je vzdialený 33 km.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko priamo na mieste.

Beseda
Beseda

8,2 / 10 (60 hodnotenie)

Beseda sa nachádza 500 metrov od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v Českých Budějoviciach a má bar.Tento 4-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka izbovú službu a bankomat.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 25 km od zámku Český Krumlov.

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí
Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,8 / 10 (70 hodnotenie)

Nachádza sa vo Zvíkovskom Podhradí, 1.Apartmán 53 Zvíkovské Podhradí sa nachádza 9 km od hradu Zvíkov a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, 24-hodinovú recepciu a službu organizácie výletov.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, cyklistika a šípky.

Penzion-Na Navsi
Penzion-Na Navsi

8,4 / 10 (437 hodnotenie)

Penzion-Na Navsi sa nachádza v obci Hůrka, priamo na cyklotrase. Priehrada Lipno je vzdialená 500 metrov. Ponúka reštauráciu, ktorá podáva tradičnú českú kuchyňu, letnú terasu a záhradu s grilom a výhľadom na lesy. K dispozícii aj Wi-Fi pripojenie na internet a uteráky, ako aj posteľná bielizeň.

Statek Žíšov
Statek Žíšov

9,7 / 10 (12 hodnotenie)

Statek Žíšov, nehnuteľnosť s grilom, sa nachádza v Žíšove, 34 km od Námestia Přemysla Otakara II., 29 km od zámku Hluboká a 34 km od Čiernej veže.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na ping-pong a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Lipno-Frymburk C 409
Lipno-Frymburk C 409

6,5 / 10 (11 hodnotenie)

Lipno-Frymburk C 409, nehnuteľnosť s reštauráciou a barom, sa nachádza vo Frymburku, 23 km od zámku Český Krumlov, 46 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 11 km od Lipenskej priehrady.Tento apartmán sa nachádza 47 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 47 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice.

Chalupa Chlum Jiřík
Chalupa Chlum Jiřík

9,8 / 10 (9 hodnotenie)

Chluma Chlum sa nachádza na samote pri lese 13 minút autom od Lipenskej priehrady a ponúka plne vybavenú chatu s výhľadom do prírody.

Apartmány U Jelena 3
Apartmány U Jelena 3

9,9 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány U Jelena 3 sa nachádzajú v Českom Krumlove, len 10 km od zámku Český Krumlov a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Bokova chata
Apartmán Bokova chata

7,6 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Bokova chata sa nachádza v obci Nové Hutě a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Tento apartmán má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování Agnes
Ubytování Agnes

8,9 / 10 (59 hodnotenie)

Ubytovanie Agnes sa nachádza v Jaroniciach, 11 km od námestia Přemysla Otakara II. a 27 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na mesto.

Pension Pegast
Pension Pegast

8,9 / 10 (205 hodnotenie)

Pension Pegast sa nachádza v pokojnej oblasti 2 km od centra Českých Budějovíc a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch, bezplatné súkromné bbparkovisko na mieste a izby s vlastnou kúpeľňou.Autobusová zastávka Litvínovice je vzdialená 3 minúty chôdze.V blízkosti sa nachádza lesopark Stromovka.

Penzion Prátr
Penzion Prátr

8,8 / 10 (47 hodnotenie)

Pension Prátr sa nachádza v Třeboni, 29 km od Námestia Přemysla Otakara II. a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom.Ubytovanie je vzdialené približne 28 km od Čiernej veže, 28 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 28 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice .Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 47 km od zámku Český Krumlov.

apartmán Relax Frymburk
apartmán Relax Frymburk

8,2 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmán Relax Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Statek Křížové pole
Statek Křížové pole

8 / 10 (25 hodnotenie)

Statek Křížové pole sa nachádza vo Vyššom Brode v Juhočeskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Kostnický dům
Penzion Kostnický dům

8,6 / 10 (460 hodnotenie)

Penzión Kostnický dům je situovaný v historickej barokovej budove priamo v centre Tábora, iba 50 metrov od Žižkovho námestia. V celom ubytovacom zariadení môžu hostia bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

Penzion Skalíček
Penzion Skalíček

7,9 / 10 (28 hodnotenie)

Penzion Skalíček ponúka záhradu, spoločný salónik, reštauráciu a bar v Kunžaku.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 26 km od zámku Telč a 27 km od autobusovej stanice Telč.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 26 km od historického centra Telča.

Apartmány Jílovice
Apartmány Jílovice

8,5 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány Jílovice sa nachádzajú v obci Jílovice na dedinskej farme s veľkým dvorom a ponúkajú apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, vonkajším detským bazénom a trampolínou.

Sport Apartment
Sport Apartment

9,4 / 10 (18 hodnotenie)

Sport Apartment sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 50 m od priehrady Lipno a 1 km od sedačkovej lanovky Promenadní a Lipno Expres, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú prístup do plne vybavenej kuchynky.

Penzion U Dvou slunci
Penzion U Dvou slunci

8,8 / 10 (39 hodnotenie)

Penzión U Dvou slunci sa nachádza v obci Stachy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Národný park Šumava je vzdialený 17 km.Všetci hostia majú prístup na terasu a do izby s krbom.

Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě
Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě

7,7 / 10 (13 hodnotenie)

Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 32 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s terasou a bezplatným Wi-Fi.Rotujúci amfiteáter je vzdialený 32 km.

