Apartmány

Centrum Apartments Pstrossova

9,3 / 10 (80 hodnotenie)

Pštrossova 14, Praha, 110 00, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Centrum Apartments Pstrossova sa nachádza v meste Praha (Česká republika). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné wi-fi, letiskový transfer, rodinné izby, nefajčiarske izby, izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím, výťah, kúrenie a práčovňa. Apartmány Centrum Apartments Pstrossova svojou lokalitou patrí do regiónu Praha.

Centrum Apartments Pstrossova - Fotografie

Centrum Apartments Pstrossova - Adresa

Booking.com

Centrum Apartments Pstrossova - Popis

Apartmány Centrum Pštrossova sa nachádzajú v blízkosti Vltavy, 350 metrov od električkovej zastávky Myslíkova a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v centre Prahy, 900 metrov od Karlovho mosta, ako aj od Václavského námestia.

Moderné a svetlé apartmány majú k dispozícii dobre vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov a toaletnými potrebami zdarma. K ďalšiemu vybaveniu ubytovacích jednotiek patria platené kanály a práčka.

V bezprostrednej blízkosti apartmánov Centrum Pštrossova nájdete niekoľko reštaurácií, barov a obchodov.

Národné múzeum v Prahe a Staromestské námestie sú vo vzdialenosti necelý 1 km. Pražské letisko Václava Havla sa nachádza 11 km od apartmánu.

Centrum Apartments Pstrossova - Vybavenie ubytovania

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Kúrenie
 • Výťah
 • Izby/zariadenie pre osoby s telesným postihnutím

Dohovoríte sa

 • arabsky
 • česky
 • chorvátsky
 • bosniansky
 • anglicky
 • srbsky

Doprava

 • Kyvadlová doprava
 • Požičovňa áut
 • Lístky na MHD
 • Letiskový transfer

Upratovacie služby

 • Služba žehlenia
 • Práčovňa
 • Čistiareň

Recepcia

 • Možnosť rezervácie výletov
 • Možnosť vystavenia faktúry

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Jedlo a nápoje

 • Donáška potravín

Zábavné a rodinné služby

 • Detský kočiarik

Obchody

 • Minimarket na mieste

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje

Ďalšie ubytovanie v oblasti Praha

Wenceslas Square Lofts
Wenceslas Square Lofts

7,9 / 10 (178 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Wenceslas Square Lofts sa nachádza v centre Prahy a ponúka priestranné apartmány s výhľadom na Pražský hrad a moderné vybavenie vrátane Blu-ray prehrávača a domáceho kina.

Main train station apartments with air conditioning
Main train station apartments with air conditioning

Ubytovanie na hlavnej železničnej stanici s klimatizáciou sa nachádza menej ako 1 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 10 minút chôdze od Obecného domu v centre Prahy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

SKLEP accommodation
SKLEP accommodation

8,2 / 10 (546 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie SKLEP accommodation sa nachádza v Prahe 1,7 km od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 3 km od Obecného domu. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené približne 3,6 km od Pražského orloja a od Staromestského námestia a 5 km od Karlovho mosta. V ponuke tohto ubytovania sú aj rodinné izby.

Cozy Flat in Old Town by Prague Days
Cozy Flat in Old Town by Prague Days

6,9 / 10 (9 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi, útulný byt na Starom meste pri Prague Days sa nachádza v centre Prahy, menej ako 1 km od Karlovho mosta a 4 minúty chôdze od Pražského orloja.Tento apartmán je vzdialený 4 km od kostola sv.Víta a 1.1 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.

Hotel Caesar Prague
Hotel Caesar Prague

8,3 / 10 (991 hodnotenie)

Hotel Caesar Palace sa nachádza v kompletne zrekonštruovanej historickej budove v centre Prahy a ponúka elegantné izby s dobovým nábytkom a bezplatným pripojením na internet.

quiet apartment in Prague center
quiet apartment in Prague center

10 / 10 (1 hodnotenie)

V pražskej štvrti Praha 2, v blízkosti historickej budovy Národného múzea, tichý apartmán v centre Prahy má spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a práčku.Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 1920 a má 2.6 km od Karlovho mosta a 2.9 km od Vyšehradu.

Apartmány Bryksova
Apartmány Bryksova

8,6 / 10 (27 hodnotenie)

Umiestnené 8.Apartmány Bryksova sa nachádzajú 4 km od O2 Arény v Prahe a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Art Suites Spalena
Art Suites Spalena

8,9 / 10 (108 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Art Suites Spalena sa nachádza v Prahe, 2,3 km od Pražského orloja a Staromestského námestia. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi.

