Apartmán

Apartment in Martinice v Krkonosich 2422

7 / 10 (9 hodnotenie)

Martinice, 51232, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 sa nachádza v meste Martinice (Česká republika - Liberecký kraj). Apartmán Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 sa nachádza v regióne Liberecký kraj.

Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 - Fotografie

Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 - Adresa

Booking.com

Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 - Popis

Apartmán Martinice v Krkonošiach 2422 sa nachádza v Martiniciach, 43 km od vodopádu Szklarki, 43 km od vodopádu Kamienczyka a 44 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Nachádza sa 16 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Tento apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou.Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania.

Jerská železnica je vzdialená 45 km a Dinopark 46 km.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 83 km.

.

Apartment in Martinice v Krkonosich 2422 - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

 • nemecky
 • francúzsky
 • maďarsky
 • poľsky
 • česky
 • anglicky
 • chorvátsky
 • taliansky

Kuchyňa

 • Kávovar
 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Mikrovlnná rúra
 • Hriankovač
 • Rúra
 • Kuchyňa
 • Chladnička

Kúpeľňa

 • Toaleta
 • Uteráky
 • Vaňa

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Média/Technika

 • TV

Exteriér

 • Terasa

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Rôzne

 • Rodinné izby

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Ďalšie ubytovanie v oblasti Liberecký kraj

Pension Klondajk
Pension Klondajk

8,2 / 10 (24 hodnotenie)

Penzión Klondajk sa nachádza 300 metrov od centra Harrachova a len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Černá Hora.Ponúka ubytovanie s TV a predajcu skipasov na mieste a požičovňu lyží a bicyklov.Zastávka skibusu je vzdialená 50 metrov.

Apartmány Tiskárna
Apartmány Tiskárna

8,9 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány Tiskárna sa nachádzajú v Českej Lípe, 42 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

PRONÁJEM APARTMÁNU V TANVALDU
PRONÁJEM APARTMÁNU V TANVALDU

9 / 10 (21 hodnotenie)

PRONÁJEM APARTMÁNU V TANVALDU sa nachádza v Tanvalde, 26 km od vodopádu Szklarki a 26 km od vodopádu Kamienczyka, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion YORK
Penzion YORK

8 / 10 (318 hodnotenie)

Penzión YORK sa nachádza v Liberci, 16 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bar.Univerzita aplikovaných vied Zittau/Goerlitz sa nachádza 28 km od hotela a vodopád Szklarki je vzdialený 44 km.

Penzion Koucký
Penzion Koucký

9,5 / 10 (69 hodnotenie)

Penzión Koucký sa nachádza v Bedřichove, 23 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovanie ponúka celý rad zariadení na vodné športy a priamy prístup na lyžiach, ako aj bar a gril.Ubytovanie ponúka letiskové transfery a k dispozícii je aj požičovňa bicyklov.

Vila Starý mlýn
Vila Starý mlýn

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Vila Starý mlýn sa nachádza v Proseči, 15 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 46 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz.

Chata Doksy, Pod Bílým Kamenem 0337
Chata Doksy, Pod Bílým Kamenem 0337

9,2 / 10 (10 hodnotenie)

Chata Doksy, Pod Bílým Kamenem 0337, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Doksoch, 45 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 48 km od Ještědu, ako aj 6.1 km od Aquaparku Staré Splavy.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Pension Styl
Pension Styl

8,8 / 10 (38 hodnotenie)

Penzión Styl sa nachádza v Bedřichove, 23 km od Ještědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Tento 2-hviezdičkový hotel ponúka detský klub, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.Hostia môžu využiť bar.

Apartment Alice I
Apartment Alice I

Apartmán Alice I sa nachádza v Harrachove, 12 km od vodopádu Szklarki, 12 km od vodopádu Kamienczyka a 12 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

hotel Petřín
hotel Petřín

8,2 / 10 (92 hodnotenie)

Hotel Petřín s 3-hviezdičkovým ubytovaním sa nachádza v Jablonci nad Nisou, 26 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj slnečnú terasu.K dispozícii je reštaurácia, ktorá ponúka jedlá francúzskej kuchyne, a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmany Silver
Apartmany Silver

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Silver sa nachádzajú v Rokytnici nad Jizerou a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Zastávka autobusu U Kroupů (ski) je vzdialená 350 metrov.

RESTAURACE A PENZION MÁJA
RESTAURACE A PENZION MÁJA

8 / 10 (1 hodnotenie)

RESTAURACE A PENZION MÁJA sa nachádza v Benecku, 13 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia, terasa a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 46 km od vodopádu Szklarki.

První Apartmán Vítkovice
První Apartmán Vítkovice

9,3 / 10 (22 hodnotenie)

První Apartmán Vítkovice vo Vítkoviciach ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 22 km od autobusovej zastávky Strážné, 35 km od vodopádu Szklarki a 35 km od vodopádu Kamienczyka.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Žalý Apartmány
Hotel Žalý Apartmány

8,4 / 10 (164 hodnotenie)

Trojhviezdičkový hotel Žalý sa nachádza v obci Benecko, neďaleko zámku Sychrov. Ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a priamy prístup na zjazdovky.

