Apartmány

Apartmány pod Pajrekem

8,9 / 10 (10 hodnotenie)

Kpt. Kufnera 988, Nýrsko, 340 22, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Apartmány pod Pajrekem sa nachádza v meste Nýrsko (Česká republika - Plzeňský kraj). Apartmány Apartmány pod Pajrekem svojou lokalitou patrí do regiónu Plzeňský kraj.

Apartmány pod Pajrekem - Fotografie

Apartmány pod Pajrekem - Adresa

Booking.com

Apartmány pod Pajrekem - Popis

Apartmány pod Pajrekem v Nýrsku s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik a terasu.

K dispozícii je plne vybavená súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

V blízkosti sa môžete venovať pešej turistike.

Vlaková stanica Cham je vzdialená 48 km a múzeum Drachenhöhle 28 km.Najbližšie medzinárodné letisko Karlovy Vary sa nachádza 130 km od apartmánov pod Pajrekem.

.

Apartmány pod Pajrekem - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Priestory vhodné na piknik
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Vonkajší nábytok
 • Gril
 • Terasa

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sušič vlasov
 • Uteráky
 • Toaleta
 • Sprchovací kút

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad do záhrady
 • Výhľad na mesto
 • Výhľad

Dohovoríte sa

 • nemecky
 • česky
 • anglicky

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník
 • Posteľná bielizeň

Vybavenie izby

 • Stojan na oblečenie
 • Zásuvka pri posteli

Rôzne

 • Kúrenie
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa
 • Práčka

Aktivity

 • Aquapark
 • Pešia turistika

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu

Obývacie priestory

 • Pracovný stôl

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Spoločné priestory

 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV

Ďalšie ubytovanie v oblasti Plzeňský kraj

Hotel Na Statku Mirošov
Hotel Na Statku Mirošov

9 / 10 (143 hodnotenie)

Hotel Na Statku Mirošov je malý rodinný hotel, ktorý sa nachádza v tichej lokalite a ponúka každé ráno raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Modrava
Penzion Modrava

8,5 / 10 (152 hodnotenie)

Penzión Modrava sa nachádza na odľahlom mieste v Národnom parku Šumava, 100 metrov od miestnej zjazdovky. Ponúka 1 plne vybavenú spoločnú kuchyňu a 2 spoločenské miestnosti s TV, ako aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch.

Penzion 103
Penzion 103

8,4 / 10 (181 hodnotenie)

Penzión 103 sa nachádza v pokojnej štvrti v Železnej Rude. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, súkromné parkovisko zdarma a spoločnú kuchyňu.

Apartmán DaFi
Apartmán DaFi

9,8 / 10 (69 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmán DaFi sa nachádza v Plzni, neďaleko Veľkej synagógy a 1,8 km od Divadla Josefa Kajetána Tyla. Ponúka balkón s výhľadom do záhrady, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 1,8 km od Katedrály sv. Bartolomeja. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Chatová osada Zelený Háj
Chatová osada Zelený Háj

7,9 / 10 (14 hodnotenie)

Chatová osada Zelený Háj v Merklíne s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie, záhradu a bar.

hotel Chalupa
hotel Chalupa

9,1 / 10 (62 hodnotenie)

Hotel Chalupa sa nachádza v Prášiloch a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie s vlastným balkónom.Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka spoločný salónik a službu organizácie výletov.Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Stará hospoda
Pension Stará hospoda

7,5 / 10 (26 hodnotenie)

Penzión Stará hospoda sa nachádza v Dobříve, 26 km od Galérie Jiřího Trnku a 26 km od Hlavnej železničnej stanice.Toto ubytovacie zariadenie je vzdialené 26 km od Katedrály sv.Bartolomeja, 26 km od arény Doosan a 28 km od Veľkej synagógy.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 26 km od Západočeského múzea.

