Apartmán

KVÍTKO

Frymburk 397, bytový dům G2, bytová jednotka č.8, Frymburk, 382 79, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) KVÍTKO sa nachádza v meste Frymburk (Česká republika - Juhočeský kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí súkromné parkovisko, rodinné izby, bezplatné wi-fi a nefajčiarske izby. Apartmán KVÍTKO svojou lokalitou patrí do regiónu Juhočeský kraj.

KVÍTKO - Adresa

Booking.com

KVÍTKO - Popis

KVÍTKO, nehnuteľnosť so záhradou a terasou, sa nachádza vo Frymburku, 46 km od Námestia Přemysla Otakara II., 11 km od Lipenskej priehrady a 21 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove.Ubytovanie je vzdialené 23 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchynku a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom a vírivkou.

Otočný amfiteáter je vzdialený 23 km a hlavná autobusová stanica České Budějovice 47 km.Najbližšie letisko Linz sa nachádza 67 km od ubytovacieho zariadenia KVÍTKO.

.

KVÍTKO - Vybavenie ubytovania

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Stojan na oblečenie
 • Súkromný vchod
 • Kúrenie
 • Vírivka

Kúpeľňa

 • Sauna
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút

Exteriér

 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky

Kuchyňa

 • Práčka
 • Kuchynka

Parkovanie

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je € 6 za deň.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Spálňa

 • Šatňa

Obývacie priestory

 • Pohovka

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Ďalšie ubytovanie v meste Frymburk

apartmán Sedmička Frymburk
apartmán Sedmička Frymburk

9,7 / 10 (6 hodnotenie)

Apartmán Sedmička Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s terasou sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Pension Terezka
Pension Terezka

9 / 10 (30 hodnotenie)

Penzión Terezka sa nachádza vo Frymburku v Juhočeskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk
Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk

Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk so záhradou, terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie vo Frymburku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Lipno Apartmany Frymburk II.
Lipno Apartmany Frymburk II.

8,7 / 10 (80 hodnotenie)

Lipno Apartmány Frymburk II sa nachádza 25 km od zámku Český Krumlov.Ponúka ubytovanie s terasou, grilom a spoločnou kuchyňou pre vaše pohodlie.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartman Lipno
Apartman Lipno

7,8 / 10 (41 hodnotenie)

Apartmán Lipno sa nachádza vo Frymburku a ponúka súkromnú pláž.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia a záhrada.Každá izba má balkón s výhľadom na hory.

Private Luxury Apartments
Private Luxury Apartments

7,9 / 10 (159 hodnotenie)

Privátne luxusné apartmány sa nachádzajú vo Frymburku, 23 km od Bad Leonfeldenu a ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi.

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk
Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk

10 / 10 (4 hodnotenie)

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, spoločný salónik, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.Nachádza sa 48 km od Námestia Přemysla Otakara II a ponúka bar.

Apartmán G4 Maty
Apartmán G4 Maty

9,6 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán G4 Maty sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa nachádza v budove z roku 2019, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenskej priehrady.

Village Lipno Lakeside - Lipno 056
Village Lipno Lakeside - Lipno 056

8,5 / 10 (12 hodnotenie)

Ubytovanie Village Lipno Lakeside - Lipno 056 sa nachádza vo Frymburku, len 31 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na jazero a je vzdialené 15 km od priehrady Lipno a 29 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.

Wellness & Spa Apartments Lipno - Frymburk
Wellness & Spa Apartments Lipno - Frymburk

7,6 / 10 (305 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness & Spa Apartments Lipno - Frymburk sa nachádza vo Frymburku. Ponúka reštauráciu, bar, spoločný lounge a záhradu. Ubytovať sa môžete aj v rodinných izbách. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Využívať môžete služby recepcie s nepretržitou prevádzkou, izbovú službu a služby zmenárne.

