Apartmán

Promenáda Rose Katy - Myši v botě

6,8 / 10 (6 hodnotenie)

Lipno nad Vltavou 124, Lipno nad Vltavou, 382 78, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Promenáda Rose Katy - Myši v botě sa nachádza v meste Lipno nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, rodinné izby, lyžovanie a na pláži. Apartmán Promenáda Rose Katy - Myši v botě svojou lokalitou patrí do regiónu Juhočeský kraj.

Promenáda Rose Katy - Myši v botě - Fotografie

Promenáda Rose Katy - Myši v botě - Adresa

Booking.com

Promenáda Rose Katy - Myši v botě - Popis

Promenáda Rose Katy - Myši v botě sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 32 km od zámku Český Krumlov a 1.4 km od Lipenskej priehrady, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.

Tento apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu.

V blízkosti sa môžete venovať lyžovaniu a rybolovu. Na mieste je k dispozícii aj požičovňa lyžiarskeho vybavenia, množstvo zariadení na vodné športy a predaj skipasov.

Hlavné námestie v Českom Krumlove je od apartmánu vzdialené 31 km, zatiaľ čo otočný amfiteáter je vzdialený 32 km.Najbližšie letisko Linz je vzdialené 66 km od Promenáda Rose Katy - Myši v botě.

.

Promenáda Rose Katy - Myši v botě - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Pláž
 • Aquapark
 • Vybavenie na vodné športy na mieste
 • Predaj skipasov
 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia na mieste
 • Lyžiarska škola
 • Minigolf
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Kanoistika
 • Lyžovanie
 • Rybolov

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry
 • Úschovňa batožín
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Zmenáreň

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Na pláži

Bezpečnosť

 • Vstup s kľúčom

Ďalšie ubytovanie v meste Lipno nad Vltavou

Lipno Lake Apartment
Lipno Lake Apartment

8,1 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Lipno Lake sa nachádza v Lipne nad Vltavou, neďaleko Lipenskej priehrady a ponúka ubytovanie s požičovňou lyžiarskeho vybavenia, predajňou skipasov, terasou a reštauráciou.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a stolný tenis.

Apartmán Pohoda Lipno
Apartmán Pohoda Lipno

9 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmán Pohoda Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou.Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí s vlastným vchodom a malou záhradkou.Pred apartmánom je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento apartmán ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

FerienVilla Nimori
FerienVilla Nimori

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

FerienVilla Nimori sa nachádza v Lipne nad Vltavou neďaleko Lipenskej priehrady a ponúka ubytovanie so záhradou, požičovňu lyžiarskeho vybavenia, predaj skipasov, terasu a priamy prístup na zjazdovky.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a windsurfing.

Apartmán Nikolka
Apartmán Nikolka

8 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán Nikolka s výhľadom do záhrady sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1 km od priehrady Lipno.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Villa Slupečná
Villa Slupečná

9,6 / 10 (29 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Villa Slupečná sa nachádza v obci Lipno nad Vltavou, asi 600 metrov od Lipenskej priehrady, a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady. Počas pobytu v tejto vile môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón.

LIP no.15
LIP no.15

9 / 10 (15 hodnotenie)

LIP č.15 sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 1.3 km od Lipenskej priehrady, 31 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove a 32 km od Rotačného amfiteátra.Ubytovanie je vzdialené 33 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Lipno nad Vltavou Apart se 2 lož k koutem ob pokojem sklepem a terasou ubytování v režimu so so v délce 7 nocí u délky nejméně od 4 noclehů v jednom týdnu je možná dohoda na telefonu
Lipno nad Vltavou Apart se 2 lož k koutem ob pokojem sklepem a terasou ubytování v režimu so so v délce 7 nocí u délky nejméně od 4 noclehů v jednom týdnu je možná dohoda na telefonu

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Boasting a detské ihrisko a turistická prepážka, Lipno nad Vltavou Apart sa 2 lož k rohovému kútu izby s pivnicou a ubytovanie v režime tak v dĺžke 7 nocí u dĺžky najmenej od 4 noci v jednom týždni je možná dohoda na telefóne sa nachádza 1 3 km 3 km od Jezerní.Ponúkam bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, sezónny vonkajší bazén, priamy prístup na zjazdovky a vysoké.

Apartmán Lucie
Apartmán Lucie

8,8 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmán Lucie, nehnuteľnosť s barom, sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov, 1.3 km od priehrady Lipno a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na terasu, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Hotel BouCZECH
Hotel BouCZECH

8,6 / 10 (474 hodnotenie)

Hotel BouCZECH sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 1,4 km od Lipenskej priehrady. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka lyžiarsku školu, službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V ponuke hotela sú aj rodinné izby.

Family Apartment Lipno Lake
Family Apartment Lipno Lake

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Family Apartment Lipno Lake sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1.1 km od priehrady Lipno, v oblasti, kde sa dá lyžovať.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home
F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

F-APARTMENT Riviera 510-14 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou v blízkosti Lipenskej priehrady a ponúka ubytovanie s požičovňou lyžiarskeho vybavenia, predajňou skipasov, záhradou a priamym prístupom na zjazdovky.Nachádza sa 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a službu concierge.