Apartmán U Josefa
Apartmán U Josefa

9,7 / 10 (20 hodnotenie)

Apartmán U Josefa sa nachádza v Sušici, 2.3 km od Červených Dvorcov, 4.1 km od Dolného Staňkova, ako aj 4.2 km od Rok.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 2 km od Vrabcova a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Zámek Lnáře
Zámek Lnáře

8,4 / 10 (67 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Zámek Lnáře ponúka sezónny vonkajší bazén, spoločenskú miestnosť a záhradu. K dispozícii má spoločnú kuchyňu, izbovú službu a službu organizácie výletov.

Apartment Pražská
Apartment Pražská

9,1 / 10 (25 hodnotenie)

Apartmán Pražská s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 20 km od Západočeského múzea.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Zamecka Fortovna Obora - Forester House
Zamecka Fortovna Obora - Forester House

9,4 / 10 (63 hodnotenie)

S Katedrálou sv.Bartolomeja, 19 km od Zámecká Fortovna Obora - Lesnícky dom ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu, terasu a bar.V apartmáne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Černý Tulipán #5
Apartmány Černý Tulipán #5

8,8 / 10 (30 hodnotenie)

Nachádza sa v Plzni, 49 km od kláštora Teplá a menej ako 1 km od Katedrály sv.Bartolomeja, Apartmány Černý Tulipán 5 ponúkajú ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Z nehnuteľnosti sa naskytá výhľad do záhrady a je 1.2 km od arény Doosan a menej ako 1 km od galérie Jiřího Trnku.

Apartmany Rezidence Klostermann
Apartmany Rezidence Klostermann

9,4 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány Rezidence Klostermann sa nachádzajú v Železnej Rude a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné bicykle, terasu a reštauráciu.

Hotel Panský dům
Hotel Panský dům

8,1 / 10 (223 hodnotenie)

Hotel Panský dům sa nachádza v obci Blovice v Plzenskom kraji. V blízkosti tohto hotela sa nachádza niekoľko zaujímavých miest a hostia môžu objavovať aj veľa častí mesta Blovice.

Penzion U Zlatého srnce
Penzion U Zlatého srnce

8,2 / 10 (19 hodnotenie)

Penzión U Zlatého srnce sa nachádza v lokalite Srní.K dispozícii je terasa a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartsee Hálkova
Apartsee Hálkova

8,4 / 10 (132 hodnotenie)

Apartmán Apartsee ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Plzni, 700 metrov od múzea Škoda Plzeň.

Apartmán Stříbro
Apartmán Stříbro

9,6 / 10 (14 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Apartmán Stříbro sa nachádza v Stříbre.Apartmán sídli v budove z roku 1909 a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Penzion malých pivovarů
Penzion malých pivovarů

8 / 10 (563 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion malých pivovarů sa nachádza v Plzni, necelý 1 km od Západočeského múzea a 14 minút chôdze od Galérie Jiřího Trnku. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu, bezplatné Wi-Fi. Toto ubytovacie zariadenie s detským ihriskom sa nachádza neďaleko Divadla Josefa Kajetána Tyla, štadióna Doosan Arena a Katedrály sv. Bartolomeja. Penzión je vzdialený 2,6 km od vedeckého centra Techmania a 3,4 km od zoologickej a botanickej záhrady Dinopark.

Apartmán Brčálník Šumavské Stráně
Apartmán Brčálník Šumavské Stráně

9,5 / 10 (22 hodnotenie)

Apartmán Brčálník Šumavské Stráně s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Storn v Plzeňskom kraji.Nachádza sa 44 km od múzea Drachenhöhle a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Špičák Sruby
Apartmán Špičák Sruby

8,9 / 10 (44 hodnotenie)

Apartmán Špičák Sruby sa nachádza na Špičáku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Červenka
Apartmán Červenka

9,2 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Červenka sa nachádza v Hartmaniciach.Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou
Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou

Apartmán v centre Železné Rudy se zahrádkou sa nachádza v Železnej Rude a ponúka terasu.Nachádza sa 49 km od múzea Drachenhöhle a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Hamrovka
Penzion Hamrovka

