Luxusný stan

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj

9,2 / 10 (4 hodnotenie)

Za Nouzovem, Stříbrná Skalice, 281 67, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (luxusný stan) Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj sa nachádza v meste Stříbrná Skalice (Česká republika - Stredočeský kraj). Luxusný stan Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj sa nachádza v regióne Stredočeský kraj.

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj - Fotografie

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj - Adresa

Booking.com

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj - Popis

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj sa nachádza v Stříbrnej Skalici, 43 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa, 43 km od Kostnice v Sedlci a 49 km od Vyšehradu.Ubytovacie zariadenie s bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 36 km od aquaparku Aquapalace a 41 km od kostola sv.Barbara.

Historická budova Národného múzea v Prahe je od luxusného stanu vzdialená 49 km.Najbližšie letisko Václava Havla Praha sa nachádza 68 km od ubytovacieho zariadenia Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj.

.

Glamping MARINGOTKA - malebný ladův kraj - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

  • česky
  • slovensky
  • anglicky

Všeobecné

  • Nefajčiarske izby
  • Všetky priestory sú nefajčiarske

Kúpeľňa

  • Súkromná kúpeľňa

Výhľad

  • Výhľad

Internet

  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Parkovanie

  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Ďalšie ubytovanie v oblasti Stredočeský kraj

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí
Přírodní dům v duchu velryby v Polabí

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí ponúka bezplatné bicykle, vonkajší bazén a záhradu a ponúka ubytovanie v Kamennom Zboží s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, cyklistika a šípky.

Penzion U tri statkaru
Penzion U tri statkaru

8,6 / 10 (672 hodnotenie)

Penzión Na Statku sa nachádza v Dobříši v Stredočeskom kraji, priamo oproti hradu Dobříš a 38 km od Prahy. Ponúka detské ihrisko, terasu a reštauráciu. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste.

Marina Týnec n. L. - Kemp
Marina Týnec n. L. - Kemp

8,2 / 10 (285 hodnotenie)

Kemp Marina Týnec nad Labem ponúka pokojnú polohu s výhľadom na Labe. Poskytuje kompletne vybavené mobilné domy a izby, reštauráciu s letnou terasou a požičovňu motorových člnov. Hostia si môžu objednať aj výlety loďou na rieke. Dostupné je bezplatné Wi-Fi.

Slaný - byt 1+1
Slaný - byt 1+1

9,2 / 10 (57 hodnotenie)

Nachádza sa v Slanom, 33 km od St.Víta a 35 km od Pražského hradu, Slaný - byt 1+1 ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu.Tento apartmán je vzdialený 35 km od Karlovho mosta a 35 km od Pražského orloja.

Penzion Bezděkov
Penzion Bezděkov

7,8 / 10 (99 hodnotenie)

Penzión Bezděkov má v Rakovníku záhradu, terasu, reštauráciu a bar.Niektoré ubytovacie jednotky majú balkón s výhľadom na mesto.

Rozmaryn Rooms & Apartments
Rozmaryn Rooms & Apartments

8 / 10 (340 hodnotenie)

Rozmaryn Rooms \u0026 Apartments sa nachádza v Rakovníku v Stredočeskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion U Kašných
Penzion U Kašných

8,3 / 10 (77 hodnotenie)

Pension U Kašných sa nachádza pri lese v Rymáne, 50 metrov od železničnej a autobusovej stanice. Ponúka reštauráciu a infrasaunu na mieste.Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Niektoré z nich sú vybavené aj chladničkou.

Kamenný dům Bezdědice-Máchův kraj
Kamenný dům Bezdědice-Máchův kraj

9,4 / 10 (37 hodnotenie)

Kamenný dům Bezdědice-Máchův kraj sa nachádza v obci Bezdědice, 36 km od parku Mirakulum a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Dovolenkový dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

VillaFilippa
VillaFilippa

8,8 / 10 (40 hodnotenie)

Nachádza sa 6.8 km od kostola sv.Barbara, VillaFilippa ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a izbovou službou pre vaše pohodlie.Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko sú vám k dispozícii zdarma.

