Apartmán

Apartmán Osmička Vrchlabí

9,5 / 10 (19 hodnotenie)

Horská 541, Vrchlabí, 543 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmán) Apartmán Osmička Vrchlabí sa nachádza v meste Vrchlabí (Česká republika - Královohradecký kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi a lyžovanie. Apartmán Apartmán Osmička Vrchlabí sa nachádza v regióne Královohradecký kraj.

Apartmán Osmička Vrchlabí - Fotografie

Apartmán Osmička Vrchlabí - Adresa

Booking.com

Apartmán Osmička Vrchlabí - Popis

Apartmán Osmička Vrchlabí sa nachádza vo Vrchlabí, 48 km od vodopádu Szklarki, 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Ubytovanie je 4.3 km od autobusovej zastávky Strážné a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s rúrou a varnou doskou a 1 kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom vlasov.K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

V oblasti sa dá lyžovať a apartmán ponúka priamy prístup na lyžiach.

Izerská železnica je od Apartmánu Osmička Vrchlabí vzdialená 50 km.Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 98 km.

.

Apartmán Osmička Vrchlabí - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchyňa

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sušič vlasov

Vybavenie izby

 • Rozkladacia pohovka
 • Stojan na oblečenie
 • Kúrenie

Aktivity

 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Úschovňa lyží
 • Lyžovanie

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • rusky

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Výťah

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Charakteristika budovy

 • Súkromný byt v budove

Ďalšie ubytovanie v meste Vrchlabí

Hotel Pivovarská bašta
Hotel Pivovarská bašta

7,9 / 10 (100 hodnotenie)

Hotel Pivovarská Bašta, obklopený Krkonošmi, sa nachádza vedľa rieky Labe, 3 km od Krkonošského národného parku. Hotel je minipivovar a ponúka reštauráciu a letnú terasu.

Roubenka Adél
Roubenka Adél

9,5 / 10 (15 hodnotenie)

Roubenka Adél sa nachádza vo Vrchlabí, 10 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Baron
Pension Baron

8,7 / 10 (171 hodnotenie)

Penzión Baron sa nachádza v pokojnej oblasti Krkonôš, 100 metrov od lyžiarskeho strediska Špička. Ponúka vlastnú reštauráciu, izby so súkromnou kúpeľňou a raňajky.

Apartmany U Kamenky
Apartmany U Kamenky

9 / 10 (53 hodnotenie)

Apartmány U Kamenky sa nachádzajú 1,7 km od lyžiarskeho strediska Herlikovice a necelý 1 km od lanovky Bubakov I a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou.

Apartman692
Apartman692

9,8 / 10 (38 hodnotenie)

Apartman692 sa nachádza v meste Vrchlabí a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním.Parkovanie je možné na mieste.

Pension B&B
Pension B&B

9,3 / 10 (16 hodnotenie)

Penzión B\u0026B vo Vrchlabí, 2 km od lyžiarskeho areálu Kněžický Vrch, ponúka veľkú záhradu, spoločenskú miestnosť a dobre vybavenú spoločnú kuchyňu.Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celej budove zdarma.

Privát - Melanie
Privát - Melanie

8,7 / 10 (60 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí v Královohradeckom kraji a autobusová zastávka Strážné je vzdialená 6.9 km, Privát - Melanie ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Pension Imlauf
Pension Imlauf

8,5 / 10 (227 hodnotenie)

Penzión Imlauf sa nachádza v meste Vrchlabí, 1 minútu chôdze od lyžiarskeho strediska Herlíkovice, 80 metrov od lanoviek Vrchlabí-Knežický vrch A a B, 90 metrov od lanovky Vrchlabí-Knežický vrch C a 1,8 km od lyžiarskeho vleku Bubákov I. Ponúka priamy prístup na svah, sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.

Apartmá Ježková
Apartmá Ježková

Apartmá Ježková sa nachádza vo Vrchlabí a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Tento apartmán je vzdialený 47 km od vodopádu Kamienczyka a 48 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Chaty Vrchlabí
Chaty Vrchlabí

9 / 10 (8 hodnotenie)

Štvorhviezdičkový Chaty Vrchlabí s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza vo Vrchlabí v Královohradeckom kraji.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Villa Harta II
Villa Harta II

9,6 / 10 (30 hodnotenie)

Vila Harta II s výhľadom do záhrady sa nachádza vo Vrchlabí, 12 km od autobusovej zastávky Strážné a 48 km od Babičkinho údolia.Táto vila má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension 311 Vrchlabí
Pension 311 Vrchlabí

7 / 10 (1 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 5.Penzión 311 Vrchlabí sa nachádza 1 km od autobusovej zastávky Strážné a 46 km od vodopádu Szklarki. Ponúka záhradu, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Lyžec
Penzion Lyžec

9 / 10 (86 hodnotenie)

Penzion Lyžec sa nachádza vo Vrchlabí, 2 600 metrov od lyžiarskeho strediska Herlíkovice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

U Mushera
U Mushera

9,3 / 10 (44 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí v Královohradeckom kraji a autobusová zastávka Strážné je vzdialená 1.4 km, U Mushera ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Podstata Apartments Vrchlabí - Valteřická
Podstata Apartments Vrchlabí - Valteřická

9,3 / 10 (37 hodnotenie)

Podstata Apartments Vrchlabí - Valteřická s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza vo Vrchlabí, 7.1 km od autobusovej zastávky Strážné.

Apartmán Vrchlabí
Apartmán Vrchlabí

8,3 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Vrchlabí s výhľadom na mesto sa nachádza vo Vrchlabí, 46 km od vodopádu Szklarki a 46 km od vodopádu Kamienczyka.Nachádza sa 7.6 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Rotterovka -Ski Resort Herlíkovice & Bubákov
Apartmán Rotterovka -Ski Resort Herlíkovice & Bubákov

9,7 / 10 (12 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 4.Apartmán Rotterovka - Ski Resort Herlíkovice \u0026 Bubákov sa nachádza 2 km od autobusovej zastávky Strážné a 48 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Ruprecht Apartment
Ruprecht Apartment

9,1 / 10 (14 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí a len 4.Apartmán Ruprecht sa nachádza 2 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento apartmán je vzdialený 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 50 km od železnice v Jizerskej republike.

Pension 222 - Family rooms in Vrchlabi
Pension 222 - Family rooms in Vrchlabi

9,4 / 10 (79 hodnotenie)

Penzión 222 sa nachádza 5 minút chôdze od centra Vrchlabí v srdci Krkonošského národného parku. Ponúka izby so súkromnou kúpľňou (priamo v izbe), bezplatným Wi-Fi a chladničkou. K dispozícii je spoločná kuchyňa s jedálňou a záhrada so zastrešeným grilom.

Apartmány Vrchlabí
Apartmány Vrchlabí

8,8 / 10 (35 hodnotenie)

Apartmány Vrchlabí je nefajčiarske ubytovanie s vlastným stravovaním vo Vrchlabí uprostred Krkonôš, 2 km od lyžiarskeho strediska Herlíkovice. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kaderníctvo na mieste.Nehnuteľnosť je 1.1 km od autobusovej zastávky Vrchlabí.

Holiday Villa Herlikovice
Holiday Villa Herlikovice

Sada 4.Holiday Villa Herlikovice ponúka ubytovanie vo Vrchlabí s prístupom do sauny, 7 km od autobusovej zastávky Strážné.Táto vila má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata U Zmrzlyho
Chata U Zmrzlyho

9,6 / 10 (19 hodnotenie)

Chata U Zmrzlyho sa nachádza 4 km od Vrchlabí a ponúka reštauráciu, bar a záhradu.Chata s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán T5 Herlíkovice
Apartmán T5 Herlíkovice

9,6 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán T5 Herlíkovice sa nachádza vo Vrchlabí, 48 km od vodopádu Szklarki, 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Ubytovanie je 4.2 km od autobusovej zastávky Strážné a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Penzion Cabák
Penzion Cabák

9,3 / 10 (85 hodnotenie)

Penzión Cabák sa nachádza v meste Vrchlabí a ponúka záhradu so sezónnym vonkajším bazénom, s terasou a úschovňu lyží a bicyklov. Na mieste je k dispozícii detské ihrisko. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je bezplatné parkovisko.

Kněžice 25, chalupa v Krkonoších
Kněžice 25, chalupa v Krkonoších

9,9 / 10 (34 hodnotenie)

Boasting a Sauna, Kněžice 25, Chalupa v Krkonoších sa nachádza vo Vrchlabí.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Villa Harta V
Villa Harta V

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Vila Harta V s grilom a výhľadom na hory sa nachádza vo Vrchlabí, 10 km od autobusovej zastávky Strážné a 49 km od vodopádu Szklarki.Ponúka záhradu, terasu, výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Pension Kobr
Pension Kobr

8,7 / 10 (126 hodnotenie)

Penzión Kobr sa nachádza v tichom prostredí v centre Vrchlabí, brány do Krkonôš, a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, spoločnú kuchyňu, uzamykateľné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Villa Podhůří
Villa Podhůří

9,4 / 10 (10 hodnotenie)

Vila Podhůří s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s patiom a kávovarom, približne 10 km od autobusovej zastávky Strážné.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Apartmán Berenika
Apartmán Berenika

9,4 / 10 (46 hodnotenie)

4-hviezdičkový Apartmán Berenika sa nachádza vo Vrchlabí v Královohradeckom kraji a môže sa pochváliť bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Astomo
Apartmán Astomo

9,1 / 10 (35 hodnotenie)

Apartmán Astomo s výhľadom do záhrady sa nachádza vo Vrchlabí 5.2 km od autobusovej zastávky Strážné a 46 km od vodopádu Szklarki.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pension Chata Anděl
Pension Chata Anděl

8 / 10 (6 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 4.Penzión Chata Anděl sa nachádza 9 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť bankomatom a hosťom ponúka aj terasu.Ubytovanie ponúka detský klub, spoločnú kuchyňu a zmenáreň.

Apartmán U Hrdliček
Apartmán U Hrdliček

10 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmán U Hrdliček so záhradou a terasou sa nachádza vo Vrchlabí, 4 km od autobusovej zastávky Strážné, 47 km od vodopádu Szklarki a 47 km od vodopádu Kamienczyka.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Villa 25 Vrchlabí
Villa 25 Vrchlabí

9,5 / 10 (26 hodnotenie)

Vila 25 Vrchlabí s grilom a výhľadom do záhrady sa nachádza vo Vrchlabí, 10 km od autobusovej zastávky Strážné a 48 km od vodopádu Szklarki.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Family apartments in Vrchlabi, Giant Mountains - Pension 220
Family apartments in Vrchlabi, Giant Mountains - Pension 220

8,8 / 10 (77 hodnotenie)

Penzión 220 vo Vrchlabí sa nachádza na úpätí lyžiarskeho strediska Kněžický vrch v Krkonošskom národnom parku, len 5 minút jazdy od lyžiarskych vlekov.K dispozícii je bezplatný skibus, bezplatné WiFi a súkromné bbbezplatné parkovisko.

Apartmán Krkavec ve Vrchlabí
Apartmán Krkavec ve Vrchlabí

8,7 / 10 (19 hodnotenie)

Nachádza sa do 3.Apartmán Krkavec ve Vrchlabí sa nachádza 1 km od autobusovej zastávky Strážné a 48 km od vodopádu Szklarki vo Vrchlabí a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie.

Pension 444 - Ski Resort Herlikovice and Bubakov
Pension 444 - Ski Resort Herlikovice and Bubakov

8,5 / 10 (97 hodnotenie)

Penzión 444 - Ski Resort Herlíkovice a Bubakov sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho strediska Herlíkovice, 250 metrov od lyžiarskeho strediska Bubákov a 9 km od Špindlerovho Mlýna a ďalších lyžiarskych stredísk. Ponúka letnú terasu s grilom a spoločnú kuchyňu s jedálenským priestorom.

