Penzión

Rybářská restaurace a penzion u Horáků

8,4 / 10 (81 hodnotenie)

Nová Dědina 28 Uničov 28, Uničov, 783 91, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Rybářská restaurace a penzion u Horáků sa nachádza v meste Uničov (Česká republika - Olomoucký kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí nefajčiarske izby, bezplatné wi-fi, reštaurácia, bezplatné parkovisko, rodinné izby a bar. Penzión Rybářská restaurace a penzion u Horáků sa nachádza v regióne Olomoucký kraj.

Rybářská restaurace a penzion u Horáků - Fotografie

Rybářská restaurace a penzion u Horáků - Adresa

Booking.com

Rybářská restaurace a penzion u Horáků - Popis

Ubytovacie zariadenie Rybářská restaurace a penzion u Horáků sa nachádza v Uničove a ponúka hosťom reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Izby v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou a bezplatnými toaletnými potrebami.

Na mieste nájdete detské ihrisko a v okolí sa môžete venovať turistike.

Olomouc sa nachádza 32 km od Rybárskej reštaurácie a penziónu u Horáků. Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza vo vzdialenosti 103 km

Rybářská restaurace a penzion u Horáků - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Toaleta
 • Sušič vlasov
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Bezplatné toaletné potreby

Všeobecné

 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Kuchyňa

 • Rýchlovarná kanvica
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra

Aktivity

 • Pešia turistika
 • Detské ihrisko

Jedlo a nápoje

 • Bar
 • Reštaurácia

Média/Technika

 • TV
 • TV s plochou obrazovkou

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Výhľad

 • Výhľad

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Dohovoríte sa

 • česky

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v niektorých izbách a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Ďalšie ubytovanie v oblasti Olomoucký kraj

Apartmá na Hané
Apartmá na Hané

9,2 / 10 (33 hodnotenie)

Ubytovanie sa nachádza iba 200 metrov od železničnej stanice Kostelec na Hané, 5 km od Prostějova. Ponúka apartmány s TV, posedením a dobre vybavenou kuchyňou.

Apartments Světluška
Apartments Světluška

9 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmány Světluška sa nachádzajú v Loučnej nad Desnou a ponúkajú vám bezplatné bicykle, terasu a priamy prístup na lyžiach.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a šípky.

Pension Křivá
Pension Křivá

8,7 / 10 (336 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza na tichom mieste v historickom centre Olomouca. Ponúka izby s nábytkom z čerešňového dreva, minibarom a TV so satelitným príjmom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné verejné parkovisko.

Penzion Na Vršku
Penzion Na Vršku

9,4 / 10 (52 hodnotenie)

Penzión Na Vršku s výhľadom na hory sa nachádza v Brannej.Penzión má sezónny vonkajší bazén, detské ihrisko a slnečnú terasu.Hostia si môžu vychutnať jedlo v reštaurácii.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Maringotka Na Jamajce
Maringotka Na Jamajce

9,2 / 10 (25 hodnotenie)

Maringotka Na Jamajce s výhľadom do záhrady sa nachádza v Šternberku, 20 km od hlavnej železničnej stanice Olomouc a 20 km od Arcibiskupského paláca.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 20 km od Olomouckého hradu a 22 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice.

Penzion U Paroháče
Penzion U Paroháče

8 / 10 (117 hodnotenie)

Penzión U Paroháče sa nachádza v Prostějove. Hostia majú k dispozícii gril a záhradu. Izby sú vybavené satelitnou TV.

Hotel Elegance
Hotel Elegance

8,3 / 10 (98 hodnotenie)

Tento elegantný hotel sa nachádza v centre Šumperku, 15 km od kúpeľného mesta Veľké Losiny. Ponúka ubytovanie v moderných klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkoviskom na mieste zdarma.

HOTEL STAŘÍČ
HOTEL STAŘÍČ

8,2 / 10 (274 hodnotenie)

Hotel STAŘÍČ sa nachádza v Jeseníku, 35 km od Pradědu a ponúka izby s výhľadom na mesto a bezplatné Wi-Fi.Penzión sa nachádza asi 41 km od zlatej bane Złoty Stok a 43 km od skanzenu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 37 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Apartmán u sjezdovky
Apartmán u sjezdovky

9,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán u sjezdovky sa nachádza vo Filipoviciach, len 30 km od Pradědu a 50 km od Zlatej bane Złoty Stok.Ubytovanie je vzdialené 27 km od Múzea papiera Velké Losiny a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmány u Martina
Apartmány u Martina

9,2 / 10 (89 hodnotenie)

Apartmány u Martina sa nachádzajú v Javorníku, len 45 km od železničnej stanice Polanica Zdroj. Ponúkajú ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Chaloupka u Vejvodů
Chaloupka u Vejvodů

9 / 10 (8 hodnotenie)

Chaloupka u Vejvodů sa nachádza v obci Skřípov a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi.Tento dovolenkový dom ponúka ubytovanie s patiom.

Rodinný penzion Barborka
Rodinný penzion Barborka

7,9 / 10 (129 hodnotenie)

Rodinný penzión Barborka sa nachádza v Hraniciach, 37 km od Olomouckého hradu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 38 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 35 km od hlavnej autobusovej stanice Olomouc.

Resort Radslavice
Resort Radslavice

9,2 / 10 (179 hodnotenie)

Resort Radslavice sa nachádza v Přerove ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, reštauráciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. V chate máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko.

Ubytování ALJA
Ubytování ALJA

9,1 / 10 (57 hodnotenie)

Ubytovaní ALJA sa nachádza v Jeseníku v Olomouckom kraji, 34 km od Pradědu a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Comfort Hotel Olomouc Centre
Comfort Hotel Olomouc Centre

8,6 / 10 (522 hodnotenie)

Hotel Comfort Olomouc Centre sa nachádza na pokojnom mieste, 7 minút chôdze od historického centra mesta Olomouc, známeho Stĺpom Najsvätejšej Trojice, ktorý je zapísaný na Zozname chránených pamiatok UNESCO. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovanie v moderne a elegantne zariadených izbách so satelitnou TV.

Apartmá Ráj v Ramzové
Apartmá Ráj v Ramzové

9,6 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmá Ráj v Ramzové sa nachádza v Ostružnej, 27 km od Múzea papiera Velké Losiny a 46 km od zlatej bane Złoty Stok. Ponúka priamy prístup na lyžiach a výhľad na hory.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, detský klub a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion u modrého zvonku
Penzion u modrého zvonku

7,4 / 10 (106 hodnotenie)

Penzion u modrého zvonku sa nachádza v Zlatých Horách, 37 km od Pradědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 50 km od zlatej bane Złoty Stok.Tento penzión s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Na Lontě
Apartmány Na Lontě

8,8 / 10 (40 hodnotenie)

Tento dom sa nachádza na úpätí Orlických hôr a Jeseníka, má rybník a ponúka ubytovanie v apartmánoch.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Jeseník náměstí podkroví
Jeseník náměstí podkroví

8,9 / 10 (74 hodnotenie)

Ubytovanie Jeseník náměstí podkroví sa nachádza v Jeseníku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Chalupa U potůčku
Chalupa U potůčku

10 / 10 (9 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Chalupa U potůčku sa nachádza vo Veľkých Losinách.Nachádza sa 10 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Royal Pension
Royal Pension

9,4 / 10 (719 hodnotenie)

Royal Pension sa nachádza v budove zo 16. storočia v historickom centre Olomouca. Ponúka izby s malebným výhľadom na Katedrálu sv. Václava, ktorá je vzdialená len 70 metrov.

Chata HANA
Chata HANA

9,8 / 10 (10 hodnotenie)

Chata HANA sa nachádza v Jeseníku a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, s výhľadom do záhrady a terasou. Nachádza sa 45 km od obce Dolní Morava a na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Chata s bazénem Stražisko
Chata s bazénem Stražisko

8 / 10 (2 hodnotenie)

Chata s bazénom Stražisko sa nachádza v obci Stražisko a ponúka ubytovanie s balkónom.Tento apartmán má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Velké Losiny
Apartmán Velké Losiny

9,3 / 10 (81 hodnotenie)

Apartmán Velké Losiny sa nachádza v centre obce Velké Losiny a ponúka terasu s výhľadom na krajinu a na papiereň, ktorá je vzdialená 200 metrov a sídli v nej múzeum.Vírivka a park sú vzdialené 100 metrov a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Toč
Hotel Toč

8,7 / 10 (296 hodnotenie)

Nachádza sa v Lipovej Lázních v Olomouckom kraji, 700 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.Hotel Toč ponúka wellness s bylinkovou saunou, vírivkou a relaxačnou zónou, fínsku saunu, masáže a úschovňu lyží.Pre deti je pripravená veľká detská herňa a vonkajšie ihrisko s preliezačkami, šmýkačkou a pieskoviskom.Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Horská roubenka s bazénem a výhledem na hory
Horská roubenka s bazénem a výhledem na hory

Horská roubenka s bazénom a výhledem na hory ponúka ubytovanie v Starom Meste s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Rysí skála
Apartmány Rysí skála

8,8 / 10 (67 hodnotenie)

Nachádza sa v Loučnej nad Desnou v Olomouckom kraji a Múzeum papiera Velké Losiny je vzdialené 6.Apartmány Rysí skála, vzdialené 6 km, ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Trojkámen
Penzion Trojkámen

8,1 / 10 (25 hodnotenie)

Pension Trojkámen sa nachádza v Nových Losinách, 15 km od Múzea papiera Velké Losiny. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, terasu a reštauráciu.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločnú kuchyňu.Hostia môžu využiť bar.

Apartmány na náměstí
Apartmány na náměstí

9,1 / 10 (105 hodnotenie)

Apartmány na náměstí sa nachádzajú v Šumperku, 11 km od Múzea papiera Velké Losiny a 38 km od hradu Bouzov. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Loučná nad Desnou
Apartmány Loučná nad Desnou

9,1 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmány Loučná nad Desnou sa nachádzajú len 13 km od vodnej elektrárne Dlouhé Stráně v Loučné nad Desnou a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, vonkajším bazénom, bezplatným Wi-Fi a zdieľanou kuchyňou. Ubytovanie je vzdialené 4,2 km od Lyžiarskeho strediska Kouty a poskytuje gril a bezplatné súkromné parkovisko.