Hotel Na Farmě Choťovice
Hotel Na Farmě Choťovice

8,7 / 10 (213 hodnotenie)

Hotel Na Farmě Choťovice sa nachádza v Choťoviciach, 28 km od Kostnice v Sedlci a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka detský klub, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi.Hostia môžu využiť bar.

Hotel U Císaře
Hotel U Císaře

8,7 / 10 (606 hodnotenie)

Hotel U Císaře sa nachádza v Mirošoviciach a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a využívať môžete aj terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko.

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn
Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

8,7 / 10 (676 hodnotenie)

Romantický hotel Mlýn Karlštejn sídli v zrekonštruovanom starobylom vodnom mlyne na brehu rieky Berounka v Karlštejne. Očarí vás svojou romantickou atmosférou a polohou v pokojnom prostredí. Súčasťou hotela je relaxačné centrum s fínskou saunou, ktorá je k dispozícii na vyžiadanie, vírivkou a fitnescentrom.

Hotel Tynec
Hotel Tynec

7,8 / 10 (149 hodnotenie)

Hotel Tynec sa nachádza na brehu rieky Sázava v meste Týnec nad Sázavou a má priestrannú záhradu ideálnu na piknikovanie, ako aj krb a gril. Informačné centrum na mieste ponúka príležitosť na zabezpečenie si bicyklového výletu na mieru.

Hotel Malý Pivovar
Hotel Malý Pivovar

8,8 / 10 (274 hodnotenie)

Hotel Malý Pivovar sa nachádza v obci Klášter Hradiště nad Jizerou, v komplexe historických budov z 12. storočia. Na mieste nájdete aj pivovar a opátstvo Hradiště. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi a parkovisko.

Holiday home in Stipoklasy 1175
Holiday home in Stipoklasy 1175

7,8 / 10 (5 hodnotenie)

Dovolenkový dom Stipoklasy 1175 sa nachádza v Bludove, 18 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv.Jána Krstiteľa, 18 km od Kostnice v Sedlci a 17 km od historického centra mesta.Ubytovanie je vzdialené 18 km od Kostola sv.Barbory bbbbbbbbbba hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbbbbbbbbbparkovisko na mieste.

Penzion Aurooms
Penzion Aurooms

9,4 / 10 (429 hodnotenie)

Penzion Aurooms ponúka ubytovanie v Zlatníkoch.

Farma Ptýrov
Farma Ptýrov

7,8 / 10 (337 hodnotenie)

Farma Ptýrov sa nachádza na vidieku pri Mnichove Hradište a ponúka reštauráciu s barom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a záhradu s terasou a detským ihriskom.

Salvo Apartment
Salvo Apartment

8,7 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán Salvo sa nachádza 36 km od Vyšehradu a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Ve stoleti
Penzion Ve stoleti

8,2 / 10 (119 hodnotenie)

Penzión Ve stoleti sa nachádza hneď vedľa diaľnice D5 v Lodenici, 10 km od Prahy a 15 km od pražského letiska.Tradičná reštaurácia s terasou ponúka jedlá českej kuchyne.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Art kutna Hora
Penzion Art kutna Hora

9,1 / 10 (206 hodnotenie)

Penzión Art kutná Hora sa nachádza v Kutnej Hore a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, terasu a bar.

Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště
Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště

9,7 / 10 (28 hodnotenie)

Útulný domek v záhrade v Unhošti neďaleko letiska sa nachádza v Unhošti, 24 km od St.Víta, 26 km od Karlovho mosta a 26 km od Pražského hradu.K dispozícii je reštaurácia, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Pod Zámkem
Penzion Pod Zámkem

9,2 / 10 (144 hodnotenie)

Penzión Pod zámkem sa nachádza v obci Zruč nad Sázavou. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko. Priamo na mieste nájdete aj bar. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Cozy terraced house with infra sauna and parking
Cozy terraced house with infra sauna and parking

Útulný terasový dom s infra saunou a parkoviskom so záhradou a terasou ponúka ubytovanie v Jesenici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Vila sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Studio Boroví
Studio Boroví

9,5 / 10 (31 hodnotenie)

Studio Boroví sa nachádza v Karlštejne, 35 km od Pražského hradu a 36 km od Katedrály sv.Víta, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Štiřínská stodola u Prahy
Štiřínská stodola u Prahy

8,4 / 10 (194 hodnotenie)

Štiřínská stodola u Prahy sa nachádza v Kamenici, 17 km od Aquapalace. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a terasu.Medzi zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patrí reštaurácia, detský klub, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 30 km od Vyšehradu.

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA
WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA

9,3 / 10 (39 hodnotenie)

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA sa nachádza v Miloviciach, 43 km od O2 Arény Praha, 48 km od pražskej ZOO a 48 km od Obecného domu.Ubytovanie je 1.8 km od parku Mirakulum a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Penzion v Budech
Penzion v Budech

8,7 / 10 (154 hodnotenie)

Pension v Budech sa nachádza v Křivokláte a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka gril.Penzión má rodinné izby.

Penzion V polích
Penzion V polích

9,1 / 10 (185 hodnotenie)

Penzión V polích sa nachádza na konci obce Malé Číčovice, uprostred zelených lúk a pokojnej chránenej krajinnej oblasti Okoř. Penzión sa nachádza v budove zrekonštruovaného jezuitského kláštora zo 18. storočia. Má vonkajší bazén, reštauráciu a detské ihrisko.

Valnovka Wellness Hotel
Valnovka Wellness Hotel

7,8 / 10 (84 hodnotenie)

Valnovka Wellness Hotel sa nachádza v Kamenici, 20 km od Aquapalace a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bar.Hotel ponúka rodinné izby.

Vejminek U Drahušky Mcely
Vejminek U Drahušky Mcely

8,2 / 10 (26 hodnotenie)

Vejminek U Drahušky Mcely sa nachádza v Mcely, 49 km od hradu Bezděz, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Nachádza sa 22 km od parku Mirakulum a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Podlešanský mlýn s wellness
Podlešanský mlýn s wellness

9 / 10 (2 hodnotenie)

Wellness Podlešanský mlýn s výhľadom na jazero sa nachádza v Lešanoch, 31 km od Aquapalace a 42 km od Pražského hradu.Táto vila má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Kreta
Hotel Kreta

8 / 10 (381 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný hotel Kréta sa nachádza v pokojnej časti mesta Kutná Hora, 7 minút chôdze od hlavného námestia. Naskytá sa z neho krásny výhľad na park a na zaujímavosti mesta.

Agropenzion U Bartousku
Agropenzion U Bartousku

8,8 / 10 (154 hodnotenie)

Nachádza sa v Malíkoviciach, 39 km od St.Víta, Agropenzion U Bartoušku ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Nachádza sa 41 km od Pražského hradu a 41 km od Karlovho mosta a ponúka bar a gril.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 42 km od Pražského orloja.

Apartmán Rudná
Apartmán Rudná

7,7 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmá Rudná sa nachádza v Rudnej, 10 km od pražského letiska. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Súkromné bbparkovacie miesta sú k dispozícii na mieste zdarma.

Kutná Hora Apartment
Kutná Hora Apartment

9 / 10 (124 hodnotenie)

Kut Hora Apartment in Kuná Hora ponúka ubytovanie s Wi-Fi, 1.2 km od kostola sv.Barbara, 2.1 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 2.3 km od Kostnice Sedlec.Tento byt má 3.1 km od Železničnej stanice Kutná Hora.

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral
Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

8,9 / 10 (460 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral sa nachádza v Kutnej Hore, 200 metrov od Katedrály sv. Barbory a 2,6 km od Kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi.

