Penzión

Penzion U Dračí skaly

8 / 10 (284 hodnotenie)

Svojše 38, Svojše, 341 92, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion U Dračí skaly sa nachádza v meste Svojše (Česká republika - Plzeňský kraj) a ponúka svojim hosťom nefajčiarske izby, bezplatné wi-fi, bezplatné parkovisko, bar a veľmi dobré raňajky. Penzión Penzion U Dračí skaly svojou lokalitou patrí do regiónu Plzeňský kraj.

Penzion U Dračí skaly - Fotografie

Penzion U Dračí skaly - Adresa

Booking.com

Penzion U Dračí skaly - Popis

Ubytovacie zariadenie Penzión U Dračí skaly, ktoré sa nachádza v obci Svojše, ponúka bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Súčasťou každej izby v penzióne je súkromná kúpeľňa.

Hostia si v ubytovaní môžu vychutnať kontinentálne raňajky.

Obec Bayerisch Eisenstein je od ubytovania vzdialená 37 km a mesto Železná Ruda sa nachádza vo vzdialenosti 34 km.

Penzion U Dračí skaly - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Živé športové prenosy
 • Prehliadky na bicykli
 • Dočasné umelecké expozície
 • Aquapark
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Happy hour
 • Pešie prehliadky
 • Badmintonové vybavenie
 • Cyklistika
 • Šípky
 • Rybolov

Jedlo a nápoje

 • Víno/šampanské
 • Bar
 • Ovocie
 • Detské jedlá

Exteriér

 • Záhrada
 • Terasa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Lyžovanie

 • Úschovňa lyží

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Všeobecné

 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Plzeňský kraj

Špičák - U Barabů
Špičák - U Barabů

8,7 / 10 (18 hodnotenie)

Špičák - U Barabů sa nachádza v lokalite Železná Ruda.Nachádza sa 50 km od múzea Drachenhöhle a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Steak Restaurant Penzion Country Saloon
Steak Restaurant Penzion Country Saloon

9 / 10 (151 hodnotenie)

Steak Restaurant Penzión Country Saloon sa nachádza na ceste 22, 3 km od historického centra Klatov a ponúka ubytovanie a reštauráciu, obe zariadené vo vidieckom štýle.Súkromné bbparkovisko je k dispozícii zdarma.

Pension na hranici
Pension na hranici

7,6 / 10 (153 hodnotenie)

Penzión na hranici sa nachádza na hranici s Nemeckom v Alžbětíne a ponúka apartmány 3 km od centra Železnej Rudy v údolí riečky Řezná, obklopenej horami.

Penzion U Hladů
Penzion U Hladů

5,3 / 10 (12 hodnotenie)

Penzión U Hladů sa nachádza v Úliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Objekt je nefajčiarsky a nachádza sa 45 km od kláštora Teplá.

Hotel Rankl
Hotel Rankl

8,8 / 10 (304 hodnotenie)

Hotel Rankl sa nachádza v obci Horská Kvilda na území Národného parku Šumava. Ponúka saunu, masáže a českú reštauráciu. Lyžiarske stredisko Kvilda je vzdialené 5 minút jazdy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Golden Wood Apartments
Golden Wood Apartments

9,2 / 10 (71 hodnotenie)

Apartmány Golden Wood sa nachádzajú v Plzni, 49 km od kláštora Teplá a 600 metrov od arény Doosan. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Forest
Penzion Forest

8,4 / 10 (518 hodnotenie)

Penzión Forest sa nachádza v obci Rozvadov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Hostia môžu využívať bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. K dispozícii je aj terasa a spoločná kuchyňa. Parkovať možno za príplatok na súkromnom parkovisku.

Bobr
Bobr

9,9 / 10 (7 hodnotenie)

Bobr sa pýši terasou a ponúka ubytovanie v Rozvadove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Nachádza sa 37 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Volf
Hotel Volf

9,3 / 10 (84 hodnotenie)

Hotel Volf sa nachádza v Přešticích, 19 km od Západočeskej univerzity a ponúka terasu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovanie je vzdialené asi 22 km od Múzea Škoda Plzeň, 22 km od Západočeského múzea a 22 km od Veľkej synagógy.Ubytovanie ponúka pre hostí bankomat, službu organizácie výletov a zmenáreň.

Apartmán Anna Viktoria v Brčálníku
Apartmán Anna Viktoria v Brčálníku

9,6 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmán Anna Viktoria v Brčálníku sa nachádza v obci Frischwinkel, len 44 km od múzea Drachenhöhle. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Homestay Krásný
Homestay Krásný

9,4 / 10 (24 hodnotenie)

Dovolenkový dom Krásný sa nachádza v obci Svatá Kateřina a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a balkón s výhľadom na hory.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 23 km od mesta Bodenmais a môže sa pochváliť výhľadom do záhrady.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Modrava
Hotel Modrava

7,9 / 10 (1150 hodnotenie)

Hotel Modrava sa nachádza v národnom parku Šumava a ponúka à la carte reštauráciu, vírivku a saunu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel U námořníka
Hotel U námořníka

8,7 / 10 (261 hodnotenie)

Hotel U námořníka sa nachádza v Plzni, 600 metrov od múzea Škoda Plzeň a 1,3 km od divadla Josefa Kajetána Tyla. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Galéria Jiřího Trnku je od hotela vzdialená 2,1 km, Katedrála sv. Bartolomeja 2,2 km a štadión Doosan Arena 2,4 km. Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 3,5 km od zoologickej a botanickej záhrady Dinopark.

Avantgarde apartments
Avantgarde apartments

9,2 / 10 (283 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Avantgarde apartments sa nachádza necelý 1 km od Divadla Josefa Kajetána Tyla a 13 minút chôdze od Múzea Škoda v Plzni. Ponúka ubytovanie s kuchyňou. Hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste.

Apartmany Vila Lucia #6
Apartmany Vila Lucia #6

8,8 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmany Vila Lucia 6, nehnuteľnosť so záhradou a terasou, sa nachádza v Plzni, 1.3 km od ZOO a botanickej záhrady Dinopark, 1.3 km od Katedrály sv.Bartolomeja, ako aj 1.5 km od arény Doosan.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 49 km od kláštora Teplá a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa u Rádlů
Chalupa u Rádlů

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Chalupa u Rádlů sa nachádza v Domažliciach v Plzeňskom kraji, necelých 39 km od železničnej stanice Cham a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment Jenny
Apartment Jenny

7 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Jenny sa nachádza v obci Hošťka, len 48 km od Ferdinandovho prameňa a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 48 km od železničnej stanice Mariánské Lázně - Downtown a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava
Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,9 / 10 (14 hodnotenie)

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava sa nachádza v obci Strunkov.Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Charmante Ferienwohnung für Pärchen
Charmante Ferienwohnung für Pärchen

10 / 10 (2 hodnotenie)

Charmante Ferienwohnung für Pärchen sa nachádza v Kašperských Horách.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na terasu, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Pension V Pohodě
Pension V Pohodě

8,5 / 10 (51 hodnotenie)

Penzión V Pohodě sa nachádza v Konstantinových Lázních, 34 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, bankomat a bezplatné Wi-Fi.Hotel ponúka rodinné izby.

Penzion Avalanche
Penzion Avalanche

8,5 / 10 (112 hodnotenie)

Penzion Avalanche sa nachádza v Železnej Rude, 49 km od múzea Drachenhöhle. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko a reštauráciu.V penzióne je predajňa skipasov.

Podkrovni pokojik
Podkrovni pokojik

1,5 / 10 (2 hodnotenie)

Podkrovní pokojík sa nachádza v meste Žihobce a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady.

Prázdninový dům Matterhorn
Prázdninový dům Matterhorn

9,2 / 10 (12 hodnotenie)

Prázdninový dům Matterhorn so záhradou, priamym prístupom na lyžiach a grilom ponúka ubytovanie v Železnej Rude s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Apartment Rezidence - Javor & Wellness
Apartment Rezidence - Javor & Wellness

9,8 / 10 (22 hodnotenie)

Apartment Rezidence - Javor \u0026 Wellness sa nachádza v Železnej Rude, 50 km od múzea Drachenhöhle a ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Jakub Sklář
Apartmán Jakub Sklář

8,5 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Jakub Sklář sa nachádza v Železnej Rude, 50 km od múzea Drachenhöhle, v oblasti, kde sa dá lyžovať.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka
Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka

7,4 / 10 (247 hodnotenie)

Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka sa nachádzajú v Pňovanoch v Plzeňskom kraji, necelých 44 km od kláštora Teplá. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Madr
Hotel Madr

9,1 / 10 (171 hodnotenie)

Hotel Madr ponúka ubytovanie v Modrave. Na mieste môžete navštíviť bar.

Apartmány Vila Lucia #4
Apartmány Vila Lucia #4

8,6 / 10 (31 hodnotenie)

Apartmány Vila Lucia 4 s výhľadom do záhrady ponúkajú ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne necelý 1 km od Katedrály sv.Bartolomeja.Nachádza sa 49 km od kláštora Teplá a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment - Horský Dům Horalka
Apartment - Horský Dům Horalka

Apartmán - Horský Dům Horalka s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s barom, grilom a terasou, približne 2.6 km od Špičáku.Nachádza sa 1.6 km od Pamferhütte a ponúka reštauráciu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Merklín 30
Merklín 30

10 / 10 (1 hodnotenie)

Merklín 30 sa nachádza v Merklíne, 30 km od Západočeskej univerzity a ponúka patio, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialené 32 km od Múzea Škoda Plzeň a 33 km od Západočeského múzea.

Penzion U Bernardýna
Penzion U Bernardýna

9,2 / 10 (317 hodnotenie)

Penzión U Bernardýna sa nachádza v Tachove, 46 km od Karlových Varov a 15 km od Mariánskych Lázní. Penzión má vlastnú terasu a výhľad na jazero a môžete si tu vychutnať drink v bare na mieste. Počas pobytu môžete vo všetkých priestoroch zadarmo využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet i súkromné parkovisko.

Apartmán Na Kopečku
Apartmán Na Kopečku

8,1 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Na Kopečku ponúka ubytovanie v Modrave s grilom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER
SPACIOUS LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,4 / 10 (92 hodnotenie)

Priestorný LUXUSNÝ BYT V CENTRE CENTRA sa nachádza v Plzni, iba 400 metrov od Katedrály sv.Bartolomeja a 600 metrov od arény Doosan.Tento apartmán je vzdialený 49 km od kláštora Teplá a 1.6 km od múzea Škoda Plzeň.

Hotel Victoria
Hotel Victoria

8,1 / 10 (3510 hodnotenie)

Hotel Victoria sa nachádza v zrekonštruovanom meštianskom dome zo začiatku 20. storočia, 10 minút chôdze od centra Plzne. Ponúka reštauráciu, bar a spoločenské priestory.

Apartmán Červenka
Apartmán Červenka

9,2 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Červenka sa nachádza v Hartmaniciach.Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Pohoda na Radosti
Pohoda na Radosti

8,1 / 10 (79 hodnotenie)

Penzión Pohoda na Radosti sa nachádza v obci Pňovany a ponúka gril a záhradu. Hostia tu nájdu terasu a bar. Využívať môžu službu organizácie výletov.

Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24
Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24

9,7 / 10 (31 hodnotenie)

Apartmán U nás v podkroví v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24 s terasou ponúka ubytovanie v Železnej Rude s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Annín
Hotel Annín

8,8 / 10 (345 hodnotenie)

Hotel Annin obkolesený malebným šumavským pohorím má wellness centrum, 2 bowlingové dráhy a reštauráciu. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Holiday home in Cachrov/Böhmerwald 35500
Holiday home in Cachrov/Böhmerwald 35500

9 / 10 (3 hodnotenie)

Holiday home Cachrov/Böhmerwald 35500 sa nachádza v lokalite Čachrov.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home U Fišerů
Holiday Home U Fišerů

9,2 / 10 (31 hodnotenie)

Tento dovolenkový dom sa nachádza v Kašperských Horách a ponúka garáž, záhradu s grilom a terasu.Je vzdialený 10 km od Sušice a ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Hartmanice
Apartmán Hartmanice

9,4 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmán Hartmanice sa nachádza v Sušici.Tento apartmán ponúka službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Železná Ruda
Apartmán Železná Ruda

7,7 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán Železná Ruda sa nachádza v Železnej Rude a ponúka priamy prístup na lyžiach.

Penzion Hrádecký Dvůr
Penzion Hrádecký Dvůr

8,4 / 10 (273 hodnotenie)

Penzión Hrádecký Dvůr sa nachádza v Plzni, 7 km od Západočeského múzea. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Petra
Apartmán Petra

6,9 / 10 (26 hodnotenie)

Apartmán Petra ponúka ubytovanie v obci Hošťka s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Nachádza sa 48 km od železničnej stanice Mariánské Lázně - Downtown a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel U Pramenu
Hotel U Pramenu

8,7 / 10 (763 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza v peknom a tichom prostredí, v blízkosti historického centra mesta Plzeň. Ponúka reštauráciu, salónik na oslavy a konferenčnú miestnosť.

Hotel Gabreta
Hotel Gabreta

8,4 / 10 (316 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza v centre Sušice a ponúka reštauráciu s českou kuchyňou a špecialitami zo zveriny.Recepcia s nepretržitou prevádzkou má zmenáreň a poskytuje bezplatné Wi-Fi.

Apartmán pod kostelem
Apartmán pod kostelem

9,4 / 10 (69 hodnotenie)

Apartmán pod kostelem ponúka ubytovanie v Strážove s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ponúka spoločný salónik, terasu a gril.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány u Pešlů
Apartmány u Pešlů

8,8 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmány u Pešlů sa nachádzajú v Železnej Rude v Plzenskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom.