Penzión

Penzion Táňa

9,1 / 10 (35 hodnotenie)

Velka Upa 154, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion Táňa sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královohradecký kraj) a ponúka svojim hosťom vonkajší bazén, bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby, reštaurácia, lyžovanie, nefajčiarske izby a bar. Penzión Penzion Táňa sa nachádza v regióne Královohradecký kraj.

Penzion Táňa - Fotografie

Penzion Táňa - Adresa

Booking.com

Penzion Táňa - Popis

Penzión Táňa sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, súkromný lyžiarsky vlek v zime a vonkajší bazén v lete. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

Všetky izby sú jednoducho zariadené a majú spoločnú kúpeľňu a výhľad do záhrady alebo na bazén.

V reštaurácii sa podávajú domáce jedlá. Objednať si môžete aj diétne a vegetariánske jedlá.

Penzión Táňa má záhradu s grilom, spoločný salónik, detské ihrisko a úschovňu lyží.

Lyžiarsky vlek Portášovy Boudy je vzdialený 1 km.

Penzion Táňa - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Stolný tenis
 • Detské ihrisko
 • Lyžovanie

Exteriér

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Jedlo a nápoje

 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)
 • Bar
 • Reštaurácia

Služby

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Obedové balíčky

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Spoločná toaleta

Výhľad

 • Výhľad na bazén
 • Výhľad do záhrady

Lyžovanie

 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Úschovňa lyží

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia je potrebná).

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Vonkajší bazén

 • Sezónny bazén

Ďalšie ubytovanie v meste Pec pod Sněžkou

Penzion Modřanka
Penzion Modřanka

7,9 / 10 (70 hodnotenie)

Penzión Modranka sa nachádza 200 metrov od centra mesta Pec pod Sněžkou a ponúka vám prakticky zariadené ubytovacie jednotky, reštauráciu na mieste a bar s terasou. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Pecka Penzion
Pecka Penzion

9,3 / 10 (99 hodnotenie)

Pension Pecka sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 10 minút chôdze od zjazdovky Javor. Ponúka izby a ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady a úschovne lyží.Súkromné bbparkovacie miesta sú k dispozícii na mieste zdarma.

Apartmán Pec pod Sněžkou - Cihlářka
Apartmán Pec pod Sněžkou - Cihlářka

8,5 / 10 (63 hodnotenie)

Apartmán Pec pod Sněžkou - Cihlářka sa pýši terasou, reštauráciou a barom a ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a izbovú službu.

Cihlarka apartment 306 Pec pod Snezkou
Cihlarka apartment 306 Pec pod Snezkou

8,9 / 10 (20 hodnotenie)

Nachádza sa 1.Apartmán Cihlárka 306 Pec pod Sněžkou sa nachádza 5 km od lyžiarskeho strediska Zahrádky a 4 km od Černého Dolu a ponúka ubytovanie pod vrcholom hory nad Černým Dolom a Pece pod Sněžkou.Toto ubytovacie zariadenie je vzdialené 3 km od Pece pod Sněžkou.

Apartment Stará Huť - PPU110
Apartment Stará Huť - PPU110

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Stará Huť - PPU110 sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 14 km od autobusovej zastávky Strážné, 35 km od Western City a 41 km od kostola Wang.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Ubytování Javor
Ubytování Javor

9,1 / 10 (29 hodnotenie)

Ubytovanie Javor so záhradou a priamym prístupom na lyžiach ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Petra Clinic Javor
Apartmán Petra Clinic Javor

8,1 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Petra Clinic Javor v Peci pod Sněžkou sa nachádza hneď vedľa lyžiarskeho vleku Javor a ponúka vám priamy prístup na lyžiach, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, plne vybavenú kuchynku s umývačkou riadu, posteľnou bielizňou a uterákmi.Svoje auto môžete bezplatne zaparkovať v podzemnej garáži.