6,9 / 10 (54 hodnotenie)

Penzión Hamrovka sa nachádza v centre Dobříva, 10 km od Rokycan a 25 km od Plzne.Okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a reštaurácie na mieste ponúka izby vybavené TV, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Apartmány Kurojedy
Apartmány Kurojedy

9 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmány Kurojedy sa nachádzajú v Bore v Plzeňskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartment Simona
Apartment Simona

8,3 / 10 (51 hodnotenie)

Apartmán Simona so záhradou a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Hošťka, 48 km od železničnej stanice Mariánské Lázně - centrum mesta a 48 km od Ferdinandovho prameňa.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, 24-hodinovú recepciu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány na Šumavě
Apartmány na Šumavě

9,2 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmány na Šumavě sa nachádzajú v Kašperských Horách, len 5 minút chôdze od najbližších osvetlených lyžiarskych svahov.Moderné apartmány ponúkajú vybavenie ako terasa a veľké okná s výhľadom na mesto.

Hotel Victoria
Hotel Victoria

8,1 / 10 (3510 hodnotenie)

Hotel Victoria sa nachádza v zrekonštruovanom meštianskom dome zo začiatku 20. storočia, 10 minút chôdze od centra Plzne. Ponúka reštauráciu, bar a spoločenské priestory.

Chalupa
Chalupa

9,2 / 10 (36 hodnotenie)

Ubytovanie Chalupa s výhľadom do záhrady sa nachádza v Stříbre, 44 km od Kolonády pri Spievajúcej fontáne a 44 km od Spievajúcej fontány.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Srub Javorná - apartmány Šumava
Srub Javorná - apartmány Šumava

9,4 / 10 (7 hodnotenie)

Srub Javorná - apartmány Šumava sa nachádzajú 38 km od Bodenmais a 70 km od Sankt Englmar a ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Javornej.Nehnuteľnosť vlastní certifikát Šumavského originálneho produktu a je partnerom Národného parku Šumava.K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pension Böhmerwald
Pension Böhmerwald

9 / 10 (390 hodnotenie)

Rodinný penzión Böhmerwald sa nachádza v centre Železnej Rudy, len 3 km od hraníc s Nemeckom.Jeho súčasťou je nefajčiarska reštaurácia, fitnescentrum a sauna.Wi-Fi a parkovanie sú k dispozícii zdarma.

Apartmány Krátká
Apartmány Krátká

8,4 / 10 (29 hodnotenie)

Apartmány Krátká sa nachádzajú v Sušici a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a priestorom na posedenie.

Pilsen apartment
Pilsen apartment

9 / 10 (142 hodnotenie)

Nachádza sa v Plzni, 48 km od kláštora Teplá a 700 metrov od Katedrály sv.Bartolomej, Plzeň apartmán ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento byt je 1.9 km od ZOO a botanickej záhrady Dinopark a 1.6 km od hlavnej železničnej stanice.

Hotel Berounka
Hotel Berounka

7,3 / 10 (58 hodnotenie)

Hotel Berounka sa nachádza v Liblíne, 33 km od hlavnej železničnej stanice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 34 km od Katedrály sv.Bartolomeja.

Apartmán Jakub Sklář
Apartmán Jakub Sklář

8,5 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Jakub Sklář sa nachádza v Železnej Rude, 50 km od múzea Drachenhöhle, v oblasti, kde sa dá lyžovať.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Horský Hotel Kolowrat
Horský Hotel Kolowrat

8,4 / 10 (284 hodnotenie)

Horský Hotel Kolowrat sa nachádza v meste Přimda. Ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, úschovňu batožiny, záhradu a kasíno. K dispozícii je tiež terasa, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Hotel Astory Plzeň
Hotel Astory Plzeň

7,9 / 10 (1543 hodnotenie)

Hotel Astory Plzeň **** sa nachádza v Plzni v Plzenskom kraji 500 metrov od Západočeského múzea a 600 metrov od arény Doosan. V ponuke hotela sú aj rodinné izby. Jeho súčasťou je terasa. Ubytovanie poskytuje služby recepcie od 9:00 do 21:00, letiskové transfery, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Chalupa Hyršov
Chalupa Hyršov

9,7 / 10 (9 hodnotenie)

Tento dovolenkový dom sa nachádza v pokojnej časti obce Hyršov, 30 km od mesta Bodenmais.Ubytovacia jednotka má záhradnú kuchyňu, ohnisko a bezplatné súkromné bbparkovisko na mieste.

Family
Family

8,3 / 10 (214 hodnotenie)

Náš malý penzión Family nájdete v centre malebného historického mestečka Domaželice, juho-západne od Plzne a len 15 km od nemeckých hraníc.

apartmán Poděbradka
apartmán Poděbradka

9,4 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmán Poděbradka sa nachádza v Plzni, 49 km od kláštora Teplá a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, službou concierge a službou organizácie výletov.Apartmán sa nachádza v budove z roku 2019, necelý 1 km od Galérie Jiřího Trnku a 10 minút chôdze od Katedrály sv.Bartolomeja.

Cozy studio, 400m from the square
Cozy studio, 400m from the square

9,2 / 10 (79 hodnotenie)

Štúdio Cozy sa nachádza v Plzni, 49 km od kláštora Teplá a 400 metrov od Západočeského múzea, 400 metrov od námestia a ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza necelý 1 km od múzea Škoda Plzeň a 15 minút chôdze od arény Doosan.

Penzion Na Prachárně
Penzion Na Prachárně

8,5 / 10 (101 hodnotenie)

Penzion Na Prachárně sa nachádza v Kladruboch v Plzenskom kraji, 37 km od Západočeského múzea a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hotel Bohemia
Hotel Bohemia

7,7 / 10 (175 hodnotenie)

Hotel Bohemia sa nachádza v Železnej Rude - Špičák, v samom centre lyžiarskeho areálu, len 50 metrov od lyžiarskeho vleku, priamo v areáli Ski\u0026bike Špičák.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Štybar
Penzion Štybar

9,4 / 10 (88 hodnotenie)

Hotel Štybar sa nachádza v meste Stříbro, 100 metrov od historického centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vonkajšiu terasu. Vo vínnej pivnici môžete ochutnať rôzne ročníky vín.

Pension Arnika
Pension Arnika

8,7 / 10 (120 hodnotenie)

Penzión Arnika sa nachádza v obci Modrava, 9 km od lyžiarskeho areálu Kvilda.Penzión ponúka celodenné stravovanie v reštaurácii s letnou terasou a otvoreným krbom.V ubytovacom zariadení sa podávajú raňajky.

MODERN APARTMENT WITH TERRACE AND GARAGE in THE CITY CENTER
MODERN APARTMENT WITH TERRACE AND GARAGE in THE CITY CENTER

9,2 / 10 (48 hodnotenie)

Moderný apartmán s terasou a garážou v CENTRE MESTA sa nachádza 500 metrov od Západočeského múzea a 500 metrov od Galérie Jiřího Trnku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu.Nachádza sa 50 km od kláštora Teplá a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Panorama
Hotel Panorama

8,4 / 10 (242 hodnotenie)

Hotel Best Western Panorama sa nachádza pri jazere a parku Košutka, len pár minút jazdy autom od centra Plzne. Ponúka parkovanie zdarma, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a moderné wellness centrum so saunou a masážami.

Apartment Tereza
Apartment Tereza

7,3 / 10 (63 hodnotenie)

Apartmán Tereza sa nachádza v obci Hošťka, len 48 km od Ferdinandovho prameňa. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 48 km od železničnej stanice Mariánské Lázně - Downtown a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Vila Verunka
Vila Verunka

9,3 / 10 (44 hodnotenie)

Vila Verunka sa odohráva v Plzni, 7.8 km od Katedrály sv.Bartolomej, 8.1 km od arény Doosan a 8.4 km od Galérie Jiřího Trnku.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.