Apartmány wellness Frymburk
Apartmány wellness Frymburk

8,4 / 10 (34 hodnotenie)

Zámok Český Krumlov je vzdialený 25 km. Apartmány wellness Frymburk ponúkajú ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Chata Klára
Chata Klára

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Chata Klára s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a balkónom, približne 47 km od Námestia Přemysla Otakara II.Nachádza sa 24 km od zámku Český Krumlov a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vila Lipno
Vila Lipno

10 / 10 (2 hodnotenie)

Vila Lipno s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, terasou a grilom, približne 25 km od zámku Český Krumlov.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartman FILIPNO
Apartman FILIPNO

8,7 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmán FILIPNO sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, recepciou s nepretržitou prevádzkou a bankomatom.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Aparmány²
Aparmány²

8,6 / 10 (121 hodnotenie)

Aparmány² sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 47 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2016 v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Frymburk-Lipno G10
Apartmán Frymburk-Lipno G10

9,4 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmán Frymburk-Lipno G10 sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži s barom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa nachádza v budove z roku 2019, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenskej priehrady.

Apartmány LIPNOczech
Apartmány LIPNOczech

9,4 / 10 (70 hodnotenie)

Apartmány LIPNOczech sa nachádzajú vo Frymburku, len 31 km od zámku Český Krumlov a ponúkajú ubytovanie pri pláži so záhradou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, potápanie a cyklistika.

Zim-Let Lipno
Zim-Let Lipno

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Zim-Let Lipno sa nachádza vo Frymburku a ponúka vírivku.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán u vody Frymburk
Apartmán u vody Frymburk

8,6 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán u vody Frymburk s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou približne 25 km od zámku Český Krumlov.Ponúka záhradu, reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Apartmán Frymburk 30
Apartmán Frymburk 30

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Frymburk 30 sa nachádza vo Frymburku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na jazero.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Penzion Markus
Penzion Markus

9,1 / 10 (199 hodnotenie)

Penzión Markus sa nachádza vo Frymburku, na okraji národného parku Šumava a 50 metrov od piesočného brehu Lipenskej priehrady. Má reštauráciu s terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zjazdovka vo Frymburku je odtiaľto vzdialená 200 metrov.

apartmán Relax Frymburk
apartmán Relax Frymburk

8,2 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmán Relax Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Wellness & Spa Relax Frymburk
Wellness & Spa Relax Frymburk

8,2 / 10 (102 hodnotenie)

Wellness \u0026 Spa Relax Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, súkromnou plážou a bezplatným Wi-Fi.Tento 4-hviezdičkový apartmán je vzdialený 48 km od Námestia Přemysla Otakara II.

Wellness & SPA Lipno - Frymburk C410
Wellness & SPA Lipno - Frymburk C410

7,7 / 10 (6 hodnotenie)

Wellness \u0026 SPA Lipno - Frymburk C410 sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán na Lipně
Apartmán na Lipně

9,6 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán na Lipně je ubytovacie zariadenie pri pláži vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od námestia Přemysla Otakara II.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán U nás
Apartmán U nás

9,4 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán U nás sa nachádza vo Frymburku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Nachádza sa 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány V uličce Frymburk
Apartmány V uličce Frymburk

9,6 / 10 (74 hodnotenie)

Apartmány V uličce Frymburk s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od Námestia Přemysla Otakara II.

Lipno Apartmany Frymburk I.
Lipno Apartmany Frymburk I.

9,1 / 10 (7 hodnotenie)

Lipno Apartmány Frymburk I. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén a výhľad na bazén.Nachádza sa vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od námestia Přemysla Otakara II.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Lipno G11
Apartmán Lipno G11

9,4 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán Lipno G11 sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie pri pláži s terasou, reštauráciou, grilom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Tento apartmán sa nachádza 24 km od hlavného námestia v Českom Krumlove a 25 km od otočného amfiteátra.

Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno
Luxusní srub až 24 lůžek - Sruby-lipno

9,6 / 10 (29 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Luxusní srub až 19 lůžek - Sruby-lipno sa nachádza v meste Frymburk na juhu Čiech a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Českých Budějovíc. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Studio Na pláži
Studio Na pláži

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Štúdio Na pláži sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a stolný tenis.

Wellness Hotel Frymburk
Wellness Hotel Frymburk

7,7 / 10 (376 hodnotenie)

4-hviezdičkový hotelový komplex Wellness Hotel Frymburk sa nachádza na brehu Lipenského jazera v južných Čechách.

