Apartmány

Avantguard Apartments

8 / 10 (128 hodnotenie)

19 Národní, Praha, 110 00, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Avantguard Apartments sa nachádza v meste Praha (Česká republika) a ponúka svojim hosťom bezplatné wi-fi, rodinné izby, nefajčiarske izby, výťah a kúrenie. Apartmány Avantguard Apartments svojou lokalitou patrí do regiónu Praha.

Avantguard Apartments - Fotografie

Avantguard Apartments - Adresa

Booking.com

Avantguard Apartments - Popis

Ubytovacie zariadenie Avantguard Apartments sa nachádza v Prahe, 1,6 km od Staromestského námestia s pražským orlojom a ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

V apartmáne máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu.

Pražský hrad je od apartmánu vzdialený 2,1 km a Katedrála sv. Víta je vzdialená 2,2 km.

Avantguard Apartments - Vybavenie ubytovania

Rôzne

 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Výťah
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky
 • španielsky

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad

Ďalšie ubytovanie v oblasti Praha

Amazing Charles Bridge Apartment
Amazing Charles Bridge Apartment

9,2 / 10 (33 hodnotenie)

Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi, vírivkou a terasou s výhľadom na mesto sa nachádza 300 metrov od Karlovho mosta v Prahe. Pražský hrad je vzdialený 500 metrov.

The Dominican
The Dominican

8,6 / 10 (295 hodnotenie)

Hotel Dominican sa nachádza v gotickej a renesančnej budove s ešte stále viditeľnými prvkami pôvodne z roku 1319 v centre Zlatého mesta, v blízkosti Národnej knižnice a Staromestského námestia.

Old Town - Templova Apartments
Old Town - Templova Apartments

7 / 10 (28 hodnotenie)

Apartmán Templová, nachádzajúci sa 300 metrov od Staromestského námestia s orlojom, ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Prahe. V objekte sa nachádzajú suity a apartmány s tromi spálňami. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Prague Inn
Prague Inn

8,3 / 10 (1833 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Prague Inn sa nachádza na slávnom Václavskom námestí, 400 metrov od Staromestského námestia. Stanica metra Můstek sa nachádza hneď vedľa ubytovacieho zariadenia.

Hotel Residence Select
Hotel Residence Select

7,3 / 10 (463 hodnotenie)

Tento nefajčiarsky hotel má centrálnu polohu, 200 metrov od stanice metra I. P. Pavlova a 600 metrov od Václavského námestia. Ponúka izby s kuchynským kútom a internetom zdarma.

The Charles
The Charles

8,6 / 10 (1126 hodnotenie)

Hotel The Charles sa nachádza na Malej Strane v centre mesta, 100 metrov od Karlovho mosta a 15 minút pešo od Pražského hradu. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať môžete za poplatok na ulici.

Airstay Prague apartment Lesser town!
Airstay Prague apartment Lesser town!

8,3 / 10 (9 hodnotenie)

Výhodne situovaný v centre Prahy, Airstay Prague apartment Malá Strana! Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a patio.

Butch Apartment
Butch Apartment

9 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán Butch sa nachádza v Prahe, 6 minút pešo od Václavského námestia a 7 minút pešo od Pražského národného múzea. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 12 minút pešo od Pražského orloja a parkovať môžete na súkromnom parkovisku.

Apartment Jackie
Apartment Jackie

8,9 / 10 (15 hodnotenie)

Nachádza sa v Prahe, 1.8 km od Pražského hradu a 1.Apartmán Jackie sa nachádza 6 km od Karlovho mosta a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento byt má 3.2 km od Pražského orloja a 3.2 km od Staromestského námestia.

Elegant Apartment with free Garage in the center of Prague
Elegant Apartment with free Garage in the center of Prague

9 / 10 (60 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment with Garage Prague 1 sa nachádza Prahe 1, neďaleko Václavského námestia. Ponúka kasíno, bezplatné Wi-Fi a práčku. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2006 a je vzdialený 1,3 km od Národného múzea.