Chalet d' amour
Chalet d' amour

9,7 / 10 (18 hodnotenie)

Chalet d' amour sa nachádza len 13 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Kamennom Újezde s prístupom k sezónnemu vonkajšiemu bazénu, kúpeľnému a wellness centru, ako aj spoločnej kuchyni.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel U Malého Vitka
Hotel U Malého Vitka

9 / 10 (1080 hodnotenie)

Hotel U Malého Vítka sa nachádza na pešej zóne v gotických budovách v historickom centre Českého Krumlova. Izby sú vybavené bezplatným Wi-Fi, LCD TV a majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a sušičom vlasov. Izby sú zariadené nábytkom z prírodného dreva. V ubytovaní sa denne podávajú raňajky formou bufetu.

Apartments U Jezera Černá
Apartments U Jezera Černá

8,6 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmány U Jezera Černá sa nachádzajú v obci Černá v Pošumaví v Juhočeskom kraji, necelých 23 km od zámku Český Krumlov. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Luxury Lake Villa
Luxury Lake Villa

Vila Luxury Lake so záhradou, spoločným salónikom a reštauráciou ponúka ubytovanie v Lipne nad Vltavou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Vila sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Pension Plešivecká 119
Pension Plešivecká 119

9,7 / 10 (192 hodnotenie)

Panoramatický výhľad na Vltavu ponúka Penzión Plešivecká 119 v Českom Krumlove.Penzión ponúka individuálne zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa priamo pri rieke a len 5 minút chôdze od hlavného námestia v meste.

Orange House
Orange House

9,6 / 10 (17 hodnotenie)

Pomarančový dom sa nachádza v Kladenských Rovných v Juhočeskom kraji, 10 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Kaminek
Penzion Kaminek

8,5 / 10 (67 hodnotenie)

Penzión Kamínek sa nachádza v prírodnej rezervácii Novohradské Hory a ponúka volejbalové ihrisko a malé koncertné pódium.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Riviéra Lipno 510/17
Riviéra Lipno 510/17

9,1 / 10 (17 hodnotenie)

Riviéra Lipno 510/17 sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s výhľadom na jazero, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento apartmán je vzdialený 32 km od Rotujúceho amfiteátra.

Apartmán Richard
Apartmán Richard

8,4 / 10 (73 hodnotenie)

Apartmán Lipno nad Vltavou sa nachádza v Lipne nad Vltavou a ponúka záhradu. Lipenská priehrada je vzdialená 600 metrov. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rodinný Pension Antoni
Rodinný Pension Antoni

9 / 10 (243 hodnotenie)

Nefajčiarsky rodinný penzión Antoni sa nachádza v historickom centre Českého Krumlova a hosťom ponúka elegantne zariadené izby so satelitnou TV a kúpeľňou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet možno využiť v celej budove. K dispozícii je tu i služba kyvadlovej dopravy medzi penziónom a veľkými susednými mestami.

Hezká chalupa 2.0
Hezká chalupa 2.0

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Hezká chalupa 2.0 s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Strmilove, 22 km od historického centra Telča.

Penzion U Krotkých - Vyšší Brod
Penzion U Krotkých - Vyšší Brod

9,4 / 10 (46 hodnotenie)

Penzion U Krotkých - Vyšší Brod sa nachádza vo Vyššom Brode v Juhočeskom kraji, 29 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Gerta
Penzion Gerta

9,5 / 10 (255 hodnotenie)

Penzión Gerta sa nachádza v Českom Krumlove, len 10 minút chôdze od centra mesta, chráneného UNESCO-m. Ponúka pôvabnú záhradu s jazierkom a letným vonkajším bazénom, ako aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Každá izba má vlastnú kúpeľňu.

Penzion Na Špičáku
Penzion Na Špičáku

8,9 / 10 (480 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Na Špičáku sa nachádza v meste Český Krumlov, 400 metrov od rovnomenného hradu, a ponúka terasu a výhľad na park.

Apartmány v Centru
Apartmány v Centru

8,8 / 10 (121 hodnotenie)

Apartmány v Centru sa nachádzajú v Třeboni, 27 km od námestia Přemysla Otakara II. a 45 km od zámku Český Krumlov. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Soukromá rezidence Pohádková usedlost Lovětín
Soukromá rezidence Pohádková usedlost Lovětín

7 / 10 (4 hodnotenie)

Súkromná rezidencia Pohádková usedlost Lovětín sa nachádza v Lovětíne, 37 km od historického centra Telče a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 37 km od zámku Telč.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 38 km od autobusovej stanice Telč.

Pension Zámecká Apartmá - Castle Apartments
Pension Zámecká Apartmá - Castle Apartments

8,6 / 10 (877 hodnotenie)

Penzión Zámecká Apartmá sa nachádza pri hlavnej vstupnej bráne do historického hradného komplexu a ponúka ubytovanie v moderných jednotkách s vlastnou kúpeľňou. Do centra mesta sa dostanete pešo za 5 minút.

Lipno Apartmany Frymburk III.
Lipno Apartmany Frymburk III.

9 / 10 (6 hodnotenie)

Nachádza sa vo Frymburku, Lipno Apartmány Frymburk III.Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na jazero a vstupom do sauny.

Hotel Nobys
Hotel Nobys

Penzión-hotel Nobys sa nachádza na pokojnom mieste v Novej Bystřici, v prírodnom parku Česká Kanada. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, tenisový kurt, vírivku a saunu za príplatok.

Dvougenerační dům se zahradou
Dvougenerační dům se zahradou

9 / 10 (45 hodnotenie)

Dvougenerační dům se zahradou sa nachádza vo Vimperku a ponúka reštauráciu.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Podkrovní apartmán Matěj
Podkrovní apartmán Matěj

9,2 / 10 (20 hodnotenie)

Podkrovní apartmán Matěj s výhľadom do záhrady sa nachádza na Slapoch, 44 km od hradu Zvíkov.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Adieu
Apartmány Adieu

8,5 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmány Adieu sa nachádzajú v Třeboni v Juhočeskom kraji, 29 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.