Penzión

Penzion Hlinky

9 / 10 (3 hodnotenie)

Dražov 136, Hlinky, 360 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion Hlinky sa nachádza v oblasti Česká republika. Penzión Penzion Hlinky sa nachádza v oblasti Česká republika.

Penzion Hlinky - Fotografie

Penzion Hlinky - Adresa

Booking.com

Penzion Hlinky - Popis

Penzión Hlinky sa nachádza v obci Hlinky, 7 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločný salónik.Ubytovanie je vzdialené 19 km od Mlynskej kolonády, 19 km od Trhovej kolonády a 19 km od Vřídla.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločná kuchyňa.

V penzióne sú izby vybavené šatníkovou skriňou.Všetky izby v penzióne Hlinky sú vybavené vlastnou kúpeľňou a posteľnou bielizňou.

V ubytovaní si môžete zahrať stolný tenis.

Kolonáda pri Spievajúcej fontáne je vzdialená 29 km a Spievajúca fontána 29 km od penziónu Hlinky.Najbližšie medzinárodné letisko Karlovy Vary sa nachádza 11 km od penziónu.

.

Penzion Hlinky - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky
 • slovensky

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Detektory dymu
 • Bezpečnostný alarm

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Výhľad

 • Výhľad na nádvorie
 • Výhľad

Služby

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín

Exteriér

 • Záhrada

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Aktivity

 • Stolný tenis

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Ďalšie ubytovanie v oblasti Česká republika

COZY&QUIET apartment with A/C in city centre
COZY&QUIET apartment with A/C in city centre

9,4 / 10 (64 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Prahy, 800 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 1.Apartmán COSY\u0026QUIET s klimatizáciou v centre mesta sa nachádza 6 km od Karlovho mosta a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu.Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2019 a má 2.9 km od Vyšehradu a 3.3 km od Pražského hradu.

Lesní chaty
Lesní chaty "Hogo Fogo"

6,6 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovanie Lesní chaty "Hogo Fogo" ponúka na prenájom chaty v lese v obci Kytlice. Mesto Görlitz je vzdialené 49 km.

Hotel Bazant
Hotel Bazant

7,6 / 10 (161 hodnotenie)

Hotel Bažant s vonkajším bazénom sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od centra Karlových Varov a len 200 metrov od rieky Teplá.

Camping Matyáš
Camping Matyáš

9,2 / 10 (13 hodnotenie)

Camp Matyáš vo Vranom nad Vltavou sa nachádza priamo pri rieke a ponúka požičovňu vybavenia na vodné športy, ako aj bezplatný futbalový a volejbalový areál, stolný tenis a detské ihrisko.Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Příjemný řadový rodinný dům se zahradou
Příjemný řadový rodinný dům se zahradou

8,3 / 10 (9 hodnotenie)

Příjemný řadový rodinný dům se zahradou sa nachádza v Chebe, 35 km od Spievajúcej fontány a 47 km od Mlynskej kolonády, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 35 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Maringotka Domov -Tiny house
Maringotka Domov -Tiny house

9,1 / 10 (8 hodnotenie)

Maringotka Domov -Tiny house sa nachádza v obci Pecka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán Anežka Albrechtice
Apartmán Anežka Albrechtice

9,1 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmán Anežka Albrechtice sa nachádza 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priamy prístup na zjazdovky.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Guesthouse Slavia - apartmány s vinným sklípkem
Guesthouse Slavia - apartmány s vinným sklípkem

7,7 / 10 (882 hodnotenie)

Ubytovanie Gesthouse Slavia sa nachádza v Mikulove, ponúka gril, vínnu pivnicu a slnečnú terasu. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet i súkromné parkovisko.

Riegrova
Riegrova

7,4 / 10 (5 hodnotenie)

Ubytovanie Riegrova s bbvýhľadom na mesto sa nachádza v Českých Budějoviciach, 600 metrov od námestia Přemysla Otakara II. a 25 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán je vzdialený 11 km od zámku Hluboká a 27 km od otočného amfiteátra.

Holiday Home Holiday Hill 43
Holiday Home Holiday Hill 43

10 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 43 s terasou sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Chatka Martin Máchovo jezero
Chatka Martin Máchovo jezero

6 / 10 (3 hodnotenie)

Chatka Martin Máchovo jezero sa nachádza v Doksoch v Libereckom kraji a má balkón a výhľad do záhrady.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Moderní Tiny House ve stylu Route 66 na venkově.
Moderní Tiny House ve stylu Route 66 na venkově.

