Apartmán

Ubytování v komfortní chatce Štít

8,5 / 10 (6 hodnotenie)

Štít 24, Chlumec nad Cidlinou, 503 51, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Ubytování v komfortní chatce Štít sa nachádza v meste Chlumec nad Cidlinou (Česká republika - Královohradecký kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí nefajčiarske izby, bezplatné parkovisko, reštaurácia, rodinné izby a bar. Apartmán Ubytování v komfortní chatce Štít svojou lokalitou patrí do regiónu Královohradecký kraj.

Ubytování v komfortní chatce Štít - Fotografie

Ubytování v komfortní chatce Štít - Adresa

Booking.com

Ubytování v komfortní chatce Štít - Popis

Ubytovanie v komfortnej chate Štít so záhradou, terasou a reštauráciou sa nachádza v Chlumci nad Cidlinou, 30 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa, 30 km od Kostnice v Sedlci. Barbara.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a jazda na koni.

Apartmán ponúka detské ihrisko.

Historické centrum mesta je vzdialené 33 km a železničná stanica Kutná Hora 30 km od ubytovania.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 26 km.

.

Ubytování v komfortní chatce Štít - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Aktivity

 • Jazda na koni
 • Pešia turistika
 • Rybolov

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Vonkajší kamerový systém
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky

Jedlo a nápoje

 • Bar
 • Reštaurácia

Upratovacie služby

 • Denné upratovanie
 • Práčovňa

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Kuchyňa

 • Práčka

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Zábavné a rodinné služby

 • Detské ihrisko

Ďalšie ubytovanie v oblasti Královohradecký kraj

Konference Park Hotel
Konference Park Hotel

8,8 / 10 (238 hodnotenie)

Hotel Konference Park sa nachádza na okraji Hradca Králové hneď pri golfovom ihrisku. Jeho súčasťou je à la carte reštaurácia s ponukou jedál medzinárodnej kuchyne. Každé ráno si môžete dopriať raňajky.

Hotel Anno
Hotel Anno

8,9 / 10 (83 hodnotenie)

Hotel Anno so záhradou, spoločným salónikom, terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Novom Měste nad Metují, 13 km od Babičkinho údolia a 36 km od železničnej stanice Polanica Zdroj.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 18 km od aquaparku Kudowa, 27 km od Chopinovho kaštieľa a 36 km od čerpacej stanice minerálnej vody Polanica Zdrój.Hotel má rodinné izby.

Apartmán - Dagmar
Apartmán - Dagmar

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán - Dagmar je ubytovanie s vlastným stravovaním v Svobode nad Úpou, 200 metrov od zastávky skibusu. Ponúka záhradu a úschovňu lyží.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Johannova Bouda
Johannova Bouda

8,6 / 10 (27 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 4.Johannova Bouda sa nachádza 2 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.48 km od vodopádu Szklarki a 48 km od vodopádu Kamienczyka. Ponúka bar a priamy prístup na lyžiach.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Apartmán u stadionu
Apartmán u stadionu

9,4 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmán u stadionu so záhradou ponúka ubytovanie v Broumove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartmány vila Týniště
Apartmány vila Týniště

8,3 / 10 (266 hodnotenie)

Apartmány vila Týniště je secesná vila nachádzajúca sa v centre Týniště nad Orlicí.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Ponúka terasu a ubytovacie jednotky zariadené nábytkom z tvrdého dreva.

Holiday home in Dolni Dvur 2374
Holiday home in Dolni Dvur 2374

6 / 10 (3 hodnotenie)

Dovolenkový dom Dolný Dvůr 2374 s balkónom sa nachádza v Dolnom Dvore v Královohradeckom kraji.

Apartmán
Apartmán "U nás doma" v chatě ALFA Černý Důl

9,5 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán U nás doma v chate ALFA Černý Důl s tenisovým kurtom a priamym prístupom na zjazdovky ponúka ubytovanie v Černom Dole s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment Chlívce u Hronova-4
Apartment Chlívce u Hronova-4

Apartmán Chlívce u Hronova-4 s terasou sa nachádza v Chlívciach v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Hotel U Broucka
Hotel U Broucka

7,4 / 10 (81 hodnotenie)

Hotel U Broucka sa nachádza v Novom Měste nad Metují, 13 km od Babičkinho údolia a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom.Hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 18 km od aquaparku Kudowa a 27 km od Chopinovho panstva.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 36 km od železničnej stanice Polanica Zdroj.