Apartmánový dům Velké Losiny
Apartmánový dům Velké Losiny

8,3 / 10 (78 hodnotenie)

Apartmánový dům Velké Losiny sa nachádza vo Veľkých Losinách, 200 metrov od Múzea papiera Velké Losiny a 26 km od Pradědu. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Penzión ponúka rodinné izby.

Chaty pod Sokolím Hřbetem
Chaty pod Sokolím Hřbetem

9,1 / 10 (106 hodnotenie)

Chaty pod Sokolím Hřbetom sa nachádzajú v Českej Vsi a ponúkajú záhradu a bazén. Lyžiarske stredisko Jeseník je vzdialené 5 km od objektu. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko.

Wellness Hotel Bozeňov
Wellness Hotel Bozeňov

8,3 / 10 (129 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness Hotel Bozeňov v Zábřehu je obklopené prírodou a ponúka reštauráciu a vlastné wellness centrum so saunou, vírivkou a parným kúpeľom. Vo všetkých priestoroch je zdarma k dispozícii Wi-Fi.

Penzion U mlýna
Penzion U mlýna

8,8 / 10 (155 hodnotenie)

Penzion U mlýna sa nachádza v rezorte Dovolena Rejvíz a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe), apartmány s kompletne vybavenou kuchyňou alebo kuchynkou a bezplatné Wi-Fi.

Apartmá Andělka
Apartmá Andělka

8,9 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmá Andělka so záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom ponúka ubytovanie v Lipovej Lázních s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion U Křížové Cesty
Penzion U Křížové Cesty

Pension U Křížové Cesty so záhradou, spoločným salónikom, terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Tvrdkove, 37 km od Olomouckého hradu a 44 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice.V tomto ubytovacom zariadení máte k dispozícii spoločnú kuchyňu a gril.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 37 km od hlavnej železničnej stanice Olomouc.

Resort Sobotín
Resort Sobotín

9,4 / 10 (327 hodnotenie)

Resort Sobotín má v Sobotíne záhradu a terasu a hosťom ponúka reštauráciu.V hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Růžičkův dvůr
Růžičkův dvůr

8 / 10 (1 hodnotenie)

Růžičkův dvůr ponúka ubytovanie v Hraniciach s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Nachádza sa 43 km od Olomouckého hradu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán ve školce
Apartmán ve školce

9,1 / 10 (33 hodnotenie)

Apartmán ve školce v Olomouci ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 7.8 km od Olomouckého hradu, 6 km od radnice Olomouc a 6 km od Horného námestia.Nachádza sa 6 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmánové ubytování v Koutech
Apartmánové ubytování v Koutech

8,5 / 10 (334 hodnotenie)

Apartmánové ubytování v Koutech ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, tenisový kurt, vírivku a saunu. Nachádza sa v obci Loučná nad Desnou, 800 metrov od lyžiarskeho strediska Kouty. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

V Jeseníku
V Jeseníku

9,5 / 10 (66 hodnotenie)

Ubytovacia jednotka V Jeseníku sa nachádza v Jeseníku a ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, 35 km od Pradědu a 37 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Chata NaHory
Chata NaHory

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Chata NaHory sa nachádza v Zlatých Horách a ponúka terasu s výhľadom na mesto a hory, ako aj sezónny vonkajší bazén, saunu a vírivku.Táto chata má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Ostruznik
Penzion Ostruznik

9,2 / 10 (129 hodnotenie)

Penzión Ostružník sa nachádza v Ostružnej, 25 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj slnečnú terasu.Ubytovanie ponúka detský klub a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Apartman Panorama
Apartman Panorama

8,9 / 10 (58 hodnotenie)

Apartmán Panorama sa nachádza v Jeseníku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Ubytování Na Nové
Ubytování Na Nové

8,6 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytovanie Na Nové sa nachádza 14 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Mezonetový Apartmán Kouty nad Desnou
Mezonetový Apartmán Kouty nad Desnou

8,6 / 10 (15 hodnotenie)

Mezonetový Apartmán Kouty nad Desnou sa nachádza v lyžiarskom stredisku Kouty nad Desnou v obci Loučná nad Desnou, 11 km od Múzea papiera Velké Losiny, 15 km od Pradědu a 50 km od Múzea olomouckých syrov.Ponúka reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Chalupy Vichrovky
Chalupy Vichrovky

Chalupy Vichrovky s výhľadom na bazén ponúkajú ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, priamym prístupom na lyžiach a grilom, približne 27 km od Múzea papiera Velké Losiny.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Villa Lena s bazénem
Villa Lena s bazénem

Villa Lena s bazénom sa pýši sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou a ponúka ubytovanie vo Veľkých Losinách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Toto ubytovacie zariadenie ponúka súkromný bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.