Aparthotel Kovarna Residence
Aparthotel Kovarna Residence

8,7 / 10 (108 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Aparthotel Kovarna Residence sa nachádza 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a bankomatom. V tomto apartmánovom hoteli je k dispozícií bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Pension Skalicky
Pension Skalicky

9,3 / 10 (50 hodnotenie)

Penzión Skalicky s výhľadom na Pec pod Sněžkou sa nachádza priamo na zjazdovke v Zahrádkach a ponúka možnosť zjazdu na lyžiach.K dispozícii je spoločná kuchyňa a spoločenská miestnosť s TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Kovárna Residence
Kovárna Residence

9,1 / 10 (239 hodnotenie)

Rezidencia Kovárna sa nachádza v Peci pod Sněžkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu, reštauráciu a bar.

Penzion Mikeš
Penzion Mikeš

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Penzión Mikeš sa nachádza na hlavnej ulici v obci Pec pod Sněžkou. Ponúka lyžiarsku školu priamo na mieste a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Za príplatok môžete využívať Wi-Fi.

CHATA LESOVNA
CHATA LESOVNA

9,4 / 10 (91 hodnotenie)

Chata LESOVNA s 3-hviezdičkovým ubytovaním sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 15 km od autobusovej zastávky Strážné a 36 km od Western City.Každé ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli má výhľad na hory a hostia môžu využívať prístup do záhrady a na terasu.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Pension Paulů
Pension Paulů

10 / 10 (1 hodnotenie)

Pension Paulů so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Apartmán u vleku Javor
Apartmán u vleku Javor

9,1 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmán Javor sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 100 metrov od lyžiarskeho vleku Javor. Ponúka priamy prístup na lyžiach, úschovňu lyží s uzamykateľným vyhrievaným boxom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie v garáži.

Hotel Hořec
Hotel Hořec

8 / 10 (542 hodnotenie)

Hotel Horec sa nachádza v centre mesta Pec pod Sněžkou uprostred Krkonôš. Ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a vírivkou a bezplatné parkovanie na súkromnom parkovisku.

Horská chata Amor
Horská chata Amor

8,2 / 10 (238 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza v pokojnej časti Pece pod Sněžkou, 1 km od lyžiarskeho strediska a 600 metrov od zjazdovky Veľká Pláň. Ponúka reštauráciu na mieste s terasou. K dispozícii je detské ihrisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove.

Hotel Zelený potok
Hotel Zelený potok

9,2 / 10 (531 hodnotenie)

Hotel Zelený potok sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 2,8 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bar a priamy prístup na zjazdovky. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách a k dispozícii majú aj terasu. Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 5 km od Sněžky.

Pension U Pece
Pension U Pece

8 / 10 (24 hodnotenie)

Pension U Pece sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 16 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a reštauráciou.Každé ubytovanie v 3-hviezdičkovom penzióne má výhľad na rieku a hostia môžu využívať bar a prístup na lyžiach až k vchodu.Ubytovanie ponúka bankomat a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Bouda Na Cestě
Bouda Na Cestě

9,3 / 10 (40 hodnotenie)

Búda Na Cestě so slnečnou terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Peci pod Sněžkou - Veľká Úpa v Královohradeckom kraji, 400 metrov od Lanovej dráhy Portášky.Hostia môžu navštíviť bar na mieste.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování v Peci pod Sněžkou
Ubytování v Peci pod Sněžkou

9 / 10 (81 hodnotenie)

Ubytovanie v Peci pod Sněžkou ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou, 500 metrov od hory Sněžka a len 400 metrov od centra mesta.Môže sa pochváliť výhľadom na hory a je 1.2 km od zjazdovky Javor.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Horský Ranč
Horský Ranč

8,4 / 10 (78 hodnotenie)

Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza na odľahlom mieste v srdci Krkonošského národného parku, 100 metrov od lyžiarskeho strediska Velká Úpa Portášky a ponúka bar s krbom a spoločenskú miestnosť s TV. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Prazska Bouda
Prazska Bouda

8,3 / 10 (133 hodnotenie)

Hotel Pražská Bouda sa nachádza na križovatke medzi Černou horou, Pecou pod Sněžkou a Černým Dolom, 300 metrov od lyžiarskeho vleku Mulda.Na mieste sú 2 reštaurácie s letnou terasou.Podávajú českú kuchyňu.

Horský penzion VEBROVY BOUDY
Horský penzion VEBROVY BOUDY

8,4 / 10 (10 hodnotenie)

Horský penzion VEBROVY BOUDY ponúka záhradu, spoločný salónik a slnečnú terasu s bazénom a raňajkami formou bufetu v Peci pod Sněžkou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 15 km od autobusovej zastávky Strážné.K dispozícii je gril a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Horská chata U Pekařů
Horská chata U Pekařů

8,3 / 10 (77 hodnotenie)

Horská chata U Pekařů sa nachádza v Peci pod Sněžkou a ponúka priamy prístup na lyžiach, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.

Apartment Marketa
Apartment Marketa

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Marketa so záhradou, reštauráciou a barom ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmany Alectis
Apartmany Alectis

7,1 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmány Alectis sa nachádzajú v Krkonošskom národnom parku v Peci pod Sněžkou, len 60 metrov od zjazdoviek.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hospoda na Peci
Hospoda na Peci

7,6 / 10 (28 hodnotenie)

Penzión sa nachádza v Národnom parku Krkonoše, 10 minút chôdze od lanovky Sněžka v lyžiarskom stredisku Pec pod Sněžkou.Hospoda na Peci je historická budova s bbdreveným interiérom a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Hotel Emerich
Hotel Emerich

8,6 / 10 (933 hodnotenie)

Hotel Emerich sa nachádza v lyžiarskom stredisku Pec pod Sněžkou v Krkonošskom národnom parku, len 50 metrov od zjazdoviek.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kúpeľné centrum.

Skiresort Pec Poustevnik
Skiresort Pec Poustevnik

8,4 / 10 (7 hodnotenie)

Skiresort Pec Poustevnik v Peci pod Sněžkou s výhľadom na hory ponúka ubytovanie, záhradu, reštauráciu, bar a priamy prístup na lyžiach.V apartmánovom hoteli môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Pension Relax
Pension Relax

8,3 / 10 (94 hodnotenie)

Penzión Relax sa nachádza vo Veľkej Úpe v lyžiarskom stredisku Pec pod Sněžkou a ponúka reštauráciu, bar, bezplatné Wi-Fi a detský klub. Môžete si tu zahrať stolný tenis, bowling a biliard.

Guest House U Marie
Guest House U Marie

9,6 / 10 (123 hodnotenie)

Penzión U Marie sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 14 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločný salónik.K zariadeniam v tomto ubytovacom zariadení patrí spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Toto ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 35 km od Western City.

Ubytování Zmatlíková
Ubytování Zmatlíková

8,9 / 10 (167 hodnotenie)

Ubytovanie Zmatlíková sa nachádza v centre Pece pod Sněžkou a ponúka ubytovanie 300 metrov od lyžiarskeho areálu Pec pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Horský hotel Kolínská bouda
Horský hotel Kolínská bouda

8 / 10 (205 hodnotenie)

Historická horská chata Horský hotel Kolínská bouda sa nachádza na hrebeni jedného z vrcholov v Peci pod Sněžkou, 1,9 km od rozhľadne Bramberk, neďaleko zjazdovky Zahrádky. Ponúka záhradu, bar, detské ihrisko a úschovňu lyží. Súčasťou ubytovania je reštaurácia s tradičnou českou kuchyňou.

Apartment Stará Huť - PPU114
Apartment Stará Huť - PPU114

Apartmán Stará Huť - PPU114 sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 14 km od autobusovej zastávky Strážné, 35 km od Western City a 41 km od kostola Wang.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Horská bouda Dimrovka
Horská bouda Dimrovka

8,9 / 10 (53 hodnotenie)

Horská bouda Dimrovka má v Peci pod Sněžkou záhradu, terasu, reštauráciu a bar.Penzión sa nachádza 15 km od autobusovej zastávky Strážné a 38 km od Western City a ponúka priamy prístup na lyžiach.Penzión ponúka výhľad na hory, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Vysokohorský apartmán Cihlářka
Vysokohorský apartmán Cihlářka

8,7 / 10 (71 hodnotenie)

Vysokohorský apartmán Cihlářka sa nachádza v Peci pod Sněžkou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, gril, záhradu a saunu.