Apartmany Riviera 505
Apartmany Riviera 505

9 / 10 (95 hodnotenie)

Apartmány Riviera 505 sa nachádzajú v Lipne nad Vltavou v Juhočeskom kraji, 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Ernesta Club Lipno
Ernesta Club Lipno

9 / 10 (219 hodnotenie)

Tento hotel situovaný v Lipně nad Vltavou, je vzdialený 3 minúty chôdze od Lipenskej priehrady. Ponúka bezplatný krytý bazén, bezplatné Wi-Fi a apartmány s plne vybavenou kuchyňou.

Holiday House U Hájenky 13P Lipno Home
Holiday House U Hájenky 13P Lipno Home

10 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom U Hájenky 13P Lipno Home sa nachádza len 37 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Lipne nad Vltavou s prístupom do záhrady, na terasu a bankomat.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chalupa Pecivál Lipno
Chalupa Pecivál Lipno

9,8 / 10 (36 hodnotenie)

Chalupa Pecivál Lipno sa nachádza v obci Lipno nad Vltavou len 1,8 km od priehrady Lipno a ponúka ubytovanie pri pláži so záhradou, grilom, terasou a bezplatným Wi-Fi. Pri vile je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, napríklad lyžovaniu alebo cyklistike.

Apartmán v Lipně nad Vltavou 25
Apartmán v Lipně nad Vltavou 25

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán v Lipně nad Vltavou 25 ponúka ubytovanie v Lipne nad Vltavou, 31 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove a 33 km od točivého amfiteátra.Ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 33 km od zámku Český Krumlov a 1 km od priehrady Lipno.

Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě
Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě

7,7 / 10 (13 hodnotenie)

Promenáda Jasmin Lucy - Myši v botě sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 32 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži s terasou a bezplatným Wi-Fi.Rotujúci amfiteáter je vzdialený 32 km.

JBX Resort Apartments Lipno
JBX Resort Apartments Lipno

9,1 / 10 (266 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie JBX Resort Apartments Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou. V ubytovaní môžete využívať bezplatné Wi-Fi. K dispozícii sú aj 3 nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá a 1 parkovacie miesto na apartmán v podzemnej garáži za príplatok.

Villa Victoria
Villa Victoria

Villa Victoria, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 1.4 km od priehrady Lipno, 31 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove a 32 km od točivého amfiteátra.Nachádza sa 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování na lodi v Marině Lipno
Ubytování na lodi v Marině Lipno

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Ubytování na lodi v Marině Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 32 km od zámku Český Krumlov, 1.8 km od priehrady Lipno a 30 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Doky - PLA
Apartmány Doky - PLA

9,1 / 10 (31 hodnotenie)

Apartmány Doky - PLA sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Riviera Lipno 502-07
Riviera Lipno 502-07

9,2 / 10 (54 hodnotenie)

Riviera Lipno 502-07 sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, priamym prístupom na lyžiach, grilom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Riviéra Lipno 510/21
Apartmán Riviéra Lipno 510/21

9,7 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán Riviéra Lipno 510/21 sa nachádza v Lipne nad Vltavou, iba 200 metrov od Lipenskej priehrady a ponúka ubytovanie na pláži s terasou a bezplatným Wi-Fi.Nehnuteľnosť sa nachádza v budove z roku 2017 a má 1.1 km od Jezerní a 2.3 km od Promenadní.

Apartment Riviera 503-17 Lipno Home
Apartment Riviera 503-17 Lipno Home

8,9 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmán 503/17 - Lipnohome sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 1 km od Lipenskej priehrady a 2,6 km od Stezky korunami stromov Lipno. Ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko.

Apartment Korzo 318-3 Lipno Home
Apartment Korzo 318-3 Lipno Home

9 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Korzo 318-3 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, bankomatom a službou concierge.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartman Riviera 41
Apartman Riviera 41

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Apartman Riviera 41 je ubytovacie zariadenie pri pláži v Lipne nad Vltavou, 31 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove a 32 km od točivého amfiteátra.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 33 km od zámku Český Krumlov a 1.1 km od priehrady Lipno.

Apartment RIVIERA Lipno 511
Apartment RIVIERA Lipno 511

9,8 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán RIVIERA Lipno 511 v Lipne nad Vltavou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 33 km od zámku Český Krumlov, 1.3 km od priehrady Lipno a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Lipno nad Vltavou - Apartman 23 - WiFi, Parking, Netflix
Lipno nad Vltavou - Apartman 23 - WiFi, Parking, Netflix

8,9 / 10 (47 hodnotenie)

Nachádza sa v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1.1 km od priehrady Lipno, Lipno nad Vltavou - Apartmán 23 - WiFi, parkovisko, Netflix ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Naše chata Lipno
Naše chata Lipno

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Naše chata Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 30 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Harmonie Apartment
Harmonie Apartment

8,9 / 10 (67 hodnotenie)

Apartmán Harmonie s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a terasou približne 800 metrov od priehrady Lipno.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Aquapark sa nachádza 400 metrov od ubytovacieho zariadenia.