Ibis Praha Mala Strana
Ibis Praha Mala Strana

8 / 10 (1667 hodnotenie)

Tento moderný hotel sa nachádza v blízkosti pražskej historickej štvrte Malá Strana a nákupného centra Nový Smíchov. Ponúka odhlučnené izby s klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou (priamo v izbe) a sušičom na vlasy.

Stylish Apartments Vršovice
Stylish Apartments Vršovice

8 / 10 (2 hodnotenie)

Do 2 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 4.Apartmány Stylish Vršovice sa nachádzajú 7 km od Vyšehradu a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Tento apartmán má 5.4 km od Staromestského námestia a 5.5 km od Obecného domu.

Old Town Residence - Konviktská
Old Town Residence - Konviktská

8 / 10 (1 hodnotenie)

Rezidencia Old Town - Konviktská sa nachádza 700 metrov od Karlovho mosta a 600 metrov od Pražského orloja v centre Prahy a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou.

HONEST APARTMENTS
HONEST APARTMENTS

9,1 / 10 (2077 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie HONEST APARTMENTS sa nachádza v Prahe, 1,5 km od Vyšehradu a 3,5 km od Pražského hradu. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Museum
Hotel Museum

8,7 / 10 (583 hodnotenie)

Tento pokojný hotel sa nachádza v centre Prahy, necelých 50 metrov od Národného múzea. Ponúka tichú záhradu s átriom a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Karlin
Apartment Karlin

7,3 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmán Karlin so záhradou, terasou a zariadeniami na vodné športy ponúka ubytovanie v Prahe s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je cyklistika a stolný tenis.

Triocamp Praha
Triocamp Praha

7,7 / 10 (215 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Triocamp Praha sa nachádza v Prahe a ponúka ubytovanie so záhradou, barom, spoločenskou miestnosťou, terasou a výhľadom do záhrady. Počas pobytu v tomto kempingu môžu hostia bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Stylish Studio Close to Prague Castle, WalkScore 99%
Stylish Studio Close to Prague Castle, WalkScore 99%

7,1 / 10 (7 hodnotenie)

Nachádza sa 1.Štýlové štúdio WalkScore 99% sa nachádza 1 km od Pražského hradu a 700 metrov od Karlovho mosta a ponúka ubytovanie v centre Prahy.Tento apartmán je vzdialený 2 km od Obecného domu a 4.1 km od Vyšehradu.

Top of the Hill Villa
Top of the Hill Villa

10 / 10 (1 hodnotenie)

Vila Top of the Hill s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 6.2 km od Pražského hradu.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi.

Klimentska Cartoon apartments
Klimentska Cartoon apartments

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmány Klimentska Cartoon s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú ubytovanie s výhodnou polohou v centre Prahy, v krátkej vzdialenosti od Obecného domu, Historickej budovy Národného múzea v Prahe a Pražského orloja.

Petrská Residence
Petrská Residence

8,7 / 10 (33 hodnotenie)

Rezidencia Petrská s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v centre Prahy, v blízkosti Obecného domu, Historickej budovy Národného múzea v Prahe a Pražského orloja.

AMEDIA Express Praha
AMEDIA Express Praha

8,1 / 10 (2365 hodnotenie)

Hotel AMEDIA Express Praha sa nachádza v pražskej štvrti Chodov 500 metrov od nákupného strediska Centrum Chodov a 20 minút jazdy metrom od Starého mesta. Ponúka pokojné, klimatizované izby, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Smetanovo nábřeží 26 - Riverview Old Town Apartment
Smetanovo nábřeží 26 - Riverview Old Town Apartment

8,9 / 10 (166 hodnotenie)

Apartmán Smetanovo nábřeží 26 - Riverview Old Town sa nachádza v centre Prahy a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 300 metrov od Karlovho mosta a 600 metrov od Pražského orloja.

VN17 Rooftop Suites by Prague Residences
VN17 Rooftop Suites by Prague Residences

8,6 / 10 (228 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie VN17 Rooftop Suites by Prague Residences sa nachádza v Prahe necelý 1 km od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 600 metrov od centra mesta a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou.