Apartmán Jasmin
Apartmán Jasmin

9,4 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmán Jasmin sa nachádza vo Frymburku v Juhočeskom kraji, 28 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Tomy Na Pláži
Penzion Tomy Na Pláži

7,6 / 10 (34 hodnotenie)

Penzión Tomy Na Pláži sa nachádza v meste Frymburk a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. K dispozícii tu je spoločná kuchyňa a slnečná terasa. Pri ubytovaní sa nachádza detské ihrisko a bezplatné súkromné parkovisko. Wi-Fi je k dispozícii zdarma.

Apartmány - Frymburk My Family
Apartmány - Frymburk My Family

8,2 / 10 (146 hodnotenie)

Apartmány - Frymburk My Family sa nachádzajú vo Frymburku a ponúkajú ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj reštauráciu a bar.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Chalupa Na střelnici
Chalupa Na střelnici

9,6 / 10 (10 hodnotenie)

Chalupa Na střelnici s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a kávovarom, približne 25 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Relax u Lipna - D112
Relax u Lipna - D112

7,9 / 10 (14 hodnotenie)

Relax u Lipna - D112 sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, izbovou službou a 24-hodinovou recepciou.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán Katka
Apartmán Katka

9,8 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Katka sa pýši detským ihriskom a spoločnou kuchyňou a nachádza sa na atraktívnom mieste vo Frymburku, 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenskej priehrady.Ubytovanie je vzdialené 25 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Mařenka Frymburk
Apartment Mařenka Frymburk

9,4 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán Mařenka Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Holiday Home Lipno Frymburk
Holiday Home Lipno Frymburk

8 / 10 (21 hodnotenie)

Dovolenkový dom Lipno Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 30 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie pri pláži so záhradou, súkromnou plážou a bezplatným Wi-Fi.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Lipno - Lakeside Village - Větrník
Lipno - Lakeside Village - Větrník

9 / 10 (423 hodnotenie)

Ubytovanie Lipno - Lakeside Village - Větrník je rekreačný dom, ktorý sa nachádza v meste Frymburk. Ubytovanie je vzdialené 42 km od Linzu a naskytá sa z neho výhľad na jazero.

Papeto
Papeto

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Papeto s reštauráciou a výhľadom do záhrady sa nachádza vo Frymburku, 30 km od zámku Český Krumlov a 48 km od námestia Přemysla Otakara II.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Lipno Wellness - Frymburk C 402-403
Lipno Wellness - Frymburk C 402-403

8,5 / 10 (26 hodnotenie)

Lipno Wellness - Frymburk C 402-403 so záhradou, terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie vo Frymburku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

WELLNESS HOTEL FRYMBURK APARTMAN 502C
WELLNESS HOTEL FRYMBURK APARTMAN 502C

7,9 / 10 (12 hodnotenie)

WELLNESS HOTEL FRYMBURK APARTMAN 502C sa nachádza vo Frymburku a ponúka reštauráciu, bar a záhradu.Ubytovanie je vzdialené 40 km od Českých Budějovíc a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room
LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room

6,7 / 10 (75 hodnotenie)

Ubytovanie LIPNO WELLNESS - FRYMBURK HOTEL private family room sa nachádza vo Frymburku, 22 km od mesta Bad Leonfelden. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Pohoda
Penzion Pohoda

8,7 / 10 (202 hodnotenie)

Penzión Pohoda sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a reštauráciou.9.Penzión sa nachádza 4 km od Lipenskej priehrady a 23 km od hlavného námestia v Českom Krumlove a ponúka predajňu skipasov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od Námestia Přemysla Otakara II.

Apartmán Laura, Frymburk
Apartmán Laura, Frymburk

9,5 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Laura, Frymburk sa nachádza vo Frymburku, len 25 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, reštauráciou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Frymburk 700
Apartmán Frymburk 700

9,5 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmán Frymburk 700 sa nachádza vo Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad na jazero a je 9.3 km od priehrady Lipno a 23 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.