Pension Polonia
Pension Polonia

8,4 / 10 (27 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 3.Penzión Polonia sa nachádza 7 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a grilom.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza približne 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od vodopádu Szklarki.

Villa 6 Vrchlabí
Villa 6 Vrchlabí

9 / 10 (21 hodnotenie)

Vila 6 Vrchlabí sa nachádza vo Vrchlabí, 10 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

IT Centrum Apartments
IT Centrum Apartments

9,2 / 10 (272 hodnotenie)

Apartmány IT Centrum ponúkajú ubytovanie vedľa zámockého parku vo Vrchlabí. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 1,4 km od lyžiarskeho strediska Herlikovice a 1,3 km od autobusovej zastávky Vrchlabí. Apartmány sa nachádzajú na najvyššom poschodí nákupného centra.

Knežicka chalupa
Knežicka chalupa

9,5 / 10 (89 hodnotenie)

Knežická chalupa so záhradou, terasou, barom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza vo Vrchlabí 7.8 km od autobusovej zastávky Strážné a 47 km od vodopádu Szklarki.47 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 48 km od železnice Izerska. Ponúka priamy prístup na lyžiach a úschovňu lyží.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 47 km od vodopádu Kamienczyka.

Apartmán U Kačáku
Apartmán U Kačáku

9,1 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán U Kačáku sa nachádza vo Vrchlabí, len 7 km od autobusovej zastávky Strážné. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Nachádza sa 45 km od vodopádu Szklarki a ponúka gril.

Bella Vista
Bella Vista

9,3 / 10 (35 hodnotenie)

Bella Vista sa nachádza vo Vrchlabí s jedinečným výhľadom na mesto a okolie a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Lyžiarske stredisko Herlíkovice je vzdialené 2 km.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday Park Vrchlabí - Liščí farma
Holiday Park Vrchlabí - Liščí farma

6,9 / 10 (22 hodnotenie)

Multifunkčný športový a rekreačný areál Holiday Park Vrchlabí - Liščí farma ponúka bohatý výber služieb a zábavy, ubytovanie v hotelových izbách, kempingu a chatách, vonkajší bazén a reštauráciu s bezplatným Wi-Fi.

Penzion 108 - Herlíkovice
Penzion 108 - Herlíkovice

9,4 / 10 (8 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 3.Penzión 108 - Herlíkovice sa nachádza 8 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a priamym prístupom na lyžiach.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 48 km od vodopádu Szklarki, 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Penzión má rodinné izby.

Vila Pražská
Vila Pražská

10 / 10 (5 hodnotenie)

Vila Pražská vo Vrchlabí s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie, bezplatné bicykle, záhradu, spoločný salónik, terasu a bar.V apartmánovom hoteli môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmán Krkonoše - dvoulůžkový pokoj s koupelnou
Apartmán Krkonoše - dvoulůžkový pokoj s koupelnou

Apartmán Krkonoše - dvojlůžkový pokoj s koupelnou sa nachádza vo Vrchlabí, 8.1 km od autobusovej zastávky Strážné, 46 km od vodopádu Szklarki a 46 km od vodopádu Kamienczyka.Ponúka záhradu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Penzion Riverside
Penzion Riverside

8,6 / 10 (40 hodnotenie)

Nachádza sa vo Vrchlabí, 3.Penzión Riverside sa nachádza 8 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Medzi zariadenia v tomto ubytovacom zariadení patrí detský klub, spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 48 km od vodopádu Szklarki.

Penzion 166 - Herlíkovice
Penzion 166 - Herlíkovice

8,9 / 10 (59 hodnotenie)

Penzion 166 - Herlíkovice sa nachádza vo Vrchlabí, 4 km od autobusovej zastávky Strážné a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a spoločným salónikom.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 48 km od vodopádu Szklarki, 48 km od vodopádu Kamienczyka a 49 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločná kuchyňa.