Luxurious Kafka family apt in Old Town
Luxurious Kafka family apt in Old Town

6 / 10 (1 hodnotenie)

Luxný rodinný apartmán Kaf na Starom Meste s umiestnením Wi-Fi dostatok na internet v centre Prahy do 500 metrov od Pražského orloja a 500 metrov od Staromestského.Tento byt je 1.8 km od St.Víta a 1.7 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe.

Thai Sun Hostel
Thai Sun Hostel

7,4 / 10 (525 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Thai Sun Hostel sa nachádza v Prahe necelých 400 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a 700 metrov od Pražského orloja a ponúka bezplatné Wi-Fi. Hostel je vzdialený približne 2 km od Katedrály sv. Víta, 2 km od Vyšehradu a 2,1 km od Zoo Praha. V ubytovaní je k dispozícii zdieľaná kuchyňa, spoločenská miestnosť a úschovňa batožiny.

Bob's Apartments - 3 bedrooms with King size beds
Bob's Apartments - 3 bedrooms with King size beds

9 / 10 (26 hodnotenie)

Ubytovanie Bob's Apartments - 3 bedroom with King size bed s výhľadom na mesto sa nachádza v Prahe 4.8 km od Vyšehradu a 5.7 km od Obecného domu.Nachádza sa 3 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bankomat.

Spacious cozy apartments in centre
Spacious cozy apartments in centre

8,5 / 10 (35 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Priestranné útulné byty v centre Prahy sa nachádzajú 1,2 km od historickej budovy Národného múzea a 3,2 km od Pražského orloja.Ponúkam dobre vybavené ubytovanie s Wi-Fi.

Apartmány Nerudova 36
Apartmány Nerudova 36

9,2 / 10 (185 hodnotenie)

Apartmány Nerudova 36 sa nachádzajú 0,3 km od Pražského hradu a ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a izbovou službou. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hostel Bohemia
Hostel Bohemia

6,8 / 10 (211 hodnotenie)

Hostel Bohemia je situovaný 10 minút cesty verejnou dopravou z centra Prahy. Ponúka vám ubytovanie v izbách, reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a PC na každom poschodí.

APT with sunny garden Prague by Michal&Friends
APT with sunny garden Prague by Michal&Friends

8,9 / 10 (394 hodnotenie)

Ubytovanie APT with sunny garden Prague by Michal&Friends sa nachádza v Prahe 5 km od O2 Arény. Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Penzion U Čejpu
Penzion U Čejpu

8,6 / 10 (573 hodnotenie)

Penzion U Čejpů ponúka ubytovanie v Prahe, 2,8 km od Vyšehradu, a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu.

Old Town - Dusni Apartments
Old Town - Dusni Apartments

7,4 / 10 (185 hodnotenie)

Štýlové apartmány Dušní sa nachádzajú v novo zrekonštruovanej historickej budove, hneď vedľa Staroměstského námestia a orloja a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Žižkov apartments
Žižkov apartments

9 / 10 (1 hodnotenie)

Žižkov apartments sa nachádza v pražskej štvrti Praha 3, 2.4 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 3.7 km od Obecného domu.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Studio Mala Strana - Prague historical center
Studio Mala Strana - Prague historical center

8,7 / 10 (3 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Prahy, 1.Štúdio Malá Strana - historické centrum Prahy sa nachádza 6 km od Pražského hradu a necelý 1 km od Karlovho mosta a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento byt má 3.4 km od Obecného domu a 4 km od Vyšehradu.

Hostel Florenc
Hostel Florenc

8,5 / 10 (1648 hodnotenie)

Hostel Florenc sa nachádza v Prahe 1,8 km od historickej budovy Národného múzea. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, súkromným parkoviskom, záhradou a grilom. K zariadeniu tohto ubytovania patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou a zdieľaná kuchyňa. Vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Karlov most je od hostela vzdialený 3,3 km a Pražský hrad 4,1 km.