Vila Věkoše - apartmán s terasou a zahradou
Vila Věkoše - apartmán s terasou a zahradou

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

Vila Věkoše - apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v Hradci Králové v Královohradeckom kraji, 40 km od Babičkinho údolia a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chalupa s Roubenkou
Chalupa s Roubenkou

9,3 / 10 (9 hodnotenie)

Chalupa s Roubenkou sa nachádza v Polici nad Metují a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Nachádza sa 28 km od údolia babičky a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa Barborka - Národní park Krkonoše, sauna, bazén, dětské hřiště, gril, 6 pokojů, kuchyň, společenská místnost s krbem
Chalupa Barborka - Národní park Krkonoše, sauna, bazén, dětské hřiště, gril, 6 pokojů, kuchyň, společenská místnost s krbem

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chalupa Barborka - Národní park Krkonoše, sauna, bazén, detské ihrisko, gril, 6 izieb, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom ponúka ubytovanie vo Vrchlabí, 1.5 km od autobusovej zastávky Strážné.Táto chata ponúka súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion OK
Penzion OK

9,3 / 10 (59 hodnotenie)

Penzion OK sa nachádza v rezidenčnej štvrti Svoboda nad Úpou, len 500 metrov od lyžiarskeho vleku Dunkan.Dom ponúka vyhrievaný sezónny vonkajší bazén, záhradu s posedením a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Holiday Hill 50
Holiday Home Holiday Hill 50

8,5 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenkový dom Holiday Hill 50 s terasou sa nachádza v Černom Dole v Královohradeckom kraji.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Vila Kateřina
Vila Kateřina

9,6 / 10 (253 hodnotenie)

Vila Kateřina ponúka možnosť ubytovania s domáci miláčikom v Broumove. V celom ubytovacom zariadení máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

U Novotných
U Novotných

9,8 / 10 (9 hodnotenie)

Penzión U Novotných sa nachádza na pokojnom mieste v Špindlerovom Mlyne, priamo pri zjazdovke s vlekom, s jednoducho zariadenými izbami, reštauráciou a niekoľkými zariadeniami pre deti.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Nad Úpou
Apartmán Nad Úpou

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán Nad Úpou so záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom ponúka ubytovanie v Peci pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion Holín u Prachovských skal
Penzion Holín u Prachovských skal

9,3 / 10 (167 hodnotenie)

Penzion Holín u Prachovských skal sa nachádza v Jičíne v Královohradeckom kraji, necelých 45 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, gril, terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Hromovka
Hotel Hromovka

9,5 / 10 (285 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný hotel Hromovka sa nachádza iba 100 metrov od lyžiarskeho strediska Hromovka-Svatý Petr a ponúka reštauráciu a izby s panoramatickým výhľadom na hory Krkonošského národného parku. Počas pobytu môžete využívať úschovňu lyží, saunu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Chalupa Bozanov
Chalupa Bozanov

8,8 / 10 (5 hodnotenie)

Chalupa Božanov so záhradou sa nachádza v Božanove v Královohradeckom kraji.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a sezónny spoločný vonkajší bazén.

Apartmán U krále Tylova 516
Apartmán U krále Tylova 516

8,3 / 10 (40 hodnotenie)

Apartmán U krále Tylova 516 sa nachádza v lokalite Jičín.Nachádza sa 41 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Penzion Poříčí
Penzion Poříčí

9 / 10 (752 hodnotenie)

Penzión Poříčí ponúka ubytovanie v lokalite Poříčí, 27 km od poľského mesta Karpacz. Má reštauráciu, bar a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovať môžete bezplatne na súkromnom parkovisku priamo na mieste.

Apartmány 83
Apartmány 83

9,4 / 10 (67 hodnotenie)

Apartmány 83 sa nachádzajú v Hornom Maršove, 33 km od Western City, 37 km od Babičkinho údolia a 39 km od kostola Wang.Nachádza sa 29 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Apartmán Jestřáb Janské Lázně
Apartmán Jestřáb Janské Lázně

9,5 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmán Jestřáb Janské Lázně sa nachádza v Jánskych Lázních, 23 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, bankomatom a službou organizácie výletov.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartment Stará Huť - PPU112
Apartment Stará Huť - PPU112

8 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán Stará Huť - PPU112 sa nachádza v Peci pod Sněžkou, 14 km od autobusovej zastávky Strážné, 35 km od Western City a 41 km od kostola Wang.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Ubytovani v mobilnim domku
Ubytovani v mobilnim domku

8,7 / 10 (40 hodnotenie)

Ubytovani v mobilnom dome sa nachádza v Sobotke v Královohradeckom kraji, 43 km od parku Mirakulum a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Rudník - 15 beds
Penzion Rudník - 15 beds

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Penzión Rudník - 15 lôžok s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a terasou, približne 20 km od autobusovej zastávky Strážné.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Hospoda na sýpce
Hospoda na sýpce

8,6 / 10 (125 hodnotenie)

Hospoda na sýpce so záhradou, terasou, reštauráciou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Kuks, 18 km od Babičkinho údolia a 47 km od autobusovej zastávky Strážné.Ubytovanie je vzdialené približne 46 km od železničnej stanice, 47 km od Chopinovho kaštieľa a 49 km od Ružovej hory - Sněžky.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 33 km od aquaparku Kudowa.

Penzion Kunvald Končiny
Penzion Kunvald Končiny

9,4 / 10 (7 hodnotenie)

Penzion Kunvald Končiny sa nachádza v meste Kunvald, 43 km od zámku Litomyšl a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmánek U lanovky
Apartmánek U lanovky

8,9 / 10 (65 hodnotenie)

Apartmán U lanovky s terasou sa nachádza v Janských Lázních.Mesto Karpacz je vzdialené 42 km.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Slunný dvůr
Slunný dvůr

8,1 / 10 (114 hodnotenie)

Slnný dvůr sa nachádza v Dobruške, 5 km od zámku Opočno. Ponúka reštauráciu a záhradu s grilom a detským ihriskom.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné verejné parkovisko.

Apartmán U krále - 3
Apartmán U krále - 3

8,8 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán U krále - 3 sa nachádza v lokalite Jičín.K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko. Autobusová zastávka Strážné je vzdialená 43 km.

Rodinné ubytování Debrné
Rodinné ubytování Debrné

9,6 / 10 (18 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Rodinné Ubytování Debrné sa nachádza 12 km od ZOO Dvůr Králové a ponúka vám výhľad na les a izby s vlastnou kúpeľňou. V dome je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Krajka****
Hotel Krajka****

8 / 10 (88 hodnotenie)

Hotel Krajka**** sa nachádza vo Vamberku, 36 km od zámku Litomyšl a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, bankomat a bezplatné Wi-Fi.Hostia môžu využiť bar.

Penzion Měšťanský Dům
Penzion Měšťanský Dům

7,7 / 10 (189 hodnotenie)

Penzión Měšťanský Dům sa nachádza v centre mesta Svoboda nad Úpou, iba 3 km od lyžiarskeho strediska Duncan. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu s terasou, zastrešený priestor na grilovanie, stanicu skibusu na mieste, bowling a bezplatné Wi-Fi pripojenie na interne vo všetkých priestoroch.

Chata u potoka 124
Chata u potoka 124

9 / 10 (3 hodnotenie)

Chata u potoka 124 s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 16 km od autobusovej zastávky Strážné.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa Sunny Cottage
Chalupa Sunny Cottage

Chalupa Sunny Cottage s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Svoboda nad Úpou, 27 km od autobusovej zastávky Strážné a 33 km od Babičkinej doliny.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou
Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,5 / 10 (49 hodnotenie)

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou v Horním Maršove ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 29 km od autobusovej zastávky Strážné, 34 km od Western City a 37 km od Babičkinho údolia.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Ubytování Schindler
Ubytování Schindler

9,3 / 10 (55 hodnotenie)

Ubytování Schindler sa nachádza vo Veľkom Poříčí, 18 km od Babičkinho údolia a 34 km od železničnej stanice Polanica Zdroj, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Ponúka záhradu, výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Čertovka Peklo
Čertovka Peklo

9,2 / 10 (75 hodnotenie)

Čertovka Peklo sa nachádza v Náchode, 17 km od Babičkinho údolia a 43 km od železničnej stanice Polanica Zdroj. Ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 22 km od aquaparku Kudowa, 33 km od Chopinovho kaštieľa a 42 km od čerpacej stanice minerálnej vody Polanica Zdrój.

Apartmán Na kopci Deštné
Apartmán Na kopci Deštné

9,2 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Na kopci Deštné so záhradou, terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie v Deštnom v Orlických horách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a šípky.

Apartmany Alectis
Apartmany Alectis

7,1 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmány Alectis sa nachádzajú v Krkonošskom národnom parku v Peci pod Sněžkou, len 60 metrov od zjazdoviek.V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Na Vyhlídce
Penzion Na Vyhlídce

8,3 / 10 (8 hodnotenie)

Penzión Na Vyhlídce sa nachádza v Strážnom, 400 metrov od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Medzi rôzne zariadenia patrí priamy prístup na lyžiach a úschovňa lyží.Penzión ponúka výhľad na hory, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Karina
Apartmány Karina

9,3 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmány Karina sa nachádzajú v Jánskych Lázních, 24 km od autobusovej zastávky Strážné a 37 km od Babičkinho údolia. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Meissa
Meissa

8,8 / 10 (269 hodnotenie)

Penzión Alkiony sa nachádza v obci Mostek na úpätí Krkonôš. Je obklopený zeleňou a ponúka apartmány s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet i sezónny vonkajší vyhrievaný bazén.

Country House Markousovice
Country House Markousovice

8,6 / 10 (5 hodnotenie)

Country House Markousovice sa nachádza 49 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie v Markoušoviciach s prístupom do sauny.Nachádza sa 23 km od údolia babičky a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartman No. 111
Apartman No. 111

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán č.111 v Svobode nad Úpou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 26 km od autobusovej zastávky Strážné, 35 km od Babičkinho údolia a 36 km od Western City.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.