Apartmán Lipánek
Apartmán Lipánek

9 / 10 (84 hodnotenie)

Apartmán Lipánek sa nachádza 5 minút chôdze od brehu Lipenskej priehrady a 500 metrov od lyžiarskeho strediska Kramolín. Ponúka záhradu s grilom.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán u Šedů
Apartmán u Šedů

9,7 / 10 (21 hodnotenie)

Apartmán u Šedů so záhradou a grilom ponúka ubytovanie v Lipne nad Vltavou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Lipno 35 - Lipno In
Lipno 35 - Lipno In

8,8 / 10 (82 hodnotenie)

Lipno 35 sa nachádza na pokojnom mieste v Lipne nad Vltavou pri lese, len 4 minúty chôdze od trávnatej pláže.Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko.

Apartment Marta
Apartment Marta

9,2 / 10 (60 hodnotenie)

Nachádza sa 33 km od zámku Český Krumlov, 1.Apartmán Marta sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 4 km od Lipenskej priehrady a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Landal Marina Lipno
Landal Marina Lipno

8,3 / 10 (750 hodnotenie)

Rezort Landal Marina Lipno ponúka štúdia a apartmány v obci Lipno nad Vltavou a nachádza sa vedľa jazera, 1,6 km od chodníka v korunách stromov Lipno. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je à la carte reštaurácia, bar, bezplatný detský klub a bezplatné parkovisko priamo na mieste. Krytý bazén, sauna a masáže sú k dispozícii za príplatok.

Apartment 123-3 Lipno Home
Apartment 123-3 Lipno Home

8 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán 123-3 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 32 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, službu concierge a službu organizácie výletov.Rotujúci amfiteáter je vzdialený 32 km od apartmánu.

Lipno Port Apartment C101 - Lipno Home
Lipno Port Apartment C101 - Lipno Home

10 / 10 (4 hodnotenie)

Lipno Port Apartment C101 - Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, službu concierge a službu organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartment Na Rozcestí
Apartment Na Rozcestí

9,5 / 10 (34 hodnotenie)

Apartmán Na Rozcestí sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 32 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Lipno 50
Apartmán Lipno 50

9,2 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Lipno 50 s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 33 km od zámku Český Krumlov.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Lipno 4
Lipno 4

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Lipno 4 s výhľadom na jazero sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 32 km od zámku Český Krumlov a 1.4 km od Lipenskej priehrady.Tento apartmán sa nachádza 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove a 32 km od otočného amfiteátra.

Holiday House - Orange Antik 112 Lipno Home
Holiday House - Orange Antik 112 Lipno Home

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Dovolenkový dom - Orange Antik 112 Lipno Home sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 32 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi.Nachádza sa 1.5 km od Lipenskej priehrady a ponúka službu concierge.

Riviera Lipno Provence
Riviera Lipno Provence

9,5 / 10 (10 hodnotenie)

Riviera Lipno Provence je ubytovacie zariadenie pri pláži v Lipne nad Vltavou, 1.2 km od priehrady Lipno a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove.Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 33 km od zámku Český Krumlov a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Lukáš - Lipno nad Vltavou
Apartmán Lukáš - Lipno nad Vltavou

8,4 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Lukáš - Lipno nad Vltavou sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov, 1 km od priehrady Lipno a 31 km od hlavného námestia v Českom Krumlove. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Nikol Lipno nad Vltavou
Apartmán Nikol Lipno nad Vltavou

9,1 / 10 (27 hodnotenie)

3-hviezdičkový apartmán Nikol Lipno nad Vltavou sa nachádza v Lipne nad Vltavou v Juhočeskom kraji a môže sa pochváliť bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Lipno Family Cottage
Lipno Family Cottage

9,4 / 10 (15 hodnotenie)

Rodinná chata Lipno sa nachádza v obľúbenej časti mestečka Lipno nad Vltavou - v dedine Slupečná, ktorá sa nachádza hneď nad priehradou Lipno. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Bakarloko Lipno Apartments
Bakarloko Lipno Apartments

8,7 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmány Bakarloko Lipno s výhľadom na mesto sa nachádzajú v Lipne nad Vltavou a majú reštauráciu, detský klub, bar, záhradu, slnečnú terasu a detské ihrisko.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Riviera Lipno 510/13
Riviera Lipno 510/13

9 / 10 (47 hodnotenie)

Riviera Lipno 510/13 je apartmán, ktorý sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 450 metrov od priehrady Lipno.Jednotka je 1.Nachádza sa 7 km od Chodníka korunami stromov Lipno a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Green Stone Lipno
Green Stone Lipno

Green Stone Lipno sa nachádza v Lipne nad Vltavou v Juhočeskom kraji, 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.