Jewish Synagogue Ruterra Suite
Jewish Synagogue Ruterra Suite

7,8 / 10 (84 hodnotenie)

Apartmánová suita Jewish Synagogue Ruterra ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v centre Prahy, 300 metrov od Václavského námestia a 800 metrov od Staromestského námestia. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment Hurka - 15 min do centra, garaz
Apartment Hurka - 15 min do centra, garaz

8,8 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Hůrka - 15 min do centra, garaz, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Prahe 8.1 km od Pražského hradu, 9 km od Karlovho mosta, ako aj 9 km.1 km od Vyšehradu.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Widtman apartment
Widtman apartment

9 / 10 (132 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Widtman apartment sa nachádza v Prahe 3 km od ZOO Praha a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Florenc Apartments Prague 1 by Michal&Friends
Florenc Apartments Prague 1 by Michal&Friends

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmány Florenc Prague 1 by Michal\u0026Friends sa nachádzajú v Prahe a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a terasou.

Helen Homestay Vyšehrad
Helen Homestay Vyšehrad

5 / 10 (1 hodnotenie)

Helen Homestay Vyšehrad sa nachádza v pražskej štvrti Praha 2, 500 metrov od Vyšehradu 4.2 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe a 4.3 km od Karlovho mosta.Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Hotel Cerny Slon
Hotel Cerny Slon

8,7 / 10 (1552 hodnotenie)

Hotel sa nachádza v pamiatkovo chránenej historickej budove z roku 1359 priamo v centre Prahy, iba 50 metrov od Staromestského námestia s orlojom. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Hradební 10 - Terrace Apartments in the Old Town
Hradební 10 - Terrace Apartments in the Old Town

9 / 10 (6 hodnotenie)

Hradební 10 - Terrace Apartments in the Old Town ponúka ubytovanie v okruhu 800 metrov od centra Prahy s kuchyňou Wi-Fi stačí na to s kuchynskou rúrou, rúrou a mikrovlnnou rúrou.

Hostel Masarykova
Hostel Masarykova

7,2 / 10 (320 hodnotenie)

Hostel Masarykova sa nachádza na skvelom mieste v 6. pražskom obvode 1,5 km od Katedrály sv. Víta, 1,5 km od Pražského hradu a 2,2 km od ZOO Praha. Ponúka reštauráciu, zdieľanú kuchyňu, bankomat a bezplatné Wi-Fi. Na mieste sa nachádza aj súkromné parkovisko.

Pravouhla
Pravouhla

9,7 / 10 (21 hodnotenie)

Nachádza sa v Prahe a iba 5.Ubytovacie zariadenie Pravouhla sa nachádza 2 km od Pražského hradu a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Nachádza sa 5.2 km od Karlovho mosta a ponúka službu concierge.

Airy Rooftop Flat in Michle by Prague Days
Airy Rooftop Flat in Michle by Prague Days

10 / 10 (1 hodnotenie)

Airy Rooftop Flat v Michli by Prague Days sa nachádza v pražskej štvrti Praha 4, 5.2 km od historickej budovy Národného múzea v Prahe, 7.1 km od Karlovho mosta a 7.6 km od Pražského orloja.Ubytovanie je 4.7 km od Vyšehradu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Art Nouveau Palace Hotel
Art Nouveau Palace Hotel

8,8 / 10 (5494 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Art Nouveau Palace Hotel sa nachádza v Prahe 700 metrov od Historickej budovy Národného múzea v Prahe a ponúka ubytovanie s barom a súkromným parkoviskom. K službám a zariadeniu ubytovania patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a izbová služba. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní je k dispozícii aj letiskový transfer a služba prenájmu áut.

Apartment Krakovska 5
Apartment Krakovska 5

8 / 10 (153 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment Krakovská 5 sa nachádza v Prahe, 1,4 km od historickej budovy Národného múzea a 2,8 km od Pražského orloja, a ponúka bezplatné Wi-Fi.