The Apartment House - Mezibranska
The Apartment House - Mezibranska

9,4 / 10 (24 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie The Apartment House - Mezibranska sa nachádza v centre Prahy necelých 1,4 km od Historickej budovy Národného múzea Praha a 3 km od Pražského orloja. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie.

Champagne Studio with Sauna
Champagne Studio with Sauna

8,6 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmán Champaigne Studio Not Just For Two ponúka ubytovanie v Prahe, 500 metrov od Karlovho mosta a Pražského orloja. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Bright Studio, 10min Centre, Free Parking
Bright Studio, 10min Centre, Free Parking

9 / 10 (26 hodnotenie)

Bright Studio, 10 minút do centra, bezplatné parkovanie sa nachádza v pražskej štvrti Praha 3, 2.5 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe, 3.6 km od Obecného domu a 4.4 km od Pražského orloja.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Prague Dream Hostel
Prague Dream Hostel

8,5 / 10 (2839 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Prague Dream Hostel sa nachádza v Prahe 450 m od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 1,1 km od pražského orloja a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 1,1 km od Staromestského námestia, 2,1 km od Vyšehradu a 1,8 km od Obecného domu. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, letiskový transfer, zdieľaná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Modern Apartments close to River
Modern Apartments close to River

8,8 / 10 (5 hodnotenie)

Moderné apartmány blízko rieky sa nachádzajú v Prahe a ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi, 1.7 km od Vyšehradu a 2.8 km od Pražského hradu.

Apartments Anna and Ondra
Apartments Anna and Ondra

9,7 / 10 (138 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartments Anna and Ondra s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie v Prahe 9 km od Vyšehradu s bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným parkoviskom.

Residence Rybna 9- Old Town
Residence Rybna 9- Old Town

9,1 / 10 (236 hodnotenie)

Ubytovanie Residence Rybna 9- Old Town sa nachádza v Prahe 200 metrov od Obecného domu a 500 metrov od centra mesta. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Na mieste je k dispozícii aj súkromné parkovisko.

Art Nouveau Apartment
Art Nouveau Apartment

9,5 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Art Nouveau sa nachádza v Prahe, 400 metrov od Pražského orloja, a ponúka ubytovanie s kuchyňou, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto.

Louren Apartments
Louren Apartments

9 / 10 (502 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Louren Apartments sa nachádza 1,6 km od Obecného domu v Prahe a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi.

Hotel Oya
Hotel Oya

7,7 / 10 (604 hodnotenie)

Hotel Oya sa nachádza v centre Prahy, v pešej vzdialenosti do pražského kongresového centra, Vyšehradu a nákupného centra Arkády Pankrác. Ponúka vám pohodlne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Unique Luxury Loft with Terrace in Old Town
Unique Luxury Loft with Terrace in Old Town

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Jedinečný luxusný loft s terasou v Starom Meste sa nachádza v Prahe, necelých 700 metrov od Obecného domu a menej ako 1 km od Pražského orloja.Ponúkam ubytovanie s Wi-Fi pripojením, vrátane bezplatnej.Ubytovanie zahŕňa terasu s výhľadom na mesto._ nájdete DVD prehrávač, kuchyňu s umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a najviac, obývaciu izbu s priestorom na posedenie, príjemnú miestnosť, 2 spálne a 1 vhodný s bidetom a kuchynským kútom.K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou.

Apartment House - The Modern Flat
Apartment House - The Modern Flat

8,8 / 10 (338 hodnotenie)

Apartmány Apartment House - The Modern Flat sa nachádzajú v jednej z mnohých pražských historických budov a ponúka vám kompletne zrekonštruované ubytovacie jednotky v centre mesta. Na obľúbenú nákupnú ulicu Pařížská prídete len za 10 minút.

Apartments Katarina
Apartments Katarina

8,5 / 10 (185 hodnotenie)

Apartmány Katarína sa nachádzajú v centre Prahy, 300 metrov od Václavského námestia. Vo všetkých sa nachádza súkromná kúpeľňa, obývací priestor s TV, rýchlovarná kanvica a chladnička. Niektoré majú aj kuchynské vybavenie a balkón. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

Prague Center Apartments
Prague Center Apartments

9,1 / 10 (397 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Prague Center Apartments ponúka ubytovacie jednotky na rôznych miestach v historickom centre Prahy. Zo všetkých sa pešo za 5 minút dostanete k zastávke metra a električiek. Sú kompletne a štýlovo zariadené a k ich vybaveniu patrí aj bezplatné Wi-Fi.

Exclusive Riverside Apartment in the Heart of Prague
Exclusive Riverside Apartment in the Heart of Prague

10 / 10 (4 hodnotenie)

Exclusive Riverside Apartment in the Heart of Prague sa nachádza v centrálnej časti Prahy, v krátkej vzdialenosti od Obecného domu a Pražského orloja a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu a domáce vybavenie, ako je mikrovlnná rúra a rýchla rýchla vica.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad na rieku a je 1.1 km od Staromestského námestia a 1.9 km od Karlovho mosta.

Smart City Prague Apartment
Smart City Prague Apartment

8,6 / 10 (63 hodnotenie)

Apartmán Smart City Prague ponúka ubytovanie s kuchyňou v Prahe, necelý kilometer od pražského orloja. Na Staromestské námestie sa z neho prejdete za 11 minút a Národné múzeum je vzdialené 2,2 km. V apartmáne máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

Teytz Apartments
Teytz Apartments

9 / 10 (187 hodnotenie)

Priestranné apartmány Agnes 3 sídlia v historickej budove v centre Prahy, 500 metrov od Staromestského námestia. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Cozy Apartment in Old Town by Prague Days
Cozy Apartment in Old Town by Prague Days

Ponúka bezplatné Wi-Fi, útulný byt na Starom meste pri Prague Days sa nachádza v centre Prahy do 400 metrov od Obecného domu a 700 metrov od Pražského orloja.Tento apartmán má 2.6 km od Pražského hradu a 3.5 km od St.Víta katedrála.

Quentin Prague Hotel
Quentin Prague Hotel

8,7 / 10 (969 hodnotenie)

Quentin Prague Hotel sa nachádza v Prahe 1 necelý 1 km od Pražského orloja, 10 minút chôdze od Staromestského námestia a 1,3 km od Karlovho mosta. V ponuke tohto štvorhviezdičkového hotela so spoločenskou miestnosťou sú klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie poskytuje úschovňu batožiny.

yipin house
yipin house

9,8 / 10 (27 hodnotenie)

Yipin house s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 6.8 km od O2 Arény Praha.Táto vila má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Live with a fantastic view in the city center
Live with a fantastic view in the city center

9,4 / 10 (12 hodnotenie)

Nachádza sa v Prahe, 300 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 3.Ubytovacie zariadenie Live s fantastickým výhľadom v centre mesta sa nachádza 6 km od Karlovho mosta a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán má 4.1 km od Vyšehradu a 4.7 km od Pražského hradu.

Hotel Rott
Hotel Rott

9,1 / 10 (1435 hodnotenie)

Hotel Rott sa nachádza v centre mesta na historickom Malom námestí, neďaleko známeho Staromestského námestia. Ponúka vám klimatizované elegantne zariadené izby a modernú reštauráciu. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment David Garden Towers
Apartment David Garden Towers

9 / 10 (147 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment David Garden Towers sa nachádza 3,7 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a ponúka záhradu, terasu a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste.

Brix Hostel
Brix Hostel

8,4 / 10 (897 hodnotenie)

Ubytovanie Brix Hostel sa nachádza v Prahe a ponúka ubytovanie len pre dospelých so záhradou, barom a spoločenskou miestnosťou. Hostia môžu využívať službu concierge a terasu. Ubytovanie ponúka animačný tím a zdieľanú kuchyňu.

Welness Praha Infrasauna virivka + pokoj
Welness Praha Infrasauna virivka + pokoj

1 / 10 (1 hodnotenie)

Welness Praha Infrasauna virivka + pokoj s vírivkou sa nachádza v Prahe.Tento apartmán má 6.9 km od Obecného domu a 7.6 km od ZOO Praha.

Harry Potter's apartment in Prague center
Harry Potter's apartment in Prague center

7 / 10 (192 hodnotenie)

Nachádza sa 1.2 km od Národného múzea v Prahe a 1.Retro apt in Prague centre ponúka ubytovanie v Prahe, 5 km od Václavského námestia.Jednotka je 2.2 km od Staromestského námestia.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Je tu priestor na posedenie, kúpeľňa kút, kuchyňa a 2 kúpeľne.Byt je zariadený v štýle 20.30.rokov, čo bola zlatá éra českého filmu.

Hotel Peko
Hotel Peko

8,4 / 10 (1157 hodnotenie)

Hotel Peko sa nachádza na pokojnom mieste v Prahe-Bohdalci, 15 minút jazdy električkou od Václavského námestia. Ponúka terasu a záhradu.Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko (maximálne 5 miest).

flat 18 minutes from Vaclavske namesti
flat 18 minutes from Vaclavske namesti

6,6 / 10 (215 hodnotenie)

Ubytovanie flat 18 minutes from Vaclavske namesti sa nachádza v Prahe, 3,1 km od Pražského hradu a 3,5 km od Katedrály sv. Víta. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Toto ubytovanie v súkromí sídli v budove z roku 1980, 5 km od Vyšehradu a 4,4 km od Staromestského námestia.

Element Prag Airport Apartment
Element Prag Airport Apartment

7,6 / 10 (12 hodnotenie)

Ubytovanie Element Prag Airport Apartment sa nachádza v mestskej štvrti Praha 5, 11 km od Pražského hradu. Ponúka výhľad do záhrady, kasíno a bezplatné Wi-Fi.

Hotel PurPur
Hotel PurPur

7,2 / 10 (2525 hodnotenie)

Nefajčiarsky hotel PurPur sa nachádza v samom srdci pražského Nového mesta, len pár minút pešo od Václavského námestia a po renovácii v roku 2011 ponúka ubytovanie v moderných priestranných izbách.

Penzion ve Vilach
Penzion ve Vilach

9 / 10 (75 hodnotenie)

Penzión ve Vilach sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti v Prahe 8.

COZY QUIET STUDIO AT CHARLES BRIDGE
COZY QUIET STUDIO AT CHARLES BRIDGE

10 / 10 (1 hodnotenie)

Útulné tiché štúdio na Karlovom moste má výhodnú polohu v centre Prahy, v krátkej vzdialenosti od Karlovho mosta a Pražského hradu.Tento byt je 1.8 km od Obecného domu a 4.3 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.

Vojtesska Apartment By Ruterra
Vojtesska Apartment By Ruterra

7,5 / 10 (11 hodnotenie)

Nastavené do 1.3 km od Karlovho mosta a 1.Apartmán Vojtesska By Ruterra sa nachádza 4 km od pražského orloja v centre Prahy a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.

Bohem Prague Hotel
Bohem Prague Hotel

8,6 / 10 (855 hodnotenie)

Ubytovanie Bohem Prague Hotel sa nachádza v Prahe 2,7 km od Pražského hradu. Ponúka expresný check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je vzdialené 2,8 km od Katedrály sv. Víta, 3,5 km od pražského orloja a 3,5 km od Staromestského námestia. V ponuke hotela sú aj rodinné izby.

Miss Sophie's New Town & Wellness
Miss Sophie's New Town & Wellness

8,7 / 10 (995 hodnotenie)

Miss Sophie's ponúka ubytovanie v boutique hoteli v pražskom Novom Meste, 700 metrov od Václavského námestia.Hostia môžu využívať bar na mieste a recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Historic centre-spacious apartment
Historic centre-spacious apartment

8 / 10 (5 hodnotenie)

Priestranný apartmán Historic center s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na mesto sa nachádza v Prahe, len 1.4 km od Karlovho mosta a 1.5 km od Pražského orloja.Tento apartmán má 2.7 km od Pražského hradu a 1.8 km od Obecného domu.

APT IN CENTER Prague Great view by Michal&Friends
APT IN CENTER Prague Great view by Michal&Friends

9,1 / 10 (10 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Prahy, dlžka 800 metrov od Obecného domu a 1.Ubytovacie zariadenie APT IN CENTER Prague Great view by Michal\\\\\\\\\\\\\\\\\\u0026Friends sa nachádza 2 km od Pražského orloja a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a poskytuje Wi-Fi.Nehnuteľnosť ponúka výhľad na rieku a je 1.1 km od Staromestského námestia a 1.9 km od Karlovho mosta.

Congress & Wellness Hotel Olsanka
Congress & Wellness Hotel Olsanka

7,6 / 10 (5865 hodnotenie)

Hotel Olšanka Congress & Sports sa nachádza na pokojnom mieste v štvrti Žižkov, len 9 minút cesty električkou alebo metrom zo Starého Mesta Praha. Václavské námestie a Národné múzeum sú vzdialené necelé 2 km.

Tesnov Residence Grande Apartments
Tesnov Residence Grande Apartments

8,4 / 10 (31 hodnotenie)

Tesnov Residence Grande Apartments sa nachádza do 1,5 km od Obecného domu a 1,9 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a posedením.

Main train station apartment close to the the Main Square!
Main train station apartment close to the the Main Square!

8,6 / 10 (35 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Prahy, 500 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a menej ako 1 km od Obecného domu, apartmán Hlavná vlaková stanica v blízkosti Hlavného námestia!