10 / 10 (2 hodnotenie)

Moderný Tiny House ve stylu Route 66 na venkove so záhradou, terasou a grilom.Ponúka ubytovanie v Tršiciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Guest House Haklův Mlýn
Guest House Haklův Mlýn

8,4 / 10 (123 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Guest House Haklův Mlýn sa nachádza v Hraběticiach a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa môžete aj v rodinných izbách a k dispozícii je gril. Za príplatok môžete využiť súkromné parkovisko.

Usedlost pod javorem
Usedlost pod javorem

9,2 / 10 (11 hodnotenie)

Ubytovanie Usedlost pod javorem s výhľadom na mesto sa nachádza v Telči, 8.4 km od historického centra Telča a 8.4 km od zámku Telč.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Prázdninová chata na horách
Prázdninová chata na horách

9,2 / 10 (39 hodnotenie)

Prázdinová chata na horách s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Nových Hamroch, 23 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlynskej kolonády.Tento dovolenkový dom má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Poetic
Poetic

9,6 / 10 (45 hodnotenie)

Poetic sa nachádza v Mikulove, 13 km od zámku Valtice a 14 km od zámku Lednice. Ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialené 50 km od Veľtrhu Brno a 15 km od Kolonády na Reistně.

Hotel Malamut
Hotel Malamut

8 / 10 (112 hodnotenie)

Hotel Malamut sa nachádza v horskej obci Nové Hamry, len 300 metrov od lyžiarskych vlekov. Ponúka wellness centrum a bezplatný vstup do krytého bazéna. Wi-Fi pripojenie na internet tu môžete používať bezplatne.

Vikendovka Korce
Vikendovka Korce

9,8 / 10 (57 hodnotenie)

Vikendovka Korce s výhľadom do záhrady, bezplatnými bicyklami a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Dubé, 9.4 km od Aquaparku Staré Splavy a 16 km od hradu Bezděz.

Wellness Hotel Fridrich
Wellness Hotel Fridrich

8,5 / 10 (326 hodnotenie)

Hotel Fridrich sa nachádza v obci Horní Těrlicko a ponúka ubytovanie s reštauráciou, vonkajším bazénom, barom a so záhradou. V ubytovaní s terasou môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Romantic Apts Prague by Michal&Friends
Romantic Apts Prague by Michal&Friends

9 / 10 (1 hodnotenie)

Nachádza sa do 600 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 1.Romantic Apts Prague by Michal\u0026Friends sa nachádza 8 km od Vyšehradu v Prahe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.

Penzion u Sklípků
Penzion u Sklípků

9,3 / 10 (18 hodnotenie)

Penzion u Sklípků sa nachádza v obci Vacenovice, 50 km od Brna a 42 km od Mikulova. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Apartment Molakova
Apartment Molakova

Apartmán Molakova sa nachádza v Prahe 8, 3,7 km od O2 Arény. Ponúka zariadené ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Pražský orloj je vzdialený 4,4 km od apartmánu.

Chalupa u Kuby
Chalupa u Kuby

9 / 10 (6 hodnotenie)

Chalupa u Kuby sa nachádza v Železnom Brode, 5 km od zjazdoviek a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou s výhľadom, záhradou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmán Svoboda nad Úpou
Apartmán Svoboda nad Úpou

8,9 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán Svoboda nad Úpou sa nachádza len 27 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie v Svobode nad Úpou s prístupom do záhrady, reštaurácie a spoločnej kuchyne.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

APARTMÁN u ZOUBKU
APARTMÁN u ZOUBKU

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

APARTMÁN u ZOUBKU ponúka ubytovanie v Litomyšli, 500 metrov od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Penzion U Tří Jasanů
Penzion U Tří Jasanů

7,2 / 10 (89 hodnotenie)

Penzión U Tří Jasanů sa nachádza v Znojme a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V penzióne majú hostia k dispozícii rodinné izby.

Penzion Vinařství W18
Penzion Vinařství W18

8,5 / 10 (11 hodnotenie)

Penzion Vinařství W18 sa nachádza 13 km od zámku Lednice a ponúka vám ubytovanie so spoločným salónikom, terasou a spoločnou kuchyňou.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmány Pod Putimskou branou
Apartmány Pod Putimskou branou

8,8 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmány Pod Putimskou branou sa nachádzajú 28 km od hradu Zvíkov a 47 km od zámku Hluboká v Písku a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.