Hotel Lesní Chata
Hotel Lesní Chata

8,6 / 10 (441 hodnotenie)

Hotel Lesní Chata je obklopený lesmi, 15 minút jazdy od golfového klubu Harrachov a vodnej nádrže Souš, 20 metrov od lyžiarskeho svahu.

Chata Dvírka
Chata Dvírka

8,4 / 10 (7 hodnotenie)

Chata Dvírka sa nachádza v Železnom Brode, 39 km od autobusovej zastávky Strážné a 41 km od vodopádu Szklarki, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 33 km od Ještědu a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

KostelApartmány
KostelApartmány

9,1 / 10 (57 hodnotenie)

KostelApartmány sa nachádza v Liberci, 10 km od Ještědu a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Formanka
Pension Formanka

8,1 / 10 (158 hodnotenie)

Penzión Formanka sa nachádza v osade Splzov, 3 km od Železného Brodu. Má reštauráciu, v ktorej sa podávajú české a medzinárodné jedlá. Izby sú vybavené satelitnou TV a ponúkajú výhľad na okolie.

Apartment Harrachov 11
Apartment Harrachov 11

7 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Harrachov 11 sa nachádza v Novom Svete, 13 km od vodopádu Kamienczyka, 13 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 14 km od železnice Izerska.Ubytovanie je vzdialené 12 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartments in Desna/Isergebirge 1786
Apartments in Desna/Isergebirge 1786

8,4 / 10 (14 hodnotenie)

Apartments in Desná/Isergebirge 1786 sa nachádzajú v Šumburku nad Desnou, 24 km od vodopádu Kamienczyka, 25 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 25 km od Železnice Izerska.Ubytovanie je vzdialených 24 km od vodopádu Szklarki a hostia môžu využívať súkromné bbbbbbbbbbbbparkovisko na bezplatné Wi-Fi.

Privat Apartma Ulrych
Privat Apartma Ulrych

8,8 / 10 (83 hodnotenie)

Privat Apartma Ulrych sa nachádza 6 km od centra Liberca a ponúka veľkú záhradu, saunu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priestranné izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou.

Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746
Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746

8,5 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenkový dom Frýdlant/Isergebirge 1746 sa nachádza vo Frýdlante, 36 km od Ještědu, 37 km od hlavnej stanice Görlitz a 38 km od divadla Gerhart-Hauptmann-Theater.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 24 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 35 km od ZOO Goerlitz.

Guest House K74
Guest House K74

9,8 / 10 (135 hodnotenie)

Guest House K74 sa nachádza na pokojnom mieste v rámci malej rodinnej farmy a je obklopený panenskou prírodou.Nachádza sa pri lese v Jablonnom v Podještědí a ponúka apartmán s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

APARTMENT OWL
APARTMENT OWL

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

APARTMENT OWL sa nachádza v Kořenove, 16 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, 24-hodinovou recepciou a službou organizácie výletov.Nachádza sa 16 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka priamy prístup na lyžiach.

Apartmány Sport with Garage
Apartmány Sport with Garage

8,9 / 10 (128 hodnotenie)

Apartmány Sport s vlastným stravovaním sa nachádzajú v centre Rokytnice nad Jizerou, 200 metrov od lyžiarskeho areálu Studenov. Ponúkajú požičovňu lyží a lyžiarsky obchod s opravou lyží a snowboardov.V apartmánoch a štúdiách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Pred domom je k dispozícii bezplatný skibus.Ku každému bytu je k dispozícii 1 bezplatné parkovacie miesto v podzemnej garáži alebo na parkovisku pri dome.

Apartman Škrabálek
Apartman Škrabálek

7,9 / 10 (4 hodnotenie)

Apartman Škrabálek v Rokytnici nad Jizerou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 24 km od vodopádu Szklarki, 24 km od vodopádu Kamienczyka a 25 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Otakarova farma
Otakarova farma

9,4 / 10 (57 hodnotenie)

S autobusovou zastávkou Strážné, ktorá je vzdialená 37 km, Otakarova farma ponúka ubytovanie, reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmán Violeta
Apartmán Violeta

9,6 / 10 (12 hodnotenie)

Apartmán Violeta sa nachádza v Harrachove, len 11 km od vodopádu Szklarki. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Ponúka výhľad do záhrady a je vzdialený 11 km od vodopádu Kamienczyka a 12 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Venkovské apartmány Tiché pastviny
Venkovské apartmány Tiché pastviny

9,2 / 10 (30 hodnotenie)

Venkovské apartmány Tiché pastviny v Kamenickom Šenove s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie, bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu a gril.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Dead Fox Chalupa na samotě
Dead Fox Chalupa na samotě

