Apartmán

Sebastian Apartments

Palackého náměstí, Třeboň, 379 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Sebastian Apartments sa nachádza v meste Třeboň (Česká republika - Juhočeský kraj) a pre svojich hostí ponúka bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby a nefajčiarske izby. Apartmán Sebastian Apartments svojou lokalitou patrí do regiónu Juhočeský kraj.

Sebastian Apartments - Fotografie

Sebastian Apartments - Adresa

Booking.com

Sebastian Apartments - Popis

Sebastian Apartments sa nachádza v Třeboni, 44 km od zámku Český Krumlov, 25 km od Čiernej veže a 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.Ubytovanie je vzdialené 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu.

Hlavná železničná stanica České Budějovice je od apartmánu vzdialená 26 km a zámok Hluboká 28 km.Najbližšie letisko Linz sa nachádza 124 km od apartmánov Sebastian.

.

Sebastian Apartments - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Kávovar
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Jedálenský stôl
 • Hriankovač
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Chladnička

Aktivity

 • Squash
 • Pešia turistika
 • Tenisový kurt
 • Aquapark
 • Bowling
 • Rybolov

Rôzne

 • Klimatizácia
 • Rodinné izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie izby

 • Sušiak na bielizeň
 • Rozkladacia pohovka
 • Kúrenie

Obývacie priestory

 • Pohovka
 • Jedálenský priestor

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Zábavné a rodinné služby

 • Spoločenské hry/puzzle

Ďalšie ubytovanie v meste Třeboň

Relax Park PLATINUM Třeboň
Relax Park PLATINUM Třeboň

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

Relax Park PLATINUM Třeboň sa nachádza len 45 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Třeboni s prístupom do záhrady, na terasu a izbovou službou.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. Na mieste môžete využívať súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

PENZION MAXIM
PENZION MAXIM

8,1 / 10 (300 hodnotenie)

PENZION MAXIM sa nachádza v Třeboni, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 44 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice, 26 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice a 28 km od zámku Hluboká.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 25 km od Čiernej veže.

Apartmány Sen
Apartmány Sen

8,4 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmány Sen s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Třeboni, 25 km od námestia Přemysla Otakara II.

Ubytování U draka
Ubytování U draka

8,4 / 10 (129 hodnotenie)

Ubytování U draka sa nachádza v Třeboni, 2,3 km od zámku Třeboň a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je spoločná kuchyňa a sezónny vonkajší bazén. Počas pobytu môžu hostia využívať gril.

Apartmány Na Seníku
Apartmány Na Seníku

9,2 / 10 (106 hodnotenie)

Apartmány Na Seníku sa nachádzajú 5 minút chôdze od pôvabného Starého mesta Třeboň.Nehnuteľnosť má terasu a záhradu a všetky apartmány ponúkajú výhľad na okolitú poľnohospodársku pôdu a lesy.

Ubytování u Šírků
Ubytování u Šírků

9,7 / 10 (4 hodnotenie)

Ubytovaní u Šírků sa nachádza v Třeboni, 22 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie má spoločnú kuchyňu a ponúka hosťom aj terasu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 42 km od zámku Český Krumlov.

Penzion Oregano Třeboň
Penzion Oregano Třeboň

8,3 / 10 (293 hodnotenie)

Penzión Oregano Třeboň s reštauráciou a detským kútikom priamo na mieste ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovanie do 1 km od centra mesta.

Apartmány Šupina
Apartmány Šupina

9,2 / 10 (436 hodnotenie)

Apartmány Šupina sa nachádzajú v historickom centre Třeboně a ponúkajú štýlové ubytovanie s TV a bezplatným Wi/Fi pripojením na internet.V hotelovej reštaurácii s barom sa na terase podávajú rôzne rybie špeciality a nápoje.

Penzion U Třeboňského kola
Penzion U Třeboňského kola

7,3 / 10 (187 hodnotenie)

Obklopené českými jazerami Třeboňsko a nachádza sa v centre Třeboně.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Schwarzenberský seník
Penzion Schwarzenberský seník

8,5 / 10 (127 hodnotenie)

Penzión Schwarzenberský má malebnú polohu v blízkosti jazera Svet a asi 800 metrov od centra Třeboně.Každá časť penziónu má vlastnú spoločenskú miestnosť, kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Domanín
Penzion Domanín

9,3 / 10 (145 hodnotenie)

Penzión Domanín sa nachádza v Třeboni a ponúka gril a záhradu. Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka bezplatné Wi-Fi. Zámok Třeboň je vzdialený 4,1 km.

Wellness hotel Harmonie Třeboň
Wellness hotel Harmonie Třeboň

8,2 / 10 (574 hodnotenie)

Wellness hotel Harmonie Třeboň sa nachádza v Třeboni, 0,8 km od zámku Třeboň a ponúka ubytovanie s reštauráciou.Každé ubytovanie v 4-hviezdičkovom hoteli má výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.Hotel ponúka rodinné izby.

APARTMÁN LUŽNICE TŘEBOŇ
APARTMÁN LUŽNICE TŘEBOŇ

9,9 / 10 (14 hodnotenie)

APARTMÁN LUŽNICE TŘEBOŇ v Třeboni ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II., 45 km od zámku Český Krumlov a 26 km od Čiernej veže.Apartmán sa nachádza v budove z roku 2014, 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 26 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice .

Apartmány Statek u Dobráka
Apartmány Statek u Dobráka

9,4 / 10 (55 hodnotenie)

Apartmány Statek u Dobráka sa nachádzajú v Třeboni, 22 km od námestia Přemysla Otakara II. a 43 km od zámku Český Krumlov. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom do záhrady.

Penzion Amálka
Penzion Amálka

8,7 / 10 (248 hodnotenie)

Penzión Amálka sa nachádza na okraji Třeboně, 600 metrov od centra mesta a ponúka priestrannú záhradu s ležadlami, detským ihriskom, trampolínou a pieskoviskom.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V letnej sezóne je otvorený malý stánok s občerstvením.

Apartmán v Harmonii 3 patro
Apartmán v Harmonii 3 patro

9 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmán v Harmonii 3 patro je nehnuteľnosť v Třeboni pri zámku Třeboň.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bar a reštauráciu.

ubytování u Smolíků
ubytování u Smolíků

9,4 / 10 (30 hodnotenie)

Ubytovanie u Smolíků sa nachádza v Třeboni v Juhočeskom kraji, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II.

Vila EVIO Třeboň
Vila EVIO Třeboň

9,7 / 10 (37 hodnotenie)

Vila EVIO Třeboň sa nachádzajú v Třeboni v juhočeskom kraji, 1,9 km od zámku Třeboň. Ponúkajú gril, vybavenie na vodné športy a bezplatné súkromné parkovisko na mieste.

Vratislavsky Dum
Vratislavsky Dum

7,4 / 10 (35 hodnotenie)

Vratislavský dom je malý penzión s reštauráciou v historickom centre Třeboně.Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a rybník Svet je vzdialený len 300 metrov.

Apartmán u Třeboně - rybník Káňov , Rožumberk
Apartmán u Třeboně - rybník Káňov , Rožumberk

8,2 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmán u Třeboně - rybník Káňov, Rožumberk sa nachádza v Třeboni, 28 km od Námestia Přemysla Otakara II a 47 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou, záhradou a terasou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Penzion U zámeckého parku
Penzion U zámeckého parku

9,4 / 10 (91 hodnotenie)

Penzion U zámeckého parku sa nachádza v Třeboni, 400 metrov od zámku Třeboň a ponúka ubytovanie so záhradou.Všetky izby majú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

U hrobky
U hrobky

9,2 / 10 (25 hodnotenie)

U hrobky s výhľadom na jazero sa nachádza v Třeboni, 22 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 42 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Svět
Hotel Svět

8,5 / 10 (657 hodnotenie)

Hotel Svět sa nachádza v meste Třeboň, 800 metrov od zámku v Třeboni. Priamo na mieste sa môžete stravovať v reštaurácii a parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.

Třeboňské Apartmány
Třeboňské Apartmány

9,4 / 10 (180 hodnotenie)

Třeboňské Apartmány sa nachádzajú 27 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúkajú vám ubytovanie so záhradou, terasou a izbovou službou.V apartmáne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Reve
Apartmány Reve

9 / 10 (123 hodnotenie)

Apartmány Reve s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú priamo na námestí v historickom centre Třeboně v budove zo 16. storočia.

Hotel Galerie
Hotel Galerie

8,3 / 10 (66 hodnotenie)

Hotel Galerie má centrálnu polohu v kúpeľnom stredisku Třeboň a ponúka požičovňu bicyklov, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar s reštauráciou s českou kuchyňou.Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a sú vybavené satelitnou TV a chladničkou.

Luxusní apartmán Třeboň
Luxusní apartmán Třeboň

9,8 / 10 (13 hodnotenie)

Luxusní apartmán Třeboň v Třeboni ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II., 44 km od zámku Český Krumlov a 25 km od Čiernej veže.Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 1978 v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Penzion a Bistro Dílna
Penzion a Bistro Dílna

8,2 / 10 (168 hodnotenie)

Penzion a Bistro Dílna sa nachádza v Třeboni, 26 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 44 km od zámku Český Krumlov.

Penzion ALEXSPORT
Penzion ALEXSPORT

8,9 / 10 (22 hodnotenie)

Penzion ALEXSPORT sa nachádza v Třeboni v Juhočeskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány na Hlíně
Apartmány na Hlíně

9,8 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmány na Hlíně sa nachádzajú v Třeboni a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, reštauráciu a bar.

Apartmány Fialka
Apartmány Fialka

8,3 / 10 (198 hodnotenie)

Apartmány Fialka sa nachádzajú v Třeboni, 5 minút chôdze od centra mesta a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, požičovňu bicyklov na mieste, bezplatný gril a prístup na spoločnú slnečnú terasu.Zámok Třeboň je vzdialený 9 minút chôdze.

Modrá růže Třeboň
Modrá růže Třeboň

Modrá růže Třeboň sa nachádza v Třeboni, 27 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka terasu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovanie je vzdialené približne 45 km od zámku Český Krumlov, 26 km od Čiernej veže a 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.Penzión ponúka rodinné izby.

Ubytování Pod Světem-rodinný dům
Ubytování Pod Světem-rodinný dům

9,3 / 10 (18 hodnotenie)

Ubytování Pod Světem-rodinný dům, nehnuteľnosť s terasou a grilom, sa nachádza v Třeboni, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II., 45 km od zámku Český Krumlov a 26 km od Čiernej veže.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, detský klub a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Renata
Penzion Renata

7,6 / 10 (220 hodnotenie)

Penzión Renata sa nachádza na okraji Třebone, 5 minút jazdy autom od zámku. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu s priestorom na posedenie. K dispozícii sú bezplatné parkovacie miesta.

Apartmány Husova Třeboň
Apartmány Husova Třeboň

9,4 / 10 (39 hodnotenie)

Apartmány Husova Třeboň sa nachádza v Třeboni a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi, 27 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 45 km od zámku Český Krumlov.

Cyklo Apartmán Třeboň
Cyklo Apartmán Třeboň

9,8 / 10 (32 hodnotenie)

Cyklo Apartmán Třeboň s detským ihriskom a službou organizácie výletov má ideálnu polohu v Třeboni, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II a 45 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

trebonsky-penzion
trebonsky-penzion

9,2 / 10 (17 hodnotenie)

Třeboňský-penzión sa nachádza v Třeboni, 27 km od námestia Přemysla Otakara II., a ponúka klimatizované izby a terasu.Ubytovanie je vzdialené približne 45 km od zámku Český Krumlov, 26 km od Čiernej veže a 27 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Ubytování Mája
Ubytování Mája

7,6 / 10 (22 hodnotenie)

Ubytovaní Mája sa nachádza v Třeboni, 19 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť spoločnou kuchyňou a ponúka hosťom aj terasu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 38 km od zámku Český Krumlov.

Apartmány Na sadech
Apartmány Na sadech

9,6 / 10 (50 hodnotenie)

Apartmány Na sadech sa nachádzajú 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA
APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA

6 / 10 (4 hodnotenie)

APARTMÁNY U LESA NOVÁ HLÍNA sa nachádza v Třeboni, 30 km od námestia Přemysla Otakara II. a 49 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán U Francouze
Apartmán U Francouze

8,6 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmán U Francouze sa nachádza v Třeboni a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Tento apartmán sa nachádza 25 km od Čiernej veže a 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.

Apartmány Adieu
Apartmány Adieu

8,5 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmány Adieu sa nachádzajú v Třeboni v Juhočeskom kraji, 29 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Andy Apartmán Třeboň
Andy Apartmán Třeboň

10 / 10 (2 hodnotenie)

Andy Apartmán Třeboň s terasou ponúka ubytovanie v Třeboni s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Ubytování Šustovka
Ubytování Šustovka

8,1 / 10 (19 hodnotenie)

Ubytovanie Šustovka sa nachádza 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka vám ubytovanie so záhradou, terasou a spoločnou kuchyňou.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Rožmberk
Penzion Rožmberk

9,2 / 10 (51 hodnotenie)

Pension Rožmberk sa nachádza v Třeboni, 30 km od námestia Přemysla Otakara II., a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.29 km od Čiernej veže a 30 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice. Ponúka bar a gril.Ponúka detské ihrisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartmán Třeboň č. 1
Apartmán Třeboň č. 1

9,5 / 10 (67 hodnotenie)

Apartmán Třeboň č. sa nachádza v Třeboni, 47 km od zámku Český Krumlov, 28 km od Čiernej veže a 28 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.1 ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 28 km od Námestia Přemysla Otakara II. Ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Rožmberská 62, Třeboň
Rožmberská 62, Třeboň

9 / 10 (93 hodnotenie)

Treboň sa nachádza v Třeboni, 27 km od námestia Přemysla Otakara II., Rožmberská 62. Ponúka klimatizované izby a terasu.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 45 km od zámku Český Krumlov, 26 km od Čiernej veže a 26 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice.Zámok Heidenreichstein je vzdialený 38 km a hrad Weitra 43 km od penziónu.

Penzion Leknín
Penzion Leknín

8,9 / 10 (128 hodnotenie)

Penzion Leknín sa nachádza v Třeboni, 26 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 45 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v celom objekte, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Tento 4-hviezdičkový penzión ponúka spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 26 km od Čiernej veže.