Holiday Home Holiday Hill 47
Holiday Home Holiday Hill 47

8 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 47 sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji a ponúka terasu.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav
Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav

8,3 / 10 (70 hodnotenie)

Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav sa nachádza v blízkosti lesa na brehu rieky Sázavy a ponúka rekreačný park s reštauráciou a Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán Kinských
Apartmán Kinských

8,5 / 10 (41 hodnotenie)

Apartmán Kinských s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v pokojnej časti mesta a predstavuje ideálny východiskový bod pri cyklistických a peších túrach.

Holiday Home Holiday Hill 51
Holiday Home Holiday Hill 51

9 / 10 (4 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 51 s terasou sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Konekt Apartment
Konekt Apartment

9,8 / 10 (76 hodnotenie)

Odohráva sa v Českom Krumlove, 1.Apartmán Konekt sa nachádza 1 km od zámku Český Krumlov a 25 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 27 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice.

Horský apartmán U Lesa Říčky
Horský apartmán U Lesa Říčky

9,9 / 10 (30 hodnotenie)

Horský apartmán U Lesa Říčky so záhradou, reštauráciou a barom ponúka ubytovanie v Říčkách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Nachádza sa 43 km od železničnej stanice Polanica Zdroj a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Cihlářka Apartmán 109 - Pec pod Sněžkou Černá Hora
Cihlářka Apartmán 109 - Pec pod Sněžkou Černá Hora

8,2 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán Cihlářka 109 - Pec pod Sněžkou Černá Hora s terasou, reštauráciou a barom ponúka ubytovanie v Černom Dole s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a detský klub.

Penzion Landauer
Penzion Landauer

8,6 / 10 (444 hodnotenie)

Penzion Landauer sa nachádza v malom meste Český Krumlov, ktoré je na zozname chránených pamiatok UNESCO. Penzión sídli v meštianskej budove zo 17. storočia. Ponúka individuálne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán Casia
Apartmán Casia

10 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Casia sa môže pochváliť výhľadom do záhrady a ponúka ubytovanie s patiom a kávovarom, približne 35 km od Pradědu.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Na hrnčírně
Apartmány Na hrnčírně

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmány Na hrnčírně sa nachádzajú v Suchdole nad Lužnicí v Juhočeskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Happy Family
Apartment Happy Family

9,5 / 10 (18 hodnotenie)

Odohrávajúce sa v Karlových Varoch, 1.Apartmán Happy Family sa nachádza 2 km od Mlynskej kolonády a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a službou organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chalupa Semafor
Chalupa Semafor

9,4 / 10 (39 hodnotenie)

Chalupa Semafor sa nachádza v obci Dolní Malá Úpa, 27 km od Western City. Ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Medzi zariadenia v tomto ubytovacom zariadení patrí detský klub, spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Toto ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 33 km od kostola Wang.

APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA
APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA

6 / 10 (4 hodnotenie)

APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA sa nachádza v Třeboni, 30 km od námestia Přemysla Otakara II. a 49 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán Marie
Apartmán Marie

Apartmán Marie ponúka ubytovanie v Bruntále, 26 km od Pradědu.

Amazing apartment Prague-Pruhonice
Amazing apartment Prague-Pruhonice

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Úžasný apartmán Praha-Průhonice sa nachádza v Průhoniciach, 1.9 km od Aquapalace, 16 km od Vyšehradu a 16 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Stará Brusírna
Chata Stará Brusírna

9,6 / 10 (9 hodnotenie)

Chata Stará Brusírna sa nachádza v Bedřichove v Libereckom kraji, 23 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Sport Hotel
Sport Hotel

7,3 / 10 (449 hodnotenie)

Sport Hotel sa nachádza v Jeseníkoch, iba 50 metrov od lyžiarskeho strediska Větrný vrch a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, TV a Wi-Fi pripojením na internet.

Old Strand Spirit
Old Strand Spirit

8,3 / 10 (342 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Old Strand Spirit sa nachádza v Prahe 2,9 km od Pražského hradu a 1,7 km od Katedrály sv. Víta. Ponúka výhľad na mesto, bar a bezplatné Wi-Fi.

Villa
Villa

9,4 / 10 (60 hodnotenie)

Ubytovanie Villa sa nachádza vo Valticiach v Juhomoravskom kraji neďaleko zámku Valtice a Kolonády na Reistně. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom a vstup do sauny.

Pension Salma
Pension Salma

8,9 / 10 (20 hodnotenie)

Pension Salma sa nachádza v Černom Dole a ponúka individuálne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, len 300 metrov od najbližšej zjazdovky.Hostia môžu bezplatne zaparkovať svoje autá na mieste a využívať spoločnú kuchyňu.K dispozícii je aj spoločný salónik.