Penzion u Veselých
Penzion u Veselých

8,9 / 10 (198 hodnotenie)

Penzion u Veselých sa nachádza v národnom parku Krkonoše v obľúbenej lyžiarskej oblasti Veľká Úpa. Toto rodinnou prevádzkované ubytovacie zariadenie ponúka tradične zariadené izby s moderným vybavením a výhľadom na hory.

Grand Hotel Hradec
Grand Hotel Hradec

9,2 / 10 (3583 hodnotenie)

Grand Hotel Hradec sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou 0,8 km od lanovky vedúcej na horu Sněžka a ponúka reštauráciu, súkromné strážené parkovisko, fitnescentrum a bar. V hoteli s terasou sa môžete ubytovať v rodinných izbách. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, letiskové transfery, izbová služba a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Lyžařská bouda
Lyžařská bouda

Lyžařská bouda má v Peci pod Sněžkou záhradu, spoločný salónik, terasu a reštauráciu.14 km od autobusovej zastávky Strážné a 40 km od Western City a ponúka predajňu skipasov, ako aj bar.Hotel ponúka výhľad na hory, detské ihrisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Residence Sněžka
Residence Sněžka

8,9 / 10 (103 hodnotenie)

Residence Sněžka s výhľadom na mesto, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 14 km od autobusovej zastávky Strážné.

Residence Post
Residence Post

9,2 / 10 (298 hodnotenie)

Rezidencia Post sa nachádza v Peci pod Sněžkou v Královohradeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Vila Eden
Vila Eden

9,5 / 10 (132 hodnotenie)

Vila Eden sa nachádza v Peci pod Sněžkou v Královéhradeckom kraji, necelých 14 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Bouda Helena
Hotel Bouda Helena

9,6 / 10 (126 hodnotenie)

Hotel Bouda Helena sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou, 5 km od lanovky Ružová hora - Sněžka. Hotel má terasu a úschovu lyží. V okolí sa nachádza zjazdovka U lese a Mulda. V reštaurácii sa podávajú jedlá stredomorskej a miestnej kuchyne.

Chata Borůvka
Chata Borůvka

8,7 / 10 (47 hodnotenie)

Chata Borůvka ponúka izby s kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z nej výhľad na okolité hory a krajinu. Lyžiarsky areál Pec pod Sněžkou a golfový klub Mladé Buky sú vzdialené necelé 4 km.

Ubytování v soukromí v srdci Pece pod Sněžkou
Ubytování v soukromí v srdci Pece pod Sněžkou

8,2 / 10 (12 hodnotenie)

Ubytování v soukromí v srdci Pece pod Sněžkou sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 16 km od autobusovej zastávky Strážné a 35 km od Western City, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány KOS
Apartmány KOS

8,5 / 10 (109 hodnotenie)

Apartmány KOS sa nachádzajú v Peci pod Sněžkou a ponúkajú reštauráciu.Nehnuteľnosť sa nachádza 4.6 km od Sněžky.

Lesní Bouda
Lesní Bouda

9,1 / 10 (8 hodnotenie)

Lesní Bouda je obklopená zelenými lúkami a borovicovým lesom, 300 metrov od zjazdoviek Ski Pec.Ponúka vonkajší bazén a vírivku.Hotel má vlastnú ekologickú farmu a na mieste aj klzisko s požičovňou korčúľ.

Apartmány Pec pod Sněžkou
Apartmány Pec pod Sněžkou

8,9 / 10 (252 hodnotenie)

Apartmány Pec pod Sněžkou sa nachádzajú v meste Pec pod Sněžkou a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu si môžete bezplatne požičať bicykle a oddychovať v záhrade. Lanovka Růžová hora - Sněžka je vzdialená 2 km a lanovka Portášky sa nachádza 2,8 km od penziónu.