9,9 / 10 (12 hodnotenie)

Chalupa Dead Fox na samotě so záhradou, spoločným salónikom a barom ponúka ubytovanie vo Víchovej nad Jizerou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chalette Jasan
Chalette Jasan

Chalette Jasan sa nachádza v Josefovom dole a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Nachádza sa 31 km od Ještědu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ala ubytovani
Ala ubytovani

9,2 / 10 (63 hodnotenie)

Ala ubytovani sa nachádza v blízkosti lesa a rieky Kamenice a ponúka nefajčiarske ubytovanie 700 metrov od zjazdovky Lucifer.Wi-Fi, úschovňa lyží a parkovisko sú k dispozícii zdarma.

Penzion Sklípek
Penzion Sklípek

8,1 / 10 (230 hodnotenie)

Pension Sklípek sa nachádza v Starých Splavoch, 50 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatné súkromné bbparkovisko, záhradu a spoločný salónik.Necelý 1 km od aquaparku Staré Splavy a 14 km od hradu Bezděz ponúka ubytovanie s terasou a barom.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Praha Liberec
Hotel Praha Liberec

8,2 / 10 (1590 hodnotenie)

Hotel Praha Liberec sa nachádza v samom srdci mesta Liberec.Jeho impozantná budova je jednou z najvýznamnejších častí libereckého hlavného námestia v centre mesta a dotvára jedinečný ráz jeho historickej časti.

Holiday home in Harrachov 33511
Holiday home in Harrachov 33511

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Dovolenkový dom v Harrachove 33511 sa nachádza 12 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie v Harrachove s prístupom do sauny.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Horská Chata na Špici
Horská Chata na Špici

9 / 10 (83 hodnotenie)

Horská Chata na Špici sa nachádza v Benecku, priamo na lyžiarskom svahu, a ponúka úschovňu lyží a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá regionálnej kuchyne.K dispozícii je vám aj terasa, gril a šmykľavky pre deti.Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata Babeta
Chata Babeta

9,4 / 10 (34 hodnotenie)

Chata Babeta sa nachádza v Poniklej a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi.Chata sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a pešia turistika.

Sport hotel POMI
Sport hotel POMI

7,4 / 10 (553 hodnotenie)

Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v Harrachove v Krkonošiach a ponúka tradične zariadené izby s balkónom, saunu, vírivku a Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo v spoločných priestoroch. Lyžiarsky areál Čertova Hora je odtiaľto vzdialený 100 metrov.

Rodinná chalupa jen pro sebe
Rodinná chalupa jen pro sebe

9,4 / 10 (31 hodnotenie)

Rodinná chalupa jen pro sebe sa môže pochváliť záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom. Ponúka ubytovanie v Harrachove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Wellness rodinný domek Velíšák
Wellness rodinný domek Velíšák

10 / 10 (8 hodnotenie)

Wellness rodinný domek Velíšák sa nachádza v Novom Bore, len 34 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Chalupa Tanvaldský Špičák
Chalupa Tanvaldský Špičák

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chalupa Tanvaldský Špičák sa nachádza v Tanvalde, 29 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 29 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Harrachov Inn
Hotel Harrachov Inn

7,9 / 10 (418 hodnotenie)

Hotel Harrachov Inn má ideálnu polohu v centre Harrachova, vedľa centrálneho parku a len 100 metrov od športového a lyžiarskeho centra.

Penzion Union Harrachov
Penzion Union Harrachov

6 / 10 (97 hodnotenie)

Penzión Union Harrachov v Harrachove s výhľadom na hory ponúka ubytovanie a terasu.

Apartmán Stará škola
Apartmán Stará škola

8,9 / 10 (54 hodnotenie)

Tento veľmi elegantný moderný apartmán s názvom Apartmán Stará škola sa nachádza v pokojnej krajine Jizerských hôr, len pár minút jazdy autom od obľúbených lyžiarskych stredísk.Ponúka všetky najmodernejšie vymoženosti, ako sú TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Privátní wellness domek RockStar
Privátní wellness domek RockStar

Privátní wellness domek RockStar s terasou ponúka ubytovanie v Smržovke s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Nachádza sa 28 km od Ještědu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Zuzánek 50
Chalupa Zuzánek 50

9,5 / 10 (36 hodnotenie)

Chalupa Zuzánek 50 sa nachádza v Rokytnici nad Jizerou, len 26 km od vodopádu Szklarki. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Nachádza sa 26 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka gril.

Apartmány Krásná - K68
Apartmány Krásná - K68

9,1 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmány Krásná - K68 sa nachádzajú v Jablonci nad Nisou v Libereckom kraji, 30 km od Ještědu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Horská chalupa Bílá Desná
Horská chalupa Bílá Desná

9 / 10 (4 hodnotenie)

Horská chalupa Bílá Desná so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v Desnej s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.