Ubytování u Okoře
Ubytování u Okoře

9,5 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytování u Okoře sa nachádza v obci Otvovice, 21 km od kostola sv.Víta a 22 km od Obecného domu, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento dovolenkový dom má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Statek Krkavčí Hora
Statek Krkavčí Hora

9 / 10 (502 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Statek Krkavčí Hora sa nachádza v odľahlej oblasti medzi obcami Hýskov a Chyňava a neďaleko obce Nižbor. Ponúka ubytovanie s grilom a barom. V ubytovaní je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Rezidence Liběchov
Rezidence Liběchov

9 / 10 (283 hodnotenie)

Rezidencia Liběchov sa nachádza v historickej vile uprostred radového parku v malebnej prírodnej rezervácií Kokořínsko. Svojim hosťom ponúka výbornú českú kuchyňu, wellness centrum a elegantné izby vybavené toaletnými potrebami L´Occitane. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Berounka
Hotel Berounka

8,3 / 10 (255 hodnotenie)

Hotel Berounka sa nachádza v obci Hřebečníky a ponúka záhradu, terasu, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.Služba organizácie výletov vám pomôže s plánovaním dní.

Penzion Pivovar Podlesí
Penzion Pivovar Podlesí

8,1 / 10 (137 hodnotenie)

Penzión Pivovar Podlesí ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Příbram. Priamo na mieste môžete navštíviť reštauráciu.

Dvur Hoffmeister Hotel
Dvur Hoffmeister Hotel

8,9 / 10 (199 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Dvur Hoffmeister Hotel sa nachádza v obci Velké Číčovice, 10 minút jazdy autom od Letiska Praha, a ponúka reštauráciu a letnú terasu s grilom. V celej budove je dostupné bezplatné Wi-Fi a na mieste môžu hostia zdarma využívať súkromné parkovisko.

Hotel La Romantica
Hotel La Romantica

8,7 / 10 (238 hodnotenie)

Luxusný boutique Hotel La Romantica s výhľadom na lesopark Štěpánka sa nachádza v pokojnej časti Mladej Boleslavi, len 3 minúty chôdze od historického centra a 5 minút jazdy autom od spoločnosti Škoda Auto.

Apartmány Dačický 2
Apartmány Dačický 2

9,4 / 10 (148 hodnotenie)

Nachádza sa 600 metrov od kostola sv.Barbara, Apartmány Dačický 2 ponúkajú pre vaše pohodlie ubytovanie s terasou, reštauráciou a spoločnou kuchyňou.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hájenka Kozojedy
Hájenka Kozojedy

7,5 / 10 (2 hodnotenie)

Hájenka Kozojedy s výhľadom na bar a bazén sa nachádza v obci Rataje nad Sázavou, 24 km od Aquapalace a 32 km od O2 Arény Praha.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Pod Zámkem
Penzion Pod Zámkem

7,3 / 10 (117 hodnotenie)

Penzion Pod Zámkem sa nachádza v obci Průhonice, 500 metrov od Zámku Průhonice – Botanického ústavu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom a rodinné izby.

Penzion Stará Fořtovna Brdy
Penzion Stará Fořtovna Brdy

8,9 / 10 (118 hodnotenie)

Penzión Stará Fořtovna Brdy sa nachádza v Bohutíne, 27 km od Orlickej priehrady a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Ubytovacie zariadenie bolo postavené v roku 2016 a nachádza sa 49 km od hradu Zvíkov a 4.4 km Na Litavce.Ubytovanie poskytuje izbovú službu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Hotel u Milína
Hotel u Milína

8,6 / 10 (166 hodnotenie)

Hotel u Milína sa nachádza 5 minút chôdze od centra obce Milín. Ponúka izby s vlastnou kúpeľňou (priamo v izbe) so satelitnou TV, bezplatné verejné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko.